Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 177 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMN Anasayfasından "Yönetim İstifa" Denilmeli Mi?

WERTHeR
    Ziyaretçi

Standart BMN Anasayfasından "Yönetim İstifa" Denilmeli Mi?

Yönetimin başarısız olduğu herkesçe malum. Bu duruma yönetim kanadı devre arasında toparlanacağız vaadiyle karşılık veriyordu. Devre arası geldi. kampta yeni transferler olacaktı. Becerip Ayman bile alınamadı. Üstüne üstlük iyi ya da kötü sonuçta bu yönetimin yıldız transferi olarak takımımıza kazandırdığı bir futbolcumuz satıldı.
    Bmn nin sivil toplum örgütü manasında gücü ortada. Gelinen noktada bu güç yönetimin istifasını istemeli mi? Sadece haykırmak yeterli mi? Bu durum takımımıza zarar verir mi?
    Bana göre artık istifa talebi bmn nin ana sayfasında yer almalı ve bu durumu ulusal basına aksettirmeliyiz. Çünkü görünen köy kılavuz istemez. Bu yönetim başarısız olmuştur ve başarılı olmak içinde sevgili yöneticilerimiz vizyonu yoktur.
    Artık başarılı bir takım olan Trabzonspor dan bahsetmek istiyorum. Deplasmanlarda Trabzon kümeye tezahuratını duymak istemiyorum. Medyada ,Trabzonsporumuzu , spor programlarının son 1 dakikasında geçiştirilircesine konuşulmasını istemiyorum. Medyaya takımı ve yönetimi protesto ederek çıkmak yerine tribün şovlarıyla çıkmak istiyorum.Bu istekler çoğaltılabilir ama bu isteklerin bir tanesini bile bu yönetim gerçekleştiremez.
    Şimdi forumdaki diğer arkadaşlarımızın görüşlerini bekliyorum. İnşallah güzel günler yakındadır...

Emrah Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

denilmeli sabrim kalmadi artik

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

sinir hastasi oldum..biseyler olmasi lazim..
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

rdldlk
    Ziyaretçi

bence stadata bile denmemeli, destek olalım her zaman. :tsmeşale: :tsmeşale: :tsmeşale: :tsmeşale: :tsmeşale: :tsmeşale:

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

denilsin kesinlikle.
    bu iş bilmezlerle bu iş yürümez
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

Nereden
    İstanbul

kesinlikle bu iş bilmez yönetimle hiç bir yere gelemeyiz

kesinlille denmeli ve hatta daha somut birşeyler daha yapılmalı sabır kalmadıı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kesin denilmeli takımda futbolcu kalmadı ferhata kaldık

ErayAkyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aynen bmn yonetiminden sağduyu beklioruz
    İstanbul'un 3 Büyüğü varsa, Türkiyenin Tek Büyüğü Var! T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

desen ne olucak yüzsüz bunlar.bunların yüzüne tükürsen yarabbi şükür derler.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Lucreto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yöneticilerimiz herşeyin en doğrusunu ve güzelini yapmaktadırlar. Sonuna kadar destek olmalıyız. Futbolcu satıldığında, satılan futbolcuyu yeni klübünün kapısına kadar omuzlarımızda taşımalıyız. Eğer aldığımız paradan daha az bir meblağa satıldıysa aradaki farkı ortaklaşa aramızda toparlayıp klübe hibe etmeliyiz.
    Öyle istifa falan gibi kelimeler ise kesinlikle ağza alınmamalı, asla ve asla yazılı ortamlarda sarfedilmemelidir.
    Birlik ve beraberlik içinde 2007-2008 sezonunda Lig A Şampiyonluğuna yürümeliyiz.

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alıntı hekimoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    desen ne olucak yüzsüz bunlar.bunların yüzüne tükürsen yarabbi şükür derler.
    Biz elimizden geleni yapalım tepkimizi gösterlimde onlar varsın istifa etmesin. Taraftarlık sadece stada gitmekle olunmaz bence...

