Sayfa 17 Toplam 102 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 15 16 17 18 19 27 67 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2533 adet sonuctan sayfa basi 401 ile 425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 6.Hafta l Şikebahçe 3-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı 14TS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sikeciler ballı fırsat sezonu resmen hakemlere ihtiyaç duymadan rahat tek başına götürür ligi. Saçma sapan okadar transfer yapacağına 4 nokta adam alssydik ya
    hakemler gri.. siyah.. beyaz tüm kararları lehlerine verirlerse tabii ihtiyaç duymazlar..

diğer maçlarımızı saymıyorum antepte 90 dakikada futbolda olması imkansız..verilmesi için deli olunması gereken pozisyonda penaltı yersen kırılırsın..
    onları ise rize maçı gibi 90. dakikada penaltı ile ayakta tutuyorlar..

psikolojik kırılma denilen bişey var ..ve şb ve diğer istanbul takımları asla buna uğramaz biz ise tam tersi..

inşallah alanya veya sivas ayakta kalır...
    sivas a bak..kayode..farc..max gredel..bu oyuncularla kolay lokma olmaz..sadece bilerek satmasınlar..

Nereden
    Trabzon

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    serdar ali çeliker yazmış ağaoğlu abdullah avcı hocaya sezon başında ekibinde bir kaç tane trabzonlu olsun dedi hoca. o hatayı bir kez yaptım diyor başkan diyorki taktik işlerine karışmam ama tesislere geliriz diyor hoca diyorki ben uygun gördüğüm zaman gelirsiniz diyor ve anlaşma olmuyor kaynak vole işte bizim takımın durumu içler acısı ahmet efendi klübe hoca değilde kukla arıyormuş ve kuklayı bulmuş edie newton.
    Hocam serdar ali eyyamcı puştun kaynağın teki. Sığırlık yağıp sığırlığından sempatik bir ayı yaratılıyor.

Dünyanın neresinde iş verene dükkana gelme deniyor ahsgshah.

Abdullah avcı bu konuda haklı. Yok taktik tahtasının resmini çeken falan filan kimse arkasından iş çevirenle çalışmak istemez. Belli adamlar hafiye gibi çalışıyor Ben uygun gördüğüm zaman gelirsiniz dediği an sen bizle billur mu geçiyorsun diyip kalkar giderim sen kimsin kardeş hayırdır. Serdar Ali puştu olayı sulandırıp bize karşı eyyam yapıyor aklınca ayıoğlu ayı yavşak.

Abdullah avcı nuhtemelen işime karışılmasın, tesislerde başıbozukluk olmasın demiştir. Haksız da değil burdan kim istemez bunu? Yönetimdeki sarsuk ayak takımı gelip yavşaklık yapsın sizin çalıştığınız yerde ister misin? Aptal aptal yakınlarını zerzevatı getirmiyolar mı tesislere?

Serdar Ali abartıyor. Abdullah avcı isteklerinde haklı. Anlaşamama sebepleri daha farklıdır bence. Abdullah Avcı'yı kişilik olarak sevmem. Abdullah Avcı'nın çalışma prensipleri doğru.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Newton'ın maça konsantre çıkacağını düşünmüyorum. Adamı bildiğin kovduk ama hala takımın başında. Ben anlamıyorum ne oluyor. Gözdağı mı verildi kendisine ? Neden devam ediliyor hala.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

