Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2022 -2023 Sezonu İçin Güçlü Kadro İstiyorum

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart 2022 -2023 Sezonu İçin Güçlü Kadro İstiyorum

Evet,.
    2021-2022 sezonunda
    süper ligi ve ligin güçlü ekiplerini darma duman ederek
    Şampiyon olma mutluluğuna hep beraber ulaştık.
    İstifa eden hocalardan, işinden uzaklaştırılan hakemler hepimizin malumu.
    Dikkat çekmek istediğim konu puan sıralamasında ligin ilk devresinde puan
    farkımız açık ara ilerde olmasına rağmen 2. devre de maçlarımızın yarısında
    Trabzonspor takımı çok zorlandı. Herkes Trabzonspor'un güçlü bir kadrosu olduğunu söylese
    öyle sanmış olsa da Trabzonspor söylendiği gibi çok güçlü değildi. Yaşlı oyuncular
    sakatlıkları nedeni ile takımlarında oynayamayan oyunculardan toplama bir takımdı.
    Sadece kadro genişliği ve araya serpiştirilmiş yıldız isimler vardı. Ancak bu yıldızlardan
    öyle ahım şahım aman aman yaman yaman yaralanmadık. Sadece akıllı bir hoca
    bu oyuncuları akıllı kullanarak sonuca gitti. Sürekli abanan hücum yapan bastıran
    bir takım değil, geri yaslanan bekleyen kontra atak ve bireysel oyunlar ile fırsat kollayarak
    sonuca gitmeye çalışan bir Trabzonspor izledik, kazandığımız maçlarımızın skorları 1-0 veya 2-1
    şeklinde sonuçlanırken Trabzonsporumuzun maçlarını izlerken genelde kalp spazmları yaşadık.
    Başta yazdığım gibi rakipleri darma duman ettik derken burada rakiplerin de kötü olması işimizi
    kolaylaştırdığı için başarılı olduk. Önümüzde ki sezon işler hiç böyle olmayacak.
    Şampiyon olan futbolcular da ister istemez bir rehavet mutlaka oluyor. Takımda sürekli ilk 11 de oynayacak
    güçlü bir kadro oluşturmak lazım. Çünkü Avrupa da Şampiyonlar ligin de adımızı başarımızı duyurmak için
    mutlak bir gerekliliktir. Bir ömür boyu Trabzonsporun başarısını başarısızlığını takip eden bu takımın renklerine gönül veren
    biri olarak altta isimlerini yazdığım mevcut oyuncularımızın yanına daha güçlü daha tecrübeli oyuncular almak mutlak bir gerekliliktir.
    Ben burada bu önerimi tüm taraftar arkadaşlarımızla paylaşıyorum. Kimse yazdığım isimler dışında şu simleri yazmadınız hakaret değil mi demesin
    bize Trabzonsporu sürekli kazandıran rakiplere korku veren oyuncular lazım. Yazmadığım oyuncular ya yaşından, ya fizik gücü yetersizliğindedir.

Evet bu isimler;
    daha güçlü ilk 11 + 5 olmalıdır.

Uğurcan Çakır
    Ahmetcan Kaplan
    Vitor Hugo
    Edin Vişça
    Dorukhan Toköz
    Anastasios Bakasetas
    Djaniny Tavares Semedo
    Andreas Cornelius

