Sayfa 14 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 12 13 14
Toplam 349 adet sonuctan sayfa basi 326 ile 349 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2022 Dünya Kupası Elemeleri 6.Maç | Hollanda 6-1 Türkiye | Maç Sonucu

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Satış olsa ne olmasa ne, şampiyonadan bu yana rakiplerin oynadığı oyuna hiçbir şekilde cevap veremeyen bir takım var, demek ki hoca yapamıyor artık, geri kalmış kendini güncelleyemiyor.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Uluslar Ligi'yle başlayan bir düşüş var. Fransa'yı yendiğimiz ve herkesin heyecanlandığı dönemde Mahmut ve Dorukhan'ın orta sahaya kattığı direnç şimdi yok. Kimse kusura bakmasın; Yusuf, Hakan ve Kenan'la düzen oluşturmak çok zor. Takım çok kırılgan. Bir de Avrupa'da oynayan her oyuncu kafadan on bire yazılacak diye kural mı var? Önceden Anadolu Takımı oyuncusu İstanbul'a gitmeden millî takıma çağrılmazdı. Şimdi çıta yükseldi, Avrupa'ya gitmeyen bekleyecek.

Şeytanî düzenlere gelirsek... Hoca kısmen haklı. Ama saha içini çöz önce. Sonra millete laf yetiştir. Şenol Güneş "Paraya karşı emeğin savaşı" ve "Uludağ'ın havası temiz"den sonra eleştirdiklerine dönüştü. O sırada da başarılı oldu, yalan yok. İstanbul'da şampiyon oldu, Şampiyonlar Ligi'nde ilerledi... Ama eski sempatisini yitirdi. Bugün kendi memleketinde, onu sevenler bile stadyumdan adının kaldırılmasını istiyorsa, dönüp kendisine soracak: Ben nerede yanlış yaptım?

"Bana yalvardılar" nedir Allah aşkına...
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (08.09.2021 Saat 07:52 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Euro 2020de de yazmıştım. Fransa maçından sonra İzlanda deplasmanı vardı. Önde basıp mahvetmişlerdi bizi. Sonra Letonya maçı. 3-1den önde basa basa 3-3 yaptılar. Turnuvada da önde basan takımlar sorun yaşattı. Uğurcana dönmeler, topu kaptırmalar, kontr presle ikinciyi kaptırmalar derken takım helva gibi dağılmıştı. Dün de ilk yarı bakıyorum top defans ve kalecimizde dolaşıyor ama orta saha tamamen pasifize olmuş vaziyette. En iyi zamanımızda da Okay oradan iyi oyun kuramadı, kuramaz da.

Dün 11 kişiyken bile eksik gibiydik. Cebelitarık kadar topun arkasına geçemedik.

Hocayla futbolcular arasındaki bağ kopmuş. Taktik teknik bi yere kadar.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Türkiye'de insan olmak insanlıktan çıkmış vaziyette. Herkes kendi takımındaki futbolcuyu savunurken oynayana da hakaret ediyor. Mide bulandırıcı. Tarihimizde böyle bir yozlaşma görülmemiştir. Sadece spor değil her konuda.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ortasahada kim oynuyor belli değil, Siopisle Bakasetas lazım milli takımın ortasahasına. Ortasaha ne direnç gösteriyor, ne top saklıyor, ne de pozisyon hazırlıyor.

Defans ve forvet ondan sonra tartışılmalı.
    Özkan SÜMER

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı Ortahisar61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim yorumuma yorum yapip hadi isine diyen bir kafa yapisi. Şikebahçeli zekası diyoruz biz buna. Yorumunu yap geç kimsenin Trabzonsporluğu senin gibilerin lafına tabii degıl.bos yapma daha fazla
    Yahu yeter... Kimse Uğurcan güzellemesi yapmadı.
    Herkesin söylediği bu maçta Uğurcanlık birşey yoktu dedi herkes. Yediği goller de her kalecinin yiyeceği gollerdi.
    Söylenen bundan ibaret.
    Bir tane mesaj yok Uğurcan çok iyi oynadı diyen.

