Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eski Yönetim Kurulu Üyelerinden Kulübe Çağrı!

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Eski Yönetim Kurulu Üyelerinden Kulübe Çağrı!

Trabzonspor yönetim kurulu eski üyeleri, Yaptıkları ortak açıklama ile kulübün eski genel sekreteri Yusuf ziya Yılmaz,a yapılan saldırıyı kınadılar.
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

hüseyin1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yetmez!

Bizim ruh halimize her Hafta saldiran Ziya Beyide kinasaydilar keske
    Rahmetli Babamin bu Dünyada bana birakdigi en büyük Miras "ÖLÜMSÜZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Nereden
    İstanbul

Standart Eski yönetim kurulu üyelerinden çağrı!

Trabzonspor yönetim kurulu eski üyeleri, Yaptıkları ortak açıklama ile kulübün eski genel sekreteri Yusuf ziya Yılmaz,a yapılan saldırıyı kınadılar.
    yapılan basın açıklaması tam metni şöyle:
    Trabzonspor Yönetim Kurulu,na çağrı
    31 ocak 2007 tarihinde Hüseyin Avni Aker Stadyumu VIP tribününde kulübümüz eski Genel sekreteri Yusuf Ziya Yılmaz,a yapılan saldırı bizleri ziyadesi ile üzmüştür.
    Yönetim kurullarının görevleri,tüzüklerde zamanla sınırlandırılmış olup.bu zaman dilimi içerisinde kulübün sahibi,hamisi ve aynasıdırlar.
    Eski ve yeni tüm yöneticilerin bu bilinç içerisinde olması gerekliligine rağmen mevçut bir yönetim kurulu üyesinin koşullar ve sebebler her ne olursa olsun görevi ve sorumluluklarını aşarak eski bir yönetim kurulu arkadaşımızıza bırakın sözlü sataşmayı,darpa varan bir saldırıda bulunmasına asla hakkı yoktur.
    üstelik VIP tribününde yaşanması ayrı bir utanç kaynagı olup,bir o kadar daha düşündürücüdür.

kaldı ki bu olayı gerçekleştiren Yönetim Kurulu üyesi 16.12.2006 tarihindeki Genel Kurul,da da demokratik bir eleştiriyede anti demokratik bir tavır sergiliyerek tahammülsüzlügünü ortaya koymuştur.her iki olayda Genel Kurulun ve Gaziantepspor maçının önüne geçmiş,ulusal medya,nın odaklandıgı konu olmuştur.

Son günlerde kavga ve terör ile gündeme gelen kentimizin en büyük markası Trabzonspor,umuz, Yönetim Kurulu üyesinin bu tavırları sayesinde prestij kaybına devam etmektedir.

Bu iki arkadaşımızın süreç içerisinde barışması en büyük dileğimizdir.Ancak ileride sağlanması olası olan bu barış,mevcut Yönetim Kurulu üyesinin göreve devam etmesi anlamını asla taşımamaktadır.

Biz Trabzonspor,da görev yapmış eski Yönetim Kurulu üyeleri,Genel Sekreterimiz Yusuf Ziya Yılmaz,a karşı yapılan bu çirkin saldırının tüm Trabzonspor çamiasına yapılmış oldugu inancı ile olayı şiddetle kınıyor,Kulübümüze sürülen bu lekenin biran önce temizlenmesi adına
    Trabzonspor,umuzun emanet edildigi Yönetim Kurulu,nu gereği için göreve
    davet ediyoruz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    Trabzonspor eski Yönetim Kurulu Üyeleri
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Abdallı61
    Ziyaretçi

ne demek kulübün sahibi? babalarının malımı lan kulüp?

