Sayfa 26 Toplam 75 Sayfadan BirinciBirinci ... 16 24 25 26 27 28 36 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1867 adet sonuctan sayfa basi 626 ile 650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olmalı?

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ben anlamıyorum bu bizim insanımızı. hani ünal karaman döneminde maçları izlemesem nasıl bir teknik direktör olduğunu kaç puan kaybettiğimizi kimse bilmese internetteki videolara göre sanki mourinho, conte boştaymış sanar. twitter da z kuşağı 16 17 yaşındaki ergenlerin edit videoları yapıp paylaştığı şişirilmiş balondan öteye gitmeyecek vasat bir isimdir. sosyal medyada böyle çok takipçisi olan herkes kanaat önderi gibi takılıyor.
    Twitter vb. kullanmadığım için kimin ne dediğini bilmiyorum. Bu tarz konularda çok da önemsemiyorum. Futbolculuğuna hayrandım. Teknik direktörlüğü için aynı şeyi diyemem.

Göztepe maçında çıkardığı kadroyu çok iyi hatırlıyorum. Bir maç önce Gs'ye 4 atan takımı bozmuştu. O maç başlığında yorumlar duruyor. İnat, kindar, oyuncuyla kavgalı biri. Göztepe maçına çıkardıklarını Malatya'da göndermek zorunda kaldı. Dua etsin başkana, yoksa oyuncular onu gönderiyordu.

Yolu açık olsun.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

algı maalesef teknik adamların taraftar gözündeki durumunu şekillendiriyor

ünal karaman algısı misal

feda sezonlarında geldi

dar kadro düşük maaş,hem kendisi için hemde takım için

bonservisten kulübe maddi kar sağlamak

güzel oyun

şampiyonluk yarışı (ilk sezon liderden 6 puan geride 4. lük, ikinci sezon ikincilik,gönderilmese yada pandemi olmasa hedefe de ulaşabilirdi)

oynanan oyundan dolayı medyada trabzonsporun konuşulması

ama algı ne ?

kulübü maddi manevi batırdı,küme düşmemeye oynadı,bonserviste zarar ettirdi vs

proje dediğimiz olayda projeye uygunluk çok önemli,algı ile hareket edilmez,misal arsenal arteta projesi, arteta isimli ve başarılı bir teknik adammıydı ? değil,ama projeye uygun görüldü ve şekilde görüldüğü üzere bu sezon zirve yarışında

misal bana fatih tekke değilde osman özköylü projeye daha uygun görünüyor,oysa algıda tekke çok önde çıkar,ama proje yapmak isteyen bir kulüp osman özküylüyü tercih edebilir
    Konu jairzinho tarafından (21.03.2023 Saat 19:35 ) değiştirilmiştir.
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üzücü olan şu sen
    Fatih Tekke..Hami..Ünal...Çimşir vs.. bir tane bilime inanan ..gelişmeye açık yerli bir Teknik direktör yetiştirememişsin..
    veya onlar kendini geliştirmemiş..
    yok Orhan Ak niye oluyor bilmem ne..
    az bi durun bakalım..git dediğin anda adam gider..yeni gelen adam bizde hemen kupaları alacak maçları alacak sanıyorsunuz..

ben öncelikle çalışkan olmayan..sadece vır vır konuşan değil..kendini geliştiren ..öalışkan bir Hoca istiyorum..

Hocada bir kulüpte başlı başına etken değil..yardımcılarıda çok önemli..bakın bence Emre ve Okan'ın başarılarının arkasında
    kelli felli Antrenörler var..ikiside çok tecrübeli..ve kariyerli..
    Avcı gibi sağlık durumlarını ölçen yorgunluk testlerini vs ölçen ekip olmalı..
    Rakip analizini yapan dinamik bir ekip olmalı..

gibi yaniiiii yardımcı ekipleri sağlam tutalım Hoca Tekke de olsa ..Osman Özköylüde olsa Çimşirde olsa olur (çalışkan olmak kaydıyla)
    Hami Atakan kurdun kanalında gs ye gitmek istedim bırakmadılar diye beyanat vermiş bundan hoca olsaydı ne olurdu ki olduğunuda gördük ey gidi hami Trabzonspor olmasaydı farozda balıkçıydın Trabzonspor sayesinde tüm ülkenin tanıdığı bir adam oldun yaşın olmuş 55 konuştuğun işlere bak ogünle abdullahta gitti ne oldu ne fb kabul ediyor bu ikisini nede Trabzonspor'un kapısından içeri girebiliyorlar camiasız 2 şahıs .Fatih Terim şöyle fatih terim böyle onun hakkı ödenmez ey gidi hami ey.
    Konu nakzo tarafından (21.03.2023 Saat 20:09 ) değiştirilmiştir.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Avrupa Diğer