OrkHun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

parmakla ekuban'ı salsınlar takımın içine, 10-15 kişi olsun covid, maçı ertelesin tff.
    hem sonraki haftalar için bağışıklık olur, bir daha uğdaşmayız covid ile hem de fb ile yarım yamalak takımla oynamamış oluruz.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Flavio kırmızı görüre kaç oran veriyorlar?
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Anıl C Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oran yok, görüre oynayanlara bir kutu kina gönderiliyor.
    Bu forumda engellediğim kimse yok. Her görüşe saygım var ama saygısızlığa tahammülüm yok. Yaş 20 olsa tamam derdim ama o da yok. Sen devam et hocam. Sen de beni engellersen kına almana gerek de kalmaz, paran cebinde kalır böylece. Böyle beceriksiz oyuncuları takıma dolduranlara laf söylemek yerine bir kullanıcıya aklınca laf çarpmak daha kolay tabi. İyi akşamlar.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Oruç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu forumda engellediğim kimse yok. Her görüşe saygım var ama saygısızlığa tahammülüm yok. Yaş 20 olsa tamam derdim ama o da yok. Sen devam et hocam. Sen de beni engellersen kına almana gerek de kalmaz, paran cebinde kalır böylece. Böyle beceriksiz oyuncuları takıma dolduranlara laf söylemek yerine bir kullanıcıya aklınca laf çarpmak daha kolay tabi. İyi akşamlar.
    Eger sen düzgün bir ileti girse idin böyle bir ileti ile de karsilasmazdin. Düzgünce yönetimi elestirsen eyvallah ama gördügü kirmizi karttan ötürü gözyasi dökmüs birini ti'ye aliyorsun. Belki cocugun yetenegi bu kadar. En azindan sahaya cikip formasini terletiyor. Klavye basinda sen napiyorsun peki Trabzonspor icin?

Tahammülsüzlügün yoksa saygisizliga öncelikle senin kendine saygin olmamali.
    Konu Anıl C tarafından (20.10.2020 Saat 23:16 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

hyasin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Su macta Sorloth'u ne zaman oyuna alacaklar acaba.
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaşayanlar zümresindenim.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Anıl C Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Fanatik34<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->'e beynini kullanmalisin dedigim icin biri 1 hafta ceza verdi de yoktum o yüzden.

Bu sürecte yazilanlari okudum.

BMN'nin yazar kalitesi gercekten diplerde. Insanlar takma isimlerle gelip sövüp sövüp gidiyor. Cözüm önerisi sifir. Tek dedikleri bilmem ne zaman bu futbolcunun les oldugunu söylemistim, cöp oldugunu söylemistim, Agaoglu defol, Newton defol, bilmem kim defol demek.

O yüzden bu tip arkadaslarin daha cok kudurmasi icin umarim fenerbahce denen kulüp bu maci kazanir.

Nasilsa tek meziyetleri küfür etmek salya sümük.
    Ben de gokhan kandemir baslgini acip yekta dogan isimli birinin burayi gomen bir tweetinin ssini koydum diye herhalde 1 hafta ceza vermislerdi bana. Insallah o kalitesiz yazarlar arasina beni de koymuyorsundur
    Konu korkusuzmaraz tarafından (21.10.2020 Saat 00:42 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Numan Yerlikaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eklenti 19805
    Şu görüntünün izahı olamaz

Giray kacar yukarida koydugum videoda ortasahanin bu sekilde bos kalmasini defans oyuncularin oyunu geride kabul etmeleri ve forvet oyuncularinin ileride pres yapmaya calismalariyla forvet ile defans arasindaki mesafe artti ve ortasaha bu sekilde bis kaldi diyor. Zaten flavionun olmayisi da cok etkilemisti bizi.

Ben fener macina diger maclardan farkli olarak biraz daha defansif kadro ile cikilabilecegini dusunuyorum. Sagbekte kamil veya serkan asan sag acilta perira onliberoda flavio ile hossini veya kamil ahmet on numara forvet arkasinda ise asil mevkisi orasi olan baker seklinde bir onbirin denemeye deger oldugunu dusunuyorum. Parmak da cuma gunu karantina suresi bitiyormus son 15-20 dakka duruma gore kullanilabilir bence.
    Konu korkusuzmaraz tarafından (20.10.2020 Saat 23:56 ) değiştirilmiştir.

S.Seymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı OrkHun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    parmakla ekuban'ı salsınlar takımın içine, 10-15 kişi olsun covid, maçı ertelesin tff.
    hem sonraki haftalar için bağışıklık olur, bir daha uğdaşmayız covid ile hem de fb ile yarım yamalak takımla oynamamış oluruz.
    tekrarlayabiliyor ikincisi daha ağır geçebiliyor yakalanmamaya çalışın derim...
    çünkü güzel sadece başlangıcıdır dehşetlinin böyle dayanılmaz olduğuna göre
    RİLKE

LağusKusteli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serdar ali celiker denen azılı trabzon dusmanini referans alip buraya yorum yapmak neyin nesidir..damat devlet kolluyordu bizi onun laflarina bakarsak..
    Alıntı korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Giray kacar yukarida koydugum videoda ortasahanin bu sekilde bos kalmasini defans oyuncularin oyunu geride kabul etmeleri ve forvet oyuncularinin ileride pres yapmaya calismalariyla forvet ile defans arasindaki mesafe artti ve ortasaha bu sekilde bis kaldi diyor. Zaten flavionun olmayisi da cok etkilemisti bizi.

