Sayfa 22 Toplam 51 Sayfadan BirinciBirinci ... 12 20 21 22 23 24 32 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1257 adet sonuctan sayfa basi 526 ile 550 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA’dan Kulübümüze Avrupa Müsabakalarından Men Kararı | FFP

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

uefa'nin duzgun bir kurum oldugunu dusunmuyorum ama uzerimize oynuyorlar gibi cikarimlarida komik buluyorum.avrupa'da futbol alemi icinde ne agirligimiz var ki bizim uzerimize oynasinlar.dis gucler muhabbetinin girmedigi bir tek burasi kalmisti.en cok uzuldugum nokta besinci sinif vasat siyasetcilerin milyonlarca insani bu sekilde kolay etkilemesi.o dusman bu dusman kafasiyla bu hayat yasanmaz.buradan uefa hakli ve temiz anlami cikaracak olan vasatlar illaki yine olacaktir ama biz yine dusundugumuzu yazalim.uefa'nin uzerimize oynamasi icin bir tane mantikli gerekce var mi?yok.
    cok sinir bozucu bir gelisme ama sureci bekleyelim.tam olarak neyin ne oldugunu kimse bilmiyor.bu asamada baskanin soylediklerini dogru kabul etmekten baska yapacak birsey yok.yanlislik varsa emin olun duzeltirler.

bu arada sike sureci icin uefa yapmasi gerekeni yapti o davanin aleyhimize sonuclanmasinin ana nedeni ulke icindekilerdir..bugun fenere sikebahce muhrunu basmasi bile basli basina bir icraattir.kendi kurumlarimizin vermesi gereken kararlari uefa-fifa zoruyla verdirtemedik diye adamlara sovmenin alemi yok..tepki verilmesi gereken yerler belliydi ama camia olarak sehir olarak sesimizi cikaramadik.simdi aglamanin alemi yok.

Karasoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hani bize İstanbul şürakası ''PONTUS'lu Rum bilmem ne diyor ya inan ki artık kızmıyorum

abdllh.29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uefa'nin duzgun bir kurum oldugunu dusunmuyorum ama uzerimize oynuyorlar gibi cikarimlarida komik buluyorum.avrupa'da futbol alemi icinde ne agirligimiz var ki bizim uzerimize oynasinlar.dis gucler muhabbetinin girmedigi bir tek burasi kalmisti.en cok uzuldugum nokta besinci sinif vasat siyasetcilerin milyonlarca insani bu sekilde kolay etkilemesi.o dusman bu dusman kafasiyla bu hayat yasanmaz.buradan uefa hakli ve temiz anlami cikaracak olan vasatlar illaki yine olacaktir ama biz yine dusundugumuzu yazalim.uefa'nin uzerimize oynamasi icin bir tane mantikli gerekce var mi?yok.
    cok sinir bozucu bir gelisme ama sureci bekleyelim.tam olarak neyin ne oldugunu kimse bilmiyor.bu asamada baskanin soylediklerini dogru kabul etmekten baska yapacak birsey yok.yanlislik varsa emin olun duzeltirler.

bu arada sike sureci icin uefa yapmasi gerekeni yapti o davanin aleyhimize sonuclanmasinin ana nedeni ulke icindekilerdir..bugun fenere sikebahce muhrunu basmasi bile basli basina bir icraattir.kendi kurumlarimizin vermesi gereken kararlari uefa-fifa zoruyla verdirtemedik diye adamlara sovmenin alemi yok..tepki verilmesi gereken yerler belliydi ama camia olarak sehir olarak sesimizi cikaramadik.simdi aglamanin alemi yok.
    yanlış düşünüyorsun fener kac yıl ceza aldı belki 5 sene alacaktı bunu bilmiyoruz sadece verdi mi verdi diyoruz.
    bizim uefada hiç bir ağırlığımız olmayabilir ama birilerinin önündeengelsek çıkarlarını engelliyorsak onların gücü olabilir.