Not: Marek Hamsik ve Nwakaeme
    yüksek tempolu maçlarda 25 dakikadan fazla oynayamazlar.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet,.
    2021-2022 sezonunda
    süper ligi ve ligin güçlü ekiplerini darma duman ederek
    Şampiyon olma mutluluğuna hep beraber ulaştık.
    İstifa eden hocalardan, işinden uzaklaştırılan hakemler hepimizin malumu.
    Dikkat çekmek istediğim konu puan sıralamasında ligin ilk devresinde puan
    farkımız açık ara ilerde olmasına rağmen 2. devre de maçlarımızın yarısında
    Trabzonspor takımı çok zorlandı. Herkes Trabzonspor'un güçlü bir kadrosu olduğunu söylese
    öyle sanmış olsa da Trabzonspor söylendiği gibi çok güçlü değildi. Yaşlı oyuncular
    sakatlıkları nedeni ile takımlarında oynayamayan oyunculardan toplama bir takımdı.
    Sadece kadro genişliği ve araya serpiştirilmiş yıldız isimler vardı. Ancak bu yıldızlardan
    öyle ahım şahım aman aman yaman yaman yaralanmadık. Sadece akıllı bir hoca
    bu oyuncuları akıllı kullanarak sonuca gitti. Sürekli abanan hücum yapan bastıran
    bir takım değil, geri yaslanan bekleyen kontra atak ve bireysel oyunlar ile fırsat kollayarak
    sonuca gitmeye çalışan bir Trabzonspor izledik, kazandığımız maçlarımızın skorları 1-0 veya 2-1
    şeklinde sonuçlanırken Trabzonsporumuzun maçlarını izlerken genelde kalp spazmları yaşadık.
    Başta yazdığım gibi rakipleri darma duman ettik derken burada rakiplerin de kötü olması işimizi
    kolaylaştırdığı için başarılı olduk. Önümüzde ki sezon işler hiç böyle olmayacak.
    Şampiyon olan futbolcular da ister istemez bir rehavet mutlaka oluyor. Takımda sürekli ilk 11 de oynayacak
    güçlü bir kadro oluşturmak lazım. Çünkü Avrupa da Şampiyonlar ligin de adımızı başarımızı duyurmak için
    mutlak bir gerekliliktir. Bir ömür boyu Trabzonsporun başarısını başarısızlığını takip eden bu takımın renklerine gönül veren
    biri olarak altta isimlerini yazdığım mevcut oyuncularımızın yanına daha güçlü daha tecrübeli oyuncular almak mutlak bir gerekliliktir.
    Ben burada bu önerimi tüm taraftar arkadaşlarımızla paylaşıyorum. Kimse yazdığım isimler dışında şu simleri yazmadınız hakaret değil mi demesin
    bize Trabzonsporu sürekli kazandıran rakiplere korku veren oyuncular lazım. Yazmadığım oyuncular ya yaşından, ya fizik gücü yetersizliğindedir.

Evet bu isimler;
    daha güçlü ilk 11 + 5 olmalıdır.

Uğurcan Çakır
    Ahmetcan Kaplan
    Vitor Hugo
    Edin Vişça
    Dorukhan Toköz
    Anastasios Bakasetas
    Djaniny Tavares Semedo
    Andreas Cornelius

Not: Marek Hamsik ve Nwakaeme
    yüksek tempolu maçlarda 25 dakikadan fazla oynayamazlar.

Dogru tesbitler fizik gucu yuksek atletik bir kac oyuncu almamiz lazim rakipler hem guclenecek hemde bizim oyun felsefemiz rakipler tarafindan cozulmeye baslandi dogrusu sezon basinda waka gervinho hamsik baka gibi oyuncularin geri donuslerde sorun yasayacagini hissetmistik ancak beratli hamsikli omurlu baka,li orta sahasi pas oyununu cok iyi yapip topun bizde kalmasini sagladilar ve geri donus problemlerini biraz kamufule ettik fakat son haftalarda pas oyunu sekteye ugratilinca zayif yonlerimiz ortaya cikmaya basladi hoca ve yonetim bu sorunu cozerler diyelim

Steril61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tespitlere katılıyorum. Bir ekleme de yapmak istiyorum. Wakaeme, Hamsik, Visca, Gervinho vb. tecrübeli lakin yaşı ilerlemiş oyuncular. Bizim aynı görevi yapabilecek daha dinamik, atletik, hırslı ve tempolu oyunculara ihtiyacımız var. Umarım Abdullah Avcı bu sezon ısrar ettiği yaşlı ve tecrübeli oyuncu tercihinden vazgeçerek geleceğimize yatırım yapar. Aksi halde bu yolun sonu dipsiz çukur yani.

Acil sağ ve sol bek lazım. defansın göbeğinden gol yemeğe başladık. Oraya Berat yerine daha iyi bir ön libero gerekiyor. Hücumda wakaeme yerine gidip gelebilecek iyi bir sol açık gerekli. Orta alana Bakasetas yerine Yusuf Yazıcı gelse süper olur. Koita ve Cornelius u satıp hücuma da Artem ve Sorloth u alabilirsek muhteşem olur. Gazamız mübarek olsun

