Sayfa 526 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 26 426 476 516 524 525 526 527 528 536 576 626 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 13,126 ile 13,150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Ağaoğlu | 17. Başkan

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Niye bir yerlere sürekli konuşma yapıyor bu adam?

hamikarakaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

biz kime 2.2 verdik de başka takım 2.8 verdi açıklasın bi zahmet ali koç'tan mı korkuyor? sosa'dan bahsediyor büyük ihtimalle, madem biz 2.2 verebiliyorduk bir oyuncuya ve sosa'yı alamadık yerini neden doldurmadın başkan?
    BABAMIZDAN MİRAS KARADENİZ FIRTINASI

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı korkusuzmaraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eee burada biz aldığımızda değeri 725 bin euro yazıyor. Transfermakrtta 27 kasım 2019 da değeri 900 bin euro iken 8 nisan 2020 de 725 bin euroya düştü diye yazıyor. 12 ekim 2020 de de değeri 1 milyon euro ya çıktı diye gözüküyor. Şubat 96 doğumlu bu arkadaşın piyasa değeri 23 mayıs 2018 de 300 bin euro idi. Neden millete yanlış bilgi veriyorsun?

https://www.transfermarkt.com.tr/fla...spieler/373191
    söylediklerin mantıklı..yani verilere göre..
    ama gerçek performansa göre mantıklı değil..
    hatta alınmadan videosunu izlediğimde ve birçok taraftarda aynısını düşünüyordu..
    ne izlediysek aynısını oynuyor..
    rakibe badozlama dalan çok koşan..yeteneksiz bi adam..

Seçim vaadi olarak lucescutu getiricem diyen ama sonradan lucescu vari bir hoca getiricem dedimdiye kıvırıp ersun yanalı rekor ücretle başımıza diken ardından ersunu kovup kendisine ve ekibine tazminat ödeyen ersunun yerine adam bulamayıp rızayı getiren müthiş başkan. Etrafa para saçıyordu ibanez, hyu jun suk, bero, muhammet demir, özer hurmacı ve birçok çöpü transfer edip özere tazminat ödememize sebep olan yine kendisi. Aykut demir bunun döneminde dava etmemiş miydi bizi. Castillo, Durica ile hubocan iyiydi ama onlara da çok para verildi. Şu anki oyuncularımızın toplam maaşi 15 milyon euro usta dönemindeki oyuncuların toplam maaşı ne kadardı acaba.
    bu da doğru..ama Ağaoğlu ve diğer başkanlarında özelliği taraftara çok kolay YALAN söylemesi..
    fakat şöyle bir fark var..Muharrem usta futboldan çok fazla anlayan bi isim değil..ve spor camiasını bilen bi insan değil..

ve ben bugüne kadar kulübe.. bazen cebinden bazen şirketinden 200-300 trilyon civarı bir para kazandıran TS başkanı duymadım..

burada bu kötü transferleri yaptıran futbolaklı kim veya scoutlar mı yoksa scout şefimi..

Ağaoğlunun bi farkı daha var Usta'dan iyi giden kadroyu bulmuşken göz göre göre bozdu..
    eğer Usta şampiyonluğa oynayan kadroyu bulsaydı daha akıllı ve büyük düşünürdü..Ağaoğlu gibi ezik davranmazdı..

Alıntı nbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu verdiğimiz paralar sorun yapılacak maliyetler değil bence . verim alıp alamamak farklı konular .
    oyuncu alırken ve satarken kılıkırk yaran bir yönetimden hile ya da pis koku beklemek çok doğru gelmiyor bana .
    nasıl verim alacan...he nasıl..bomboş bi adam..verilen paraya bak..boşta bonservisi elinde kalite bi adam alsa ölür sanki başkan ve yönetim..
    kılıkırk yarıyorlar sürekli işte gerek yok..
    sanki scoutlar yeni bişey bulmuş gibi sürekli uydururk uyduruk isimleri transfer ettiriyor..
    belkide yeni isim buldukça scoutlar prim alıyordur..(bilmiyorum..uyduruyorum)

isimlere bak..suk-ibanez-bero-flavio-rahmi anıl-mesias
    1 maç oynamadan paraları götürenlere bak..

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yine utanç verici bir şekilde çenesi açıldı ne güzel konuşmuyordu kac zamandır

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

sen de 2.8 verseydin sosa bizde jubilesini yapardı öyle ya da böyle veteran faydalı bir oyuncu

ya da her kimse novak da olabilir bu.

eldeki hazır kaliteli oyuncuları kaybet sonra savunma yap yerini de doldurama

sorloth istanbul takımlarına gitsin o zaman ne konuşacaksın

yemin ediyorum rezillik şu konuşmalar...
    "Annuit cœptis"

arda.61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Başarılı olunca benim başarım ortada başarısızlık varsa daha ne yapabilirdim ki. Klasik..