Vaziyet bu iken, tutup burada
    "Yarım düzine gol yemişiz hala uğurcan güzellemeleri.ilk okullarda yok bu duzeyde fanatiklik cocukluk sacmalik." diye lafa girip forumda fitne çıkarmak saygı gösterilecek bir durum falan değildir. Direk galiz lafları hak ediyorsun.
    Ben şu değilim, bu değilim diye yalandan da burada gerinme... net bir şekilde ortalığa pislik saçmaya gelmişsin.
    Fazlasına forum kuralları ve benim edebim müsade etmiyor...

Yoksa hak ettiğin çok daha ötesi.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Uğurcan bıraksın milli takımı. Bunu gönülden istiyorum.

Bak abi Ömer Toprak'ın kafa rahat.

Akşam twitter Uğurcan gol yesin diye bekleyen o---pu çocuklarıyla doluydu. Söv söv bitmiyorlar.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı oguzkoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğurcan o net vuruşları kurtardığı için 20m euro bekliyoruz zaten. Her kaleci formsuz olabilir ve uğurcan bugün çok formsuz. Takımla beraber o da çok kötü nesini savunuyoruz anlamadım
    En nefret ettiğim insan tipi işte bu. Taraftar gibi görünüp, objektiflik kisvesiyle kendi değerleriyle mücadeleye giren kişiler.

Benim gözümde bu gibi adamlar asla Trabzonspor taraftarı olamaz.

Elimde olsa Trabzonspor'la ilgili her yerden uzak tutarım senin gibi adamları.

Senin gibi adamların Trabzonspor'la sevinmeye de hakkı yok.

Sen git Altay'ın takımını tut.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

paraya karşı emeğin savaşından geldiğin noktaya bak hoca. evet başarı kazandın ama kısa vadede ya şimdi ? toprağın bile artık sana soğuk. değer miydi?
    sadece aşk bizimkisi

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kuzey Korede 2 defa katilabilmis Dünya Kupalarina, bizde.
    Onun icin her yerli TD`nin gözü vardir Milli Takimda diye düsünüyorum, istisnasiz.
    Norvec, Letonya, Cebel ve Karadagi yen ve en kötü ihtimal Playoff oyna.

Senol Günes bunu bu saatten sonra yapamaz, bu belli, bitmis, finish. Zaten Letonyasi, özel kabusu ile maci olurdu daha. Norveci yense gider Letonyaya takilma olasiligi var. Orta sahayi bir türlü saglam bir sekilde kuramadi.

Bir degisiklik olmali. Kabak bizim basimizami patlar görecegiz.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

TS61_NL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Kayınım dün aradı "enişte bilet var, gelir misin" diye sordu ve ben nazikçe teklifi geri çevirdim lakin olacakları tahmin etmek kendi adıma zor değildi. Üzüldüğüm nokta Uğurcan, çok yıpranmıştır ve yıpranacaktır muhtemelen. Her ne kadar kalede Altayı görmek istesemde kimsenin dünkü duruma düşmesini istemezdim, kalede değil Uğurcan dünyanın en iyi kalecisi de olsaydı sonuç değişmezdi lakin arada gözle görülür sıklet farkı vardı. Hollanda zekice istenilen sonuçları alamayınca De Boer ile yolları ayırıp Van Gaala teklif götürdü ki kendisi dünden razıydı takımın başına geçmek için. Hollanda makina gibi işleyen, hızlı oyuncularla hızlı hücum edip, sağlı sollu saldırıp durdular, kalemizi ablukaya aldılar. Bu maç nezdinde Uğurcanı eleştirenler ya art niyetli ya da maçı doğru dürüst izlememiş demektir. Takım maalesef her hattıyla yol geçen hanıydı, inanılmaz kopukluklar vardı, kırmızı kart ise tuzu biberi oldu ve kısaca Uğurcana yazık oldu. Her hangi bir Milli takımda böyle bir sonuçtan sonra istifalar gelirken bizim Milli takımda öyle bir düşünce yok sanki. ŞG parayı fazlasıyla tatlı bulacak ki kendisi de şimdilik istifa etmeyi düşünmüyor sanki. Benim gördüğüm takım ŞGe olan inancını kaybetmiş ki önümüzde ki Norveç maçı bu şekilde imkanı yok kayıpsız geçilemez...
    Konu TS61_NL tarafından (08.09.2021 Saat 11:08 ) değiştirilmiştir.
    Ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol.....