seydisehir1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Kararin detaylarini bilmiyorum.... ancak mesela boyle cok ince bir dengeyi yurutmeye calisirken devre arasinda bir suru oyuncu almanin manasini biri bana aciklayabilirmi... Cok mu gerekliydi... altyapidan oyuncularla GUYA takimi takviye edecekdik.... Ne acidir ki Unal Hocamiza yapilan operasyon kasitlidir, bence mesela o (ihtimaldir ki) devre arasi en fazla 1 oyuncu isterdi ve genc oyunculara sans vermeye devam edecekti... Onumuzdeki 10 senemiz maalesef birileri tarafindan goz gore gore calinmistir

Yani sanki Unal hocamizin gitmesi sonrasi kafa gene Istanbul takimlari kafasina geri donus gibi gozukuyor... cok ama cok keyifsizim.... Unal Hocamizla basaridan basariya kosacakdik.... Huseyin Hocamizi cok severim ama hic kimse zannetmesinki onun kredisi sonsuz... iki mac ustuste kaybedelim mesela, basin aninda ipini cekecek... milyon tane yabanci hoca ismi dolanmaya baslayacak... Baskanimiz kendi bildigini yapiyor, bu cok guzel ancak tarafdar maalesef Istanbul ve yerel medyaya o kadar bagimliki... ... offff of

Nereden
    İstanbul

.uefa'nin uzerimize oynamasi icin bir tane mantikli gerekce var mi?yok.
    Uefa kurullarında etkili olan eli kolu uzun kişiler bu kararı aldıramaz mı?

Mesela gs şampiyonlar ligine gidemese 3 milyon Euro yıllık ücret alan 7-8 futbolcuyu,5-6 milyon Euro kazanan Falcao'yu onlara satamayacak olan uluslararası menajerlik şirketleri.

Bu karar yanlış-doğru onu bilmem çok teknik bir iş ama şu ortamda bu zamanlama moda tabirle manidar.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Furkan Tütüncü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forumda maşallah herkes her şeyi biliyor. herkes spor hukukçusu oldu. adam diyor ki cas iki yıldan hangisinde ceza alacağımızı bize seçtirir. bu nasıl bi özgüven.
    haha.. bir de pandemiden dolayı önümüzdeki yıl cl yapılmıyormuş
    Attan inip eşeğe bindik!

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı Karasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hani bize İstanbul şürakası ''PONTUS'lu Rum bilmem ne diyor ya inan ki artık kızmıyorum
    Ben Trabzonlu değilimde eğer Trabzonlular rum olsaydı her zene şampiyon olurdu buna eminim yurt dışı desteğiyle. Kendileri ermeni olduğu için sürekli şampiyon oluyorlar.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Bursa

UEFA düzgün bir kurum değil. Güçlünün korunduğu, mağdurun iyiden iyiye ezildiği bir kurum. Bundan sanırım hepimiz hemfikiriz.
    En azından kendi şahsıma göre konuşayım. Bizim üzerimize oynayan UEFA DEĞİL.
    UEFA burada gücü elinde bulunduran için bir ARAÇ. Ben bunu söylüyorum.
    Ha diyeceksiniz ki koca Avrupa futbolunu yöneten bir kurum iki adamın elinde oyuncak olur mu ?
    Bende diyeceğim ki, arkadaş açın bakın kaç tane rüşvet soruşturması geçirmiş.
    En çok üzüldüğümde, 10 yıldır Koç'un banka aracılığı ile UEFA'ya sponsor olup şikeyi aklamak için para gönderdiğini savunan taraftarımız, bugün UEFA bizimle neden uğraşsın, yada UEFA kimsenin elinde oyuncak olmaz diyor. Karar verin, hangisi doğru. Rüşvet alıp oyuncak oldu mu ? Olmadı mı ?

Bizimle uğraşan dış güçler değil. Bizimle uğraşan eli dışa iş yaptıracak kadar uzun ve güçlü olan iç güçler.

Servet Yardımcı. Bugünlerde herkesin ağzında olan bir isim. Şenes Erzik'ten sonra UEFA yönetiminde olan bir diğer Türk.
    Bu arkadaşın ismini arattığınızda karşınıza hep şu haberler çıkıyor !

