Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonsporluluğumuzun Doruklarına Ulaşalım!....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Trabzonsporluluğumuzun Doruklarına Ulaşalım!....

Selam Olsun Trabzonsporluluğunu Gururla Taşıyan Milyonlarca Trabzonsporluya!....

Aylardan beridir yokluğunu yaşıyorum aşkımın... Baharı karşılayan ruhumun her kıvrımında Trabzonspor coşkusunu da yaşıyorum!... Bahara merhaba diyen doğanın coşkusu gibi... ! Lig bitmiş - kupa gitmiş - 3 puan yokmuş... Benim umrumda değil... Trabzonsporun başarısı ya da başarısızlığı şart değil benim sevdam için... Benim sevdam için bordo ile mavinin yanyana iki trabzonsporlunun da omuz omuza gelmesi yeterli... Bir de üzerimizde formamız...

Mısralarla geleceğiz gittiği yere... Dalga dalga dolacağız statlara yine... Yollara düşeceğiz her zaman her yerde... Her duraktan kalkacak kalplerimiz onun için...

Başarının kriteri AŞKTIR!... Ne kadar aşıksan o kadar başarılısındır!.. Ne kadar çok O'nun için bir şey yaparsan o kadar başarılısındır!... Başarının kriteri Trabzonspor Sevdasıdır!...

Ben bu siteye girdiğimde dünyanın dört bir yanından buraya gelen ortak aşkın eserini okumaktan gurur duyuyorum... Bu gurur benim sevdamı ikiye katlıyor ve daha fazla ne yapabilirim diye düşünmeye itiyor...

Birlik olmak "BİR" olmak çok önemli !... "BİR"in kıymetini bilmeliyiz... Birliğin gücünü anlamalıyız tüm kalbimizle... Ayrı yollardan aynı amaca ulaşabiliriz. Ama aynı amacı ayrı yollara itemeyiz... O zaman BİRliğimiz gider...

Her insanın düşünce yapısı farklı olsada Trabzonsporluluğunu bilmesi ve Trabzonsporluluğu hiç bir zaman Trabzonsporuna zarar vermemesi gerekir...

Bir proje varsa ortada bu projeye karşı ilk cümle "olmaz!" olmamalı.. olamaz da!..

Bir proje varsa neyi eksik neyi fazla o konuşulmalı ve BİR yolda buluşulmalı!...

Ben ortaya bir proje koyuyorsam bunun gelişmesini başkaları sağlayacak.. ve bu sinerji o projeyi iki kat güzelleştirecek...

Trabzonsporumuzun iyiliği için ona kötülük yapanlar önünü bilerek ya da bilmeyerek kapatmya çalışan her kim olursa olsun sağduyulu Trabzonsporlular olarak onlara engel olmalı ve düşündüklerinin yanlışlığını dile getirmek zorundayız..

Nasıl ki yere tüküren bir kişiyi uyarmamız gerekiyorsa böyle bir davranış sergileyen bir kişiyi de uyarmamız gerekiyor..

Birbirimizden sorumlu olduğumuz kadar her birimizde kendinden VE TRABZONSPORLULUĞUNDAN SORUMLUDUR!...

Yukarıda da dediğim gibi başarı sadece sportif değildir.. Sadece sportif başarı idari ve yapısal projeleri tetiklememeli... Takımı tetikleyecek olan bazı zamanlar sportif bölüm dışındaki projelerdeki başarı ve kararlılıktır....

Trabzonsporluluğu sevdirmek Trabzonsporluluğu benimsetmek ve pekiştirmek için de BORDOMAVİ.NET 'in düzenlediği bir çok organizasyon örnek gösterilebilir ve bunlar çeşitli dallarda çoğaltılabilir...

Trabzonsporluluğumuzun Doruklarına Çıkalım ve Oralardan Hiç Ayrılmayalım!...

Her Trabzonsporluya Trabzonspor Yolunda Başarılar....
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Erkut Ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

valla trabzonspor sevdası başkadır ama ziya doğan gidene kadar ve bu yönetim sevdayı düşünecek zaman kalmadı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emin seni ve sağduyulu mesajlarını BMN forumlarında tekrar görmek güzel. Tezkeren hayırlı olsun...
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, şampiyonluk kupası TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

daha tezkere alamadık!...

millet ziyaya - yönetime - bilmem nerelere takmış..

Trabzonsporunu unutmuş!...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok güzel bir yazı olmuş eline yüreğine sağlık kardeşim hayırlı tezkereler bu arada

Burak61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ölümüne Trabzonspor
    EN büyük Trabzon!!!!!!!!

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Hocam eline yüreğine sağlık süper yazmışsın.

Biz Ziya'ya Nuri'ye rağmen çok seviyoruz Trabzonsporumuzu.!
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Nytre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu siteye girdiğimde dünyanın dört bir yanından buraya gelen ortak aşkın eserini okumaktan gurur duyuyorum... Bu gurur benim sevdamı ikiye katlıyor ve daha fazla ne yapabilirim diye düşünmeye itiyor...
    Iste bu duyguyu ben de hissediyorum. Mükemmel bir yaziydi. Her ne durumda olursa olsun bu sevgi bitmeyecek.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

müebbet TRABZONSPOR
    ......mutedil dalgalı..
    fırtına ihtilal efsane

ergin cesit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

boğazlarımız yırtılana kadar.kanımızın son damlasına kadar.sonsuza dek trabzon sporumuz
    TRABZONSPOR-KAZIM KOYUNCU

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Nytre hoş geldin.iyisin inşallah.
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

Elinize sağlık kardeş,BİZ TRABZONSPORU PAZARA KADAR DEĞİL;MEZARA KADAR SEVERİZ,,,,,,
    TÜRK;E KEFEN BİÇENİN SONU KORKUNÇ OLUR;

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonsporlu Olmak Devrimci bir Duruştur...
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Hu3|Y4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ne olursa olsun, yine de bitane TRABZONSPOR!!!
    Cok güzel yazmisiniz" gercekten trabzonspora sevda olmasi gerek... inanc ve güvenc iyiki de hepsi var bizde ya1

sadice bi se istioyrum, bi kez trabzonspor macinda olmak, trabzonda olmak!
    Ne olursa olsun, bitane TRABZONSPOR!!

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu takım olmazsa biz napacaz yaa,ailemiz ve trabzonsporumuzdan başka neyimiz var..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben zaten her zaman doruklarındayım, hiç onun doruğundan inmedim inmem da.:tsmeşale: :tsmeşale: :tsmeşale: :tsmeşale: :tsmeşale: :tsmeşale:

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonsporsuz bir hayat düşünemiyorum.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

:meşale1: :tsmeşale:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)