Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kamuoyu Açıklaması | BMN Yönetim Kurulu

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Kamuoyu Açıklaması | BMN Yönetim Kurulu

Değerli Trabzonsporlular,
    Dün akşam alınan mağlubiyet sonrasında ortaya çıkan "uçak skandalı" görüntüleri ile artık belli konularda sınırların çok ötesine geçilmiş, Trabzonspor kurum kültürü ile hiç bağdaşmayan ve çalışma etiğine aykırı yeni bir olay yaşanmıştır.

Öncelikle belirtmek gerekir ki Trabzonspor etiketi olan her görev kutsaldır. Bu başkanlık makamından, çay ocağında görevli çalışana dek kapsayıcı bir kavramdır. Öyle ki Trabzonspor teknik direktörlüğü kurumu da bu bağlamda saygıyı hak etmektedir. Bu saygı ve ihtimamı ilk göstermesi gereken kurum olan, başta Kulüp Başkanımız Ahmet Ağaoğlu nezdinde Trabzonspor Yönetim Kuruludur. Fakat gelinen noktada geride bırakılan süreci dün akşam yaşananlar ile ele aldığımızda karşımıza çıkan tablo ciddi anlamda üzüntü ve endişe vericidir.

Eski teknik direktörümüz ve efsanemiz Ünal Karaman'ın ayrılış sürecinin fitilini ateşleyen röportaj ve
    devamındaki iletişimsizlik ile başlayan yanlışlar silsilesinde daima sabrın tarafını tercih ettik. Kaos
    yangınına odun taşıyan tarafta olmadık. Ancak susma ve sineye çekme döneminin sonuna gelindiği
    gün gibi ortadadır.

Ünal Karaman'ın kameralar önünde eleştirilmesi ile başlayan, ilerleyen süreçte yerine gelen Hüseyin Çimşir'in görevden ayrılışının ardından göreve getirilen Eddie Newton'un daha görev süresinin henüz başındayken yine medya yoluyla başlayan yalan ve dedikodu tufanına karşı yönetim kurulunun üç
    maymunu oynamasıyla devam eden süreçte teknik direktörler güvensiz bir çalışma ortamında çalışmak
    zorunda bırakılmıştır. Saha sonuçlarının istenen şekilde olmamasıyla birlikte -zaten ilk günden itibaren konuşulduğu üzere - görevine son verilen Newton yerine anlaşılan Abdullah Avcı için de dün akşam sarf edilen sözlerle benzer bir ortam yaratılmış, yine kulüp eliyle kaos fitili ateşlenmiştir.

Bu sürecin özetini ele aldığımızda açıkça görülmektedir ki kişilerden bağımsız bir anlayış sorunu vardır. Hangi hocayla çalışılırsa çalışılsın, kaosu ve iletişimsizliği tetikleyen "ben bilirim"ci üstten bakış, "istediğim olur"cu bencil tavır değişmiyor ve günün sonunda bu tutum Trabzonspor teknik direktörlük makamının
    saygınlığına zarar veriyor.

Mevcut yönetimin göreve yeni başladığı dönemde, geçmiş yönetimin finansal hatalarından kaynaklı kulübün ulusal ve uluslararası transfer piyasasında ciddi bir prestij kaybına uğraması konusu defaatle dile getirilmiş olmasına rağmen, teknik direktörlük makamı prestiji söz konusu olduğunda, kendilerinin hiç de farklı
    olmayan hataları ısrarla tekrarlamalarını artık iyi niyetle bağdaştırmak mümkün değildir.

6 ay önce şampiyonluk hesabı yapan camianın bugün geldiği noktanın hesabını verecek kişinin/kişilerin çizdiği toz pembe tablonun boyaları çoktan akmış, saptırmayla oyalanma zamanı çoktan geçmiştir.

Daima doğru işin arkasında, yanlış işin karşısında olma düsturuyla tutunduğumuz Trabzonspor için uyarıyoruz;

• Trabzonspor kuruluş felsefesine, camianın etik kodlarına ve de en azından kendi görev sürenizdeki
    ilk dönem icraatlarınıza acilen geri dönün!
    • Trabzonspor yöneticisi olduğunuzu unutmayın!
    • İç çekişmelerinizi ve kişisel kavgalarınızı Trabzonspor üzerinden vermeyin!

Trabzonspor kimsenin tatmin aracı değildir!

Kongrenin güncel şartlarda mümkün olmadığı bu dönemde kendinizi garantide görmeyin.

KOLTUĞUNUZU DEĞİL, TRABZONSPOR'U SEVİN!

Tüm bu şartlar altında, her şeye rağmen güzel günler için inancımızı korumak istiyoruz. Bu sürecin en günahsızı olan Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı'ya inancımızı ve güvenimizi açıkça ve tekrar ortaya
    koymakta fayda görüyoruz.
    "Her zaman, önce Trabzonspor!"

BordoMavi.Net Yönetim Kurulu

Manava61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

BMN yönetiminin bir bildiri yayınlaması gerektiği ifade etmiştim. Yayınlanan bu bildiride emeği geçen herkese kendi adıma teşekkür ediyorum. Kelimesi kelimesine yerinde ve aklın ışığında yapılmış bir açıklama.Tebrik ediyorum
    Konu Manava61 tarafından (27.12.2020 Saat 18:08 ) değiştirilmiştir.

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Helal olsun helal olsun helal olsun

Helal olsun Bmn

Etik

Zekice

Sportmence

Ahlaki değerleri olan

Kişiselleşmemiş

Akıllıca

Trabzonsporlu bir açıklama, gerçekten helal olsun...

Ekleme-çıkarma bir kısmında olmasa dediklerimiz olsa da zerre önemi yok, bütüncül ve muhteşem...
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Kaleminize sağlık

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sosyal mecralarda şu açıklamaya bile laf eden adamlar var, pes...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Başkan bu tavra devam ederse yavaş yavaş kendi sandalyesine tekme vurur.
    Yanlışlara rağmen bu yukardan bakan tavır devam ederse ...

Arkasında duracak bir kitle kalmaz.

Açıklamayı yazanların ellerine sağlık.

batu94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Kibarca herkes ayağını denk alsın denmiş. Mis gibi. He üstüne alınması gerekenler alınmayabilir. Zaten sorun da bu.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu bildiriden sonra başkan konuyla alakalı yerel bir haber sitesine röportaj verdi. 61saat olabilir unuttum şimdi.

Bazı yazarlar bildiriyi anmadan içeriği üzerine konuştu tv'de. Yönetimi benzer kelimelerle eleştirdi.

Biz tesadüf diyelim yine de...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)