Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 142 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Başıboş Sokak Köpeği Terörü!!!

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir evladımızı daha kaybettik Allah rahmet eylesin bu son olsun...
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bunlar ruh hastası gerçekten.
    Devlet seferberlik ilan etmesi lazım hasta teröristler aramızda!

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Yarin kadiköy'de eylem yapar hayvansever görünümlü manyaklar, herkes de alkis tutar, tivitirda olan bitene güyâ isyân eden kadiköylü fbliler de bön bön izler çöktügümün yavsaklari
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarin kadiköy'de eylem yapar hayvansever görünümlü manyaklar, herkes de alkis tutar, tivitirda olan bitene güyâ isyân eden kadiköylü fbliler de bön bön izler çöktügümün yavsaklari
    Eskiden olsa olurdu bu ittaparlar hayvanseverlerin arkasına saklanmış parazitlermiş ortaya çıktı. Halk zaten hayvansever bunlar artık gık diyememeli. Millet geç de olsa uyandı galiba.

Nereden
    İstanbul

Hindistan'da bile köpekler bu kadar büyük ve vahşi değildir!!!

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yatmaztara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devlet seferberlik ilan etmesi lazım hasta teröristler aramızda!

Romanya'da zamanında şöyle bir şey olmuş.

https://www.bbc.com/turkce/haberler/..._romanya_kopek

https://www.star.com.tr/dunya/romany...-haber-788526/

Ayrıca İngiltere'nin Türkiye'yi ziyaret edecek vatandaşlarına güvenlikle ilgili yaptığı uyarılar arasında sokak köpekleri ile ilgili tavsiyeler de varmış.

https://www.gov.uk/foreign-travel-ad...y-and-security
    ( ゚д゚)

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Hindistan'da bile köpekler bu kadar büyük ve vahşi değildir!!!
    ajkhakjah af edersin de 2dk gezindim herifin profilinde, iktidarin yalakasi desek yeridir
    belediye akpli de olsa gitsin reyisini etiketleyip sikâyetçi olsun, dandirik siverek belediyesini etiketlemeyle olmuyor o isler
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Nereden
    İstanbul

Hz Muhammed sav : ''Yanlarında köpek ve çan bulunan bir topluluğa melekler arkadaşlık etmez.'' İmansızlık hareketi değil mi bu? Meleklere inanmadan imanın şartı nasıl yerine gelebilir? Ülkenin beti bereketi iyice gitti. Hem de kafasında başörtü olan kişiler tarafından onaylanmış bir yasa ile! 10 milyon köpek sokaklarımıza özellikle mi salındı! 28 şehidimiz de var ayrıca. Vallahi helak olmayı bekliyoruz hayırlı olsun tekrardan...
    Konu yatmaztara tarafından (11.11.2022 Saat 14:20 ) değiştirilmiştir.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hz Muhammed sav : ''Yanlarında köpek ve çan bulunan bir topluluğa melekler arkadaşlık etmez.'' İmansızlık hareketi değil mi bu? Meleklere inanmadan imanın şartı nasıl yerine gelebilir? Ülkenin beti bereketi iyice gitti. Hem de kafasında başörtü olan kişiler tarafından onaylanmış bir yasa ile! 10 milyon köpek sokaklarımıza özellikle mi salındı! 28 şehidimiz de var ayrıca. Vallahi helak olmayı bekliyoruz hayırlı olsun tekrardan...
    Meleklerin kediye köpeğe bakıp insan seçtiğini pek sanmıyorum, xxx hoca gül kokusu severler Facebook sayfalarında paylaşılan görselli yazılar bunlar. Ülkenin bereketi refahı falan gittiyse sebebi kedi köpek değildir orada bir yanlışlık var.

28 şehit derken??? ölenler şehit mi sayılıyormuş? Kısırlaştırma ve belediye çalışması ile halledilecek bir mesele niye bu kadar köpürtülmeye çalışılıyor onu da anlamadım. Ülkenin gündemi de, tartıştığı konular da vasat vasat vasat.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Meleklerin kediye köpeğe bakıp insan seçtiğini pek sanmıyorum, xxx hoca gül kokusu severler Facebook sayfalarında paylaşılan görselli yazılar bunlar. Ülkenin bereketi refahı falan gittiyse sebebi kedi köpek değildir orada bir yanlışlık var.

