Sayfa 16 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 14 15 16
Toplam 400 adet sonuctan sayfa basi 376 ile 400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye Kupası Son 16 Turu İlk Maç | Trabzonspor 2-0 Denizlispor | Maç Sonucu

Ömer Keskinsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı vetheksenol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hüseyin kadar kafanıza taş düşsün.Futboldan biraz anlasiniz gam yemeyecem.Hüseyin pas oyunu oynayan takımlar için ideal bir stoper bugun hata da yaptı.Ama oynamadığı maclar olsun da o zaman göreceğim ben sizi.Hüseyin stopere geçmeden önce 6 yiyordunuz.3:0 dan maç veriyordunuz.Bu kadar ofansif kadroyu Hüseyin tek başına kurtaramaz.Ama Ndiae harika uymuş takima birçok defomuz ortadan kayboldu
    Ağzına sağlık hocam valla. Sadece yanına hatalarını örtecek, zaman zaman yönlendirerek daha az hata yapmasına yardımcı olacak birisi gerekiyor. Böyle biriyle gelişimi de artacaktır. Gelişiminin durduğu eleştirilerini anlarım ama kötü oyuncu değil. Hırsı var, azmi var. Gamsız değil adam.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

B.Yiğit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Obi Mikele bile laf atılıyor. Bizim taraftarın futboldan anladığını söyleyen futboldan anlamıyordur.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Dün zeminde bir tuhaflik vardi. Topun siddeti ve ve hizi garip bir sekilde göze batti.

Ne atilan paslar dogru düzgün gidiyordu ne de uzun toplarda top dogal haliyle sekiyordu.

Bilmiyorum baska gören oldu mu.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

Nereden
    Trabzon

Lafa bak..! Hüseyin stopere geçmeden önce 6 yiyormuşuz..!

Bahsedilen durum Akhisar maçı ise o maçta Sosa dahil Pereira,A.Ömür,Y.Yazıcı,Okay,Burak vs. sahadaydı.. keza Alanya maçı.. ve o takım E.Yanal'ın takımıydı..! Öyle bir sezondu ki o sezon Sosa linç ediliyordu.. takım diye bir şey yoktu ortada.. tüm bu olumsuzlukları Hüseyin'in olmayışına bağlamak çok ahmakça..!

Hüseyin'in olmadığı maçlarda görecekmiş bizi..! İşte bu kafa Hüseyin ile yenilmiyoruz diye ortaya çıkan tipler ile aynı.. ve o saçmalıktan 1-2 maç sonra Hüseyin sahadayken yenilmiştik..!

2017/18 sezonunda o kötü takıma rağmen ligde ki 8 maçta kalemizde gol görmedik..! Hüseyin'in oynamaya başladığı 2018/19 sezonunda ise Hüseyin'de sahadayken 5 maçta kalemizi gole kapattık.. sezon genelinde ise gol yemediğimiz maç sayısı 7

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Bu arada ilk yarı sanki takım milanın 4-1-2-1-2 gibiydi ben mi yanlıştım

——————mikel
    -———parmak—sosa
    ——————ndiaye
    —————sörlot-tony

Nereden
    Trabzon

Alıntı Emrah KabuL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lafa bak..! Hüseyin stopere geçmeden önce 6 yiyormuşuz..!

Bahsedilen durum Akhisar maçı ise o maçta Sosa dahil Pereira,A.Ömür,Y.Yazıcı,Okay,Burak vs. sahadaydı.. keza Alanya maçı.. ve o takım E.Yanal'ın takımıydı..! Öyle bir sezondu ki o sezon Sosa linç ediliyordu.. takım diye bir şey yoktu ortada.. tüm bu olumsuzlukları Hüseyin'in olmayışına bağlamak çok ahmakça..!

Hüseyin'in olmadığı maçlarda görecekmiş bizi..! İşte bu kafa Hüseyin ile yenilmiyoruz diye ortaya çıkan tipler ile aynı.. ve o saçmalıktan 1-2 maç sonra Hüseyin sahadayken yenilmiştik..!

