Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 146 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu Futbolcular Kim ? Açıklansın !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Bu Futbolcular Kim ? Açıklansın !

Trabzonspor'u iyi takip eden yazarlarımızdan Fanatik Gazetesi yazarı ERgun Ata diyor ki " Rövanş maçında Trabzonspor, en ideal kadrosuyla hem de iyi oynadı, doğrudur. Ama penaltı atışlarına kalması olasılığını Bülent Korkmaz iyi değerlendirirken, Ziya Doğan, buna yönelik hamle yapamadı. Final de bu yüzden gitti. Bu arada, penaltı atmak istemeyen oyuncular da oldu, atmaması gerekenler kullandı ve tur kaçtı. Ömer Rıza son antrenmanda 6 penaltı kullandı, 5’i aut, biri direğe çarparak gol oldu. Doğan mecburen penaltı kullandırdı. Bunlar kimse, zaman geçirilmeden kamuoyuna açıklanmalı"

Böylesine bir karşılaşmada Trabzonspor'da giydiği formanın büyüklüğüne ihanet edercesine hem penaltı atış sırasını değiştirilmesine sebeb olan hem de penaltı atmak istemeyen sorumlulukdan kaçan oyuncular kim ? Derhal açıklanmalı !
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu bir facia ( eğer doğruysa )
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

büyük ihtimalle ersen, çağdaş başlardadır bu işte..

böyle sorumluluk alamayacak kapasitede insanların bu takımda ne işi var gitsinler 2., 3. ligde oynasınlar...

nerde bu yönetemeyen yönetim, hükmedemeyen Nuri Başkan...
    Rüyaları gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktır...

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çağdaştan hiç beklemediğim bir hareket bu , eğer yaptıysa tabi...
    zαFєя kєskiη --- !!!!αVη! αkєя αskiηα!!!!

"Bugün Trabzonspor için ne yaptın?"

Küçükalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Penaltı atmayanlar öncelikle ersen ve çağdaş diğerlerinin zaten atanlardan bir farkı yoktu.
    Trabzon'dan Çiktum Yola Vardum Geldum İstanbul'a
    Bu Ne Biçim Yermiş Ula Hiç Bir Şeye Benzemeyi..!
    WWW.BORDOMAVI.NET

sismolog61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

bukadarınada pes doğrusu yeterrrrrrr
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dün Lig Radyoda da konuşuldu aynı şeyler. Kim olabilir penaltı kullanmayan oyunculardır. Lanet olsun ya ! Nedir bu çektiğimiz.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bunlar ve bunun gibiler Trabzonspor'u rezil etmeye devam ediyo ve herkes de izliyo.ziya denen kimliği belirsiz insan da ne yaptıgı belli degil onu da kimse dinlemiyordur illaki.

eğer doğruysa bunu yapanlar da büyük olasılıkla bellidir,benim açımdan tabii
    Konu Sacit tarafından (27.04.2007 Saat 10:11 ) değiştirilmiştir.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ergun Ata'nın her yazdığı şeyin gerçek olduğunu nerden biliyoruz, Ergun Ata'nın yazılarına çok güvenmesemde böyle bir şey varsa, futbolcular stres yapmıştır, nasıl ki bizim kalecimiz Tolga çok stres yapınca midesine kramplar giriyorsa herhalde bu futbolcularda kendilerini kötü hissetmişler atmak istememişler olabilir. Burdan hangi sonuca varmamız gerekiyor onu anlamadım. Bazı futbolcular zaten o formanın ağırlığını taşıyacak futbolcular değil, bunu biliyoruz. Diğeri ise turu mu hediye etmiş, bilerek mi atmak istememişler vs vs bitmez komplolar.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Penaltı atmak istemeyen oyuncular çağdaşla, Ersen olabilir ama kendilerince tepkiden korktukları için atmak istememişlerdir. bana sorarsanız Hüseyin de atmak istemiş ama kaptan olduğu ve sorumlulukarı bulunduğu için atışı kullanmıştır. Ben kendimden örnek veryim, yıllar önce lise maçında maç penaltılara gitmiş ve ben kaptan olmama rağmen baskıdan dolayı atmak istememiştim, hocamız da beni mazur görmüştü...
    bence penaltı atmayanlara kızacağımza atıp da kaçıran oyuncularımıza destek vermeliyiz..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

6 penaltıdan 5 ini auta atan ve birini de direğe çarptırıp gol yapabilen bir golcü!!!!....İlginç..
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Nereden
    Giresun

arkadaşlar bence olay penaltılar değil o maç penaltılara nasıl kaldı tartışılacak bişey varsa budur.
    Bu ülke barışta zenginlerin, savaşta fakirlerindir.

korkutbozok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı Tselif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 penaltıdan 5 ini auta atan ve birini de direğe çarptırıp gol yapabilen bir golcü!!!!....İlginç..
    golcülüğünden daha ziyade bu adamın Trabzonspor forveti olması ilginç bence...