Nereden
    İstanbul

Alıntı Steril61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tespitlere katılıyorum. Bir ekleme de yapmak istiyorum. Wakaeme, Hamsik, Visca, Gervinho vb. tecrübeli lakin yaşı ilerlemiş oyuncular. Bizim aynı görevi yapabilecek daha dinamik, atletik, hırslı ve tempolu oyunculara ihtiyacımız var. Umarım Abdullah Avcı bu sezon ısrar ettiği yaşlı ve tecrübeli oyuncu tercihinden vazgeçerek geleceğimize yatırım yapar. Aksi halde bu yolun sonu dipsiz çukur yani.
    Acil sağ ve sol bek lazım. defansın göbeğinden gol yemeğe başladık. Oraya Berat yerine daha iyi bir ön libero gerekiyor. Hücumda wakaeme yerine gidip gelebilecek iyi bir sol açık gerekli. Orta alana Bakasetas yerine Yusuf Yazıcı gelse süper olur. Koita ve Cornelius u satıp hücuma da Artem ve Sorloth u alabilirsek muhteşem olur. Gazamız mübarek olsun
    tamı tamına bunları anlatmaya çalıştım, sağolasın aynen öyle kardeşim.

Nereden
    İstanbul

anlatmak isteğim konunun ne kadar
    önemli olduğu bu akşamki maçta daha net daha acı olarak belli oldu.

şu futbolculara daha iyi futbolcular
    ilave edilemezse seneye işimiz çok kötü olacak.
    ben bunu görüyorum.
    diğer yazmadığım oyuncular kesinlikle bu takımda kalmamalı.

Uğurcan Çakır
    Ahmetcan Kaplan
    Vitor Hugo
    Edin Vişça
    Dorukhan Toköz
    Anastasios Bakasetas
    Djaniny Tavares Semedo
    Andreas Cornelius

1 -0 önde olduğumuz maçı Kayseri bizi eze eze elimizden aldı
    bunu yapacaklarına da hiç şüphem yoktu. Dost acı söyler kusuruma bakmayın.

SALDIRAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sörloth ve Yusuf u geri almak elzem.. cornelius u da seviyorum ama satıp para kazanabiliriz. Bakasetas, djaniny de güzel para kazandırabilir.
    hamsik hamle adamı olarak kalabilir

peres, gervinho, puchaz, koita, vakame, koissassss teşekkür edilip gönderilsin
    köybaşı, serkan, yusuf da paket olmalı
    Bir Sevdasın Trabzonspor'um..

Nereden
    Avrupa Diğer

anlatmak isteğim konunun ne kadar
    önemli olduğu bu akşamki maçta daha net daha acı olarak belli oldu.

şu futbolculara daha iyi futbolcular
    ilave edilemezse seneye işimiz çok kötü olacak.
    ben bunu görüyorum.
    diğer yazmadığım oyuncular kesinlikle bu takımda kalmamalı.

Uğurcan Çakır
    Ahmetcan Kaplan
    Vitor Hugo
    Edin Vişça
    Dorukhan Toköz
    Anastasios Bakasetas
    Djaniny Tavares Semedo
    Andreas Cornelius

1 -0 önde olduğumuz maçı Kayseri bizi eze eze elimizden aldı
    bunu yapacaklarına da hiç şüphem yoktu. Dost acı söyler kusuruma bakmayın.
    Aslinda sezon basindan beri tahmin ettigimiz gibi takim fizik ve yas olarak geri donuslerde yetersiz kaliyor son haftalarda pas oyunu iflas etti top bizde kalmiyor bir ara siopis 3 kisilik kosup aciklari kapatiyordu sb macinda baslayan fiziki dusus devam ediyor iyiki puan farkimiz oynadigimiz futboldan daha yuksekti 3 derbi macindaki son dakika golleri konya macindaki iyi oyun iyi skor takima buyuk moral oldu yoksada isimiz zordu sol bek stoper bir orta saha bir hucum oyuncusu kesinlikle sart gelenler mutlaka eldekilerden iyi olmasi lazim

Nereden
    Avrupa Diğer

Antalya ve kayseri kupa macindaki en buyuk eksikliklerden biride rakip takimin geride genis alanlar birakmasina ragmen bizim simdiye kadarki en buyuk silahimiz kontra atak oyunu islemedi eskiden bize karsi kolay kolay bir anadolu takimi bu kadar risk alip cok adamla hucuma cikmaya cesaret edemezdi etigi anda cezayi keserdik gorulduki yeni sezonda rakipleri suratiylede tehdit edecek guclu bir hucum oyuncusu alinmasi lazim

Diyer taraftan sampiyon olmus bir takim var emegi gecenlere tesekkur ediyoruz takim icersinde piyasa degeri olan iki oyuncumuz zaten belliydi ugurcan omur ve yeni olarakta ahmetcan eklendi dusundurucu olan birazcik cornelus ve dorukhan disinda piyasa degerini yukselten veya patlama yapan oyuncumuz varmi?..
    Konu objek tarafından (14.05.2022 Saat 01:24 ) değiştirilmiştir.

