Sayfa 1 Toplam 274 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6843 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Karadeniz Fırtınası Selçuk Aydın Gururumuzsun!

zeki gursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Standart Karadeniz Fırtınası Selçuk Aydın Gururumuzsun!

Almanyada düzenlenen Boks turnuvalarında, ısrarla kendisine Karadeniz Fırtınası olarak lanse ettiren, maçlarına bordo mavi formayla çıkan forma numarası dahi 61 olan ve kazandığı maçlardan sonra Türk Bayrağının yanından ayırmadığı bordo mavi bayrağı ringlerde gururla sallayan Selçuk AYDIN'a teşekkür etmek için açtım bu başlığı..asıl yeri ringlerde değilde stadlarda sallanması gereken o bayrağı bizlere gurur abidesi olarak yaşatan ve spikerlerden "Fanatik Trabzonsporlu Selçuk AYDIN" ismini milyonlara duyuran renkdaşıma hemşerime sevgilerimi sunuyorum..
    Konu zeki gursoy tarafından (14.07.2009 Saat 17:21 ) değiştirilmiştir.
    .... yok, sadece takım değil; bir yaşam biçimidir Trabzonspor!

oskanonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

basarilarindan dolayi kendisini kalpten kutluyorum.
    "AİNESİ İŞTİR KİŞİNİN, LAFINA BAKILMAZ"

Nebiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben görmedim ama burda çalışan arkadaşlar anlattı,gecen gece tv. seyretmişler.Trabzonspor formasıylaymış.Şortu bilem öleymiş.En çok bayrak şovu hoşlarına gitmiş.Bayrak Türk bayrağı ve Trabzonspor bayrağından oluşuyomuş.Ringde onunla turluyomuş.Anlatan arkadaşım göğsüm kabardı dedi.
    Başarılar.

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

selcuk aydın ismini ilk milli takımda duymuştum. ya avrupa yada dünya boks şampiyonasıydı. trabzonlu diyince orhan ayhan dikkatlice izlemiştim. sakat olmasına ragmen rakibini yenmişti. en son bundan 2 ay önce star tv de izlemiştim KARADENİZ FIRTINASI DİYE lanse ediyordu orhan ayhan. bende izlerken gurur duymuştum
    öldüğümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doğmadık öldüğümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNİ -TS KARADENİZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlası !

kingfisher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet maçlarını takip ederdim profesyonel boks için almanyaya gitmişti orda da başarılı maçlar çıkarıyo gururumuzsun selçuk....

Nereden
    Düzce

cuma akşamaı baktım en son..orhan ayhan anlatıyodu sinan şamil samda yorumcuydu..
    muazzam bir maç çıkardı, inanılmaz atletik..maçtan iki gün önce gelmiş almanyaya maça Trabzonda hazırlanmış..rakibinin gardına vurmasına rağmen adamı sersemletecek kadar sert..ve 8 maçın hepsinide kazandı..geleceğin mıke tysonu olarak anılmaya başlandı...
    karşısındakiler genelde kendini korumaya çalışıyolara ama sonuçta nakawt olmakatan kurtulamadılar..
    bordo maviyi sallandırdı yine ringlerde..
    teşekkürler toprak!

sancakbeyi_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

harika bir olay ama ben rastlayamadım bir türlü maclarına..maclarını buradan duyursak iyi olur..

basarılar selcuk abi..
    1461!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçlarını kaçırmıyoruz tabiki. Oldukça sert tam bir fırtına. İlk raundlarda çok efor harcıyor kendine güveninden kaynaklanıyor zannedersem. İstediği sonucu genelde ilk raundlarda aldığı için şuana kadar bir problem yok ama kendisi gibi bir adama denk gelirse kondisyon sorunu yaşayabilir.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

sismolog61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

bende izledim cuma günü selçuk aydın 'ı nakavttan sonra elinde bordo mavi ,ayyıldızlı bayrak ve hocalarının her ikiside kırmızı beyaz eşofman giymişlerdi ayyıldız şapka ve 61 numara

zaten yorumlardada metin abinin dediği ne değinildi diğer kilolarda sporcu çok fazla olmamasına rağmen 70 li kilolarda aşırı yığılma varmış bu yuzden selçuğun biraz daha dikkatli olması gerekiyor nede olsa gitgide zorlaşıyor.gerçi selçuk ve hocaları onun bilincindedir
    inşallah başarılarının devamı gelecek Selçuk seninle gurur duyuyoruz
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bi dahaki maçlarını ve saatlerini buradan duyuralım.Ben şimdiye kadar hiç izleyemedim...
    Kendisine Başarılar diliyorum..
    Bir Gün Mutlaka!!

