Sayfa 70 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 20 60 68 69 70
Toplam 1747 adet sonuctan sayfa basi 1,726 ile 1,747 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig 5.Hafta l Trabzonspor 0 - 2 Medipol Başakşehir l maç sonucu

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

o iş geçti bro ) ortasaha transferi ve artı bir stoper transferi diye bağrıyor kadro.ve diğer kondisyoner ve diğer yerli personeller de takımı ileriye taşımak için bir halt yaptıkları yok bence.hedefi olan takımın yönetimi böyle olmaz
    Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor misyonu ve büyüklüğü gereği hedef küçültemez!

Sonra.. Hem neden hedef küçültüyoruz ki ortada bir sebep mi var hedef küçültecek?

Geçen sezon şampiyonluğu kıl payı kaçırmışsın kadroyu koruyup üzerine takviyeler yapıp lige bomba gibi girmek varken neden hedef küçültelim?

Boş konuşmayı bırakın..
    "Annuit cœptis"

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aynen dediğimiz gibi oldu..
    adamlar ilk golunu atar ilk puanını alır demiştik..

Şimdi ne diyeyeim ki?
    Bu takım yürümüyor bile..
    alınan adamlar ne derece katkı veriyor..
    He yeni başladılar diyeceğim de zaten bir çoğu hazır geldi...

Neyse canım çok sıkkın...

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

abdulkadirin totsunu kaldırırsan adam yokları oynar...

herşeyi yapmak istersen hiçbirşey yapamazsın....

Çok boş..keşke satılsaydı alanın elinde patlardı...

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

igin en kötü topunu oynayan en kötü hocası olan takım
    biziz.benim şahsi düşüncem

10 maçtır... yıllardır bu takımı yenemiyoruz.
    lige kötü başlamışlar,golleri yok,1 puanları var
    buna rağmen 1 hafta önce buradan yazmıştım.
    Takım hiç ümit vermiyor.
    aksaklıklarımız devam ediyor.
    en önemlisi gol yeme hastalığımız.
    erzurum maçında da devam etti.

bizim takım ölüyü diriltir.
    kısaca korkuyorum.

inşallah utanan ben olurum.
    yanılan ben olurum.

newton hoca 4 gözle bu maçı beklediğini söyledi.
    neye göre 4 gözle bu maçı bekliyor?

dedim ya bizim takım ölüyü diriltir.
    adamlar ilk golüde atar
    ilk galibiyetlerinide alır.

tekrar ediyorum inşallah utanan yanılan ben olurum.
    ama çok zor çokkkkk.

**

oldu olası biziz takım ölüyü diriltiyor.
    derdiniz ne sizin kardeşim.

nereden başlasam bilmiyorum
    newton sezon başından beri takıma şunu kazandırdı diyeceğim
    gr bir şey yok.
    takım her geçen gün geriye gidiyor
    güç olarak
    kondisyon olarak
    ruh olarak
    kişilik olarak
    en önemlisi de
    oyun olarak
    geriye gidiyoruz geriye gidiyoruz geriye gidiyoruz

bekır denen adam yıllardır chelse de niçin oynamadığın
    yaptığın hareketten anlaşılıyor
    artislik yapmanın ne anlamı var o yerde
    gördün hatanın sonucunu 3 kişi irfancanı durduramadınız
    hele o pozisyonda kamil ahmet denen adamda konu mankeni gibi izliyor
    dikkatli pozisyonu izlerseniz anlarsınız
    kamil ahmet kanı gibi geriden pozisyonu izlior hızlı bassa şutu çektirmeyecek irfan cana

ömür senin yerin ilk 11 değil
    senin aklın başka yerlerde
    pozisyonu yakalıyorsun hızlısın kaleye 2 metre depar la gitsen kaleciyle karşı karşıyasın
    sen ne yapıyorsun topu alıyorsun rakiplerinin önüne geçmesi bekliyorsun sonra
    10 yaşındaki kaleciyi çalıştırır gibi şut çekiyorsun
    hikaye

antremanlarda ve maçöncesi ısınma hareletleri yaparken kafanda topu dakikalarca bekleteceğine
    şut çalış,güçsüzsün
    şu topları birgünde 90'a atacağın günleri görecekmiyiz acba?