Nereden
    İstanbul

Bu maçta Uğurcanı konuşmak komik. Ama bunu hak ediyoruz. Karadağ maçında da konuşulması gereken Altay değildi. Karadağ maçında ilk golde Altayın hatası yokdu, benzer golleri dün Uğurcan da yedi. Frikikde ise adam her ne kadar muhteşem vursa da Altay hatalıydı. Ama dün
    akşam da Uğurcanın 1,2,3 ve 6.gollerde nokta kadar hatası yoksa da 4.golde ve 5.golde hatalıydı.4.golde önünden geçen 2 topu seyrederken 5.golde de kalesini erken terkedip golü kolaylaştırdı. Bence milli takımın 2 tane iyi kalecisi var ve asıl sorun kaleyi kimin koruduğu değil. Abartılı bir şekilde Altayı linç edersen onlar da fırsat bulmuş gibi Hollanda maçından sonra günahsız Uğurcanı linç ederler

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ülkede bi adam var o adam gitmedikçe hem sosyal, hem ekonomik hem de sporda bi gelişme beklemiyorum ben. Futbolun bu halde olmasının sebebi de o adam çünkü inşaatçı mütahiti de o atadı TFF başkanlığına
    kesinlikle
    Alıntı AyhanPe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Simdi dogruya dogru. Stada isminin verilmesini en az S.Günes istedi. Defalarca da bunu istemedigini dile getirdi..Stadin isminin degiseceginede inanmiyorum maalesef..
    hikâye anlatsin o, geçsin o isleri
    Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Noldu dostum neden üzerine alındın bu kadar o bahsettiğim adam sensin heralde
    hahaha krall
    Alıntı figirm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maçta Uğurcanı konuşmak komik. Ama bunu hak ediyoruz. Karadağ maçında da konuşulması gereken Altay değildi. Karadağ maçında ilk golde Altayın hatası yokdu, benzer golleri dün Uğurcan da yedi. Frikikde ise adam her ne kadar muhteşem vursa da Altay hatalıydı. Ama dün
    akşam da Uğurcanın 1,2,3 ve 6.gollerde nokta kadar hatası yoksa da 4.golde ve 5.golde hatalıydı.4.golde önünden geçen 2 topu seyrederken 5.golde de kalesini erken terkedip golü kolaylaştırdı. Bence milli takımın 2 tane iyi kalecisi var ve asıl sorun kaleyi kimin koruduğu değil. Abartılı bir şekilde Altayı linç edersen onlar da fırsat bulmuş gibi Hollanda maçından sonra günahsız Uğurcanı linç ederler
    ahahaahahaha yâni biz baslattik bizim yüzümüzden oldu bunlar he ? şaka herhalde bu
    götfblilerin sövmek için sanki böyle bir seye ihtiyâci varmis gibi... Ugurcan'i elestiririm ama fb ve tayfasini hayatta savunmam, onlarin hakli oldugu tek 1 tâne konu yok su hayatta, geçelim onu hele

Nereden
    İstanbul

Frikikte adam muhteşem vurmadı, eli yüzü düzgün bir şuttu ve Altay bariz hatalıydı. Önder Özen güzelce izah etti. 4 kişi istemiş de 3 kişi gelmiş baraja. 4 kişi daha hatalı olur dedi Önder Özen.

Onların linç etmesi önemsiz. Onlar gözüne radar tutulmuş şike tavşanlarından başka bir şey değil.