2017/18 sezonunda o kötü takıma rağmen ligde ki 8 maçta kalemizde gol görmedik..! Hüseyin'in oynamaya başladığı 2018/19 sezonunda ise Hüseyin'de sahadayken 5 maçta kalemizi gole kapattık.. sezon genelinde ise gol yemediğimiz maç sayısı 7
    Bak kardeşim ben bu yazdıklarından ne anlamam gerektiğini çıkaramadım.Bu mantığı anlamıyorum.Gerçekten seni anlamak istiyorum gerçekten ne deöek istedin.Tamam ben kabul ediyorum 6:1 yenilmemizi Hüseyin a bağlamam ahmakça.Sen açıkla ufkumuzu aç.Benim Hüseyin i tanıdığım yok.Hiçbir yakınlığım yok.Trabzonspor un her maçınıda izlerim.Kendimi bildim bileli futbol oynarım izlerim.Hüseyin karşı karşıya çalım çok zor yer oynadığından beri çalım yediği beşi geçmez.Aksine hüseyni ve campi karşı karşıya kaldığı zaman hele açık alandaysa bedavadan çalım yer.Defansın arkasına atılan her topu Hüseyin kovalar yetişirde.Aklınızda diğer stoperlerin yetişip kestiği bir top varmı.Şenol Güneş bile Hüseyin e hakkını vermişken siz mi biliyorsunuz bu işi.Bu ne kibirdir kardeşim.
    Konu vetheksenol tarafından (17.01.2020 Saat 11:37 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Ne demek istedin acaba benim kafa basmıyor heralde bu mantığı çözersem sanırım evrenin gizeminide çözeceğim.6.1 yenildiğimiz maçtaki kadroyu sayıyorsun içinde yok yok.Bu kadrodan daha iyi eee ersun yanal adamlarımı bağlıyordu.Bence biraz uğraşssan ne demek istediğini anlatabilirsin.
    Bu takım Hüseyin oynamaya başladıktan sonra mı düzeldi ? O yokken 6 yiyorduk,olmadığı zamanlar göreceğiz sizi diyen bir adamın kafasının basmadığı çok açık.

Jackdaniels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Biraz fitili ateşliyim... Nasılda yendik 2-0 ama Ünal Hocayla bu takıma evimizde 3 puan verdik
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

Nereden
    İstanbul

Uzun zamandır ilk defa gol yemeden ve sahamıza mahkum olmadan bir maç kazandık. Hüseyin hocaya teşekkür ederim. Ünal Karaman a verilen desteğin aynısı Hüseyin hocaya da verilmeli.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı Jackdaniels Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz fitili ateşliyim... Nasılda yendik 2-0 ama Ünal Hocayla bu takıma evimizde 3 puan verdik
    Dur hele yeni soğudu yangının külleri.

Nereden
    Trabzon

Rakip takımın teknik adamı Alanya'dan 5 yediklerinde Yumlu'yu çok aradık demişti.. ve o Yumlu dün sahadaydı.. şans biraz yanımızda olsa yine 5'lik olacaklardı.

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Alıntı ANAOKULU TERK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - yardımcı hocalar dahil , teknik direktörlerin hepsine ,
    yabancı dil bilme şartı getirilmeli .
    yabancı dili yoksa lisans misans , belge melge alamasınlar .
    bir ara muzaffer bilazer , girecek oyuncuya ,
    tercüman vasıtasıyla taktik vermeye uğraşıyordu .
    şaka gibi resmen .

- o sahanın hali ne ? patates tarlası olmasına iki maç kalmış .
    sorumlusu kim ? bir aydır bu çimlere ne yapmış ?
    kale önlerinin çamur olması an meselesi .

- kamil neden kızarmadı ? sararmayacaktı , kızaracakdı !
    doğruya doğru . vasıfsız suat hadi görmedi .
    var'daki hakemin neden ikaz etmedi ?
    bizim lehimize bir karar da çıksa , bu hakemlerin alayı eyyamcı .
    karar kesinlikle yanlış .

- erce kendini neuer'mi sanıyor ? hata yapması yakındır .
    bir gün pas attığı o ayağı eline verirler .
    yeteneğin kısıtlıyken içinde bulunduğun aşırı özgüven ,
    disiplinsizliğin habercisidir .

- ndiaye , niye forvet arkası oynuyor ? burası osmanlıspor mu ?
    bu herif fernendao ile orta sahada cillop gibi oynuyordu .
    3 ayda ne değişti de , herifin ayarlarıyla oynuyorsunuz ?
    hem forvet arkasında , hangi öldürücü pası , kime atacak ?
    onda o yetenek var mı ?

- mikel'in ne oynadığını biri anlatabilir mi ? Allah'ına kadar yan pas .
    başka da bi şey yok herifde . bıkmadan usanmadan hem de .
    tugay'ın değişik bir versiyonu . ne yaptığı belli değil .
    farkında mısınız bilmiyorum ama , adam bitmiş , okeye dönüyor hemşerim !
    sen hala şu adamdan medet umuyorsun ya , vallahi pes !