Dogal olarak yonetim ilk once eldeki oyunculari yeniden parlatacak bir hocanin gelmesini ister aksi takdirde cogu oyuncunun yok pahasina gitmesi veya parasini alip yatma durumlari olabilir kisa vadede bu takimi atesleyip kupayi alacak ligide dorduncu bitirecek birisinin gelmesi icin calisiliyor gelen hoca basarisiz olup bu kadroyu enkaza cevirirse zaten o hocayla devam edemezsiniz dolayisiyla avci bir iki takviyeyle sezona baslarsa sasirmam

Nereden
    Erzurum

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    algı maalesef teknik adamların taraftar gözündeki durumunu şekillendiriyor

ünal karaman algısı misal

feda sezonlarında geldi

dar kadro düşük maaş,hem kendisi için hemde takım için

bonservisten kulübe maddi kar sağlamak

güzel oyun

şampiyonluk yarışı (ilk sezon liderden 6 puan geride 4. lük, ikinci sezon ikincilik,gönderilmese yada pandemi olmasa hedefe de ulaşabilirdi)

oynanan oyundan dolayı medyada trabzonsporun konuşulması

ama algı ne ?

kulübü maddi manevi batırdı,küme düşmemeye oynadı,bonserviste zarar ettirdi vs

proje dediğimiz olayda projeye uygunluk çok önemli,algı ile hareket edilmez,misal arsenal arteta projesi, arteta isimli ve başarılı bir teknik adammıydı ? değil,ama projeye uygun görüldü ve şekilde görüldüğü üzere bu sezon zirve yarışında

misal bana fatih tekke değilde osman özköylü projeye daha uygun görünüyor,oysa algıda tekke çok önde çıkar,ama proje yapmak isteyen bir kulüp osman özküylüyü tercih edebilir
    Ne fedası burak yılmaz, sosa Novak, ekuban onazi perira, rodalega vakayeme,a. Ömür yusuf yazıcı., kuçka uğurcan, onur kıvrak kadroya bak neresi feda kadrosu bunun asıl algıyı sen yaratıyosun bu kadroyla 4.oldu kupadan elendi
    Konu nakzo tarafından (21.03.2023 Saat 20:37 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Sivas

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne fedası burak yılmaz, sosa Novak, ekuban onazi perira, rodalega vakayeme,a. Ömür yusuf yazıcı., kuçuk, Perira uğurcan, onır kıvrak kadroya bak neresi feda kadrosu bunun asıl algıyı sen yaratıyosun bu kadroyla 4.oldu kupadan elendi
    Hocam ersun yanala verilen kadro o, Ünal hoca da transfer tahtası kapalıydı. O saydığın isimleri de hep Ünal hoca parlattı.

Batuhan artaslanın ilk 11 de oynadığı Gs maçı var yedekler sadece u19. Çok çabuk unutuyorsunuz.

Ünal hoca imkansızlıklar içinde şampiyonluğun temelini attı. Gaston Campiyle, Hosseini defans tandemiyle hemde.

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne fedası burak yılmaz, sosa Novak, ekuban onazi perira, rodalega vakayeme,a. Ömür yusuf yazıcı., kuçuk, Perira uğurcan, onır kıvrak kadroya bak neresi feda kadrosu bunun asıl algıyı sen yaratıyosun bu kadroyla 4.oldu kupadan elendi
    sosa ve burak yılmaz hariç diğer oyuncular şimdiki maaş bütçesine göre beleşe oynuyordu aga

ayrıca burak yılmaz ile de yollar ayrıldı kısa sürede,onur kıvrak ile de yolları ayırdık ve 100 bin avroya oynayan uğurcana kaleyi teslim ettik,boru değil

şu anda yedek denswil e 2.2 milyon avro maaş veriliyor

yazdığın oyuncuların çoğu 1 milyon avro nun altında oynuyorlardı ve ilk 11 oyuncuları idi

euro o dönem 6 lira civarındaydı

not : feda sezonu demek düşük maaş bütçesi ve dar kadro demek ,(25 kişilik kadroda bolca u19 dan oyuncu vardı misal)

fiyat performansa bakacaksın aga, ve fiyat performansı yükselten şeyde hücum futboludur
    Konu jairzinho tarafından (21.03.2023 Saat 20:46 ) değiştirilmiştir.
    2024-2025 SEZONU FATİH TEKKE YÜKLENİYOR ...

