Sayfa 1 Toplam 17 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 419 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "Şimal" Sevgili Günlük

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart "Şimal" Sevgili Günlük

Merhaba ;

Meğer ne kadar uzun süre olmuş görüşmeyeli , bayağı bir tozlanmıssın. Yıllar senide eskitmiş. Ama yinede biraktiğim gibisin. Beni sorarsan yıllar benide yipratti. Fakat bende senin biraktigin gibiyim. Hala Trabzonspor için çarpiyor yüreğim. Şu anki yönetim daha çok yıpratiyor beni.

Taraftarın sesine kulak vermiyorlar. Üstüne üstlük bir kaç bozuk ses diyorlar. Fatih Akyel Trabzona geldi düşünebiliyormusun ? Taraftar tepki verdi ama yinede getirdiler , sonuç şu an kadro dişi.

Oğluma bir futbolcu nasil olmamalı konusunda örnek gösterdigim fb'li Serkan'ı transfer etmeye çalişiyorlar şu an. Ve bu transfer için Başbakan'ı devreye sokmuş bizim Başkanımız. Başkan takıma siyaseti bulaştirdi bulaştirmasınada , Başbakan bu işlere niye karişir oda ayri bir bilmece. Ama eminimki Trabzon'un şuanki durumu pek bir hoşuna gidiyordur. O yüzden serkan'ı da Trabzona kazandirirlarsa hiç şaşirmam. Onunda sonu F.Akyel gibi olacaktir gelirse.

şimdilik böyle bir başlangiç yapalim. Yine görüşecegiz , bu yönetim oldukça...
    Taraftarlık ; Geçim kaynağı değil , Yaşam kaynağıdır ...
    Fırtınasız denizde , herkes Kaptan ...

Nereden
    Ankara

Sevgili Günlük

Birde BMN'de S&G kankalar var. Gıpta ile bakiyorum. Çok iyi arkadaşlar , ama birisi digerinden önce gideceğim diye hazirliklar yapiyor. diğer garibimin bundan haberi yok , olmasınıda istemiyorum. Araları bozulacak...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sevgili günlük,
    f. akyel gitti hatalıydı gitti.. fatih tekke gitti hatalıydı gitmek istiyordu gitti.... symek gitmek istiyordu gitti. lee iyi oynuyordu bi neden yoktu gönderildi. takım çok kötü bir halde tarihimizibn en kötü dönemini yaşıyoruz. ama nedense bu yüzsüz ve beceriksiz yönetim hala burda. onlar bi türlü gitmiyorlar....yapıştılar koltuklarına gitmek bilmiyorlar. sevgili günlük etraf kasvetli karanlık her yer...

maalesef bi ışıkta görünmüyor ilerde. ene yapacaz bilmiyorum. umutlu olmak istiyorum ama olamıyorum.
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sevgili günlük.
    Adı üstünde günlük işte.Yani yaşadığın günü yazacağımız bir sayfa.Ama sanırım kısa mazide yaşadığım bir olay var ki hala etkisi üzerimde.Ne mi ? Tahmin edeceğiniz gibi TRABZONSPOR'umun bel kemiği , beyni , omurgası tescilli kralı Fatih Tekke'min 15 trilyon gibi fahiş bir fiyata belki de adını hiç duymadığımız bir takıma satılmasıydı.Çoğu kişi kızdı kralımıza .Bizi istemeyeni biz de istemeyiz diye.Kimse düşünmedi niye bu hale geldi.Ona küfrederken kimse düşünmedi bizi TEK başına uçurduğu günleri.Ameliyatlı iken çıkıp attığı golleri.....neyse şimdi eskiyi deşmenin alemi yok dimi.Ama konu SEVGİLİ GÜNLÜK olunca ve geçmişe dair bişilerin yazıldığını görünce dayanamadım
    TRABZONSPOR'um seni haketmeyen çok kişi var .Hem yönetimde hem kadronda
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Nereden
    Ankara

Sevgili Günlük ,

Bu Berat süperman gibi. Hemen yetti görüyormusun. Bir kaç sayfanı kopardi gerçi ama iyide oldu. Kirlenmeni engelleyip özüne döndürdü.