- çizerler kamil ! hepimizi çizerler .
    bu leş gibi oyunla , bu gamsız futbolcu sürüsüyle , bu acemi kenar yönetimle ,
    (eğer kendilerine bir an evvel çeki düzen vermezlerse )
    biz 3.haftanın sonunda zaten havlu atmış oluruz .

bu gidişle pazar günü kıyamet kopar . demedi demeyin .
    Siyahla belirtili kısımlar dışında kabul edilebilir (kamil ve ndiaye) tespit ve yorumlar. Erce bana göre şu ana kadar izlediğim kaleciler içinde (İBB'li Mert dahil) ayağı en iyi olan adam. Üzerine 3-4 rakip futbolcu gelse dahi ben nedense çok rahat oluyorum. Gol yedirse dahi.

Mikel modern futbolda yeri olmayan biri aslında. Sırf fiziği, kalçası ile oyunu oynayan, rakibi sıkıştıran biri. Bence Chelsea onu nasıl iyi bir şekilde kullandıysa bizim de kullanmamız gerek ki öyle de yapıyoruz el verdiğince.

Chelsea- Morinho döneminde Essien-Lampardlı bir orta sahanın çapası olarak oynadı. Rakip atakları tehlike noktasına gelmeden bitiren adam. Makalele ve Essien'in alternatifi. Hiç bir zaman Morinho onu futbolun estetik yönlerinin sergilendiği az daha önde, 8 ve 10 bölgesinde oynatmadı ki oynamaz. Lafın özeti Mikel kullanabilene iyi bir KAZMA. (güncel hayattan biliriz kazmanın da bir işlevi vardır bağ bahçede) Aslında "6 numara, 6 no, bu takıma DM lazım..." dediğimiz adam işte bundan başkası değil. Bizim çokça dillendiğimiz 4-4-2'nin 2'li orta sahasında iş yapmaz.

Bana kalsa ben 6 numara falan tanımam, ileri üçlüm çok iyi olur, önde bitirici santrafor, rakip defans ve beklerini çıkarmaz, arkalarında 2 tane box to box ayağa pas yapan, rakibi yoran orta saha alır, geçerim.
    Konu CEMEFKER tarafından (17.01.2020 Saat 15:51 ) değiştirilmiştir.
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

çok üst düzey lider stoper alırsak sosa,wakayeme ve Hüseyin hocaya ve teknik ekibe bakar şampiyonluk işi

iki stoper olsa daha iyi olur ama çok iyi bir stoper kiralarsan defansı toplar

federasyon fbyi şampiyon yapar mı? yapamaz

Trabzonspora bağlı Trabzonsporun şampiyonluğu oynanan futbol ve defansın kalitesi belirleyecek bunu

lider oyuncularımız sayesinde buralara gelebildik defansa bir lider şart
    "Annuit cœptis"

TS-Tiryaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Hüseyin kadar kafanıza taş düşsün.Futboldan biraz anlasiniz gam yemeyecem.Hüseyin pas oyunu oynayan takımlar için ideal bir stoper bugun hata da yaptı.Ama oynamadığı maclar olsun da o zaman göreceğim ben sizi.Hüseyin stopere geçmeden önce 6 yiyordunuz.3:0 dan maç veriyordunuz.Bu kadar ofansif kadroyu Hüseyin tek başına kurtaramaz.Ama Ndiae harika uymuş takima birçok defomuz ortadan kayboldu

Ahahah sen hangi şarkıyı söylüyorsun haa?? Hüseyini bilmeyen Ramos sanacak.. senin futbolun f sinden anladığın Yok gelmiş Bana masal anlatıyor... Ne o sen Trabzonsporlu değilmisin?? 6 gol yiyordunuz ne demek??
    onurluyum, gururluyum çünkü TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hüseyin çimşir in futbolculuğunu beğenmezdim. genelde defansif bir yapıs varı yan pas geri pas yapardı. ama iyi basardı orta sahada. ofansif katkısı çok düşüktü. neyse hocalğına gelecek olursak bişi söylemek içni erken ama denizli maçındaki takımın oyununu beğendim. yine eskisi gibi pas yapmaya başlamış takım. hadi bakalım hüseyin hoca başarılar

Nereden
    Trabzon

Ben matah bir değişim görmedim sahada. Kenar yönetiminin değişmesi sonucu biraz reaksiyon ve Ndiaye'nin biraz kıpırdaması sadece. Rakipte Barrow eksikti ki bizim aksayan sağ tarafımızın içinden geçerdi, merkezdeki toplu durumuşumuzu bozardı. İlk maçtan tek farkı hasbelkader bulduğumuz gol. Böyle maçlar kazanmak da önemli ancak süreklilik için daha fazlası lazım.

