Sayfa 1 Toplam 34 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 841 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: EURO 2020 A Grubu: Türkiye, İtalya, İsviçre, Galler

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart EURO 2020 A Grubu: Türkiye, İtalya, İsviçre, Galler

EURO 2020 finalleri kuraları Romanya'nın başkenti Bükreş'te çekildi.

Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Türkiye'nin A Grubu'ndaki rakipleri İtalya, İsviçre ve Galler oldu.

Açılış maçında 12 Haziran 2020'de Roma'da İtalya ile Türkiye karşı karşıya gelecek.

Türkiye gruptaki diğer iki maçını ise Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de oynayacak.

Türkiye-Galler maçı 17 Haziran'da, Türkiye-İsviçre karşılaşması ise 21 Haziran'da oynanacak.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Bu maçlar için(Bakü) bilet almak istiyorum nasıl olacak başka gelecek olursa beraber de gidilebilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fransa ~ İtalya, Galler~İsviçre~İzlanda (Bu kısım form durumlarına göre değişir tabi.)

İsmail Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bakü de oynayacak olmamız çok iyi.
    Geldik, Gidiyoruz...

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kağıt üstünde gruptan çok rahat çıkarız gibi duruyor. İlk kez katıldığımız turnuvada açılış maçı oynayacak olmamız önemli. Roma'daki İtalya maçının ardından diğer 2 maçı Bakü'de oynayacağımızdan git gel durumu olmayacak. Gruptaki İsviçre bu açıdan şanssız mesela. Grubu 2.bitirirsek, B grubunun 2.siyle Amsterdam da oynayacak olmamız da büyük avantaj. Akabinde olası Çeyrek Final maçımız yeniden Bakü'de olacak. Oradaki muhtemel rakip ise İngiltere veya Ukrayna olacağa benziyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz bu savunma ile çeyrek finali görürüz gibi.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Yazin bilet almak için basvuru yapmistik arkadaslarla, çogu gelmedi ama 2 maça 2'ser biletim var, biri 24 Haziran Budapeste'de grup maçi için, digeri 30 Haziran Glasgow 2.tur maçi...
    Kurâ sonrasi 24 Haziran netlesti, Portekiz-Fransa maçi denk geldi... giderim gibi
    Glasgow kötü maç olsa da giderim, en azindan sehri gezerim, güzel yere benziyor, hattâ adanin en yasanilabilir sehri seçilmis 1-2 sene önce...
    Arkadaslara Roma ve Bilbao çikti 4'er bilet
    Roma keske bizim maç olsaydi ama degilmis, Italya Galler maçi 21 Haziran... gitmem satarim benim bileti
    Bilbao ise Ispanya-Polonya, hem sehir hem maç için gidilir... kiyi sehri zâten, tam denize gitme havasi o târihler

4-18 Aralik arasi tekrar satis olacak uefa tarafindan, ve tff kirmizi ya da beyaz millî takim taraftar kulübüne üye olanlarin bilet tutturma olasiligi daha yüksekmis, üye olurum sanirim....
    bilet basvurusu yapmak isteyenlerin bilgisine....

http://taraftarkulubu.tff.org/FanClub/UyelikYeni.aspx

https://euro2020-sales.tickets.uefa.com/

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Düştük zehirin içine.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Nereden
    İstanbul

Yusuf'un ardından Merih'in de çapraz bağlarını koparması hiç iyi olmadı. Üstelik hem formayı kapıp hem de ilk golünü atmışken gerçekten büyük nazar değdi. İki isim de Euro 2020'ye yetişeceklerini söylüyorlar ama böyle bir sakatlığın ardından 5 ayda dönmeleri hiç kolay değil. Bu arada TFF Merih için geçmiş olsun mesajı yayınlamış. Doğru da yapmışlar ama nedense bu tip mesajlar Trabzon'un çocukları için yapılmıyor. Resmi siteden onlar için geçmiş olsun mesajı yayınlamadıklarının farkına vardıklarından milli takımlar twitter hesabından dörtlü çerçeve ile Abdulkadir, Dorukhan ve Yusuf'u da katmışlar...
    Konu DeAgLeMaNyAq tarafından (14.01.2020 Saat 01:33 ) değiştirilmiştir.
    Trabzon bir sevda,

Nereden
    İstanbul

Cenk Tosun da sakatlandı çok yazık oldu. Böylelikle acaba kadroya girer mi diye düşünülen Enes Ünal'ın Avrupa Şampiyonası'nda yer alması kesin gibi oldu tabii o da sakatlanmazsa. Üçüncü alternatif Adem Büyük, Ahmet Kutucu, Kenan Karaman'dan birisi olur gibi gözüküyor. Şenol Hoca'nın konuşmalarından Kenan olur diye tahmin ediyorum. O da uzun bir rahatsızlıktan dolayı ara vermişti en son golle dönüş yaptı...
    Trabzon bir sevda,

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Ozan Kabak’ta sakatlandı. Çağlar-Kaan oynayacak savunmada yedeğe Serdar Aziz gelir muhtemelen, 4. Stoper kim olur allah bilir,

Yarım yamalak Burak Yılmaz ve Enes dışında da forvet yok.. Ahmed Kutucu kadroda olur muhtemelen.