birde duran topları ömürün kullatılmamalı
    güçü yok duran top ve kornerleri sağlıklı kullanamıyor
    verimli olmuyor balon gibi zar zor orta yapıyor

afobe efendi hala tatilde
    ofsayt olan pozisyonda mertle karşı karşı ya kaldığı pozisyonda topu vuruş şeklini gördünüz değilmi?
    ne kadar acemice aptalc bir vuruştu
    yan hekem pozisyonu beklenti sonra kaldırdı
    sen ofsaytta olsa o müsait pozisyonu gol yapacaksın
    öyle laubali vurmayacksın topa
    visca nasıl vurdu bizim gibi sende görmüştürsün herhalde afobe?

kırılganlığımızı kim düzeltecek?
    newton
    eksik kalırız maçı bırakırız allah canları almış gibi maçı bırakırlar
    gol yeriz maç bitmiş gibi maçı bırakıyorlar
    kardeşim maçın 90 dakika olduğu bizim beyinsiz oyuncuların kafasına kazıyacaksın

maçı bırakmak ne demek
    ben kabul etmiyorum

rakip kim olursa olsun heleki maç
    trabzondaysa
    rakibin 5 dakika pas yapmasına izin veriliyorsa
    ben bunu kabul etmiyorum.

newton hoca 4 gözle bu maçı bekliyordun
    takımın hali ne?

15 günlük arada takıma 4 gün izin verdin
    milli takımlara giden oyuncular vardı
    1 hafta izin verdiğin oyuncular vardı
    hastalan oyuncular vardı
    kısaca milli arada biz hiç ama hiç çalışmamışız
    yatmışız
    çok net.

bizim oyuncular koşmuyor yürüyor
    ruhsuz oynuyorlar
    isteksiz oynuyorlar
    kişiliksiz oynuyorlar

ne kadar yeteneğin sınırlıda olsa
    mücadele edeceksin
    paralarını tıkır tıkır alıyorsunuz....
    newton hocanın sezon başından beri takıma şu özelliği kazandırdığı artı bir şey varmı?

üzülerek yazıyorum.
    fb maçından hiç ümidim yok.

Sezgin Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Orta sahası olmayan takım kafası kesilmiş tavuk gibidir...Tüm mevkiler bir şekilde idare edilir fakat orta sahan iyi değilse bu oyunda hiç bir şansın yok demektir.
    Ağasarlı_61

Nereden
    İstanbul

3-5 haftada hoca kovma kıvamına geldiysek klasik Trabzonspor'a tam dönüş yaptık demektir. Başakşehir maçının ilk yarısı bu kadar eksiğe rağmen fena oynanmadı ama ikinci yarı takım çok güçsüz kuvvetsizdi. Bu sorunu halledebilirsek ve eksiklerimiz erken dönerse hala 3-4 hafta en az hocanın kredisi olmalı.

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Eğer ben bu başkanı biraz tanıyorsam atacağı kolpa bellidir..

''Newton hoca ile yollarımızı ayırdık. Israrla ortasaha transferi gerektiğini söylememize rağmen hoca yeterlidir diye salık verdi.''

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı castillo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersun Yanal destekçisi şöyle şeyler yazınca kafayı yiyorum.

3 senedir teknik direktörsüz ilerliyormuşuz. Yahu Ünal Karaman dönemi teknik direktörsüz isek Ersun Yanal'lı dönem ne?

Şu kompleksi yenemediğiniz sürece daha çok kadro yazarsınız.
    Ersun Yanal destekçisi olduğumu nereden çıkarttın. Ben geldiğinde destekledim fakat kafa olarak bittiği için desteği geri çektim. Benim bahsettiğim dönem kadro dönemi. Rüya gibi kadroyu ellerinde bulunduran 3 hocanında rezil olmasıdır.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersun Yanal destekçisi olduğumu nereden çıkarttın. Ben geldiğinde destekledim fakat kafa olarak bittiği için desteği geri çektim. Benim bahsettiğim dönem kadro dönemi. Rüya gibi kadroyu ellerinde bulunduran 3 hocanında rezil olmasıdır.
    Uzatmayacağım ama imzanda bile Ersun Yanal vardı.