HasanTezel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Çok güzel başlık. Ancak ülkemizde eğitim seviyesinin diplerde hele futbolcuların daha da dipte olduğunu bilerek bir pencere açmak istiyorum.

Kutlamalarda Afrikalılar, çıkışa Afrikalı geldiğinde aklını yitirmişçesine sevindi, Arsene Wengerin sözlerinin çoğu doğrudur Afrikalılar için.

Yerlilerde KRAL, haklı olarak Uğurcan, Dorukhan-Ömür ve kalan tüm yerliler kaptanı çok seviyor, müthiş uyum var.

Hamsik, grande apayrı bir karakter, öyle bir kariyerde uyum aranmaz herkes saygı duyar. Brezilya ekibi Hugo ve Peres Edgarı da çeteye almış, Baka-siopis belli.

Ama kalan yabancılar, Cornelius-Pohaç hatta Vişça besbelli yalnız. Bunlar her takımda olur, BUNU YÖNETEBİLEN TAKIMLAR BAŞARILI OLUR.

Son dönemde düşüşler, Afrikalılarda Nwakaeme krallarının moral bozukluğu merkezinde pusuda, yerliler Uğurcan gidecek diye beklemede ama Allah var ilk 11 yerlilerine tek kelime edemeyiz, açık ara en iyiler.

Ben olsam, TEK YERLİ SATAR gidene göre yeni lideri kaptan yaparım.

Afrika işini MUHAKKAK çözerim, en az 2 sini satarım (Djaniny kesin). Tekleme kalanları ve gelenleri kaptan yapıp Hamsike bağlarım.

Bu transfer işi başarısı GELENİN KALİTESİNE DEĞİL UYUMUNA daha bağlıdır.
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile şampiyonluk gibi artık!

Nereden
    İstanbul

Bazı taraftarlarımız ve bazı yöneticilerimiz yansıyan bilgilere göre
    Nwakaeme ve Marek Hamçik ile anlaşılıp gelecek sene kadroda olmalı imiş.

Üstüne A. Kadir Ömür'ü de katıyorum
    bu oyunculardan kurulan takım zarar ettirir.

Kim diyebilir bu sene Trabzonspor'un şu şu maçlarını seyrettim
    atak üstüne atak oynadık diye!

Fiziği yetersiz ve yaşlı oyuncular ile olmuyor olmuyor.

Bakmayın şampiyon olduğumuza rakipler kötüydü.

Hızlı oynayabilen bizi yendi. Bazılarının şansı tutmadı. Futbolda bazen şans kısmet faktörü de var
    ama bunu iyi bir takıma sahipseniz elde edebiliyorsunuz, kötü bir takımla ne şansın olur ne kısmetin.

Sürte kalka şampiyon olduk, iyi bir takımla başlarsak yeni sezona rakiplere fırsat vermeyiz.
    Erken vakitte fizikli pratik zekalı ve çalışkan oyuncular ile takımın eksiklerinin tamamlanmasını canı gönülden arzu ediyorum.
    Umarım yönetim ve hoca ile aynı düşüncede ortak oluyoruzdur.
    Konu Mehmet tarafından (20.05.2022 Saat 17:12 ) değiştirilmiştir.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Bugün ajanslara düşen transfer haberleri;

Christian Benteke
    Halil Akbunar
    Domagoj Vida
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Kocamanlar, tecrübesiz gençler ve fiziği yetersiz yerli oyuncular ile gelecek sene bu lig tat vermeyecek.

nevzat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün ajanslara düşen transfer haberleri;

Christian Benteke
    Halil Akbunar
    Domagoj Vida
    Vida mı ?

Batsuayi şimdi vida..bu haberleri kim yapıyorsa bence hedef şaşırtmak için yapıyordur..yoksa bjk nin nal topladığı sezonda beğenmeyip göndereceği oyunculara talip olmayız sanırım..
    Bu dünyadaki en mutsuz insanlar, başkalarının ne düşündüğünü takıntı haline getirenlerdir.' -

Virginia Woolf

Nereden
    Avrupa Diğer

Defans hava toplarini seyrederse ileride aralara sarkip adam ekarte edecek oyuncun yoksa boyle haberler cikar

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Batshuayi bizde en az 20 gol atar. Bu adamı beğenmeyen futboldan anlamıyordur. Kaç tane topu direkten döndü çok şanssız. gören de 1 golle sezonu bitirdi sanacaklar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

"TRANSFERİ GEÇEN SENEDEN DAHA İYİ YAPMAK İSTİYORUZ"
    "Transferde geçen seneden bir tık daha iyisini yapmak istiyoruz. Yoğun bir trafiğimiz olacak. Kadro derinliğini ve kalitesini oluşturmamız gerekiyor."