Takımın bariz eksikleri var. Böyle bir şablonu oynamak için yeterli beklere sahip değiliz. Keza Parmak aşırı yetersiz. Fiziksel olarak da yaratıcılık olarak da hiçbir şey ortaya koymuyor.

Abdüş gelecek diye transfer yapmayacaklarsa bu sezonu silelim.

Mikel TR şartlarında lüks kere lükstür. Tekniği çok iyi ama oyunun tek yönünü oynayan adam bu vasat ligde el freni.

10 numara pozisyonu ise ligimizin kilit yeri. Bir takıma en kolay seviye atlatacak mevki. Hem takım savunmasını öne taşımak için hem yerleşmek için hem çoğalmak için önemli.

Ekuban kanada geçince sadece zenci kuvvetli adam oluyor. Bunu yarım devrede ve hazır değilken çözemeyiz.

Sturridge kulübeden hamle oyuncusu olmalı. Zaten sakatlıktan kadroya girmesi lazım önce.

Orta kesebilen, sağ ayaklı, düz bir kanat oyuncusuna ya da iyi bir 10 numaraya ihtiyacımız var.
    Sosa'nın da efektif kullanılması için bu elzem.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kamil Ahmet'in pozisyonuna şimdi baktım da net kırmızı kartmış yalnız. Ben bu oyuncunun antrenörü olsam bu pozisyonu izletir hakemin vermediği cezayı verip Kasımpaşa maçının kadrosuna almazdım.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    Trabzon

Skor gayet güzel oyunda umut verici ama üstüne çok daha fazla koymamız gerekiyor.

Hüseyin hoca takım savunmasını çok fazla önemsediğini bu maça çıkardığı orta saha ile gösterdi.Üç orta sahasının yanında sağ açık da defansif katkısı olan abdülkadir idi.Takım savunmasını iyi yaptık fakat hücum gücümüz sadece sörloth ve nwakaeme ye kaldı.Onların üzerindeki yükü daha azaltmalıyız.Orta sahayı bu üçlü ile kuracaksak sağ açık da mutlaka nwakaeme ayarında bir oyuncu daha olması gerekiyor ki skor yükünü daha eşit dağıtabilelim.

Orta sahada Mikel,Sosa,Ndiaye orta sahaya güç katıyorlar ama daha dengeli bir takım olabilmek için bu oyunculardan özellikle bu üçlüden en önde oynayanın biraz daha efektif gol,asist katkısı yapması lazım.

Sağ açıkta kullanabilecek yusuf,ekuban,sturridge var fakat verim olarak yusuf tecrübesiz,ekuban futbol aklı zayıf,sturridge ise mental eksik bu oyunculardan yüksek verim alabilirsek takım rayına oturmaya başlar.Stoper takviyesi de yaparsak daha güçlü bir konuma geliriz.

M.Kılıç50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Çoğu yorumu okuduktan sonra haala Ünal Karamancılık oynayanların çoğunluğu beni korkuttu...
    Hüseyin Cimsir bir macla yerden yere vurulamaz, bir maçla göklere de çıkarılamaz.
    Ben şahsen istekli ve yardımlaşan bir Takım gördüm..
    Hicbir takım, hele hele ki Türkiye de 90 dakika müthiş oynamıyor. Bunu belkide en son biz yapmıştık 2011 de.
    Cok provokatif mesajlar da okudum... Mesela "bu sezonki en kötü futbolumuzu oynadık" yazmış bir arkadaş. Maçı izlediğini sanmıyorum, yoksa böyle bir mesaj yazmazdı.
    *Kurşunlarla yıkılmazdım, Yıktı beni bu aşk*
    ///Zinédine Yazid Zidane\\\

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İlk yarıda bişeyler denedik tabi, ikinci yarı aşina olduğumuz oyun vardı sahada.

İlk yarıda oynamak istediğimiz oyundan bi kaç görüntü eklemek istedim :

Alanı daraltarak rakibe kurulan baskı :

Hücumda birbirine yaklaşarak oynanan oyun :

Yine aynı şekilde top rakip stoperdeyken ön alanda kurulan baskı :

Serbest vuruşlarda savunma çizgimizi kurduğumuz bölge :

Trabzonspor Kongre Üyesi

Ahmet Hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

6 yediğimiz maçta Fıratcan da yoktu mesela... 3-0'dan verdiğimiz maçta da yoktu. Böyle bir mantık görmedim şimdiye kadar bu forumda.
    8. Kuşatma

A. Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk yarıda bişeyler denedik tabi, ikinci yarı aşina olduğumuz oyun vardı sahada.