Rüya kadroya gelince 18/19 kadrosunun Waka hariç bütün ağır taşları Rıza ve Ersun'un elinde de vardı. Hiçbiri Ünal hocanın oynattığı oyuna yaklaşamadı. Ayrıca 11-12 kişilik kadroydu. Batuhan Artarslan giriyordu oyuna.

19/20'ye gelince Abdüş ve Eku sezon başında sakatlandı. Stoperleri Hüseyin Hosseini Campi idi.

Yusuf Sarı as kanat oyuncumuzdu. Yedekten Koray girdi Kadıköy deplasmanında.

Ünal hoca rüya kadrolarla çalıştı diyen gitsin buz hokeyi izlesin.

Ona rağmen de rezil olmamıştır. İlk sezon ligin en pozitif futbolunu oynatmıştır. İkinci sezon ise tüm sıkıntılara rağmen zirveden kopmamıştır.
    Konu castillo61 tarafından (19.10.2020 Saat 13:19 ) değiştirilmiştir.

~UniCef~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ünal Karamanin gönderilisinden sonra , tam gaz eski TS 'ye dönme yoluna girdik. Bakalim ne kadar sürer.
    Nefsin icin sevme

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uzatmayacağım ama imzanda bile Ersun Yanal vardı.

Rüya kadroya gelince 18/19 kadrosunun Waka hariç bütün ağır taşları Rıza ve Ersun'un elinde de vardı. Hiçbiri Ünal hocanın oynattığı oyuna yaklaşamadı. Ayrıca 11-12 kişilik kadroydu. Batuhan Artarslan giriyordu oyuna.

19/20'ye gelince Abdüş ve Eku sezon başında sakatlandı. Stoperleri Hüseyin Hosseini Campi idi.

Yusuf Sarı as kanat oyuncumuzdu. Yedekten Koray girdi Kadıköy deplasmanında.

Ünal hoca rüya kadrolarla çalıştı diyen gitsin buz hokeyi izlesin.

Ona rağmen de rezil olmamıştır. İlk sezon ligin en pozitif futbolunu oynatmıştır. İkinci sezon ise tüm sıkıntılara rağmen zirveden kopmamıştır.
    Konuşmalar Ünal hoca kovulduğu için varsayım üzerine devam edecek konuşmalar. Haklısın bir yere varamayız. Benim bahsettiğim bu kadro ile şampiyonluk yaşayamamak çok büyük bir loserlığın ürünü. Bu konuda teknik ekibin varlığı beni çok rahatsız etti ediyorda. Ünal hocaya saygım var fakat kesinlikle teknik direktör olmadığına eminim. Maçların elimizden kayıp gitmesini göz göre göre seyrediyorduk. Farkı açmamız gereken yerde yerimizde saydık. Gerimizde yarışta bile olmaması gereken ekibi yarışa dahil ettik. Geçmiş zaman ve ihtimaller üzerinden konuşmaya gerek yok.

Ünal hocanın çok seveni var fakat hemen hemen hepsi duygusal tepkilerden oluşuyor.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuşmalar Ünal hoca kovulduğu için varsayım üzerine devam edecek konuşmalar. Haklısın bir yere varamayız. Benim bahsettiğim bu kadro ile şampiyonluk yaşayamamak çok büyük bir loserlığın ürünü. Bu konuda teknik ekibin varlığı beni çok rahatsız etti ediyorda. Ünal hocaya saygım var fakat kesinlikle teknik direktör olmadığına eminim. Maçların elimizden kayıp gitmesini göz göre göre seyrediyorduk. Farkı açmamız gereken yerde yerimizde saydık. Gerimizde yarışta bile olmaması gereken ekibi yarışa dahil ettik. Geçmiş zaman ve ihtimaller üzerinden konuşmaya gerek yok.

Ünal hocanın çok seveni var fakat hemen hemen hepsi duygusal tepkilerden oluşuyor.
    "Farkı açmamız gereken yerde yerimizde saydık."