Cem Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bencede koyulmalı bunların gitmesi için her şey yapılmalı kimsenin sabrı kalmadı artık
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alıntı Lucreto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yöneticilerimiz herşeyin en doğrusunu ve güzelini yapmaktadırlar. Sonuna kadar destek olmalıyız. Futbolcu satıldığında, satılan futbolcuyu yeni klübünün kapısına kadar omuzlarımızda taşımalıyız. Eğer aldığımız paradan daha az bir meblağa satıldıysa aradaki farkı ortaklaşa aramızda toparlayıp klübe hibe etmeliyiz.
    Öyle istifa falan gibi kelimeler ise kesinlikle ağza alınmamalı, asla ve asla yazılı ortamlarda sarfedilmemelidir.
    Birlik ve beraberlik içinde 2007-2008 sezonunda Lig A Şampiyonluğuna yürümeliyiz.
    Gidişat onu gösteriyor

ErayAkyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

lutfen külünkoğlu,badaloğlu, berat tekke ve diğerleri siz ne kadar bu sitenin sahipleriyseniz bizde oyle goruoruz kendmizi lutfen dediklerimize onay verin ve ii bi protesto baslıgıyla istifaya cagırın
    İstanbul'un 3 Büyüğü varsa, Türkiyenin Tek Büyüğü Var! T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu yönetime karşı ne yaparsan yap anlamazlar,çünkü kulaklarının bırınden giriyor diğerinden çıkıyor.biz burda giriş sayfasını simsiyah yapsak yönetim istifa desek ne olacak gazetelere çıkacak ve kulupten birisi çıkıp diyecek ki bizde üzgünüz Trabzonspor bu zor durumdan kurtulacaktır tüm çalışmalarımız bunun için.keşke yapsak denilen gibi bir şey giriş sayfamız direk protesto olsa güzel olur ama anlayan olur mu benim korkum ondan
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

denmeli ula

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alıntı tagahsozlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yönetime karşı ne yaparsan yap anlamazlar,çünkü kulaklarının bırınden giriyor diğerinden çıkıyor.biz burda giriş sayfasını simsiyah yapsak yönetim istifa desek ne olacak gazetelere çıkacak ve kulupten birisi çıkıp diyecek ki bizde üzgünüz Trabzonspor bu zor durumdan kurtulacaktır tüm çalışmalarımız bunun için.keşke yapsak denilen gibi bir şey giriş sayfamız direk protesto olsa güzel olur ama anlayan olur mu benim korkum ondan
    Vakti zamanında nemrut denen zalim Hz İbrahim'i ateşe atar. Hz. İbrahim ateşin içerisindedir. Bir karınca bu ateşi söndürmek niyetiyle ağzı ile su taşır. Karıncayı görenler ona ' senin taşıdığın su o ateşe ne yapar ki' derler. Karınca ise aynen şu yanıtı verir: Evet bende biliyorum bu su o ateşi söndürmeye yetmez ama maksat safımız belli olsun...

Anlayan anlar...

WERTHeR
    Ziyaretçi

Alıntı eray61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lutfen külünkoğlu,badaloğlu, berat tekke ve diğerleri siz ne kadar bu sitenin sahipleriyseniz bizde oyle goruoruz kendmizi lutfen dediklerimize onay verin ve ii bi protesto baslıgıyla istifaya cagırın

İnşallah sesimize karşılık verirler...

OfluMo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Derhal !!!
    Trabzonspor rule the world.

BÜYÜK_TRABZON
    Ziyaretçi

hala destek diyen üye görünümlü Yönetim ajanları artık komik oluyorsunuz madem bu siteyi ciddiye alıyorsunuz o zaman istifa edin(Anlayan anladı isme gerek yok)

WERTHeR
    Ziyaretçi

İsyanımı telafuz etmeye kelimeler bile yetersiz kalıyor bir şeyler yapılsın artık....

oguzhankaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bence de denmeli yönetim artık bıraksın szymeki küstürdüler marcelinho gtti eller durmck merak etmeyin yakında musampa da gder takımda adam kalmadı kardesim hala daha basarıdan bahsediyolar unutmasınlar trabzonspor siyasi kariyer yapmak için bi basamak olarak kullanılamaz o zaman bütün trabzon ayağa kalkar...

sümela61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence uygun olmaz... BMN, zaten uygun bir dille tepkisini ortaya koymaktadır...

daha önce Tunga'nın başka bir başlıkta dediği gibi "istifa" demek, alelacele bir kongre ve yine plansız programsız bir yönetim demektir... lütfen olaylara daha geniş bakalım arkadaşlar...

bu yönetimi ben de beğenmiyorum (saha sonuçlarıyla alakası yok beğenmememin) ama "istifa" Trabzonspor için aynı şeylerin bir daha, bir daha yaşanması anlamına gelecektir...
    "7 tepeli şehir... bekle... son tepene de dikeceğiz bayrağımızı..."

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İstifa çözüm değil sezon sonu belki.
    Böyle kriktik günlerde değilde her zaman forumda görmek isteriz sizi sevgili arkadaşlar. Ha denilse de BMN'yi sallayan kim. Yönetim yine bildiğini okur.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.