Nereden
    Erzurum

Yahu wakayeme İsrail'de de yıldızdı rodelega türkiye ligi için yıldızdı onazi Lazio dan gelmişti ligin en iyi kalecisi onur kıvraktı adamın futbol hayatı bitti ligin en iyi yerli santraforu burak bizdeydi adamı hayata küstürdü ziya doğan toplamda 3 adamla Trabzonspor'u şampiyonluğa oynattı az dahada yapıyordu ünal karamanın futbolculuğu iyiydi bak süper değildi çünkü müzmin sakattı göremedik asıl yeteneklerini 3 maç var 2 maç yoktu hocalığı iyi değildi oda yolunu seçti.

Nereden
    Erzurum

Gerçekten hocalıkla ilgili planı olan bir adam millet vekili adayı olur mu siz hiç şenolun vekil adaylığını duydunuz mu ya da fatih Terim'in ya da mustafa Denizli'nin bu 3 adamda adaylığını koysaydılar geçmişte kesinlikle seçilirlerdi adamlar hoca olduğu için öyle mecraya atılmadılar ünal hocalıkta hiçbir ışık görmediği için ki bencede doğrusunu yaparak politikaya atıldı bugünden sonra bu olay kapanmıştır..

sessizkral_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sergen yalçın imkan varsa direk çeksinler,

gittiği tüm takımlarda pozitif ve atak futbol oynatmıştır.

doğru transfer politikaları güderek altyapıdanda gençler çıkarmıştır.

bence doğru isim sergen'dir.
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En önemli sorunumiz td sorunu. Ertuğrul Doğan bir hafta içinde başkan olacak ve yeni başkanın ilk çözmesi gereken konu bu. Hedefi Türkiye kupasını almak ve gelecek sezonun kalacak isimlerini belirleyip seneye Avrupaya gitmeyi hedefleyen bir yönetim ve buna uygun teknik direktör bekliyoruz
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Nereden
    Erzurum

Alıntı Kemal Öztel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En önemli sorunumiz td sorunu. Ertuğrul Doğan bir hafta içinde başkan olacak ve yeni başkanın ilk çözmesi gereken konu bu. Hedefi Türkiye kupasını almak ve gelecek sezonun kalacak isimlerini belirleyip seneye Avrupaya gitmeyi hedefleyen bir yönetim ve buna uygun teknik direktör bekliyoruz
    Aynen

Nereden
    İstanbul

27 Mart'ta teknik ekip açıklanmazsa yeni yönetimden hiç beklentim olmaz.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Adam kendine inanmıyor siz kalkmışsınız Ünal da Ünal . Yahu siz delirdiniz mi adamın teknik adamlık diye bir derdi yok adam vekil adaylığına başvurmuş.

Nereden
    İngiltere

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor haricinde iki maç üst üste kazanmışlığı olmayan birini, sırf eski futbolcumuz diye "Kurtarıcı" ilan ettik. Gitsin Meral Mommy'nin boğazına takılsın biraz da...

Trabzonspor çaresizliğe, akılsızlığa, vasata mahkum edilmek isteniyor. Vizyonu, ilişkileri, görgüsü, bilgisi olmayanların elinde kabiliyetsiz bir organizasyona dönüştürülüyor. Bütün camia bunu seyrediyor. Külkedisi Masalı gibi mayıstan sonra büyü bozuldu. Fatihler, Ünallar, Palutlar, Çağdaşlar, Orhan Aklar... Hayalleri, varlıklarından küçük insanlarla ne kadar başarılı olabiliriz?
    Ünal karamanın başarısı konusunda kesinlikle katılıyorum...Mommy olayı ise,o biraz sıkar,atar gider yapmak özellikle de Karadeniz insanının doğasında var.Fakat bazıları,bunun dozajını da kaçırıp kime,neye atar gider yaptığının farkına varamıyor.Herkes Ağaoğlu gibi bu olayı alttan alıp kapatmazdı,er yada geç bedeli ödetilince bir anda anlayıverirdin neyin ne olduğunun.
    Konu Macellan tarafından (22.03.2023 Saat 12:57 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam kendine inanmıyor siz kalkmışsınız Ünal da Ünal . Yahu siz delirdiniz mi adamın teknik adamlık diye bir derdi yok adam vekil adaylığına başvurmuş.
    Neyse Allahtan siyasete giriyor da, vasat bir teknik direktor adayindan kurtulmus olduk. Siyasetini, milliyetciligini (?) eger kazanirsa mecliste yapar. Tsden uzak olsun.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ertuğrul Doğan: "Yönetim kurulu henüz seçilmedi. Kongreden sonra yönetim kurulu kısa süre içinde yeni antrenörün kim olacağına karar verecek. Hoca konusunda tüm arkadaşların görüşlerini dinleyeceğiz, aramızda tartışacağız. Trabzonspor için en doğru kararı vereceğiz."