Büyük şanssızlık gerçekten..

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

EURO 2020, Koronavirüs salgını nedeniyle ertelendi.

2021 yılında düzenlenecek turnuva 11 Haziran-11 Temmuz 2021 tarihlerinde yapılacak.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Nereden
    İstanbul

A Millî Takım Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, EURO 2020 öncesinde gerçekleşecek kampın geniş kadrosunu yarın 11.00'de YouTube üzerinden yapacağımız canlı yayınla açıklayacak.
    Şenol Güneş döneminde milli takıma çağırılan oyuncular:

1.Abdulkadir Ömür
    2.Abdulkadir Parmak
    3.Ahmet Kutucu
    4.Altay Bayındır
    5.Berkay Özcan
    6.Burak Yılmaz
    7.Caner Erkin
    8.Cengiz Ünder
    9.Cenk Tosun
    10.Çağlar Söyüncü
    11.Deniz Türüç
    12.Dorukhan Toköz
    13.Efecan Karaca
    14.Emre Belözoğlu
    15.Emre Kılınç
    16.Emre Taşdemir
    17.Enes Ünal
    18.Gökhan Akkan
    19.Gökhan Gönül
    20.Güven Yalçın
    21.Hakan Çalhanoğlu
    22.Halil Akbunar
    23.Hasan Ali Kaldırım
    24.İrfan Can Kahveci
    25.Kaan Ayhan
    26.Kenan Karaman
    27.Mahmut Tekdemir
    28.Merih Demiral
    29.Mert Çetin
    30.Mert Günok
    31.Mert Hakan Yandaş
    32.Mert Müldür
    33.Nazım Sangare
    34.Oğuzhan Özyakup
    35.Okay Yokuşlu
    36.Orkun Kökçü
    37.Ozan Kabak
    38.Ozan Tufan
    39.Ömer Ali Şahiner
    40.Ömer Bayram
    41.Sinan Bolat
    42.Taylan Antalyalı
    43.Uğurcan Çakır
    44.Umut Meraş
    45.Yunus Mallı
    46.Yusuf Yazıcı
    47.Zeki Çelik

+ Çağırılmayan ama çağırılması muhtemel olanlar:

48-Halil Dervişoğlu
    49-Muhammet Demir
    50-Salih Uçan

Bu oyuncuların çağırılma ihtimali yok.

1-Abdulkadir Parmak
    2-Berkay Özcan
    3-Cenk Tosun
    4-Emre Belözoğlu
    5-Emre Taşdemir
    6-Gökhan Gönül
    7-Güven Yalçın
    8-Hasan Ali Kaldırım
    9-Mahmut Tekdemir
    10-Mert Çetin
    11-Oğuzhan Özyakup
    12-Ömer Ali Şahiner
    13-Ömer Bayram
    14-Sinan Bolat
    15-Yunus Mallı

Resmi kadronun 26'ya çıkmasıyla geniş kadronun en az 32 kişi olacağını tahmin ediyorum. Cenk'in sakatlanmasından sonra santraforda sıkıntı yaşayacağımız söyleniyordu fakat Muhammed'in son haftalarda artan formu ve Halil İbrahim'in kendisini göstermesi alternatifleri çoğalttı. Zaten Burak Yılmaz sakat veya cezalı olmadığı her maçta oynayacaktır. En sıkıntılı bölge solbek. Umut'un kapasitesi belli. Caner ise savunma anlamında facia. Ömer Bayram çağırılırsa baya eleştiri gelebilir. Bursa'dan eski öğrencisi Emre Taşdemir ile Rıdvan Yılmaz var ancak onlar da ligin ikinci yarısında doğru dürüst oynamadılar...

Edit: Son milli maç haftasında eksikler artınca Abdülkerim Bardakcı, Alpaslan Öztürk, Bünyamin Balcı ve Enis Destan da çağırılmıştı fakat hiçbiri şans bulamamıştı...
    Konu DeAgLeMaNyAq tarafından (14.05.2021 Saat 03:45 ) değiştirilmiştir.
    Trabzon bir sevda,

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bence hoca solbek oynatmasin 3 stoperle oynayalim. Kenan da gidip gelsin full bek gibi.

Zaten çoğunlukla golleri duran toptan atıyoruz. Turnuvalardaki formül budur genellikle, en iyi oyuncularını sahada tutacak şekilde bir dizilişle sahaya cikarsin. Ben böyle iyi stoperlerin bekte degerlendirildiği çok şampiyon takım gördüm. Birak milli takımı klüp takımında bile çok örneği var, puyol maldini silvestre vesaire...

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Abdülkadir ve Uğurcan alınmış ama Salih Uçan kesinlikle kadroda olması gereken bir oyuncuydu.