Ben fener macina diger maclardan farkli olarak biraz daha defansif kadro ile cikilabilecegini dusunuyorum. Sagbekte kamil veya serkan asan sag acilta perira onliberoda flavio ile hossini veya kamil ahmet on numara forvet arkasinda ise asil mevkisi orasi olan baker seklinde bir onbirin denemeye deger oldugunu dusunuyorum. Parmak da cuma gunu karantina suresi bitiyormus son 15-20 dakka duruma gore kullanilabilir bence.
    Muhtemelen yenilmemek için buna benzer şekilde kadro oluşturacaktır
    SPOR SOSYOLOJİSİ...

S.Seymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

yenilip yenilmemek değil oyun ekonomi ve onur öncelik biz kimse ile şerefsizlik yarışına girmemeliyiz daha öncede girmemiştik şikeleri ile kaldılar

şimdide her şeyi istanbul yaklaşımı konu başlığında kullanıyorlar

ayrıca ezbere konuşmamak lazım o paralara sosa novak ı tutmamak alkışlanacak birşeydir

ayrıca sorloth u bu takımda tu tamaz dın

onlar varken de şampiyon olamamıştın yapmamışlardı ne çabuk unutuyorsun bir tek sorloth un gtmesi bile yeterdi

sosa ve novaklada olmaz dı boş konuşmayalım

güç gerekiyor ve bu güç de bu devirde sadece para

2 adam alaydık şampiyon olurduk diyenleri

takımın başına getirse idik sorlot u tutabileceklermiydi

1 sene burada dururdu

kafası karışık olduğu için aynı bu günkü wakame gibi sağı solu oynardı sonrada bedavaya çekip giderdi

niye anlatamıyoruz belli değil

cidden bir arkadaş da yazmış isimleriniz ortaya koysanıza neden rumuzlar arkasındasınız

ve neden hiç öneri olmadan

ve tekbir noktadan bakarak eleştiri yapıyorsunuz
    çünkü güzel sadece başlangıcıdır dehşetlinin böyle dayanılmaz olduğuna göre
    RİLKE

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu tatil işlerinin bilimsel bir tarafı vardır diye düşünüyorum. Yorgun oyuncuyla neyin antrenmanını yapacaksın mesela. Bilen biri aydınlatsa iyi olur. Profesyonellerin tavsiyesiyle bu kararı alıyor belki hoca. Belki oyuncuların gerçekten dinlenmeye ihtiyacı var. Fenerbahçe maçı öncesi kendi taraftarımız ortamı geriyor durduk yere. Bütün herkes hocanın üzerine oynuyor. Bırakın rahat takımı cahil taraftarın biri doluyor doluyor gidip hocanın ve oyuncuların fotoğrafının altına yorum atıyor mesela. Sosyal medyayı takip ediyor oyuncular boşuna gerginlik oluşuyor maç öncesi.

Forum da bitmiş. Hep kanser tipler kalmış kavgalar, sürekli olumsuz mesajlar, sürekli üstten bir tavırla akıl vermeler falan. Sanki Ersun Yanal fanatikleri değillermiş gibi sanki yıllardır sürekli yanılmayan onlarmış gibi akıl verme cüretinde bulunuyorlar ve hala yıkıcı olumsuz mesajlar yazıyorlar. Bir şeyden memnun olduklarını yapıcı eleştiri yaptıklarını görmedim, bu takımı sevdiklerini de düşünmüyorum ama hep sıkıntılı tipler yoksa normal bi insan kendine ve forumdakilere bu eziyeti yapmaz. Forum bu problemli şahıslar yüzünden bitti, insanlar ayrıldıkça buradan forum bunlara kaldı ve iyice çığırından çıktılar. Allah sabır versin yakınındakilere. Bu tipler yüzünden forumda tartışma kültür de bozuldu onların anlayacağı dilden veya onların konuştuğu perdeden konuşmak zorunda kalıyor çoğu insan.

