Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sağlık Çalışanları Statta Maç İzliyor

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Sağlık Çalışanları Statta Maç İzliyor

Dün akşam febe gese maçında sağlık çalışanları maçı izlediler. gerçi birçoğu sağlık çalışanı değilmiş neyse. Bundan sonra sağlık çalışanları stadlarda maç izleyebileceklermiş. Bende bir sağlık çalışanı olarak birkaç hafta sonraki Febe maçına gitme şansımı değerlendirmek istiyorum. Dün gece Trabzonspora bir mail attım. Aramızda sağlık çalışanı renkdaşlarımızla organize olabiliriz bu konuda. Ben fırsat doğarsa istanbuldan bu organizasyona katılmak istiyorum.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Muharrem Usta başkana haber uçuralım, 2 hafta sonra Başakşehir deplasmanına başta İstanbul'daki tüm Medicalpark hastanelerinde çalışan sağlıkçılar olmak üzere şehirdeki tüm sağlıkçılar tribünde yerini alsın. Birazda biz meydan okuyalım, nasıl olsa yasak masak yok.

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Demin TFF Başkanı Nihat Özdemir açıklama yaptı.
    Derbi için özel denemeydi dedi ama artık yapmayacağız dedi.

Açıklamayı ekliyorum:

ASpor'a konu hakkında açıklamalarda bulunan Nihat Özdemir, "Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde tribünde Covid-19 aşısı yaptırmış 150 sağlık çalışanı vardı. Bu uygulama derbiye özel deneme amaçlıydı. Ancak maçta yaşanan olumsuz olaylardan dolayı tekrarlamayacağız. İnsanlara stada geliyor ama küfür ediyorlar. Ayıp değil mi?" dedi.

SADECE KULÜP, DEVLET PROTOKOLÜ

Bundan sonra statlara sadece kulüp ve devlet protokolünden kişiler alınacağının altını çizen Nihat Özdemir, "Bundan sonra sadece kulüp ve devlet protokolündeki kişiler olacak. Derbide yaşananlar ile ilgili elimizde temsilci raporları var, sorumluları pazartesi günü disiplin kuruluna sevk edeceğiz. İster kulüp olsun, isterse şahıs olsa asla çekinmeyeceğiz. Disiplin kurulunun yetmediği noktada savcılığa da şikayet edeceğiz. 6222'den haklarında işlem yapılmasını talep edeceğiz" şeklinde konuştu.
    *Kurşunlarla yıkılmazdım, Yıktı beni bu aşk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

Nereden
    Trabzon

Maçtan önce açıklayın o zaman. Fetöcü Nihat yine kılıf uyduruyor
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı M.Kılıç50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demin TFF Başkanı Nihat Özdemir açıklama yaptı.
    Derbi için özel denemeydi dedi ama artık yapmayacağız dedi.

Açıklamayı ekliyorum:

ASpor'a konu hakkında açıklamalarda bulunan Nihat Özdemir, "Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde tribünde Covid-19 aşısı yaptırmış 150 sağlık çalışanı vardı. Bu uygulama derbiye özel deneme amaçlıydı. Ancak maçta yaşanan olumsuz olaylardan dolayı tekrarlamayacağız. İnsanlara stada geliyor ama küfür ediyorlar. Ayıp değil mi?" dedi.

SADECE KULÜP, DEVLET PROTOKOLÜ

Bundan sonra statlara sadece kulüp ve devlet protokolünden kişiler alınacağının altını çizen Nihat Özdemir, "Bundan sonra sadece kulüp ve devlet protokolündeki kişiler olacak. Derbide yaşananlar ile ilgili elimizde temsilci raporları var, sorumluları pazartesi günü disiplin kuruluna sevk edeceğiz. İster kulüp olsun, isterse şahıs olsa asla çekinmeyeceğiz. Disiplin kurulunun yetmediği noktada savcılığa da şikayet edeceğiz. 6222'den haklarında işlem yapılmasını talep edeceğiz" şeklinde konuştu.
    ne kadar talihsiz ve şerefsiz bir açıklama. Deneme diye bahsettiğiniz durum fb ye pozitif ayrımcılık getirdi. gs maçına az da olsa taraftarıyla çıktı şikeci takım.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hüseyin Çümen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşam febe gese maçında sağlık çalışanları maçı izlediler. gerçi birçoğu sağlık çalışanı değilmiş neyse. Bundan sonra sağlık çalışanları stadlarda maç izleyebileceklermiş. Bende bir sağlık çalışanı olarak birkaç hafta sonraki Febe maçına gitme şansımı değerlendirmek istiyorum. Dün gece Trabzonspora bir mail attım. Aramızda sağlık çalışanı renkdaşlarımızla organize olabiliriz bu konuda. Ben fırsat doğarsa istanbuldan bu organizasyona katılmak istiyorum.
    Nihat Özdemir "1 kerelik" demişti bunun için.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)