'' Servet Yardımcı Galatasaray'a ceza gelmeyeceğini açıkladı''
    '' Servet Yardımcı Fenerbahçe'ye men cezası gelmeyecek dedi''
    '' Servet Yardımcı Beşiktaş'ın kur farkından doayı zararını UEFA'da anlattı, çözdü''

Peki bu Servet Bey'in Trabzonspor ile olan bir haberi var mı ? Yok.
    Peki bu Servet Bey, UEFA resmi kanallardan ceza açıklamadan 3 takım için devamlı neden ilk ağızdan müjde veriyor ?
    Peki bu Servet Bey, Trabzonspor böyle bir inceleme geçiriyor ise, Trabzonspor böyle bir kaosun ortasına düşmek üzere ise neden kimseyi uyarmıyor, önlem almıyor, yada UEFA içerisinde ki ağırlığını kullanıp bu cezanın önüne geçmiyor ? Neden bu güç bize çalışmıyor ?

Herkes söylüyor, UEFA bize neden oynuyor ?
    Yahu bu işin şampiyonluk ile alakası yok. Seni içerde yıpratmak istemiyorlar ki.
    Bazı camilar paranın derdinde. Şampiyonluk önemli değil. Bu yıl olmasa bir daha ki yıl.
    Sen 10 yıldır şike derken adam üçüncü yıldızı takıyor. Hemde döve döve.
    Dün Erman Özgür'ün linç edilen Tivitini hatırlayın. İkinci olmak bu kadar önemli olmadı dedi.
    Neden ? Tek başına Şampiyonlar Ligine giden takım geçen 22 milyon euroyu kasasına koyuyordu çünkü. Yaklaşık 150 Milyon TL. Türkiye'de bu şartlarda rahatlamayacak takım var mı ? Bu para için bir oyun döndürülmez mi ?
    Peki lig şampiyonu olursan ? 33 milyon TL. 4.5 milyon euro. Galatasaray'ın bir oyuncusunun bir yıllık parası. İlk hedefiniz hangisi olur ? 33 mü ? 150 mi ?
    Bu oyun dönerken hele ki birde rakibiniz iyice moddan düşer ve puan kayıpları arka arkaya gelirse ?
    Siz sadece şampiyonlar ligi kovalarken birde lig şampiyonluğu önünüze düşerse !
    Ballı kaymak.

Zahmet edip okuyan diyecek, yuhhh.
    Bu kadar da komplo olmaz.
    Olmaz değil mi ?
    Bence de.

İki rakibinin ŞİKE davasında dediği, ağzsından çıktığı emir telakki edilen hoca '' KONUŞURUM HA'' dediğinde 2 şampiyonluk önlerine düşmedi mi ?

Ama bizim ki komplo olsun..

İki Türk'ün üst düzeyde çalıştığı kurumdan bir gece ansızın MEN yasağı geliyor.
    Bu iki Türk üzerinden nerede ise 1 gün geçmesine rağmen tek kelime etmiyor.
    Zemin aylardan beri ilmek ilmek işleniyor.
    Ve biz kalan 8 hafta ile şampiyonluk bekliyoruz.

Hadi Kolay Gelsin...
    Konu Kosavalı61 tarafından (04.06.2020 Saat 14:20 ) değiştirilmiştir.

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"madem cl ye gidemicez maaşımı alsamda oynamıyorum ben kusura bakmayın" diyecek futbolcu yok bizim takımda .
    bu takımın futbolcuları "CL gideceğiz o yuzden bu takımı sectım" deyip gelmedi
    Azılı bir ihocuyum

Nereden
    Ankara

Alıntı Kosavalı61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    UEFA düzgün bir kurum değil. Güçlünün korunduğu, mağdurun iyiden iyiye ezildiği bir kurum. Bundan sanırım hepimiz hemfikiriz.
    En azından kendi şahsıma göre konuşayım. Bizim üzerimize oynayan UEFA DEĞİL.
    UEFA burada gücü elinde bulunduran için bir ARAÇ. Ben bunu söylüyorum.
    Ha diyeceksiniz ki koca Avrupa futbolunu yöneten bir kurum iki adamın elinde oyuncak olur mu ?
    Bende diyeceğim ki, arkadaş açın bakın kaç tane rüşvet soruşturması geçirmiş.
    En çok üzüldüğümde, 10 yıldır Koç'un banka aracılığı ile UEFA'ya sponsor olup şikeyi aklamak için para gönderdiğini savunan taraftarımız, bugün UEFA bizimle neden uğraşsın, yada UEFA kimsenin elinde oyuncak olmaz diyor. Karar verin, hangisi doğru. Rüşvet alıp oyuncak oldu mu ? Olmadı mı ?