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ne barışması yapılacak en önemli iş hemen istifa etmesıdır yada ettırılmesıdır ama nerde bu yonetımde yada başkanda o cesaret yapmacıktan bi barış sağlanır vede olay kapatılır
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Siz neden bahsediyorsunuz ..? Derdiniz ne ..? İsterseniz bizim dertlerimizin bir kısmını alın üzerinize .Bakın o zaman nasıl oluyomuş dert. Bulmuşsunuz çiftlik gibi yer ..Ohhhhhhh gelen ağam giden paşam
    Hepiniz aynı değil misiniz sanki?
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

ahmetansu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

ort pas etmeye calisiyolar ama yapamiyacaklar. o kafa yusuf ziya yilmaza degil trabzonsporun gecmisine atilmis bi kafa. bunlar neye kafa attiklariin farkinda bile degiller.
    yusuf ziya yilmaz istedigi kadar haksiz olsun/ o kafayi yemek icin elinden geleni yapmis olsun ama faretmez. trabzonspor taraftari bu yonetime karsi yusuf ziya yilmazi tutacaktir. bu catlak burdan buyuyecek....
    "Bizi asagiya çekmeye çalismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." Özkan Sümer

BMN l TRABZON

smertkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Sn Kahraman Altuntaş gereğini yapmıştır arkadaşlar.Disiplin Kuruluna Sevkini istemiştir.Şehzademiz pardon Beyzademiz bi kınama cezası ile işi kotaracak bide Yönetim kuruluna kafa tutuyor hadi beni atın atmazsanız attırırlar diyor.

hakkımızda Hayırlısı
    Ayrıntı meselenin ta kendisidir.

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

albayrağın bu adama derhal tekmeyi koyup kapı dışına atmalıdır. ozaman ban ona adam derim. öyle kapı dışarı atmaklanda yetmez. kulküpten iilişkisini kesmelidir. örn: tahir kıran, sadettin saral.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allah sonumuzu hayır ETSİN...!

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

saldırıyı yapan şahıs hala istifa etmedi değil mi?
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

etmedi ama etmeliii...üstelik bir daha kulübün kapısından bile sokulmamalı...mağara adamı zihniyetli insan...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Nereden
    İstanbul

bu yönetime diyecek söz kelam bulamıyorum... hala bu zat kulüpte hatta yönetim kurulunda pes dogrusu!!kulübü bu kadar küçülten sıradanlaştıran yönetim herhalde Trabzonspor tarihine gelmemiştir geldiysede ben bilmiyorum!!

Naim
    Ziyaretçi

Yönetim kurulumuzdan açıklama

Yönetim kurulumuz gerçekleştirdiği haftalık olağan toplantıda Kahraman Altuntaş'ın sunduğu dilekçeyi görüşerek karara bağladı. Buna göre Altuntaş'ın Disiplin Kurulu'na sevk edilmesi yönünde yaptığı başvuru kabul edildi.

Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas, yönetim kurulu kararıyla ilgili bir açıklama yaparak, "Sayın Kahraman Altuntaş Fortis Türkiye Kupası müsabakasının devre arasında yaşanan olayın ardından yönetim kurulumuza başvurarak duyduğu üzüntüyü dile getirmiş ve kamu vicdanında aklanması adına disiplin kuruluna sevk edilmeyi talep etmiştir. Konuyu değerlendiren yönetim kurulumuz da bu başvuruyu dikkate alarak, Altuntaş'ın disiplin kuruluna sevkini uygun görmüştür. Bu anlamda gerekli prosedür yerine getirilerek Sayın Kahraman Altuntaş Disiplin Kurulu'na sevk edilecektir" ifadelerini kullandı.

!Yorumsuz!

Nereden
    İstanbul

yahu bunlar tavşana kaç tazıya tut diyorlar yersen tabiii!!yemezler arkadaşlar karnımız artık bu tip numaralara tok.... derhal bu cengaver yönetim kurulu üyeliginden istifa ettirilmeli veya şutlanmalı kulüptende ilişigi derhal kesilmeli!!
    Konu Atalay tarafından (06.02.2007 Saat 12:14 ) değiştirilmiştir.

smertkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Naim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yönetim kurulumuz gerçekleştirdiği haftalık olağan toplantıda Kahraman Altuntaş'ın sunduğu dilekçeyi görüşerek karara bağladı. Buna göre Altuntaş'ın Disiplin Kurulu'na sevk edilmesi yönünde yaptığı başvuru kabul edildi.

Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas, yönetim kurulu kararıyla ilgili bir açıklama yaparak, "Sayın Kahraman Altuntaş Fortis Türkiye Kupası müsabakasının devre arasında yaşanan olayın ardından yönetim kurulumuza başvurarak duyduğu üzüntüyü dile getirmiş ve kamu vicdanında aklanması adına disiplin kuruluna sevk edilmeyi talep etmiştir. Konuyu değerlendiren yönetim kurulumuz da bu başvuruyu dikkate alarak, Altuntaş'ın disiplin kuruluna sevkini uygun görmüştür. Bu anlamda gerekli prosedür yerine getirilerek Sayın Kahraman Altuntaş Disiplin Kurulu'na sevk edilecektir" ifadelerini kullandı.

!Yorumsuz!
    Yorum:TABİ YERSENİZ
    Ayrıntı meselenin ta kendisidir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı spartaküs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu bunlar yavşana kaç tazıya tut diyorlar yersen tabiî
    Tavşana olmasın sakın.
    Benim bildiğim yavşan bir çeşit ottur. Eğer öyle bir şey yapıyorlarsa sonuç başlamadan belli demektir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Poetricus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tavşana olmasın sakın.
    Benim bildiğim yavşan bir çeşit ottur. Eğer öyle bir şey yapıyorlarsa sonuç başlamadan belli demektir.
    tavşandaki hata yönetim olarak düzeltilmiştir(:

cicero9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aynı terane gümbür gümbür devam ediyor. Bu Kahraman Altuntaş'ın kulüp yöneticiliği dışında bir işi var mıdır? Ne işle iştigal etmektedir?
    Merak ettim??
    "dere coştu bir kere"

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı cicero9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı terane gümbür gümbür devam ediyor. Bu Kahraman Altuntaş'ın kulüp yöneticiliği dışında bir işi var mıdır? Ne işle iştigal etmektedir?
    Merak ettim??
    trabzonda sendika yöneticiliği yapmaktadır..türk telekomda çalışmaktadır

Naim
    Ziyaretçi

Standart Kulube Gönderilen Yazı

Kamuoyuna,

Biz aşağıda adları yazılı Trabzonspor Yönetim Kurulu eski üyeleri, gelişen son olaylarla ilgili Kulübümüzün Sayın Başkanına bir çağrı yapma gereğini duyarak ilişikteki metni kendisine ulaştırılmak üzere Trabzonspor Kulübü'ne gönderdik.
    Kamuoyuna Saygılarımızia duyururuz.

Sayın Nuri Albayrak Trabzonspor Kulübü Başkanı Trabzon
    Sayın Başkan,

31.01.2007 günü Trabzon Avni Aker Stadyumu VIP tribününde mevcut Yönetim Kurulu üyemiz ile eski bir Yönetim Kurulu üyemiz arasında cereyan eden olay bizleri tahmin edemeyeceğiniz kadar üzmüş ve yaralamıştır.
    Trabzonspor Yönetim Kurulu üyesi unvanını almış bir kişinin, değil eski bir yöneticiye ,herhangi bir kişiye bile böyle bir harekette bulunmuş olması affedilemez.
    Bu olaydan bu güne kadar bir hafta geçmiş olmasına rağmen, kulübümüzün başkanı olarak halen daha bir tasarrufta bulunmamış olmanız da ,biz eski Yönetim Kurulu üyelerine bir toplantı yapma gerekliliğini doğurmuştur.
    Olayı gerçekleştiren Yönetim Kurulu üyenizin Disiplin Kuruluna sevkini kendisinin istemesini de hayretle karşılamış bulunuyoruz. Böyle bir olayı yaşatan üyenin Disiplin Kuruluna sevki, kişinin kendi isteği ile değil, doğal olarak gerçekleşmesi gereken bir süreçtir. Kişilerle ilgili bir tasarrufumuz ya da bir problemimiz söz konusu değildir. Yaşanan olayı iki kişi arasındaki basit bir olaya indirgememiz de asla mümkün olamaz.Sorun tüm Trabzonspor camiasının sorunudur.

Sayın Başkan,
    Sizlere Trabzonspor'un değerlerini emanet ettik.Bu değerleri korumak uğruna lütfen gerekeni yapınız.
    Kulübümüzün Başkanı olarak öncelikle ve ivedi olarak olaya karışan Yönetim Kurulu üyenizin istifasını sağlayınız,sonrasında bu iki arkadaşımızı barışmaları için bir araya getiriniz.

