Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dünyayı Ağlatan Karikatür...

Fatih Ersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Dünyayı Ağlatan Karikatür...

Bir haber sitesinde yayınlanan bu karikatürü yorumsuz olarak sizinle paylaşmak istedik. Diyaloglara dikkat...

İsrailli Çocuk: Babam dedi ki: Siz Arablar şeytansınız, teröristsiniz, hayvansınız!!

Filistinli Çocuk: Babam bana hiç bir şey demedi, sizinkiler Öldürmüş!!

Yorumlarınızı Bekliyorum
    Düşün mü, konuş mu, sus mu, unut mu ?
    **Latocan**

helal olsun ya bu karikaturu yapana,,gercekten baktim ,okudum ve duygulandim 5 dk boyunca sadece resme baktim ... Yazik ya cocuklarimiz , onlar da bizim evlatlarimiz, yetimler babasizlar,, ilerde ins.param olursa gidip filistinden yetim bir cocuk evlatlik edinecem hatta nekaadr varsa hepsini edinecem.. babasizlik anasizlik cok kotu birseydir su acimasisz dunyada.dualarimiz hep onlarla

ayrica Bu guzel paylasimin icin cok tesekkurler ....

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

olayı açıklamış bu karikatür . kısa ve öz .

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok anlamlı ..!

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı I_Walk_Alone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    helal olsun ya bu karikaturu yapana,,gercekten baktim ,okudum ve duygulandim 5 dk boyunca sadece resme baktim ... Yazik ya cocuklarimiz , onlar da bizim evlatlarimiz, yetimler babasizlar,, ilerde ins.param olursa gidip filistinden yetim bir cocuk evlatlik edinecem hatta nekaadr varsa hepsini edinecem.. babasizlik anasizlik cok kotu birseydir su acimasisz dunyada.dualarimiz hep onlarla
    Boyle birsey yaparsan helal olsun dan baska birsey diyemiycem...
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Israilli bir askerin Filistinliler icin "Onlarin hepsi birer hayvan, bizler ise insaniz" dedigini görmüstüm televizyonda.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Allah'ın (cc) bir bildiği vardı da bu şerefsiz israiloğullarını vatansız topraksız bıraktı.siyonist düşüncenin.aslında yorum yapmak istemiyorum en doğru söz varken:Kur'an-ı Kerim'de Maide Suresi'nde buyrulur ki:
    51. Ey iman edenler! Yahudileri ve hıristiyanları dost edinmeyin. Zira onlar birbirinin dostudurlar (birbirinin tarafını tutarlar). İçinizden onları dost tutanlar, onlardandır. Şüphesiz Allah, zalimler topluluğuna yol göstermez.
    ve
    57. Ey iman edenler! Sizden önce kendilerine Kitap verilenlerden dininizi alay ve oyun konusu edinenleri ve kâfirleri dost edinmeyin. Allah'tan korkun; eğer müminler iseniz.
    ve
    64. Yahudiler, Allah'ın eli bağlıdır (sıkdır), dediler. Hay dedikleri yüzünden elleri bağlanası ve lânet olasılar! Bilâkis, Allah'ın elleri açıktır, dilediği gibi verir. Andolsun ki sana Rabbinden indirilen, onlardan çoğunun azgınlığını ve küfrünü arttırır. Aralarına, kıyamete kadar (sürecek) düşmanlık ve kin soktuk. Ne zaman savaş için bir ateş yakmışlarsa (fitneyi uyandırmışlarsa) Allah onu söndürmüştür. Onlar yeryüzünde bozgunculuğa koşarlar; Allah ise bozguncuları sevmez
    ......mutedil dalgalı..
    fırtına ihtilal efsane

rizeli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gercekten tüylerim diken diken oldu!

Hasan Ayvenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

çok güzel çok anlamlı

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Anlayana , Çok anlamlı..
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yorumsuz....
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Nereden
    Hakkari

İsrail'in devlet terörü ile hunharca öldürdüğü masum Filistinliler ve Filistinliler meşru müdafaa ile karşılık vererek öldürdüğü israilli vatandaşları göz ardı edemeyiz. Abdülhamit'in Filistin politikası belki de bu yüzden sert ve katı idi. Ancak arapların hainliği bu toprakların elimizden çıkıp, araplara ve daha sonra hile ile yahudilerin eline geçmesine neden olmuştur...

Ancak hiçbir durum ülkemizde öldürülen vatandaşların üzerinde öneme sahip değildir. Öncelikle ülkemzide öldürülen insanları düşünmeliyiz. Bunları öldürenleri, katilleri besleyenleri ve yaşatanları sümenaltı edemeyiz ve bu noktada şunu bilmekte yarar vardır: FKÖ (Filistin Kurtuluş Örgütü) pkk terör örgütünün darbe yediği 1986 yılından itibaren, siyasi ve askeri eğitim aldığı Bekaa vadisinde, bu örgüte silah yardımı yapmış ve teröristleri bizzat FKÖ komutanları eğitmiştir. Bu konuya yaklaşırken; milli menfaatlerin daima ön planda olması gerektiğini unutmayalım.

Karikatür üzücü bir gerçek fakat; her millet, başındakilerden mesuldur.
    Konu sweetrose tarafından (19.05.2007 Saat 17:18 ) değiştirilmiştir.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her ne milletten olursa olsun dini dili ırkı ne olursa olsun masum insanların katledilmesi bence insanlığın sorumluluğudur.
    Özkan SÜMER

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)