Sayfa 1 Toplam 121 Sayfadan 1 2 3 11 51 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3001 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Artık Yeter Yönetim İstifa

maskeli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Standart Artık Yeter Yönetim İstifa

Artık yeter artık bu yönetimden bize hayır yok hadi bütünleşelim hadi tek yumruk ollaım yönetim artık İSTİFA bir an bile durmasınlar artık takımımıza sahip ÇIKALIM kan degişikligi şart TRABZONSPORUIMUZ elden gidiyo hep beraber YÖNETİM İSTİFA el ele vermenin zamanı geldi geçiyo bu son treni kaçırmayalaım HADİ YÖNETİM İSTİFA......
    Konu maskeli61 tarafından (07.03.2007 Saat 10:34 ) değiştirilmiştir.
    ****TRABZONSPOR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEGİLDİR DAHA ÖNEMLİDİR****
    **ARSİNLİ AKREP**
    **61*77**

Nereden
    Yalova

haftaya vestel maçı hezimete dönüşmeden artık çok geç kalınmadan birileri (AHMET AĞAOĞLU) TRABZONSPORUMUZA sahip çıkmalı yoksa halimiz perişan ilk yarıda 7 maçlık seriyi sineye çektik çünkü 2. yarı bomba bi takım sözü verildi yeni transferler sözü verildi en iyi DÜNYA STARI diye alınan adamı sattılar ondan gelen paranın yarısıyla 2 topçu aldılar artık bu yönetimcilikten çıktı biz ticaret takımı degiliz artık yakamızdan düşün 40 YILLIK EFSANE REZİL OLDU SİZİNLE artık gidin bir an bile durmayın çıkıp yalan yanlış demeçler vermeyin TRABZONSPORUMUZDAN TRABZONDAN UZAK DURUN............
    **ARSİNLİ AKREP**
    **61*77**

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

haftaya 5 geliyo 5
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Sonra da geliyorlar, niye trabzonda bukadar suc isleniyormus, karadeniz insaninda niye bu kadar kanser var falan filan... BU ADAMLARIN Istifa edecekleri yok.... Bise dusunup onlari o guzelim koltuktan atmamiz lagzim...
    Saldırın Seferoğulları
    Bordo Mavi . Net

golebshera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kulübün kasası ne durumda sanki? Borç harç varmış diyorlar. Hadi bu yönetim istifa etti diyelim, bunca sıkıntıya boğulmuş bu kulübe hangi delikanlı yönetici talip olur? Akıllı işimi bu, deli işimi?

Cevabı bilmiyorum. Ama bişey olsun artık, yönetim istifamı ediyor, Türkiye Kuzey Irağa mı giriyor, bişeyler olsun artık..
    SADECE DİK DURAN, CESUR BİR TRABZON..

osman salih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bunların istifa etseler neye yarar.
    Konu Gürkan tarafından (03.06.2007 Saat 10:09 ) değiştirilmiştir.

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Allah askina kim var kim yok hepsi defolsun gitsin bu takimdan yönetim , teknik kadro herkes defolsun gitsin takimi ne hale getirdiniz serefsizler yeter artik.
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

getirdiğiniz teknik Traktörünüzüde stad projenizide aldığınız beş para etmez topçularınızıda alın s...p gidin

Nereden
    Yalova

Alıntı golebshera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kulübün kasası ne durumda sanki? Borç harç varmış diyorlar. Hadi bu yönetim istifa etti diyelim, bunca sıkıntıya boğulmuş bu kulübe hangi delikanlı yönetici talip olur? Akıllı işimi bu, deli işimi?

Cevabı bilmiyorum. Ama bişey olsun artık, yönetim istifamı ediyor, Türkiye Kuzey Irağa mı giriyor, bişeyler olsun artık..
    evet kulübün kasası arka planda kalan gerçekler kulübun kasası boş ama daha kötüsü olan borçlar biriken borölar batırlan bi borsa yapılamayan projeler verilşen yalan sözler

ve HATALI TRANSFER POLİTİKASI ve ELİNDEKİ EN İYİ OYUNCUYU SATIP yerine çeyregi kadar topçıu alamama... dedigin bi yerde doglu bi HANGİ DELİKANLI GELECEK DİYOSUN YA...

BİZE ZATEN DELİKANLI Bİ BAŞKAN LAZIM AYNI SENİN DEDİGİN GİBİ BU İŞTEN KENDİNE DAİR BEKLENTİSİ OLMAYAN SADECE VE SADECE TRABZONSPOR İÇİN OLAN BİRİ . Böyle biri var çokta uzagımızda degil delikanlı adam gibi adam ahmet ağaoğlu artık gel ve takıma sahip çık bizide bu yönetimden kurtar...

ŞUAN TRABZONSPORUMUZUN ÖNDE GELENLERİNE YAŞLILARINA EMEKÇİLERİNE SESLENİYORUM ARTIK TRABZONSPORUMUZA MÜDALE EDİNNNNNNNNNNNN
    **ARSİNLİ AKREP**
    **61*77**

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yeter artik
    yeter artik
    bu is boyle gitmeyecek trabzonsporu hic bizaman bukadar aciz gormedim ne olacaksa biran once olsun stadlarinida istemiyoruz artik

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Boşuna nefesinizi tüketmeyin arkadaşLar, bu yönetimin kuLakLarında pamuk var
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çılgın Hamsi

Sinan Akyıldız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ya hani olmaz ya olurda es kaza bu takım haftaya vesteli yenerse biz bu basiretsiz adamlara kaç hafta daha tahammül etmek zorunda kalırız ???
    " Biz dalkavuk bir aydınlığın yerine onurlu bir karanlığı seçtik "