Aksi halde Kulübümüz başkanı olarak bu olayı nasıl temizleriz değil, nasıl geçiştiririz düşüncesinde olduğunuz kanaatini taşımak zorunda kalacağız.
    Kulübümüzün ülke ve dünya genelinde imajını düzeltmek ve Kulübümüze sürülen bu lekenin temizlenmesi adına gereğini arz ederiz.

Saygılarımızla

AHMET SALİH ERDEM
    SÜLEYMAN A YDOGDU
    İSMAİL YAVUZ
    PROF.DR.İBRAHİM ÖZEN
    BAHRİ KÖSE
    SUAT ŞEN
    ŞADAN EREN
    SERDAR BALİ
    MEHMET MÜFTÜOGLU
    ATA ATAOGLU
    ORHAN İLARSLAN
    SÜLEYMAN ATAL
    SABİT SABIR
    YUSUF REHA ALP
    CAFER HAZAROGLU
    HİKMETONUR
    HÜSEYİN USTA
    NECMETTİN AYTEKİN
    HAYRETTİN HACISALİHOGLU
    HASAN ALİ GENÇ
    COŞKUN KAHRAMAN
    NEVZAT ŞAKAR
    ERDA AYGÜN
    SEBAHATTİN AHISKALI
    AHMET AGAOGLU
    YAVUZ ÖZYAR
    ADİL ADNAN MÜFTÜOGLU
    TAYLAN ÜNER
    OSMAN İLYAS
    ALİ ŞAKİR AVCI
    NADİR SARAL
    ABDULLAH BEŞİR
    OSMAN KOTAMAN
    MECİT SARI
    METİN ATASOY
    ERKAN BULAK
    YUSUF BAHADIR
    ÖMER GÜRSOY
    HASAN HANCIOGLU
    KENAN ATALAY
    İBRAHİM ŞAHİN
    ZİYA YILMAZ
    İLHAN DEMİREL
    FİKRET Y AVUZ
    AHMET ÇUBUKCU
    MERİH SEMERCİ
    ÖMER SAGIR
    HÜSNÜ HAY ALİ
    ALPASLAN ÖZDEMİR
    ALİ ÖZBAK
    HÜSEYİN TÜTÜNCÜ
    TANJU AKINCIOGLU
    ALİ ZAFER ÖZDEMİR
    SUAT ŞEN
    ATALAY ARMUTCU
    ŞENER YAVUZ
    MEHMET KÜÇÜK
    KERİM KALAFATOGLU
    MURAT SAYLAN
    MELİH SOMEL
    SÜLEYMANHACISALİHOGLU
    BÜLENT ÇUV ALCIOGLU
    ORHAN AKSU
    İBRAHİM HALUK ŞAHİN
    MUHİTTİN ÖZTÜRK
    ERGİN KULAÇOGLU
    MAHMUT ÖREN
    EKREM İMAMOGLU
    CUMHUR ŞEN
    RASİM YILMAZ
    TANJU GÜRSU
    ALİ KARAHASAN
    MEHMET ONGAN
    SALİH ALPASLAN
    K.YAŞAR GÜVEN
    RUŞEN ATASOY
    MUSTAFA ERDEM

salihismet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kendi kendini kontrol edemeyen adamdan yönetici olur mu? Ziya Dogana nasil saldirmadi hala hayret ediyorum, demekki bu yöneticimiz mactan önce kafa atmayi daha cok seviyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

altnıa bide sırada nuri yazsaydılar
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Naim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

!Yorumsuz!
    benmi paranoyak oldum yoksa benim gibi düşünen başkalrıda varmı ? BU YÖNETİMİN HİÇBİR FERDİNİN ( forumdaki uzantılar da dahil) HİÇBİR AÇIKLMASININ HİÇBİR KELİMESİNDE SA Mİ Mİ YET YOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

Nereden
    İstanbul

millet meydanda bando mızıka çalsa bunlar yine hiç bir şey duymaz işitmez üç maymun misali!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)