Bizimle uğraşan dış güçler değil. Bizimle uğraşan eli dışa iş yaptıracak kadar uzun ve güçlü olan iç güçler.

Servet Yardımcı. Bugünlerde herkesin ağzında olan bir isim. Şenes Erzik'ten sonra UEFA yönetiminde olan bir diğer Türk.
    Bu arkadaşın ismini arattığınızda karşınıza hep şu haberler çıkıyor !

'' Servet Yardımcı Galatasaray'a ceza gelmeyeceğini açıkladı''
    '' Servet Yardımcı Fenerbahçe'ye men cezası gelmeyecek dedi''
    '' Servet Yardımcı Beşiktaş'ın kur farkından doayı zararını UEFA'da anlattı, çözdü''

Peki bu Servet Bey'in Trabzonspor ile olan bir haberi var mı ? Yok.
    Peki bu Servet Bey, UEFA resmi kanallardan ceza açıklamadan 3 takım için devamlı neden ilk ağızdan müjde veriyor ?
    Peki bu Servet Bey, Trabzonspor böyle bir inceleme geçiriyor ise, Trabzonspor böyle bir kaosun ortasına düşmek üzere ise neden kimseyi uyarmıyor, önlem almıyor, yada UEFA içerisinde ki ağırlığını kullanıp bu cezanın önüne geçmiyor ? Neden bu güç bize çalışmıyor ?

Herkes söylüyor, UEFA bize neden oynuyor ?
    Yahu bu işin şampiyonluk ile alakası yok. Seni içerde yıpratmak istemiyorlar ki.
    Bazı camilar paranın derdinde. Şampiyonluk önemli değil. Bu yıl olmasa bir daha ki yıl.
    Sen 10 yıldır şike derken adam üçüncü yıldızı takıyor. Hemde döve döve.
    Dün Erman Özgür'ün linç edilen Tivitini hatırlayın. İkinci olmak bu kadar önemli olmadı dedi.
    Neden ? Tek başına Şampiyonlar Ligine giden takım geçen 22 milyon euroyu kasasına koyuyordu çünkü. Yaklaşık 150 Milyon TL. Türkiye'de bu şartlarda rahatlamayacak takım var mı ? Bu para için bir oyun döndürülmez mi ?
    Peki lig şampiyonu olursan ? 33 milyon TL. 4.5 milyon euro. Galatasaray'ın bir oyuncusunun bir yıllık parası. İlk hedefiniz hangisi olur ? 33 mü ? 150 mi ?
    Bu oyun dönerken hele ki birde rakibiniz iyice moddan düşer ve puan kayıpları arka arkaya gelirse ?
    Siz sadece şampiyonlar ligi kovalarken birde lig şampiyonluğu önünüze düşerse !
    Ballı kaymak.

Zahmet edip okuyan diyecek, yuhhh.
    Bu kadar da komplo olmaz.
    Olmaz değil mi ?
    Bence de.

İki rakibinin ŞİKE davasında dediği, ağzsından çıktığı emir telakki edilen hoca '' KONUŞURUM HA'' dediğinde 2 şampiyonluk önlerine düşmedi mi ?

Ama bizim ki komplo olsun..

İki Türk'ün üst düzeyde çalıştığı kurumdan bir gece ansızın MEN yasağı geliyor.
    Bu iki Türk üzerinden nerede ise 1 gün geçmesine rağmen tek kelime etmiyor.
    Zemin aylardan beri ilmek ilmek işleniyor.
    Ve biz kalan 8 hafta ile şampiyonluk bekliyoruz.