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

taraftari salak yerine koyan baskanlar siralamasinda birinci (açiklamalari okumadim ama bu fikrim kendisini en çok övebilecegim zamanlarda da öyleydi, aylar önce)

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

başkan yarının galibiyet röportajını şimdiden vermiş
    Attan inip eşeğe bindik!

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ahmet ağaoğlu artık güvenirliğini yitirdi burda çok defa yazdım geçen sezon 2-2 biten alanya spor maçından sonra ahmet ağaoğlu ve yönetimi miyadını doldurdu diye ve bu sene de aldığı ve yolladığı adamlarla tüyü dikti artık yapacağı iş olağan üstü kongre almalıki aralık ayı sonundaki transfer dönemi için gelecek olan yeni yönetime de fırsat verilmelidir yalnız şöylede bir durum var kendi tekrar aday olur yeni sağlam bir yönetimle seçime girer kazanır orasıda hayatın gerçekleri arasında yerini alır ama şuan ki mevcut yönetimi ile işi çok zor.

Nereden
    Almanya

baskan iyce düstü gözümünde, kazandimiz anda mikrofona kosup konusuyor, ulan nerdeydin ilk 7 Hafta ????

Nereden
    Almanya

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başkan yarının galibiyet röportajını şimdiden vermiş
    +1

Nereden
    Bursa

Bu kadar rahat yalan konuşan bir insan görmedim,insanların gözlerinin içine baka baka yalan konuşuyor.

Önce UEFA ile anlaştık,ceza almayacağız diyor:

Ağaoğlu, UEFA Disiplin Kurulunun bordo-mavili futbol takımının Avrupa kupalarına katılımını onaylamasıyla ilgili A Spor'a açıklamalarda bulundu.<video id="player_1606474898838_html5_api" class="vjs-tech" preload="auto" language="tr" playsinline="playsinline" tabindex="-1" src="https://medyanet.cubecdn.net/Medyanet/Inread/black.mp4" style="box-sizing: inherit; display: inline-block; vertical-align: baseline; position: absolute; top: 0px; left: 0px; width: 590px; height: 0px;"></video>
    <button class="vjs-big-play-button" type="button" aria-live="polite" title="Videoyu Oynat" aria-disabled="false" style="box-sizing: inherit; font-variant: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 3em; line-height: 1.5em; font-family: VideoJS; margin: -0.75em 0px 0px -1.5em; overflow: visible; appearance: none; cursor: pointer; background: 0px 0px rgba(43, 51, 63, 0.7); border-width: 0.06666em; border-style: solid; border-color: rgb(255, 255, 255); display: block; transition: all 0.4s ease 0s; height: 1.5em; width: 3em; position: absolute; top: 0px; left: 295px; padding: 0px; opacity: 1; border-radius: 0.3em;">
    </button><iframe src="https://imasdk.googleapis.com/js/core/bridge3.426.0_tr.html#goog_825893371" allowfullscreen="" allow="autoplay" style="box-sizing: inherit; width: 300px; border-width: 0px; border-style: initial; opacity: 0; margin: 0px; padding: 0px; position: relative;"></iframe>

Daha önce UEFA Disiplin Kuruluna sevk edildiklerini hatırlatan Ahmet Ağaoğlu, "Disiplin Kurulunda olunca insan ister istemez geriliyor. 28 sayfalık gerekçeleri açıklayan bir rapor geldi. UEFA organizasyonlarına katılmamıza müsaade ediyorlar." ifadelerini kullandı.

Verilen kararın şartlı olduğunu vurgulayan bordo-mavili kulübün başkanı, şunları kaydetti:
    "Finansal Fair Play Komitesinin 3 şartı vardı.
    Birincisi yeniden yapılanmanın imzalanması koşulu.
    İkincisi Türkiye Futbol Federasyonu Lisans Talimatı'nın yürürlüğe girmesi.
    Üçüncüsü de 5 milyon avro zarar barajının altında kalınması koşulu.
    Bize 15 Ekim'e kadar süre veriyorlar. Ancak biz bu 3 şartı da bugün itibarıyla yerine getirmiş durumdayız.Herhangi bir sıkıntı söz konusu değil. Artık kuraları bekleyeceğiz."
    Sonra evrakta sahtecilik yapıp,ceza alınca bizle alakalı değil,önceki dönemden kalan anlaşma yüzünden diyor.
    Bu kadar utanmazlık görmedim.