28 şehit derken??? ölenler şehit mi sayılıyormuş? Kısırlaştırma ve belediye çalışması ile halledilecek bir mesele niye bu kadar köpürtülmeye çalışılıyor onu da anlamadım. Ülkenin gündemi de, tartıştığı konular da vasat vasat vasat.
    İmanın şartlarını say? He İman sorunun yoksa o zaman neden alındın? Amacın köpeklerse direk yaz sağa sola yuvarlanma pandam! Terör ne demek? Terör neye denir? İnsan kime denir? Sorunumuz kediler değil kediyi de hemen araya sıkıştırmış itkolik pandam!
    Konu yatmaztara tarafından (12.11.2022 Saat 02:44 ) değiştirilmiştir.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İmanın şartlarını say? He İman sorunun yoksa o zaman neden alındın? Amacın köpeklerse direk yaz sağa sola yuvarlanma pandam! Terör ne demek? Terör neye denir? İnsan kime denir? Sorunumuz kediler değil kediyi de hemen araya sıkıştırmış itkolik pandam!
    Keditapar reyiz siz dinCİler neden böylesiniz yaw

Nasıl bir hayatınız nasıl bir hayal dünyanız kafa yapınız var başka derdiniz mi yok ciddi ciddi şunları yazıyorsunuz it köpek düşmanı kedikolik dinCİ renktaşım benim. Geçmiş olsun mu diyeyim ne diyeyim bilemedim
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kısırlaştırma ve belediye çalışması ile halledilecek bir mesele niye bu kadar köpürtülmeye çalışılıyor onu da anlamadım.
    Fazla iyimsersin bu konuda.
    Konu Ufuk tarafından (14.11.2022 Saat 21:52 ) değiştirilmiştir.
    ( ゚д゚)

Nereden
    İstanbul

Bakın köpek çocuk öldürüyor ve birileri çıkıp kısırlaştırma diyorsa o kişiler için itin s2 çocuklarımızın canından daha önemlidir! Köpekler öpmüyor parçalayıp öldürüyor!

Nereden
    İstanbul

Göstere göstere belli ediyorlar niyetlerini... Devletin acil düğmeye basması lazım!

FhY0GyGXEAAOvWM.jpg
    Konu yatmaztara tarafından (12.11.2022 Saat 22:56 ) değiştirilmiştir.

tonya55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fazla iyimsersin bu konuda.
    bu adamın tweetindenmi medet umuyorsun

Nereden
    İstanbul

Ülkede köpeklerin hakları Türk insanının önünde! Hindistan yapamayacaksınız ulan bu ülkeyi! Yakında vagonlarda çiftleşir bunlar...

Konu yatmaztara tarafından (15.11.2022 Saat 01:21 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı tonya55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu adamın tweetindenmi medet umuyorsun
    Medet umma derken? Ne medeti? Neyin medeti! 28 İNSANIMIZIN canına mal olan it belası için Türk Milletinin medet beklediğini mi sanıyorsun? Kendinizi bu kadar aşığıda görmeyin! Bizler İnsanız ve itlere teslim olmayacağız. Merak etmeyin önce Allaha sonrada Türk milletine güvenin. Hallolacak bu iş...

Nereden
    İstanbul

Medet umma derken? Ne medeti? Neyin medeti! 28 İNSANIMIZIN canına mal olan it belası için Türk Milletinin medet beklediğini mi sanıyorsun? Kendinizi bu kadar aşığıda görmeyin! Bizler İnsanız ve itlere teslim olmayacağız. Merak etmeyin önce Allaha sonrada Türk milletine güvenin. Hallolacak bu iş...
    ben bu şahısa inanmıyorum zaten buda gercegi yansıtmıyor ikinci olarakta vatan millet hayırdır sen bana vatan millet sevgisini ögretecek enson adam sensin cahil cahil konusuyorsun kaç kere köpek saldırısına ugramış biriyim cözüm bu degil senin dedigin yöntem degil hadi agbicigim.

Nereden
    İstanbul

ben bu şahısa inanmıyorum zaten buda gercegi yansıtmıyor ikinci olarakta vatan millet hayırdır sen bana vatan millet sevgisini ögretecek enson adam sensin cahil cahil konusuyorsun kaç kere köpek saldırısına ugramış biriyim cözüm bu degil senin dedigin yöntem degil hadi agbicigim.
    Şahsa inanmıyorum diyorsun adam haberin linkini paylaşmış. Haber adamın haberi değil yani. Vatan millet sevgisi öğretmek değil zaten bu öğretilecek birşey değil. Ben 28 kişi köpekler yüzünden öldü bu adama mı kaldık diye düşünmeyin, vatan sahipsiz değil hepimiz kurtaracağız demek istedim. Sizi bir şeyle suçlamadım yani. Yöntemin de ne olduğu belli. Hiçbir boka yaramayan 10 milyon başıboş iti barınaklara koyamayacaklarına göre çare zaten uzman kontrollü acısız uyutma.