Nereden
    Düzce

aslında ben birçok maçını izledim..ya tam dişine göre bir rakip yoktu yada bu selçuk gerçekten çok iyi..
    en son maçında rakibinin gardına vurmasına rağmen rakibi iki üç adım geriledi..çok sert vuruşları var..aynı şekilde rakibi ona vurdu ama hiç tınmadı bile selçuk..ha sert bi rakibe çatarsa rakibe sarı lacivert forma giydirsinler gör ozaman filmi..
    o bordo mavi formayla bir madalya bir unvan alacak selçuk inanıyorum buna..dahası inandırıyor insanı...
    başarılar hemşerim...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır TameRHan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Küçüklüğünden itibaren Türkiye şampiyonalarında sürekli birinci olandı,boks milli takımının vazgeçilmeyen sporcularındandı,tipik Trabzon genci yürüyüşüyle yürür Trabzon ağızıyla konuşurdu.Şimdide profesyonelliğe geçmiş. Amatör kalıp karın tokluğuna maaş almaktan bunalmıştır diğer birçok sporcu gibi.Türk bayrağıyla,Trabzonspor bayrağıyla vs yaptıkları güzel şeyler. Bir nebzede olsun destek görmek, amacı var tabiiki ama asıl amacı kuşkusuz sevigisindendir.
    kendisine ilerleyen maçlarında başarılar. Nede olsa ilk maçlar genellikle kariyer elde etmek için boş insanlarla yapılıyor (: asıl önemli olan denk rakipleriyle yapacağı maçlar. Allah yardımcısı olsun

Nereden
    Sinop

karadeniz fırtınası Trabzonumuzun gururu Selçuk Aydın şuanda Trabzon tv de canlı yayında
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Nereden
    Sinop

Selçuk'un yeni hocası Sinan Şamil Sam ında hocasıymış amerikalı.16 haziranda Ankara da maçları varmış son maçında rakibine vurması gerekirken 2 kez vurmamış yere düşürürken ben hep bileğimle kazanmak isterim diyo bileğimlede kazanıyorum eldivenler oldukça sertmiş amatördeki gibi değil diyo elimizde 2 tane taş var en kötü yumruk vururken sıyıran yumrukmuş.
    artık amerikan tarzı dövüşecekmiş eski stili ile peşpeşe en fazla 3 kez yumruk atabiliyormuş fakat güçlü yumruklarmış amerika tarzı ile daha seri yumruk atılıyormuş fakat güçleri fazla değilmiş fakat yormuyormuş.bundan sonra buna çalışacakmışlar.meneger i boksla uğraşan almanyanın 1 numaralı adamıymış yapamayacağı iş yokmuş

ben nerden geldiğimi biliyorum ben Selçuk Aydın'ım
    bana kimse minik tyson demesin ben selçuk aydınım
    elimden geldiğince Trabzonu en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyorum Trabzonspor yenilince kahroluyorum ama karadeniz fırtınası ringlerde esmeye devam edecek diyor ve halkımız bana dua etsinler diyo.
    her maça bordo mavi formayla çıktım fakat hiç bir yönetici aramadı destek vermek için diyo burda sitemi var
    ve ve vee menegerinden söz almış dünya şampiyonluğu maçımı Trabzonda yapacağım diyor bunun sözünü almış belki ilk şampiyonluğum olmazsa bile ünvan maçımı mutlaka Trabzonda yapacağım diyor
    helal olsun selçuk sana helal olsun
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

asikaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ilk defa duydum ama olsun sonuçda bordo mavi yani helal olsun başarılarına başarı katar inşallah

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

geleceğin dünya şampiyonu ahanda yazıyorum buraya.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Herşey gönlünce olur inşallah. Başarılar.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    Düzce

sen o unvan maçını yap trabzonda, o spor salonu yıkılmazmı be hemşerim...
    varol, nurooooolll!

Yeliz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Karadeniz Fırtınası Ankara'da

Boğazın Boğası Sinan Şamil Sam, Mccall'le Dövüşecek
    Yaptığı Başarılı Boks Organizeleriyle Adını Duyuran Arena Box-promotion, Bu Kez İlk Defa Türkiye'de Bir Profesyonel Boks Maçı Organize Edecek. Arena Box-promotion'ın Organizasyonunda 'Boğaz'ın Boğası' Lakaplı Boksörümüz Sinan Şamil Sam, Oliver Mccall'le Dövüşecek.