İyi çocuk , yakışıklıda hayirlisiyla birde evlendirseydik . Harunu bekliyorum diye tutturdu. Harunun da evlenmeye hiç niyeti yok. İşi gücü yemek , nerede yemek organizasyonu Harun orada. En son Ankara'ya göz dikti. bilmiyorum ondan gizli yapabilecekmiyiz ama sanmıyorum...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Sevgili günlük hala bu yönetimden başarı bekleyen bazı arkadaşlarımız

var.Aslında yönetimin içersindeki kişilerin daha önce ne iş yaptığına baksalar

olay kendiğiniden çözülecek.Özellikle transfer komitesine dikkat etmek

lazım.Verilen transfer paralarının büyüklüğü inanılmaz derecede.Bunları

denetliyecek hiç kimse yok.Trabzonsoprumuz elden gidiyor günlük

Nereden
    Ankara

Sevgili Günlük

Uzun bir aradan sonra , Bugün yeniden Trabzonsporuma kavuştum. İlk yarıda biraktigimizdan daha farklıydı. Kupa karşılaşması vardı bugün Konyasporla. Yeni transferlerimiz Ayman ve Risp i ilk defa seyrettik. Çoğu kişi farklı düşünüyor belki ama Ayman ve Risp 'in , ilk yarıda seyrettiğimiz Marcelinho ve Simek'ten daha yararlı olacağına inanıyorum. Nitekim ortaya koydukları futbollada beni yanıltmadılar. Risp sanki uzun zamandır bu takımda oynuyor gibiydi , Ayman ise tekmeye kafa uzatan cinsten bir futbolcu. Yattaranın da takıma dönüşü ile çok zevkli bir maç seyrettik. Yattara bu takımın beyni. Onsuz bir Trabzonspor su an için düşünmek zor.

Kayseri Erciyesle eşleşecekken , son dakikada Stepanov'un yaptirdigi penalti akıllarımızda soru işareti birakti. Sahi ceza sahası içinde topsuz alanda adama niye tekme atılır ? Hala anlamış değilim. Ve yine son dakikada Manisa'nın Ankarasporu yenmesi ile Galatasaray Cafe Crown ile eşleştik. Çeyrek finalde eşleşmeseydik , Yarı finalde eşleşecektik muhtemelen. Hem buna biz değil , Galatasaray Cafe Crown üzülsün. Bu kupayı almak istiyorsak herkesi yenmek zorundayız...

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Sevgili günlüğüm,çok kıymatli sırdaşım..
    Öncelikle bilindiği gibi kupada gayse ile eşleşmediğimizi,rakibimizin antepspor olduğunu bimeni isterim..Süzer ligimizde en kıl olduğum sözde anadolu takımlarının başında gelen bu klüple eşleştik bakalım..Ancak şunun bilincinde olursak önümüze kim çıkarsa çıksın eleyeceğimizi adım gibi biliyorum..."Trabzonspor biziz...! Topçlarımızın üzerindeki forma interi,aston villayı,liverpoolları çimlere gömdüğümüz forma...Aynı kutsal forma! Bunun bilincinde olmak bize o kadar çok şey kazandıracak ki..

Anteple eşleşmemize vesile olan maç dün akşam oynandı..İçim buruk izledim...Szymek yoktu...Kimine göre haksızdı,kimine göre kırılan kalbini onarmaya gücü yoktu..Ve bazen gitmek en zoruydu,o zor olanı seçti...Geride bırakılanlar için,giden suçludur her zaman..Oysa giden,gitmeyi çok istediği için mi gitmişir tarih boyu? Sızlamaz mı hiç içi? Zaman herşeyin ilacı mıdır he zaman...Sorular çok,ama cevaplar yok..