Nereden
    Bursa

Bu kavgayi trabzonspor taraftari baslatmadi.
    Ugurcana enaz 1 yildir cok ciddi bir itibar suikasti yapiliyor.
    Dogal olarak karadag macinda trabzonspor taraftari bunu cok hakli olarak Altaya yapti. Ayrica bu durumu senol gunes de demecleriyle pekistirdi.
    Ben anlayamiyorum avrupa sampiyonasindan milli maclarda tek gundem ugurcan.yahu geri kalan 10 kisiye birsey diyen yok.
    Sanki milli takim sadece kaleciden olusuyor. Caglar kirmizi yiyor adini anan bile yok. Ben de kaleci haric oynamak isterdim milli takimda, ne de olsa senin ne yaptiginla ilgilenen yok.

Nereden
    Afrika Diğer

Uğurcan'ı konuşmak komikse komiklik yapmayı bırak.

6 gol yiyen takımda son hatalı adam kaleci olur.

Adamlar ilk golü kalenin ağzına soktu.

Dalga geçtiler.

Nereden
    İstanbul

Alıntı emre6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kavgayi trabzonspor taraftari baslatmadi.
    Ugurcana enaz 1 yildir cok ciddi bir itibar suikasti yapiliyor.
    Dogal olarak karadag macinda trabzonspor taraftari bunu cok hakli olarak Altaya yapti. Ayrica bu durumu senol gunes de demecleriyle pekistirdi.
    Ben anlayamiyorum avrupa sampiyonasindan milli maclarda tek gundem ugurcan.yahu geri kalan 10 kisiye birsey diyen yok.
    Sanki milli takim sadece kaleciden olusuyor. Caglar kirmizi yiyor adini anan bile yok. Ben de kaleci haric oynamak isterdim milli takimda, ne de olsa senin ne yaptiginla ilgilenen yok.
    Bu kavgayı Trabzonspor taraftarı başlattı demiyorum zaten, ama aynı çirkefe bulaşmayalım diyorum. Elmayla armutu birbirine karıştırmayalım, bu saçmalıklarda Altayın ya da Uğurcanın suçu yok. Hocayı seçimleri için eleştirebiliriz ama İstanbul kulüpleri gibi biz de milli maçlarda bari Altay gol yese de haklılığımız ortaya çıksa diye maç seyretmeyelim. Her ikisi de şu an Türkiyenin en iyi kalecileri. Forma ikisinin de hakkı.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Öyle yazmışsın ki Altay kaleye geçene kadar hiçbir problem yoktu, Altay gol yedi diye biz linç ettik, fb taraftarı da doğal olarak Uğurcan'ı linçliyor.

Yok böyle bir şey hangi dünyada yaşıyorsunuz acaba? Adamlar tek maçı değil tüm turnuvayı çocğunun üzerine yıktı. Yıkmakla kalmadı sövmedikleri yer kalmadı, en önemli maç öncesi çocuğunun resmini paylaşıp Altay'ın ki daha iyi olurdu vs gibi saçma sapan kıyaslarına devam ettiler. Medyası, taraftarı, siyaseti ortak payda toplandı. Avrupa kupası tarihinde kalesine en fazla şut atılan takım oldun, Uğurcan en fazla kurtarış yapan kaleci oldu ama suçlu yine Uğurcan bellendi. Zorla Altay'ı kaleye soktular. Bu şartlar altında bırakın da kapadığı köşeden gol yiyen kaleciye bir iki sallama hakkımız olsun.

Nasıl Mert oynarken kimse ses çıkarmıyordu, milli takımın tek kalecisi var benim için. Algı yapmaya devam etsinler. Daha çok Karadağ maçı izleyeceğiz, fırsatlar gelecek. Daha beterlerini yapmazsam yüzüme tükürsünler. Kaçacak delik arayacaklar

Nereden
    Almanya

Aslinda benim kafama soru isareti birakan Burak Yilmaz´in aciklamalari. Kimleri kast etti?

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Trapezunda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslinda benim kafama soru isareti birakan Burak Yilmaz´in aciklamalari. Kimleri kast etti?
    Ersin Düzen iste. Hem tffde gorevli hem hocaya sallıyor. Fatih Altayli 400 bin aliyor aylık falan demişti bir ara, trtden istifa etti. tff zam yapmıştır. Simdi bu görevinden de istifa etmek zorunda kaldı. Kim bilir kaç yerden daha maaş başlamışlardır buna. Cb özel makam falan olur yakında.