Yaptığı başarılı boks organizeleriyle adını duyuran Arena Box-Promotion, bu kez ilk defa Türkiye'de bir profesyonel boks maçı organize edecek. Arena Box-Promotion'ın organizasyonunda 'Boğaz'ın Boğası' lakaplı boksörümüz Sinan Şamil Sam, Oliver McCall'le dövüşecek.

Arena'nın sahibi 35 yaşındaki Ahmet Öner, 16 Haziran'da Ankara Atatürk Spor Salonu'nda düzenleyecekleri profesyonel boks galası için tüm hazırlıkların devam ettiğini belirterek, "Arena yine bir ilke imza atacak ve Türk seyircisine ilk kez profesyonel boksu canlı izlettirecek. Zengin bir protokol ekibinin olacağı müsabakalar sonrası Türkiye'nin profesyonel boksa bakış açısı ve özellikle de yetkililerin duyarlılığının artmasını bekliyoruz" dedi
    16 Haziran akşamı 'Boğazın Boğası' lakaplı Sinan Şamil Sam, WBC Kıtalararası Ağır Sıklet Boks Şampiyonası kemeri için dövüşecek. Sinan'ın rakibi ise 42 yaşındaki Amerikalı Oliver McCall olacak. Hamburg'daki Arena Boks Kulübü'nde günde çift antrenman yaparak müsabakaya hazırlanan Sam, "Bu maçı kazanırsam dünya şampiyonluğuna dövüşme şansını tekrar yakalayacağım. Bunun için de hata yapmak istemiyorum. Sakatlığım yok ve rakibimle eşit şanslara sahibiz. Seyirci ve ev sahibi avantajını iyi değerlendirip

kemeri alacağıma inanıyorum" dedi. Türkiye'de boks yapmanın en büyük hayali olduğunu da söyleyen Şamil Sam, "Bu hayalim de böylece gerçekleşiyor. Umarım Türk seyircisine güzel bir maç izlettiririz" diye konuştu.

Aynı gece ringe iki Türk boksör daha çıkacak. 26 yaşındaki Ankaralı boksör Mustafa Karagöl ile Trabzonlu Selçuk Aydın da yumruklarını zafer için konuşturacak.

Rus rakibine karşı iyi hazırlandığını belirten Mustafa Karagöl, şimdiye kadar yaptığı 10 maçın 9'unu kazandı. Orta sıklette 8 rauntluk maça çıkacak olan Karagöl'ün amatörde 6 kez Avrupa üçüncülüğü ve 5 kez de Türkiye şampiyonluğu bulunuyor. Atina 2004 Olimpiyatları'na da katılan boksörümüz, "Şimdiye kadarki 10 maçımı da Almanya'da yaptım. Bu müsabakanın yaşadığım şehir Ankara'da yapılacak olması benim için bir doping etkisi oluşturdu. Türk seyircisi boksa hasret ve aç. Ümit ediyorum ki o gece hepimiz de

ringden zaferle ayrılırız" diye konuşarak duygularını ifade etti. Ankara Gazi Üniversitesi Spor Akademisi 1. sınıf öğrencisi olarak 'Yöneticilik' okuyan Karagöl, 2008 başlarında Avrupa Şampiyonası'nda dövüşmeyi planladığını da sözlerine ekledi.

'Mini Tyson' lakaplı Trabzonlu Selçuk Aydın da 16 Haziran'da yeni bir nakavt peşinde olacak. Amatör boksta 1999'da Gençler Avrupa şampiyonu olan ve 15 kez de Türkiye şampiyonu olan Aydın, ringlerde nakavt kralı olarak da tanınıyor. Profesyonel boksta yaptığı 8 maçın 7'si nakavt olmak üzere hepsini kazanan ve büyük bir gelecek vaat eden Aydın ise, "Yoluma devam edip bir an önce zirveye çıkmak istiyorum" diyerek rakibinden korkmadığını ve yeni bir nakavt peşinde olduğunu söyledi.

Nereden
    Ankara

Bayrağımızı yeniden dalgalandır Selçuk Aydın

Başarılar

kingfisher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

başarılar selçuk

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

başarılar selçuk aydın

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yani bizim kulüp uyuyormu bu adam bu kadar kulübümüzün adını duyururken

ekrembulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

tarih ne zaman arkadaşlar
    Umut Bulut ile hiçbir akrabalığım yoktur. Üçüncü şahıslara duyrulur... ))

Nereden
    Ankara

tarih : 16 Haziran Cumartesi, 16:00
    mekan : Ankara Atatürk Spor Salonu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)