İlk yarıda oynamak istediğimiz oyundan bi kaç görüntü eklemek istedim :

Alanı daraltarak rakibe kurulan baskı :

Hücumda birbirine yaklaşarak oynanan oyun :

Yine aynı şekilde top rakip stoperdeyken ön alanda kurulan baskı :

Serbest vuruşlarda savunma çizgimizi kurduğumuz bölge :

Bunu anlik degilde oyunun geneline yayarsak sampiyon oluruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ANAOKULU TERK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - yardımcı hocalar dahil , teknik direktörlerin hepsine ,
    yabancı dil bilme şartı getirilmeli .
    yabancı dili yoksa lisans misans , belge melge alamasınlar .
    bir ara muzaffer bilazer , girecek oyuncuya ,
    tercüman vasıtasıyla taktik vermeye uğraşıyordu .
    şaka gibi resmen .

- o sahanın hali ne ? patates tarlası olmasına iki maç kalmış .
    sorumlusu kim ? bir aydır bu çimlere ne yapmış ?
    kale önlerinin çamur olması an meselesi .

- kamil neden kızarmadı ? sararmayacaktı , kızaracakdı !
    doğruya doğru . vasıfsız suat hadi görmedi .
    var'daki hakemin neden ikaz etmedi ?
    bizim lehimize bir karar da çıksa , bu hakemlerin alayı eyyamcı .
    karar kesinlikle yanlış .

- erce kendini neuer'mi sanıyor ? hata yapması yakındır .
    bir gün pas attığı o ayağı eline verirler .
    yeteneğin kısıtlıyken içinde bulunduğun aşırı özgüven ,
    disiplinsizliğin habercisidir .

- ndiaye , niye forvet arkası oynuyor ? burası osmanlıspor mu ?
    bu herif fernendao ile orta sahada cillop gibi oynuyordu .
    3 ayda ne değişti de , herifin ayarlarıyla oynuyorsunuz ?
    hem forvet arkasında , hangi öldürücü pası , kime atacak ?
    onda o yetenek var mı ?

- mikel'in ne oynadığını biri anlatabilir mi ? Allah'ına kadar yan pas .
    başka da bi şey yok herifde . bıkmadan usanmadan hem de .
    tugay'ın değişik bir versiyonu . ne yaptığı belli değil .
    farkında mısınız bilmiyorum ama , adam bitmiş , okeye dönüyor hemşerim !
    sen hala şu adamdan medet umuyorsun ya , vallahi pes !

- çizerler kamil ! hepimizi çizerler .
    bu leş gibi oyunla , bu gamsız futbolcu sürüsüyle , bu acemi kenar yönetimle ,
    (eğer kendilerine bir an evvel çeki düzen vermezlerse )
    biz 3.haftanın sonunda zaten havlu atmış oluruz .

bu gidişle pazar günü kıyamet kopar . demedi demeyin .
    **
    Mutlaka sonuca sevinmiş tirsiniz.....
    Dün kıyabet koysaydı dediğinizi diyecektim.

Not:Kıyametin gelişinin noktasına raslanmadı dün sahada.

takıma destek olalım özellikle hüseyin hocaya.

inprise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı inprise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani o mantıkla yapmışlar güya da siz rövanş maçları ve sonraki iki hafta fikstürüne de bakın bir. Rövanşda yine perşembe bizi oynatıp işte deplasman dönüyorsunuz deyip ligde pazartesi oynatıyorlar Fenerbahçe yine kupa maçını salı - cumartesi oynuyor ve sonraki hafta Trabzonspor - Fenerbahçe tahmin edin hangi gün: Cumartesi genelde derbiler pazar olur. Ki fenerbahçe kupa rövanşını evinde oynadı diye salı - cuma oynamıyor diğer iki maçta evinde Fb - Kayseri Salı , Fb - ibb cumartesi. Başka ülkede olsam bunları hiç dert etmem de burada bilerek düzenlendiğini biliyorum.
    FB 'nin bugün yaptığı açıklamadaki 10 gün dinlendirmek mi istiyorsunuz cümlesi tam da yukarıda anlattığım ayarlamaları nasıl bildiklerini ve yaptırdıklarını gösteriyor, hiç şaşırmıyorum.
    “Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı.”
    Kazım Koyuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)