Seçim vaadi olarak lucescutu getiricem diyen ama sonradan lucescu vari bir hoca getiricem dedimdiye kıvırıp ersun yanalı rekor ücretle başımıza diken ardından ersunu kovup kendisine ve ekibine tazminat ödeyen ersunun yerine adam bulamayıp rızayı getiren müthiş başkan. Etrafa para saçıyordu ibanez, hyu jun suk, bero, muhammet demir, özer hurmacı ve birçok çöpü transfer edip özere tazminat ödememize sebep olan yine kendisi. Aykut demir bunun döneminde dava etmemiş miydi bizi. Castillo, Durica ile hubocan iyiydi ama onlara da çok para verildi. Şu anki oyuncularımızın toplam maaşi 15 milyon euro usta dönemindeki oyuncuların toplam maaşı ne kadardı acaba.
    Varya o kadar bilmeden sallıyorsun ki,insan sana cevap vermeye bile üşeniyor.
    Evet Lucescu ve Lucescuvari yani uzun süre birlikte çalışıp,sistem kuracak,yeni bir Shaktar projesi istemişti ama yönetiminde bulunan Nevzat Aydın ve Mehmet Yiğit Alp daha önceki yönetimlerde çalıştıkları ve bizimle tazminat sıkıntısı da bulunan Ersun Yanal isminde ısrarcı olunca o da kabul ediyor.
    Ersun Yanal'a ödenen tazminatı da cebinden MUharrem Usta karşılıyor.

Ibanez,Suk,Bero ve Castillo Nevzat Aydın'ın başında olduğu scout ekibinin aldığı oyunculardı tecrübesiz ve genç oldukları için bu takımı sırtlamaları söz konusu değlldi ama Ahmet Ağaoğlu dönemindeki transferlerden daha iyi transferlerdi,bu da bir gerçek.
    Öyle veya böyle bu adamlardan 10 milyon euroya yakın para kazandı Ahmet Ağoğlu,şimdi kendi aldığı çöpleri satabiliyor mu?

Muharrem Usta'nın ben bir yalanını veya taraftarı kandırmaya çalıştığını hatırlamıyorum,üç beş ergen sosyal medyada bu algıyı yarattı,sürüde peşinden gitti.

Bir tane yalanını koyun da biz de bilelim.
    Konu sasone tarafından (27.11.2020 Saat 14:18 ) değiştirilmiştir.
    • Memento mori

Nereden
    Almanya

aaaaaaggggggg sörlothu sattik aaaaagggg 10 milyon euro aaaaagggggg

biliyorsunuz Yusufu biz 17 milyona sattik aaaaaagggggg

utanma hic yok

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı lazminator61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aaaaaaggggggg sörlothu sattik aaaaagggg 10 milyon euro aaaaagggggg

biliyorsunuz Yusufu biz 17 milyona sattik aaaaaagggggg

utanma hic yok

Ağaoğlunun doğum günü ne zaman? Ona bir mikrofon hediye edeceğim.

Eklenti 19929

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Dönüp dolaşıp aynı masalları anlatmaya gerek yok. Geçmişi bırak, dersini çıkar geleceğe odaklan. Devre arası alacağın oyuncular hazır mı? Ondan haber ver.

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar rahat yalan konuşan bir insan görmedim,insanların gözlerinin içine baka baka yalan konuşuyor.

Önce UEFA ile anlaştık,ceza almayacağız diyor:

Sonra evrakta sahtecilik yapıp,ceza alınca bizle alakalı değil,önceki dönemden kalan anlaşma yüzünden diyor.
    Bu kadar utanmazlık görmedim.

Varya o kadar bilmeden sallıyorsun ki,insan sana cevap vermeye bile üşeniyor.
    Evet Lucescu ve Lucescuvari yani uzun süre birlikte çalışıp,sistem kuracak,yeni bir Shaktar projesi istemişti ama yönetiminde bulunan Nevzat Aydın ve Mehmet Yiğit Alp daha önceki yönetimlerde çalıştıkları ve bizimle tazminat sıkıntısı da bulunan Ersun Yanal isminde ısrarcı olunca o da kabul ediyor.
    Ersun Yanal'a ödenen tazminatı da cebinden MUharrem Usta karşılıyor.

Ibanez,Suk,Bero ve Castillo Nevzat Aydın'ın başında olduğu scout ekibinin aldığı oyunculardı tecrübesiz ve genç oldukları için bu takımı sırtlamaları söz konusu değlldi ama Ahmet Ağaoğlu dönemindeki transferlerden daha iyi transferlerdi,bu da bir gerçek.
    Öyle veya böyle bu adamlardan 10 milyon euroya yakın para kazandı Ahmet Ağoğlu,şimdi kendi aldığı çöpleri satabiliyor mu?