Vegas
    Ziyaretçi

Adamlar 120 dk ter doktulerde, penalti atisi sirasinda satmadilarya bizi. Yesinler bu yalani

keles76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence bu haberin doğruluk payı yok ben inanmıyorum bütün penaltılar çok iyiydi hüseyin sadece çok belli ettiği için kaçırdı(hakan şükürde böyle atar) emre olsun ömer rıza olsun sert ve öz güvenli vurdular top direkte patladı kaybetmemizin tek sebebi trabzondaki maçtır bu maç deplasmanda oynandı ve erciyes olsun biz olalım top oynamadık.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Böylesine büyük bir sorumluluğun altina girmekten kaçınmış olabilirler. Bugün nasil Ömer Rıza ve Hüseyin'i konusuyorsak, Ersen'i , Çağdaş'ı veya başka bir futbolcumuzuda konusuyor olabilirdik.

Burada futbolcularimiza suç bulamıyorum. Bu bir kupa karşilaşması ve her türlü ihtimal degerlendirmesi önceden yapilmalidir. Penaltı atacak futbolcular maç esnasinda değil , maç öncesinde belli olmalidir.

Hiç bir futbolcunun bilerek penalti kaçirmaz. Penaltı atamama gibi bir özelliği varsada futbolcu degildir zaten...
    Taraftarlık ; Geçim kaynağı değil , Yaşam kaynağıdır ...
    Fırtınasız denizde , herkes Kaptan ...

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

penaltı atmak istememe bence hainlik değil. çünkü futbolcu o anda bunu yapamaycağını düşünüyor olabilir. ama bir futbolcunun istememesiyle penaltı atılmıyorsa vay halimize diyorum hani disiplin hani otorite.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ziya doğan penaltı atışlarını tam emin olmamakla birlikte maç esnasında belirledi futbolcuların hiçbir kabahati yok
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

isimler belli değilken belirli isimler hakkında yorum yapmak yanlış olur.kimmiş o isimler ortaya çıksın o zaman yorum yapalım. atmak istemeyenlerin sebebi neymiş onada bakmak lazım tabi.

Hüseyin Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence yoktur böyle bişey.
    ne ersen ne de çağdaş ın böyle bişey yaptığını kesinlikle düşünmüyorum.
    kesin olmayan haberlerle gaza gelip futbolcuları yıpratmamak gerek.
    İngiltere'de ay yıldızlı bir takım var,Portsmouth! http://www.portsmouthfc.co.uk/
    Ve Bordo Mavili Güzel Amblemli İngiliz Takımı http://theterras.co.uk/main.htm

https://twitter.com/HuseyinnKurt

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bir futbolcunun penaltı atmak istememesi kadar doğal birşey yoktur o andaki ruh haline bağlı bu kadar büyütmemek lazım herkes penaltı atacak die bişi de yok burda bütün suç ziya doğanda bu bir kupa maçı futbolcularını her ihtimale karşı hazırlayacaksın ama nerde
    Konu A.Hilal Çakıroğlu tarafından (27.04.2007 Saat 12:03 ) değiştirilmiştir.
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Bencede futbolcuların kim olduğunun önemi yok.Adam penaltı atmak istemeyebilir bu gayet normal.Zaten futbolcuların kapasitesi ortada bir çoğu daha Trabzonsporun nasıl bir takım olduğunun farkında bile değil.o futbolcudan kimse sorumluluk almasını beklememeli

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

çağdaşın böle bişey yaptığına inanmıyorum....yüreğiyle oynayan bir oyuncu penaltılarda takımını satmaz....ayrıca o maçı penaltılara getirinceye kadar turu çoktan geçmemiz lazımdı...
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bu futbolculardan mahalle takımı bile kurulmaz bunlar trabzonspor formasını kaldıramıyor erciyese nasıl elenirler yaa küme düşümüş herşeyden umudunu kesmiş takım bizi eliyor bu yönetim bu teknik adam bu futbolcular trabzonda ancak fındık toplarlar onuda yapamazlarda neyseeee

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

30 metreden topun başına geçen Çağdaşın niye penaltı kullanmadığı zaten ilk gün akla gelen soruydu. helede hüseyin kullanmışken! tamam penaltıdır kaçar sözüm ona değil. ama bu işde bir taktik işidir ve biraz zahmet edip penaltıları düşünüp gerekli çalışmayı ve oyuncu değişikliğini yapacaksın! sen ceyhuna 96 dakika şans verip penaltılara gitme olasılığı yüksek bir maçta 96 da oyundan alırsan hani senin teknik görüşün? elindeki, ayağına en hakim oyuncuların başında gelmiyor mu bu adam? ersen martin hüseyinden daha iyi vuramaz mı? ziya doğan ve eğer varsa sorumluluk almayan oyuncular takıma açıkca ihanet etmiştir!
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)