Tek aday gidiyor. Listesi belli. Yönetim kurulu belli olmuyor mu, bir şey mi kaçırıyorum ben?
    ( ゚д゚)

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

ya bıraksınlar bu işi biri kürt hizbullahından medet umuyor, diğeri askeri kurşun sıkan daha 2 gün önce nevruz da apo sloganı atanlardan medet umuyor. iki ittifaka da oy verilmez. ünal karaman zaten hocalığı rezil rüsva olduğu için şimdi milliyetçiyim ayağına yatar ölürüm türkiyem söyler parasını kazanır işte

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkana bağlı olmalı...
    Başkan ne derse o olacak

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Ekstra iyi bir isim yoksa Montella uyar bana.
    Heyecanlanırım neler yapabileceğini görmek isterim.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Ankara

Alıntı zaqua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    27 Mart'ta teknik ekip açıklanmazsa yeni yönetimden hiç beklentim olmaz.
    Bu şekilde kendimizi baskı altına almanın bir manası yok
    En büyük Trabzon

bilginsem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

https://twitter.com/ibrahim_ozkan61/...31343971573768

Bir sonraki kim olur bilmem ama bu şekilde yırtık dondan çıkma insanlar gelip hocaya konuşacaksa duruşumuz net olsun isterim. Olayın da gerçek olduğunun ispatını görmüş olduk, Hoca bu mesajı beğenmiş.

https://twitter.com/unalkaraman42/likes
    "Doğru bir azınlık, yanlış bir çoğunluktan fazladır."
    Özkan Sümer

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

neyse ünal millletvekili olur kurtuluruz, keşke f. tekke de aday olsa bir yerden..
    Attan inip eşeğe bindik!

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Twitter vb. kullanmadığım için kimin ne dediğini bilmiyorum. Bu tarz konularda çok da önemsemiyorum. Futbolculuğuna hayrandım. Teknik direktörlüğü için aynı şeyi diyemem.

Göztepe maçında çıkardığı kadroyu çok iyi hatırlıyorum. Bir maç önce Gs'ye 4 atan takımı bozmuştu. O maç başlığında yorumlar duruyor. İnat, kindar, oyuncuyla kavgalı biri. Göztepe maçına çıkardıklarını Malatya'da göndermek zorunda kaldı. Dua etsin başkana, yoksa oyuncular onu gönderiyordu.

Yolu açık olsun.
    bunun gibi bir sürü maç var o güzelim kadroyla bile başarılı olamadı. takım her maç öne geçiyor daha sonra ya berabere ya yeniliyorduk. gazla bir kaç maç iyi oynattı onun dışında hiç bir şey yok. o seneki kadroyu hüseyin çimşir de oynatırdı o kadar. adamın kariyerinde çalıştırdığı bütün takımlar neredeyse küme düşmüş

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ertuğrul Doğan: "Yönetim kurulu henüz seçilmedi. Kongreden sonra yönetim kurulu kısa süre içinde yeni antrenörün kim olacağına karar verecek. Hoca konusunda tüm arkadaşların görüşlerini dinleyeceğiz, aramızda tartışacağız. Trabzonspor için en doğru kararı vereceğiz."

Tek aday gidiyor. Listesi belli. Yönetim kurulu belli olmuyor mu, bir şey mi kaçırıyorum ben?
    Alacagi karar tepki toplayacak ve kongrede hesap vermek zorunda kalacagi icin bizleri salak yerine koymayi tercih etmis. Muhtemelen o.ak ile devam eder gibi gözüküyor
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)