Muharrem Usta'nın ben bir yalanını veya taraftarı kandırmaya çalıştığını hatırlamıyorum,üç beş ergen sosyal medyada bu algıyı yarattı,sürüde peşinden gitti.

Bir tane yalanını koyun da biz de bilelim.
    Lucescu olayı büyük yalandı. O zaman görüşmediği bile ortaya çıkmıştı.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Konuşmasan devre arası hangi oyuncuları alırım taraftarı sevindirim demek yerine açıklama yapıyorsun

hatalarından ders çıkar
    "Annuit cœptis"

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Başkanım devre arası sene başı aldığın trondsen ve hugo dışındaki bütün isimleri yolla gerekirse transfer yapmayın. Gençlerle oynayalım en azından para cepte kalır. Cidden bunlara verilen maaşlara yazık.
    Konu Doğukan Uçan tarafından (27.11.2020 Saat 22:01 ) değiştirilmiştir.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İki maç kazandık ya belki insan içine çıkmaya başlar.Çok büyük hayalkırıklığı oldu benim için.Bir lider en çok başarısızlık anında öne çıkmalıdır, etek altına saklanmamalıdır.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

batu94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

O kadar kötü kadro kurdun ki üst üste iki maç kazanınca millet teknik direktör övüyor. Avcı iyidir kötüdür bilmem ama sen çok kötüsün. O kadar para verip aldığın oyuncular yerine Bilal giriyor oyuna hala. Ortamlarda paramız yok dersin kim bilecek..

Şerafettin Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

Yok mu bi A spor bağlantısı reis kuruduk kaldık ahahah.Senin yapacağın kardo mühendisliğini sevsinler

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

çok büyük adam ..kulübe çok para kazandırıyor..hatta şimdi bi köşede paraları sayıyordur..
    kulüp fakir ya..
    yalnız bu yeni oyunculara forma sattımı ben görmedim..niye satmamış acaba bak kulübe ne kadar faydalı oldum diye hava atardı..hayret..

evet böyle fakir bir kulüb şampiyonluğa niye oynasınki..
    haddini bilsin ve küme düşmemeye oynasın..
    son 12 maçtır falan istanbul şerefsizlerine yenilmemekte ne demek hem..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Şamil Ekinci'den sonra gelmiş en yararlı ve başarılı Başkan.

Hataları da olsa kıymeti bilinmeli.

Şu an daha başarılı olabilecek kimse de yok. Yakın zamanda kimsenin olabileceğini de düşünmüyorum.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hamikarakaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz kime 2.2 verdik de başka takım 2.8 verdi açıklasın bi zahmet ali koç'tan mı korkuyor? sosa'dan bahsediyor büyük ihtimalle, madem biz 2.2 verebiliyorduk bir oyuncuya ve sosa'yı alamadık yerini neden doldurmadın başkan?
    2,2 verdik demedi 2,2’den pazarlıklara başladığımız dedi.

Zaten bu ifade de 2,2’den daha düşük bir miktara anlaştığımız oyuncu demek oluyor yani itiraf aslında bu cümle. Yoksa 2’ye anlaşamadığımız derdi veya 1,8m ücreti reddeden futbolcu derdi.

Adamla anlaşıp sonra o anlaştığımız ücreti düşürmeye çalışmış.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Ahmet Ağaoğlu: "Üretim önemli. Altyapı önemli. Geliştirerek satmak da aynı ölçüde. Bunları yapabiliriz biz. Biz yapabiliyorsak herkes çok daha iyisini yapabilir. Kabuğumuza çekilmemiz lazım. Kendi dinamiklerimizi efektif olarak kullanmamız lazım. Benim kulübümün ekonomisini, geliştirdiğimiz oyuncular yukarı çıkardı. Projelerle geliyoruz, proje belli; alacaksın, yetiştireceksin, satacaksın. Çok açık ve net. Bir A4 kağıdına sığıyor ekonomimiz."

Kafayı yememek işten değil. Tamam da kardeşim alt yapına ne yaptın, sen ondan haber et. Hıyar bile yetiştireceksen toprağı kazman, ekmen, sulaman, gübrelemen felan gerekiyor. Ulan insan yetiştirip buna nakite çevirecem diyorsun da alt yapı sistemin taş devri.

Alt yapı derken çocuklardan felan sadece bahsetmiyorum. 3 yıldır ilk defa gerçek bir td ile anlaştılar. Daha yeni ekibi adam gibi kurmaya başladılar. Bizden adam olmaz. Bu kafalarla zor. İşin kötüsü bundan farklısı da gelecek gibi değil. Gelmek istese camia istemiyor zaten.
    Konu My tarafından (29.11.2020 Saat 12:58 ) değiştirilmiştir.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)