Yalnız Burak sana helal olsun birader. Leş gibi oynadın ama iyi konuştun bravo.
    ( ゚д゚)

Ortahisar61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yahu yeter... Kimse Uğurcan güzellemesi yapmadı.
    Herkesin söylediği bu maçta Uğurcanlık birşey yoktu dedi herkes. Yediği goller de her kalecinin yiyeceği gollerdi.
    Söylenen bundan ibaret.
    Bir tane mesaj yok Uğurcan çok iyi oynadı diyen.

Vaziyet bu iken, tutup burada
    "Yarım düzine gol yemişiz hala uğurcan güzellemeleri.ilk okullarda yok bu duzeyde fanatiklik cocukluk sacmalik." diye lafa girip forumda fitne çıkarmak saygı gösterilecek bir durum falan değildir. Direk galiz lafları hak ediyorsun.
    Ben şu değilim, bu değilim diye yalandan da burada gerinme... net bir şekilde ortalığa pislik saçmaya gelmişsin.
    Fazlasına forum kuralları ve benim edebim müsade etmiyor...

Yoksa hak ettiğin çok daha ötesi.

O galiz sozlerin alasini siz hakediyorsunuz. Milli takim sayfasinda 6 yemis milli takim elestirilecegine ugurcan konusuluyor. Oynasa oynamasa ugurcan altay. Benim milli duygularim sizin gibi olmedi. Hele ki cogu trabzonsporludan olusuyorsa. Senin gibiler yuzunden bu haldeyiz bilmediginiz nane yok milletkn Trabzonsporlulugu bile sizden soruluyor saniyorsunuz nasil bir yetersizlik icindesin nasil bir tahammulsuzluktur ki bu kadar zirvaliyorsun. Isine yorumuna bak. Milli takim dedin mi akan sular durur benim icin.senin ne dusundugun umrumda degil malum senin gibiler ugurcan oynamazsa milli takim yenilsjn diye dua eden buyuk Trabzonspor taraftari...

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İkinci yarıyı izlemedim. İyi ki de izlememişim. Zaman kaybı.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı Ortahisar61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O galiz sozlerin alasini siz hakediyorsunuz. Milli takim sayfasinda 6 yemis milli takim elestirilecegine ugurcan konusuluyor. Oynasa oynamasa ugurcan altay. Benim milli duygularim sizin gibi olmedi. Hele ki cogu trabzonsporludan olusuyorsa. Senin gibiler yuzunden bu haldeyiz bilmediginiz nane yok milletkn Trabzonsporlulugu bile sizden soruluyor saniyorsunuz nasil bir yetersizlik icindesin nasil bir tahammulsuzluktur ki bu kadar zirvaliyorsun. Isine yorumuna bak. Milli takim dedin mi akan sular durur benim icin.senin ne dusundugun umrumda degil malum senin gibiler ugurcan oynamazsa milli takim yenilsjn diye dua eden buyuk Trabzonspor taraftari...
    Çok aleni hileci taktikleridir bunlar.

Uğurcan'a çok iyiydi diyen kimse yokken, Uğurcan güzellemesi yapıldı dersin,
    Milli takım yenilsin diyen kimse yokken, siz milli takım yenilsin diye dua edenlerdensin dersin.
    Mesele milli takımın rezil oyunu, Uğurcanlık birşey yok derken herkes, milli takımı değil Uğurcan'ı konuşuyorsun dersin.

Aslında bunların tamamını yapan, Avrupa şampiyonasından beri bunları alenen, hem de gizlemeden yapan bir camia var.
    Camianın hedefinde Trabzonspor ve talî olarak Uğurcan var. Ve milli takım üzerinden bunu aşikârane dilendiriyor.

Bu dillendirmeye Altay üzerinden Trabzonspor forumundan reaksiyon verilirken, tam o dönem üye olan bir zat çıkıyor.