Gerçekten şu foruma sosyal medyanın kalabalığından ve saçma sapan muhabbetlerinden kaçıp geliyoruz ama burası da son demlerini oynuyor maalesef. Forumlar bu değişik tiplerin sığınağı oldu.

Nereden
    İstanbul

Alıntı korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tür görüntülerin videosu olmalı. Anlık resimler ile eleştirmek doğru değil. Futbolcular langırt değiller oraya bağlayamazsın.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.

Nereden
    İstanbul

Flavio konusunda duygusal olmayalım. Yok ağlamış, yok bilmem ne yapmış. Niyeti şuan için ikinci planda. Trabzonspor'da çok büyük bir orta saha sıkıntısı var. Bu sıkıntıyı 3 tane orta sahamsı futbolcu çözecek. Başka bir çözüm yok. Flavio Baker ve Parmak konsantre bir şekilde kart görmeden varını yoğunu ortaya koyarak dikkatli bir şekilde bizi yarıştan çok uzaklaştırmadan devre arasına atmalıdır. Daha sonra Baker ve Flavio'nun durumlarına bakılır.

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Flavio konusunda duygusal olmayalım. Yok ağlamış, yok bilmem ne yapmış. Niyeti şuan için ikinci planda. Trabzonspor'da çok büyük bir orta saha sıkıntısı var. Bu sıkıntıyı 3 tane orta sahamsı futbolcu çözecek. Başka bir çözüm yok. Flavio Baker ve Parmak konsantre bir şekilde kart görmeden varını yoğunu ortaya koyarak dikkatli bir şekilde bizi yarıştan çok uzaklaştırmadan devre arasına atmalıdır. Daha sonra Baker ve Flavio'nun durumlarına bakılır.
    Hayal alemindesiniz, bu takım yarışa falan giremez.. Santraforu Afobe orta sahası Baker olan bir takımdan birşey olmaz..
    Konu yorumsuz6117 tarafından (21.10.2020 Saat 01:27 ) değiştirilmiştir.
    I am not in danger , I am the danger..

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Şunu yazmadan geçemicem Abdullah Avcı'nın Trabzonspor'da başarı sağlaması imkansızdır, yapacağı tek şey Trabzonspor'un milyon eurolarını cukkalayıp gitmek, Avcı iyi bir teknik direktörde değildir, nerde neyi başarmış bu adam..
    I am not in danger , I am the danger..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Abdullah Avcı, Newton gitsincilerin sığındığı bir liman. Geldikten sonra bu seferde Hunter gitsincilere evrilecekler. Bu bir döngü Trabzonspor'da. Yönetimler doğru transfer yapmadıkça Klopp gelse 5 maç sonunda gönderilecek kıvama gelir.
    Ben Newton'un sevilen ve yetenekli bir hoca olduğuna inanıyorum. Sıkıntı yönetimde.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

karabela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu kadro sakat ve hastalar gelince yine ilk 5e girer her sene şampiyon olunuyormuş gibi yönetim ve hocanın istifasını istemek aşırı duygusal az paraya bir iki iyi transfer denk getirebilirsin ama bizim takım gibi geçen seneden bile eksiği olan takıma az para ile 7-8 iyi futbolcu alamazsın denk getiremezsin illaki vasat adamlar gelecek. Bazı arkadaşlar bu kadar adam yerine 3-4 iyi adam alsaydınız vs yazıyor o şekilde olsa bir çok mevkiye koyacağın vasat altı adamlarla aldığın iyi oyuncular yine başarılı olmaz. Yönetim bütçeyi düzeltmenden iyi takım kuramayacak bunu kabullenmeliyiz şahsi fikrim böyle olması da normal borçları azalmış bir takım ilerleyen süreçte başarılı olma şansı daha yüksek. Çileye devam dolayısıyla hoca yönetim göndermek daha fazla zarar verir.
    “Yolun karşısında söylediklerini anlamayan biri varsa en iyi cevap susmaktır.”

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine hafta sonuyla başlayan moral bozukluğu ile haftaya girdik.

Önümüzde zorlu ŞB ve Alanya maçları var.