Hadi Kolay Gelsin...
    + 61
    En büyük Trabzon

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

UEFA geçtiğimiz haftalarda ''salgın döneminde daha anlayışlı davranacağız'' demişti

Ne oldu peki? Ne değişti?

Başkan ve yöneticiler çok rahat açıklamalar yaptı
    Elimizdeki veriler doğrultusunda bu iş CAS'tan döner düşüncesindeyim

Bu ülkede talimatlara benden daha çok uyan başka bir kulüp yok!
    Ki ben son dönemde maddi konularda kar açıklaması yapıyorum

olcay_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Sadettin_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "madem cl ye gidemicez maaşımı alsamda oynamıyorum ben kusura bakmayın" diyecek futbolcu yok bizim takımda .
    bu takımın futbolcuları "CL gideceğiz o yuzden bu takımı sectım" deyip gelmedi
    aynen öyle takımı etkilemez bu durum, hatta yerli oyuncuların gazıyla 2 kupayı da kaldırırlar

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Krizi fırsata çevirmek tabirini bir kez olsun kullanalım.Bence itiraz sonucu bu iş dönecek.Ama bu durumu futbolcuları hırslandırmak için de kullanmalıyız.Daha fazla kenetlenmek için fırsat olarak görmeliyiz.Futbolcularımız önceki yıllardaki gibi kırılgan değil.Bu yaptıkları moral bozma hamlesi ellerinde patlayacak.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gs sampiyon olunca men cezasi veremediler, 2 yil men konusulurken Mustafa Cengiz topladi yonetimini gitti sunumu yapti, 3 taksitle 6m euro cezaya cevirtip kurtuldular.

Aynisini yapacagiz. Sampiyon da biz olacagiz, Turkiye Kupasi'ni da biz alacagiz. O yasagi da Cas karariyla kaldiracaklar.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Furkan Tütüncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sacit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    UEFA geçtiğimiz haftalarda ''salgın döneminde daha anlayışlı davranacağız'' demişti

Ne oldu peki? Ne değişti?

Başkan ve yöneticiler çok rahat açıklamalar yaptı
    Elimizdeki veriler doğrultusunda bu iş CAS'tan döner düşüncesindeyim

Bu ülkede talimatlara benden daha çok uyan başka bir kulüp yok!
    Ki ben son dönemde maddi konularda kar açıklaması yapıyorum
    aldığımız ceza salgın dönemi finansal tablolarıyla alakalı değil.

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gs sampiyon olunca men cezasi veremediler, 2 yil men konusulurken Mustafa Cengiz topladi yonetimini gitti sunumu yapti, 3 taksitle 6m euro cezaya cevirtip kurtuldular.

Aynisini yapacagiz. Sampiyon da biz olacagiz, Turkiye Kupasi'ni da biz alacagiz. O yasagi da Cas karariyla kaldiracaklar.
    Bizim gecen yaptigimizi yaptilar.
    Simdi ki anlasmaya uyamayacaklarindan onlarda ceza yiyecek.
    Ama onlarin anlasmalarinin bir kac yili daha var.
    Biz 1 yillik anlasma yaparken onlar 3 yillik anlasma yapti.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Furkan Tütüncü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aldığımız ceza salgın dönemi finansal tablolarıyla alakalı değil.
    Bu halde panik yapacak bir durum yok
    Güzel bir sunum ile lehimize döner

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

UEFA'nın görünen yüzünde şeffaflık, hesap verilebilirlik , adalet olduğu ve uygulamada bunlardan örnekler olması her işinde gözü kapalı standartı olduğunu göstermez.

Trabzonspor, Avrupada kendisine fırıldak çevirilecek kalibrede maddi manevi büyüklükte değil fakat evvelce tarihte bir misali olmayan davanın "mağdur" tarafı ve bu hali kesin bir sonuca ulaşmamış şekilde devam etmekte. UEFA'nın sponsor, medya,devlet-siyaset ilişkilerinden etkilenmez olduğunu kabulle sürekli kabahat aramakla sadece silahı kendimize sıkıyoruz.