Nereden
    Yalova

Alıntı ThE_s2d Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boşuna nefesinizi tüketmeyin arkadaşLar, bu yönetimin kuLakLarında pamuk var
    Onu anladık zaten ama madem duymuyolar bundan bvöyle görecekler görecekleri şeyleri yapıcaz bu taraftarın çektigi eziyeti gösterdigi tepkiyi bu rezilligi GÖZLERİYLE GÖRECEK.....
    **ARSİNLİ AKREP**
    **61*77**

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı maskeli61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu anladık zaten ama madem duymuyolar bundan bvöyle görecekler görecekleri şeyleri yapıcaz bu taraftarın çektigi eziyeti gösterdigi tepkiyi bu rezilligi GÖZLERİYLE GÖRECEK.....
    iste olay bu bizi duymuyorlarsa duyrumamiz lazim bazi seyleri gormemezlikten gelmememiz lazim

H.Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale

Alıntı Sinan Akyıldız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya hani olmaz ya olurda es kaza bu takım haftaya vesteli yenerse biz bu basiretsiz adamlara kaç hafta daha tahammül etmek zorunda kalırız ???
    şöyle kaba bir hesap yapalım.bu adamlar ilk yarıda 7 maç üst üste kazanamadığımızda bir şey yapmadılar.manisayı yendikten sonrada 7 maç yenilirsek bu yönetim bence yine istifa etmez. sonraki haftada(10.hafta) kazaran erciyesi yeneriz.7 haftada o maçtan sonra sezon biter. sanırım bu süre yönetimin amacına ulaşması için-yani bizim küme düşmemiz için- yeterli.

böyle olmasın.darbe yapıp ahmet ağaoğlunu başkan yapalım. ziyayla nuriyide idam edelim. olmazsa sürgüne gönderelim.

Nereden
    Yalova

Alıntı aimar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şöyle kaba bir hesap yapalım.bu adamlar ilk yarıda 7 maç üst üste kazanamadığımızda bir şey yapmadılar.manisayı yendikten sonrada 7 maç yenilirsek bu yönetim bence yine istifa etmez. sonraki haftada(10.hafta) kazaran erciyesi yeneriz.7 haftada o maçtan sonra sezon biter. sanırım bu süre yönetimin amacına ulaşması için-yani bizim küme düşmemiz için- yeterli.

böyle olmasın.darbe yapıp ahmet ağaoğlunu başkan yapalım. ziyayla nuriyide idam edelim. olmazsa sürgüne gönderelim.
    hay azını öpeyim işte bu.......aynısını ben dedim 5-6 msj üstte bu yöneimin artık pili bitti...
    **ARSİNLİ AKREP**
    **61*77**

Nereden
    Kocaeli

Ben Ahmet Ağaoğlunun yönetime sıcak baktığını hiçbir yerde duymadım , neden sıcak bakmıyor acaba ???

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Laz_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

yönetim istifayönetim yönetim istifa yönetim istifa yönetim istifa yönetim istafa..giderken su futbol özürlü keltosuda unutmayin...resmen futbol özürlü...

Nereden
    Yalova

Alıntı Sinan Akyıldız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Ahmet Ağaoğlunun yönetime sıcak baktığını hiçbir yerde duymadım , neden sıcak bakmıyor acaba ???
    stv de spor programı var bu akşam onu izle bu fikrin degişecek her planda şunu diyr bana ihtiyaç olduguna inandıgım an ordayım diyor izle kendin fikrini belirle mutlaka bak bu akşam...

stv den alıntı : Spor Sohbet Klasiği Spor Zamanında bulabilirsiniz. Spor Zamanı, pazar akşamı 00:15'de siz spor severlerle birlikte olacak. İyi Seyirler...
    Konu maskeli61 tarafından (28.01.2007 Saat 19:37 ) değiştirilmiştir.
    **ARSİNLİ AKREP**
    **61*77**

Nereden
    Kocaeli

yok benim fikrim olmamasından yana değil , eminim ki şu anadki basiretsiz adamlardan daha iyi yaparlar ama görevini bıraktıktan sonra 2 sefer seçim oldu ve ikisinde de aday ol baskılarına karşılık vermedi ve aday olmadı o sebeple sordum , eğer olucaksa gerçekten düzgün bir başkan olur

Nereden
    Rusya

Alıntı maskeli61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    stv de spor programı var bu akşam onu izle bu fikrin degişecek her planda şunu diyr bana ihtiyaç olduguna inandıgım an ordayım diyor izle kendin fikrini belirle mutlaka bak bu akşam...
    yarın program...

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

yönetim sizi alhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhha havale ediyorum.......................................... ....Allahınızdan bulunnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Yalova

Alıntı boztepe61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yarın program...

http://www.stv.com.tr/index.php?prgID=17&ktgID=3

Spor Sohbet Klasiği Spor Zamanında bulabilirsiniz. Spor Zamanı, pazar akşamı 00:15'de siz spor severlerle birlikte olacak. İyi Seyirler...

şimdi baktım
    **ARSİNLİ AKREP**
    **61*77**

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gerek yok şimdi... takım düzelcek,yeni transferler yapılcak, stat var daha... işlerini bititmeden bence gitmesinler
    Ben Kuzeyin Oğlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanın Başkenti! Ben TRABZONUM, BİZ TRABZONSPORUZ!!!

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya bu herifler hala neden istifa etmiyor ziya ve yönetim istifaaaaaaaaaaa edinnnnnnnnnnnn

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)