Sonra bi tuhaftım yahu dün..Anlamlı anlamsız yaşlar süzüldü yanaklarıma maç boyu..Yattara...Geri döndü biliyor musun? Onsuz geçen aylar işkenceydi adeta..Şimdi o geldi..Acı çekme sırası rakipte olacak umarım bundan sonra...Onun gol atması öyle mutlu etti ki hepimizi,gol sonrası sevinci görlmeye değerdi..Seviyorum bu adamı yahu..Nasıl desem ki sana? Forma rengimizin bordomavi oluşu kadar gerçek,yattara nın trabzonsporluluğu...Nazardan kazadan korusun bu takımı Tanrı..

İşte böyle..Mersine geldim..Umarım geri gitmem büte falan..Evimi özlemişim..Öyle sıcak ki,utanmasam denize giricem

Neyse gitmem lazım..Sonra konuşuruz..
    "Orada birisi farklı yürüyordur."

KUTADGU
    Ziyaretçi

Sevgili Günlük;

açıkçası ortada ne günümüz ne de gecemiz var.

Sana da ihtiyaç yok anlayacağın

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sevgili günlük,
    içimden hiçbirşey gelmiyor, yaşadığımız olaylar bende travma etkisi yaptı...değil futboldan insan herşeyden soğuyor...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Günaydın mı demeli,yoksa iyi geceler mi bilmem.

Saat 03:33. Ben yine bilindik yerdeyim.Bir garibim...

Kalemi ve defteri almak elime zor geldi,üşendim.Klavye kolaylığını kullanayım dedim,geldim.Özlemişim hitapsız cümleleri ve yanlış anlaşılmaktan çekinmemeyi...

Zor günler geçiriyoruz.Gidişatımız iç açıcı değil,mutsuzuz.Saman altı kalmadı işin,belimize kadar suyun içindeyiz artık.Her şey açık seçik yaşanır oldu.Ar perdesi kalktı,yüz göz olduk iyice.Pişkinliklerin bini bir para.Trabzonspor'un yıkılmaz dediğim tabuları dahi ezildi geçildi,futbola uzanmaması gereken eller göz göre göre kabullenildi,icraatlar hazmedildi.Trabzonspor üzerinde dönebilecek şaibeli teoriler düşünülmeden hareket edildi.Başkan yardımcısı sıfatındakiler ne işler çevirdi...Pişkinlik etti!Soy adına yakışırcasına...

Kenar mahalle takımlarından birince madara edildik yine.Prestij dediğimiz şey;camekan ardındaki rafa kalktı,sadece seyrediyoruz.

Herkes hak edildiği gibi yönetilir derler.Çok düşündüm,acaba biz bunu hak ediyor muyuz?

Nereden
    Samsun

Sevgili Günlük ;

uzun süredir destek verdiğimiz,inandığımız oluşumun yani BordoMavi.Net in organizasyon yapısı içerisine dahil olduk...güzel bir duygu...
    şuan iş yerindeyim ve hazır yoğunluk yokken bordomavi.net 'i dolaşıyorum...
    Trabzonspor a gelince,her şey yine aynı bi değişiklik yok,tahmin edebiliyorum merak ediyorsun,hemen söyleyeyim nuri albayrak yine başta,gitmedi bi yere:-(
    duuurrr hemen off lama ,en fazla aralık ayına kadar katlanacagız napalım,o zaman yüzümüz gülecek

neyse şimdilik bu kadar..tekrar görüşmek üzere....
    Vasiyet ; Bordo Mavi mezar taşı
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA İSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAĞIMIZ OLMADIĞI GİBİ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERİR ''

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sevgili gunluk,

Belki cogu kisi inanmiyor ama bu sene sampiyon biz olacagiz bizimde yattara-ceyhun-umut-ersen-gokdeniz gibi iyi bir hucum hattamiz var serkan balci gibide ileri cikabilen iyi bir ortasaha oyuncumuz var insallah sampiyonuz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sevgili günlük,