Nereden
    İstanbul

Abdulkadir için erken sevinmemek lazım. Final kadrosu için yeri garanti değil. Üstüne forvet olarak çağırıldığı için tek oynayabilecek yer sağ kanat gözüküyor. Orada da bir hayli oyuncu var. Caner yerine Rıdvan’ın alınması sürpriz oldu. Mahmut’un çağırılma ihtimali yok yazmıştım ancak geçmiş performansından alınmıştır diye düşünüyorum. Şenol Hoca zamanında sürekli çağırılan Nazım ve Deniz alınmamış. Kerem Aktürkoğlu da çok fazla beklenmiyordu. Berat konusındaki eleştirilere pek katılmıyorum. Potansiyeli var lâkin henüz kendini yeteri kadar ispat etmiş değil. Zaten o bölgede kolay kolay sıra gelmez. Yine de Hoca’nın Berat son maçlarda oynamadığı için almadım savunması gerçekçi değil. Hadi Cengiz oynamasa bile bir kalitesi ve geçmişi var ancak Mahmut ve Rıdvan da haftalardır doğru dürüst oynamıyor. Dorukhan hoca kontenjanından, Taylan da kamuoyu baskısıyla çağırıldı gibi duruyor. Yine de kadro 32 kişi olur diye düşünüyordum. Kamp süresince sakatlanan mutlaka olacaktır. Sonradan oyunu çağırmayı doğru bulmuyorum.

İlk etapta kadro dışı kalacak 4 oyuncu Gökhan, Mahmut/Taylan/Dorukhan üçlüsünden biri, Abdulkadir/Efecan/Halil/Kerem dörtlüsünden biri ve Enes olur gibi duruyor. Enes’i tutup kanattan iki kişiyi de dışarıda bırakabilir. Kamptaki ve hazırlık maçlarındaki performansları belirleyici olacak…
    Trabzon bir sevda,

Nereden
    İstanbul

Forvetler:

Cengiz Ünder, Efecan Karaca, Halil Akbunar, Abdülkadir Ömür, Kerem Aktürkoğlu, Burak Yılmaz, Enes Ünal, Kenan Karaman, Halil Dervişoğlu.

Orta sahalar:

Mahmut Tekdemir, Okay Yokuşlu, Taylan Antalyalı, Dorukhan Toköz, Ozan Tufan, Orkun Kökçü, Yusuf Yazıcı, İrfan Can Kahveci, Hakan Çalhanoğlu.

Savunmacılar:

Zeki Çelik, Mert Müldür, Merih Demiral, Ozan Kabak, Çağlar Söyüncü, Kaan Ayhan, Umut Meraş, Rıdvan Yılmaz.

Kaleciler:

Mert Günok, Uğurcan Çakır, Altay Bayındır, Gökhan Akkan.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Salih Uçan ve berat dururken dorukhan, Mahmut ve Taylan kadroda. Ya sabır yarabbim
    VERENA (KIRANKAŞ)

Nereden
    İstanbul

Gökhan Akkan kovası neden çağrılmış
    Her maç hatalı goller yiyen birisi
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Mahmut oynamıyor takımında deneyeceğim kampta diyor....Berat için 3 maç oynamamasını bahane gösteriyor....Kaç maçtır oynamayan Rıdvan kadroda Uğur Çiftçi yok....Neresinden baksanız tutarsızlık...İyice soğuttu kendisinden....

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben beğendim kadroyu. Adem, Muhammet gibi oyuncuları gol sayısı üzerinden övmek boş iş.
    Mahmut, Efecan ve Kerem kesiği yer, 4. kim olur bilmiyorum.

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu defa açık oyuncuları sağlam.Cengiz sol,Halil sağ koy biraz kanat oyunu izleyelim.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben beğendim kadroyu. Adem, Muhammet gibi oyuncuları gol sayısı üzerinden övmek boş iş.
    Mahmut, Efecan ve Kerem kesiği yer, 4. kim olur bilmiyorum.
    3 kaleci yazılabildiği için Gökhan kadroya alınmaz. Kerem bence de ilk sıradaki aday ama nasıl ki Fatih Terim 2008'de Mevlüt'ü, 2016'da Emre Mor'u yeni potansiyel kontenjanından kadroya aldıysa Şenol Hoca da böyle bir sürpriz yapabilir...
    Trabzon bir sevda,

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı oguzkoc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Salih Uçan ve berat dururken dorukhan, Mahmut ve Taylan kadroda. Ya sabır yarabbim
    Kimbilir perde arkasında neler dönüyor. Bu isimleri çağırmış olmak için kimbilir ne sözler yerine getirilecek.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 kaleci yazılabildiği için Gökhan kadroya alınmaz. Kerem bence de ilk sıradaki aday ama nasıl ki Fatih Terim 2008'de Mevlüt'ü, 2016'da Emre Mor'u yeni potansiyel kontenjanından kadroya aldıysa Şenol Hoca da böyle bir sürpriz yapabilir...
    Kaleci sayısının WC elemelerindeki gibi 3+1 sanıyordum. Gökhan'ı da sayarsak Abdulkadir için tehlike çok az bence.
    +
    Berat'ın paylaşımı da yanlış. Okay ve ne kadar Letonya maçını batırsa da Taylan kadroya girecekken, senin zaten oynama şansın yok. İlerde belki de direkt oynatılmak için çağrılacakken bu tarz toplara girmekten kaçınmak lazım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)