**
    Süper kupa
    süper lig
    şampiyonlar ligi
    ziraat Türkiye kupası

şampiyon takımın hocasını dün akşam dinledim
    sağ -sol bek sağ stoper kanat oyuncusu dedi sadece
    ağustosun ilk haftası lig başlayacak kasım ayında dünya kupasından dolayı 1 ay ara olacak
    bu sürede çok az puan firesi verilmesi gerektiğinin altını çizdi
    birde en önemlisi gidenler olacak ve yerlerine oyuncu alınacak tarzında konuştu.

puchacz denswil gitti(denswili hoca istiyor inşallah alınır.)
    trondsen
    koita
    kouassi
    serkan
    yunus
    ve yusuf diyorum.

avcı hocam işini bilir diyorum.

Nereden
    İstanbul

Beşiktaş'ın eski oyuncularından Guti Hernandez

"Türkiye'deki büyük takımlar ilginç şekilde ısrarla yaşlı oyuncu transfer etmeye devam ediyor. Bu isimlerin takımlara ne kadar katkı sağladığından da emin olamıyorum. Ama maalesef bu şekilde devam ediliyor"

Nereden
    Avrupa Diğer

[FONT="]Beşiktaş'ın eski oyuncularından Guti Hernandez
    [/FONT]

[FONT="]"Türkiye'deki büyük takımlar ilginç şekilde ısrarla yaşlı oyuncu transfer etmeye devam ediyor. Bu isimlerin takımlara ne kadar katkı sağladığından da emin olamıyorum. Ama maalesef bu şekilde devam ediliyor"

[/FONT]

Cok klas yasli bir oyuncunuz varsa zarari olmaz ornek burak yilmaz fransada ilk sene super ikinci sezon dusus hamsik bu sezon iyi seneye?…

Nereden
    İstanbul

Futboldan futbolcudan iyi anlayan
    gelecek sene Hamsik ve Nwakaeme'nin bir işe yaramayacağını anlaması lazım.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Futboldan futbolcudan iyi anlayan
    gelecek sene Hamsik ve Nwakaeme'nin bir işe yaramayacağını anlaması lazım.
    Kadro yavaş yavaş gençleştirilecek Mehmet abi, rahat ol. Bir anda olmaz bu

Tespitlerine katılıyorum bu arada.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Avrupa Diğer

Bazi yasli oyuncular birazda alttan gelemeyenler sayesinde devam ediyor sb,de arda crespo iyi oynayinca sosa ve gustavo hemen iskartaya ciktilar berat hamsik,i koussi,de wakayi kesecek performans gosterse aynisi olacak ama olmuyor

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben de istiyorum ama bankaya ödenecek kredileri düsününce aklima Aydemir Akbas'in kolpacino filmindeki o meshur sahnesi geliyor.

Nereden
    Trabzon

Keşke Böyle bir kadromuz olsa Uğurcan, Vitor Hugo, Gerard Pique, Cheikhou Kouyate, Marek Hamsik, Anderson Talisca, Alexander Sorloth, Cornelius en azından Şampiyonlar Ligi için Keşke şöyle bir kodrumuz olsaydı çok muhteşem olurdu...
    Konu deepmavi tarafından (28.05.2022 Saat 02:58 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı deepmavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke Böyle bir kadromuz olsa Uğurcan, Vitor Hugo, Gerard Pique, Cheikhou Kouyate, Marek Hamsik, Anderson Talisca, Alexander Sorloth, Cornelius en azından Şampiyonlar Ligi için Keşke şöyle bir kodrumuz olsaydı çok muhteşem olurdu...
    Bu kadro zor bir araya gelir gelsede geride iki agir adam ortada yine ayni hamsik talisca geri donus problemi yasar ileri ikili dar alanda yerden zayif kalir vs futbolda garanti yok ya tutarsa! Iyi olur
    Konu objek tarafından (28.05.2022 Saat 12:03 ) değiştirilmiştir.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Asker tipli futbolcu lazım kazma olmayan cinslerinden.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)