Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 57 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor'un Gelecek Yıl Planlaması Nasıl Olmalıdır?

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Trabzonspor: Planı olan bir adam gibi mi duruyorum? Benim ne olduğumu biliyor musun? Ben arabaları kovalayan köpek gibiyim. Eğer yakalasam bile ne yapacağımı bilemem. Anlarsın ya.. Ben sadece yaparım.
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Önümüzdeki yıl da beşiktaş açık ara şampiyon olur. Bu yıl malesef çok önemliydi beşiktaş'ın kadrosunun iskeletini korursa üstüne de gelecek paralarla 4-5 sağlam transfer yaparsa silip süpürür. Şampiyonlar liginden gelen para ligin şampiyonunu belirliyor gibi.. biz bunu iyi kullanamadık ona yanarım.

Yusuf BALCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımda zaten Uğurcan,Edgar,Hugo ve Bakasetas dışında şuan için ciddi katkı yapan birisi yok.Berat ortalama bir top oynuyor.Waka piyasada yok.Diğerlerini söylemiyorum bile.

Uğurcan zaten gidecek ama Edgar kesinlikle gitmemeli.5-6 milyona satsan ne olacak ki yerine kimi alacaksın.Edgar Hugoyu iyi tamamlıyor.Hızı ve topa hakimiyeti,pas kalitesi falan iyi.Hugonun yanına birini alacaksan bu tarzda birisi olmalı.Böyle bir adam bulmak da kolay değil.Elimizde amatör düzeyde beş para etmez bir scout ekibi var bunlara güvenilmez.
    Edgar'ın gelmesine bile inanamadım ben. Gitmek isteyeceğini düşündüğüm için gider yazdım, istediğim için değil. Bence bizim ligin seviyesinde göre gayet üst düzey performans gösteriyor.

TrabzonVictory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Önümüzdeki sezon ilk hedef şikebahçeyi hem kendi sahamızda hemde deplasmandaki kadınköy'de şikebahçeyi mağlup ederek kazanmak olmalı ve iyi, kaliteli nokta atışı transferler ile Avrupa'da önemli Trabzonspor'umuzun marka değerini yükseltecek başarıya ulaşmak olmalı sonra lig şampiyonluğu için sonuna kadar mücadele edilmeli...

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şampiyonluğa oynayan her takım, satmam lazım-küçülmem lazım yalanı atmaz, Trabzon u her sene battık-bittik ondan satıyoruma sokmaz,

Uğurcan Edgar Hugo Bakasetas Nwakaeme Berat Hatta Eku ve Caniniyi tutar, ligin em az yiyp en az gol atanı olduğunu ilkokul çocuğu görüyor bunu analiz eder ve 8 nunara + 2 forvet alır

Ligin em az atanıyız, defansı oturttuk, git ilkokula sor ezberledi artık, 2 iyi forvet almaz ve bu kadro bozulursa Trabzon taraftarıyım dese de inanmam...
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Futbolcu satışlarından gelecek parayı kaliteli oyunculara yatırıp, iki sezondur 15 milyon ile idare ettiğimi maaş bütçesini 18-20 aralığına çıkartarak iddiamızı göstermeliyiz.

1,5 üst sınırı aşılır mı bilmiyorum ama 500e oynayan sol bek bu kadar oluyor işte. Vereceksin 1.2-1.3 ligin ilk üçüne girecek bek alacksın. (biz en iyisi diyeceğiz de ist takımları eh dese de olur hugo gibi )

HasanTezel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Kıytırık Alanyanın 1 milyon euro maaşlı Caulker Babacar alabildiği, Rizenin Remy vb getirdiği, Kasımpaşanın Koita Tihielin aldığı yerde Trabzonspor o kadar değilse boşa konuşuyoruz

Özile 10 falcaoya 9 ver demiyoruz ama kıytırık Bjk kadar da Rosier-Ghezzal bul yani, az maaş vs kandırmasın başkan taraftarı, hepsi Diabateden ucuz
    Trabzonspor ligin yeni ALFA'SI, onu yenmek bile şampiyonluk gibi artık!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)