Alanya tıpkı Başakşehir ve Denizli gibi bize son zamanlarda çok ters gelen bir takım

Bize gülmek haram vallahi

5 maçta 5 puan nedir arkadaşlar

Utancımdan puan durumuna bakamıyorum
    Geçen sezon da 5 macta 6 puandı...
    *Kurşunlarla yıkılmazdım, Yıktı beni bu aşk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Yaygara koparıldı bu hafta nedense, halbuki kaç tane as adam yok. Takım oturmadı henüz 10. Haftaya kadar beklemek lazım. Avcı muhabbetine ayar oluyorum çünkü onu da göndereceksin başa geldiği taktirde. Newton'a sabredin be kardeşim geçen sezon kaçırılan şampiyonluktan sonra daha büyük dram ne olabilir ki avcı gelince şampiyon mu yapacak sanıyorsunuz bu camia beni hep hayretlere düşürüyor. Bir de ünal'ı göndermeyecektik diyenler yok mu hep başa sarıyorsunuz.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bana göre şikecilere yenilsek de hoca ile devam edilmelidir.

ama bunu yapacak basiret yok yönetimde. yeni gelen hocanın daha iyi yapacağı tek bir şey söyleyin haklısınız diyeceğim.

Saçma sapan hoca önerileri dolanıoyor ortalıkta.
    TS tekrar bnir yapılanma sürecine gitti, böyle sancılı sonuçlar alması normal, iki tane genç çıkarmak zorunda safa mı olur başkası mı olur bilmem ama şart. aynı yusufla abdüşün çıktığı zaman gibi
    bana göre abdüş artık iniesta gibi 8 oynamalı en iyi oynayacağı yer orası top kapıp pas dağıtacak oyun kuracak, kanatta da 10'da da olmuyor. Böylece orta saha boşluğu da bir nebze kapatılır

ilerleyen süreçte daha iyi olacağını düşünüyorum ama yakıp yıkmamak kaydıyla
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaygara koparıldı bu hafta nedense, halbuki kaç tane as adam yok. Takım oturmadı henüz 10. Haftaya kadar beklemek lazım. Avcı muhabbetine ayar oluyorum çünkü onu da göndereceksin başa geldiği taktirde. Newton'a sabredin be kardeşim geçen sezon kaçırılan şampiyonluktan sonra daha büyük dram ne olabilir ki avcı gelince şampiyon mu yapacak sanıyorsunuz bu camia beni hep hayretlere düşürüyor. Bir de ünal'ı göndermeyecektik diyenler yok mu hep başa sarıyorsunuz.
    gerizekalı bir klik var trrabzonda yerli olsun bizim olsuncu
    hamiyi ister newtonu istemez
    girayı ister newtonu istemez.

amaç çok açık, yemek sömürmek.
    bunlara inat yüzde yüz başarısız olacağımı bilsem newtonla devam ederim.
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Nereden
    Artvin

Plaza: Henüz oynamadı, hoca oynatmıyorsa ya hazır değildir yada yeterli değildir. Oynamamış bir oyuncuya yorum yapmak anlamsız fikrimce.
    Afobe: Geçmişi iyi olan oyuncu lakin henüz katkısını göremedi takım. Hatta aşırı zayıf görünüyor. Kesinlikle aranılan golcü değil, şu an için.
    Diabete: ingiltere görmüş bir oyuncu için çok zayıf. İlk izleyişim olsa geçmişini bilmesek, süper lig düzeyinde bile değil diyebilirdim. Aşırı kötü bir başlangıç yaptı.
    Baker: Ortasahada tek başına bir adam eksikleri var ama yapayanlız ne yapacaktı sanki.
    Falavio: Baker ile ikili olurlarsa verimli olur, eğer uyum sağlayamazlarsa, kendisi de kötü görünecek oysa gayet sağlam bir adam.(Biraz zayıf )
    Djanin: Henüz oynamadı sayılır bir şey görmedik.
    Vitor h. : Övüldüğü kadar değil.
    Edgar İE: yerildiğinden daha iyi.
    Marlon: Takımı çok durdurdu son maç. Topla gitmek ve pas vermede çok tutuk. Savunması iyi ama çok iyi değil.

Yani kısaca henüz yeni transferlerden verim alamadı takım. Alamazsa otur orta sıraları takip et alırsa, kafaya oynar.
    ''7''

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)