Şu ifadenin futbolda yeri yok. Kim istemez skoru arttırmayı? Ama futbol tek taraflı bi oyun değil rakip de bostan korkuluğu değil. Kalite ve fiziksel olarak rakibi boğacak güçte değilsen rakibin reaksiyon göstermesi gayet doğal.

Misal Konya maçı var akıllarda. Neymiş Konya bize karşı 10 kişi nasıl baskı kurmuş? Niye ayağa paslarla defanstan çıkamıyor muşuz? İronik olacak ama o maçın ilk yarısında %70 topla oynadık. Ünal hocanın bu yönden en iyi maçı olabilir. Ha ne oldu dediğim gibi fiziksel olarak ayakta kalamıyorsan rakip de reaksiyon verir. Ayrıca bir önceki hafta Denizli'ye karşı arzuladığın şekilde farkı arttırmaya oynarken maç verdin. Hem fiziksel hem de psikolojik olarak geri çekildin. Ama en nihayetinde maçı kazandın. Kötü oynadığın maçı kazanmak şampiyonluk alameti diye klişe vardır. Ama biz her sene şampiyon olduğumuz için bunu kabullenemezdik. Her maç mükemmel oynayarak, 3-4 fark atmalıydık. Yahu bunu Liverpool bile yapamadı. Sen o kadroyla hiç yapamazdın.

En basit tabirle şımarıklık yaptı taraftar o dönem, bedelini de çok geçmeden ödedi.

Avdijaj, Ahmet Canbaz, Yusuf Sarı, Koray, Doğan'ın oynadığı maçta Göztepe kalesini abluka altına alan Trabzonspor'dan şampiyonluk maçında ligin dibine demir atmış, orta sahasında 90 dakika Sedat oynamış, maçın son bölümünü 10 kişi tamamlamış Ankaragücü'ne karşı pozisyona giremeyen Trabzonspor'a.

Şampiyonluğu kaybetmeyi falan geçtim bundan daha büyük bir ceza olamazdı.
    Konu castillo61 tarafından (19.10.2020 Saat 14:07 ) değiştirilmiştir.

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bizim çok güzel kanat oyunlarımız vardı. Rakibi kolay çözüyorduk. Ne zaman o oyun sekteye uğradı o zaman çöküşe geçtik. Kanatsız oyunla bizim takım sıradan takım oldu. Fark burada.

~UniCef~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Allah askina. Oyun ikinci yari cok kötüydü ama ilk 11 'de ,gecen sezon ile kiyasladiginiz takdirde, 8 farkli oyuncu vardi. 10 numaramiz, yani oyunu kuracak oyuncu, hayatinda ilk defa ilk 11 oynayan Safa. Kamil Ahmet ön libero olarak oynadi.

Yani el insaf.
    Nefsin icin sevme

Karasoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ömrümüzü yedininiz,gençliğimizin en güzel yılları heba oldu.Lanet olsun içimizdeki bu futbol tutkusuna...Daha da acısı bunca yıldır uğradığımız hakem hataları ve çalınan şampiyonluklara rağmen bu takımın hakkını savunamadık.Savunmaya kalktık en yakınımızdakilerden arkadan kahpece vurulduk.Alın siyasiler de sizin olsun futbol da..........................

Nereden
    Bursa

Alıntı oksoholu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burası olmaz mı manzaralı havadar bir alan ev olmadığına göre devlet arazisi olabilir
    Sera Gölü'ne yakın bir yer görmüştüm ve orası tam da Trabzonspor tesisi yapılacak yerdi,bu yönetimden bir beklentim yok ama Trabzon kamuoyu bu konuda gerekli lobilere başlamalı,hem yeni ve modern tesislerimiz olur hem de borcu azaltırız MAY'ı satarak.

Trabzonspor'un geleceğini kurtaracak proje bu bana göre,sportif başarı vizyon sahibi biri başkan olana kadar zor en azından o kişi her kimse gelene kadar tesisleşme ve maddi durumu düzeltme yoluna gitmeliyiz.
    • Memento mori

Nereden
    Bursa

Başakşehir iyi falan oynamadı. Göztepe maçı sonrası toparlayıp atılım yaparlar diye düşünüyordum ama yok imkanı yok. Bitmiş okeye dönüyorlar.