Nereden
    İstanbul

Şahsa inanmıyorum diyorsun adam haberin linkini paylaşmış. Haber adamın haberi değil yani. Vatan millet sevgisi öğretmek değil zaten bu öğretilecek birşey değil. Ben 28 kişi köpekler yüzünden öldü bu adama mı kaldık diye düşünmeyin, vatan sahipsiz değil hepimiz kurtaracağız demek istedim. Sizi bir şeyle suçlamadım yani. Yöntemin de ne olduğu belli. Hiçbir boka yaramayan 10 milyon başıboş iti barınaklara koyamayacaklarına göre çare zaten uzman kontrollü acısız uyutma.
    ben bu adamın dediklerine fikirlerine bu haberin dogruluguna inanmıyorum zaten dogruda degil gec agbicigim zaten sen bana vatan millet sevgisini enson ögretecek kişisin aynen hepsini öldürelim olmaz o is gecelim Allah bu dünyayı sadece bizim icin yaratmadı

Nereden
    İstanbul

ben bu adamın dediklerine fikirlerine bu haberin dogruluguna inanmıyorum zaten dogruda degil gec agbicigim zaten sen bana vatan millet sevgisini enson ögretecek kişisin aynen hepsini öldürelim olmaz o is gecelim Allah bu dünyayı sadece bizim icin yaratmadı
    Haber gerçek 456 tane haber sitesi paylaştı zaten. Hz Muhammed itlaf ettirdi 100 yıl önce Atatürk itlaf ettirdi. Sayıları 10 milyon. Barınak yapamazsın yılda 1, 2 milyar dolara mal oluyo . Bir de bunlar vahşi barınakta birbirlerini parçalıyor. 10 yıl önce adam gibi kısırlaştırma yapsalardı bugün bu sorun yoktu. Artık o da geçti şuan kontrolden çıktılar tüm dünyanın yaptığı gibi uyutulmak zorundalar.

Nereden
    İstanbul

Haber gerçek 456 tane haber sitesi paylaştı zaten. Hz Muhammed itlaf ettirdi 100 yıl önce Atatürk itlaf ettirdi. Sayıları 10 milyon. Barınak yapamazsın yılda 1, 2 milyar dolara mal oluyo . Bir de bunlar vahşi barınakta birbirlerini parçalıyor. 10 yıl önce adam gibi kısırlaştırma yapsalardı bugün bu sorun yoktu. Artık o da geçti şuan kontrolden çıktılar tüm dünyanın yaptığı gibi uyutulmak zorundalar.
    haber anlatıldıgı gibi degil ikinci olarak bu adamın yazdıkalrına inanmıyorum benide inandıramazsın kontrollü bir sekilde gereken yapılır öyle öldürelim uyutalım gecelim

Nereden
    İstanbul

haber anlatıldıgı gibi degil ikinci olarak bu adamın yazdıkalrına inanmıyorum benide inandıramazsın kontrollü bir sekilde gereken yapılır öyle öldürelim uyutalım gecelim
    Haber ibonun değil, onunla ilgisi yok ama ne dediği falso çıktı çocuğun ki öyle yazdın? Piyasadaki fırıldaklardan on kat haberci.

Habere gelince de videoda ayağımı ısırdı demesine rağmen kalabalıktan dayak yiyen birini görüyorum. Vururken de hayvan katili diyorlar dogrusu ne merak ettim.
    ( ゚д゚)

Nereden
    İstanbul

Haber ibonun değil, onunla ilgisi yok ama ne dediği falso çıktı çocuğun ki öyle yazdın? Piyasadaki fırıldaklardan on kat haberci.

Habere gelince de videoda ayağımı ısırdı demesine rağmen kalabalıktan dayak yiyen birini görüyorum. Vururken de hayvan katili diyorlar dogrusu ne merak ettim.
    seninle aynı görüste degilim haberci filan degil on kat haberci hic degil bu haberde gercegi yansıtmıyor aynı partiden olabilirsiniz beni ilgilendirmez.

Nereden
    İstanbul

seninle aynı görüste degilim haberci filan degil on kat haberci hic degil bu haberde gercegi yansıtmıyor aynı partiden olabilirsiniz beni ilgilendirmez.
    Çok takıldın sen bu olaya, konunun özünü kaçırıyorsun. Değiştirdim kaynağı
    ( ゚д゚)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)