Uğurcan'ı güzellemeyin (güzellenmemesine rağmen), aslolan milli takımın kötü oyunu (ona dikkat çekilmesine rağmen), milli takım yenilmesin diye iç geçirmeyin (kimse yapmamasına rağmen) diye ortalıkta geziniyor.

Hadi ordan.

Fenerli soytarıların soytarılıklarına yol açmayı kendine vazife edinmiş Trabzonsporlu tanımıyorum.
    Varsa da Trabzonsporluluğunu tanımıyorum.
    O soytarılıkları milli duygularla perdelemeye çalışma sahtekârlığını asla yutmam.

Şimdi git o soytarılıklarını örtmeye çalıştıklarınla hemhal ol.
    Konu Mehmet Fatih Yavuz tarafından (09.09.2021 Saat 14:20 ) değiştirilmiştir.

Ortahisar61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok aleni hileci taktikleridir bunlar.

Uğurcan'a çok iyiydi diyen kimse yokken, Uğurcan güzellemesi yapıldı dersin,
    Milli takım yenilsin diyen kimse yokken, siz milli takım yenilsin diye dua edenlerdensin dersin.
    Mesele milli takımın rezil oyunu, Uğurcanlık birşey yok derken herkes, milli takımı değil Uğurcan'ı konuşuyorsun dersin.

Aslında bunların tamamını yapan, Avrupa şampiyonasından beri bunları alenen, hem de gizlemeden yapan bir camia var.
    Camianın hedefinde Trabzonspor ve talî olarak Uğurcan var. Ve milli takım üzerinden bunu aşikârane dilendiriyor.

Bu dillendirmeye Altay üzerinden Trabzonspor forumundan reaksiyon verilirken, tam o dönem üye olan bir zat çıkıyor.

Uğurcan'ı güzellemeyin (güzellenmemesine rağmen), aslolan milli takımın kötü oyunu (ona dikkat çekilmesine rağmen), milli takım yenilmesin diye iç geçirmeyin (kimse yapmamasına rağmen) diye ortalıkta geziniyor.

Hadi ordan.

Fenerli soytarıların soytarılıklarına yol açmayı kendine vazife edinmiş Trabzonsporlu tanımıyorum.
    Varsa da Trabzonsporluluğunu tanımıyorum.
    O soytarılıkları milli duygularla perdelemeye çalışma sahtekârlığını asla yutmam.

Şimdi git o soytarılıklarını örtmeye çalıştıklarınla hemhal ol.

Forumda sosyal medyada milli takim yenilsin diye dua edenleri gormediysen goremediysen ki oyle bir durum mumkun degil senin cehaletin.soytarilik her yerde yazan seyi yazilmamis gibi sahtekarca yedirmeye calisip tribunlere oynamaktir. Ugurcan guzellemesi derken, milli takim 6 yemis ugurcanin hicbir golde hatasi yok keske altay yeseydi beter olsunlar iyi oldu senolada iyi oldu vs.. denmesinden haz etmiyorum. Biz bu degiliz diyorum. Ama senin gibi vatan haini de ilan etmiyorum cunku haddim degil. Kiziyorum sadece. Kimsenin vatan sevgisi de Trabzonsporlulugunu da sorgulamam haddimi bilirim. Kendini bu kadar onemli gorme ayrica, sen birinin Trabzonsporluluğunu tanisan ne tanimasan ne curmun ne ola ? Bombos bir laf.. sen ve senin gibiler senin fikrinde olmayan herkesi şikebahçeli ilan ediyor. Umrummu değil. Ben milli formayi kim giyerse giysin o maci kazanalim isterim.soytarilik yapmam. Anlamaya calismak yerine denmek isteneni hakaretamiz konusan suclayan saygi duymayan senin gibilerden sıkıldım her yerde varsınız. Gelişin biraz. Bu yıl iyi oyun akilli sogukkanli guclu olmaya devam edersek senin gibilerin taraftarlik ekolude bitecektir insallah.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)