Kulübümüz halka açık , denetimde ve UEFA ile yapılan anlaşmaya uyduğunu defalarca deklare etti .

Başka hesapların olduğunu düşünüyorum bu karar uygulanamaz.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

smart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı prisonbreak2020 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    UEFA'yı bilmesek yiyeceğiz ha,adam ciddi ciddi ne kadar dürüst ne kadar şeffaf olduklarını yazmış,kendi memleketine düşman yabancıya hayran kafadan başka ne bekliyorsak artık!
    puhahahahaha zavallı
    Trabzonspor’un tarihinde buna benzer mağlubiyetler çok az da olsa vardır. -Abdullah Avcı

batugol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ben cok basit düşünerek
    istanbul tayfasinin bu kadar borcu varken
    devre arasında fener denen takım transfer yapmak icin federasyona baski yaparken ve taraftardan para toplarken
    kar eden ve sanırım borsada en cok kazandiran hisse senetlerine sahip olan bir klube ceza gelmesi midemi bulandiriyor

yorumsuz6117 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Futbolcularımızın Instagram'da ki paylaşım dalgası güzel, İlk Sörloth başlattı, motivasyonumuzdan hiçbirşey eksilmeyecek gibi..
    I am not in danger , I am the danger..

Nereden
    İstanbul

Başkan bugünkü açıklamasında "Uefa'ya fazla yüklenmemek lazım Uefa içindeki bağımsız bir kurul karar aldı" dedi.

O zaman bu karardan Uefa üst yönetimi de rahatsız olacak.

Çünkü bir yandan pandemi zararları nedeniyle FFP'yi esneteceğiz,mali kriterler konusunda kulüplere kolaylık sağlayacağız derken bir yandan da sahada hak etmiş bir takımı organizasyondan ve bunun maddi getirisinden mahrum etmek açık bir çelişki olacak.

Bu sezon şampiyon olup, şampiyonlar liginde olacağımızı düşünüyorum.İş bir şekilde çözülecektir.Yönetimin futbolculara durumu iyi anlatması lazım.
    Konu Larking tarafından (04.06.2020 Saat 16:27 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Bursa

Alıntı yorumsuz6117 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbolcularımızın Instagram'da ki paylaşım dalgası güzel, İlk Sörloth başlattı, motivasyonumuzdan hiçbirşey eksilmeyecek gibi..
    Sene aynı 2011.o zaman karşımızda fb vardi simdi gs.
    Bakalım sonucu nasil bitecek. Motivasyon en önemli konu.bu konulara hic girmeden futbolculari full motive sahaya cikartmak zorundayız.
    Yine psikolojik olarak yıkılmayız insallah.

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Camia olumsuz durumlara karşı dağılmamayı ve motivasyon kaybetmemeyi az da olsa öğrendi. Şükür ki karakterli oyunculardan oluşan bir takımımız var.

Artık hiçbir şey eskisi gibi değil. Bence artık büyük takım refsleksleri göstermeye başladık. Eskiden böyle değildi.

Bu yüzden biz şampiyon olacağız. Türkiye Kupasını da biz alacağız.

Nereden
    İstanbul

Bu FFP'nin de suyu çıktı,getirilme amacından tamamen saptı.

Sanki borçlanarak 200 milyon Euroluk takım kurduk altyapıdan yetiştirdiği oyuncularla oynayan! diğer takımlara karşı ligde haksız rekabet yaratıyoruz.

Tam tersi durum mevcut.Bütçeler,maaşlar düşmüş hiç bonservis ödenmemiş neredeyse.Bunun yanında Yusuf,Uğurcan,Ömür,Parmak gibi oyuncular yetişmiş,düşük rakamlara alınan oyuncuların piyasası yükselmiş.

Bunların hiç mi değeri yok.

Herhalde bir bize gelince böyle ince hesaba oturuluyor.Adamlar salgın dinlememiş toplanıp şunlara cezayı keselim demiş.

Karar doğru olabilir ama şu ortamda ve bu zamanlamada kesinlikle art niyetli.
    Konu Larking tarafından (04.06.2020 Saat 16:39 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)