Şampiyonlar ligi fikstürü de eklenince tamamen kontak kapatırlar. Ağaoğlu kına yaksın bu sefer gerçekten fb şampiyonluğu izleteckler bize.
    Hayır bir de sanki başaklehir iyi top oynamış da biz ona karşılık verememişiz gibi bir algı oluştu,rakip geçen yıldan çok geride ŞL'de averaj takımı olurlar bu halleriyle ve biz bu takıma teslim olduk,yenilmek ayri biz sallantıda olan rakibe teslim olduk.

Trabzonspor'un geçmişine saygısı olan 2.yarıdaki futbolu izledikten sonra buna tepki gösterir.
    • Memento mori

cellchook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır bir de sanki başaklehir iyi top oynamış da biz ona karşılık verememişiz gibi bir algı oluştu,rakip geçen yıldan çok geride ŞL'de averaj takımı olurlar bu halleriyle ve biz bu takıma teslim olduk,yenilmek ayri biz sallantıda olan rakibe teslim olduk.

Trabzonspor'un geçmişine saygısı olan 2.yarıdaki futbolu izledikten sonra buna tepki gösterir.
    İlk yarı gayet haddimizi bilerek iyi top oynadık diye düşünüyorum mevcut eksik kadroya rağmen.

Başakşehir ise esasen geçen sezondan beri aynı topu oynuyor. Rakibi boğan,bunaltan değil de kontrollü futbolla skoru bulmaya çalışan bir takım.
    Kabız bir futbol anlayışları var ve şampiyon oldular. Öyle olunca görmezden geliniyor.

Nereden
    Bursa

Alıntı cellchook Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk yarı gayet haddimizi bilerek iyi top oynadık diye düşünüyorum mevcut eksik kadroya rağmen.

Başakşehir ise esasen geçen sezondan beri aynı topu oynuyor. Rakibi boğan,bunaltan değil de kontrollü futbolla skoru bulmaya çalışan bir takım.
    Kabız bir futbol anlayışları var ve şampiyon oldular. Öyle olunca görmezden geliniyor.
    Oyun kurguları aynı ama geçen yıla göre çok yavaş oynuyorlar ve fizik olarak çok gerideler,takımları hiç iyi hazırlanmamış lige,ŞL'de inanılmaz zorlanırlar bu fizik kaliteyle.

Bu maç genelinde söylemek istediğim bir diğer konuyu da ekleyelim,şu anki Trabzonspor'un hafta sonu Başakşehir'i yeneceğine inanan veya bunu bekleyen her kim varsa,lütfen futbol oyun bilginizi sıfırdan yeniden oluşturun,bu şekilde hem Trabzonspor'a hem de gerçekleri gören taraftara zarar veriyorsunuz.
    Konu sasone tarafından (19.10.2020 Saat 18:13 ) değiştirilmiştir.
    • Memento mori

r9emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Mac kadrosundaki su ortasaha oyuncularını gorunce gercekten hocayı eleştirebilen arkadaslara sasiriyorum. Bunlara bir de sahada kariyerinin en kotu maçlarından birini çıkaran Abdulkadir Omur eklendi. Ilk 10 hafta bu takım 12-15 arası bir puan toplarsa büyük bir basari olur. Ondan sonra takim oturursa ve Parmak-Flavio-Lewis üçlüsünden hic biri sakatlanmadan ligi tamamlarsa bir seyler konuşabiliriz.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nasıl olur ya

Başkan demişti bu orta sahanın yeterli olduğunu düşünüyorum
    Başkanın haklı çıkması lazımdı!!
    Bu skor yanlış!!

Üstün zekalı başkana bak sen!
    Ona göre orta saha muazzam!!

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Başakşehir iyi oynamadı , biz çok karaktersiz bir takımız malesef. Sahada yürümek nedir ya ? 15 gündür maç yapmayan takım sahada yürüyemez. Koş , mücadele et kötü oyna ve kaybet eyvallah ama yürümek ayrı bir boyut.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)