Aslında neden gündelik yaşantımı tutuğum takıma endeksledim bende bilmiyorum.Yeni sezon başlamasına rağmen eski sezonun acısı halen daha yüreğimde üstünde birde intertoto kupasından elenip uefa umutlarımızın bitmiş olması ayrı bir acı yüreğimde.Buna rağmen yarın o çokkk sevdiğim hanı dedim ya yaşantımı endeklsediğim takımım ilk yeni sezon maçı var ve ben o maçı bekliyorum umutla.Sanki içimde bir his var sezona çok iyi başlayıp hep öyle devam edip 23 yıl üstüne şampiyon olacağız gibi.ve bu umut yüreğimde ve bu umudum inş. bu sezon hiç bitmeyecek. seni çok seviyorum TRABZONSPOR'UM.iyiki varsın hayatımzıda.
    İçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Fatih Ersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Merhaba Sevgili günlük...

Yeni bir sezona daha başladık. Kalbinde Bordo-Mavi aşkını taşıyan tüm taraftarlar her sene olduğu gibi bu senede yüreklerinde şampiyonluk ümidini yeşertmeye çelışacaklar. Evet günlük her sene olur bu.. Ama yine yeşeren bu ümitler biri yada birilerince sırf kendi çıkarlarını koruyabilmek için acımasızca bir köşeye atılacak. Evt günlük kim bu çıkarcılar diye sorman çok normal. Bunlar bildik kişiler be günlük.. Tahmin et işte...

Ah günlük ahh büyüklerimiz hep anlatırdı Trabzonsporun büyüklüğünü, onunla maç yapmak azap gibiymiş eskiden. Ya şimdi günlük sence azabı biz mi çekiyoruz onlar mı ?

Ama güzel olan ne biliyormusun günlük. Güzel olan bu takımın hiç şampiyon olduğunu görmediği halde hala onu delicesine seven ona gönül veren 20-22 yaşındaki gençlerin var oluşu... Bu insanı bir nebze olsun ümitlendiriyor be günlük. Düşündükçe bunu gelecek günler güzel olacak diyorum. Kalbi bordo-mavi renklerin ateşi ile yanan ve futbola aç, şampiyonluğa aç bir gençlik geliyor. Dayan be trabzonum diyorum kendi kendime dayan !.. Herşey çok daha güzel olacak..
    Düşün mü, konuş mu, sus mu, unut mu ?
    **Latocan**

femalkocoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Merhaba Mavim

Az sonra 2007-2008 sezonu ilk maçımızı izlemeye gideceğim umarım kazanırız üstemizdeki karabulutların ne zaman kaybolacağını bilmemekle beraber yönetim ve hocamız konusunda fikir çatışmaları yaşamaktayım.Bütün bunlara ek olarak öss yerleştirmelerinin açıklanmaması sinirlerimi bozuyor.belli bir tarih verseler sorun yok 20sine kadar açıklayacağız diyolar

Bu o kadar önemli değil

Trabzonsğorumuza başarılarr....
    Aşk sadece bordomaviymiş

)-: Yarim sende varmidur oy benum gibi sevdaluk :-)

Nereden
    Ankara

Merhaba sevgili günlük..

Aradan geçen 4 hafta seni hiç yıpratmamış ama bizi çok yıprattı be günlük. Düşünsene sen yıllarca anadolunun gururu olacaksın, Anadolu ihtilalini gerçekleştirip gönüllerde taht kuracaksın ancak birileri çıkıp senin bu şanlı tarihine leke sürmeye kalkacak.

Evet günlük son 4 hafta içinde bize bunu yapmaya calıştılar. Kimmi yaptı bunları diyorsun. Kimler yokki... Kimileri sahaya girerek yaptı bunu kimileri tehditler savurarak kimileride federasyon başkanının Trabzonlu olmasını öne sürerek karalamaya calıştı bizi.

İşte böyle günlük TV programlarında yer bile vermeyerek eritmeye çalıştıkları Trabzonsporumuz için son günlerde öyle bir karalama başlattılarki sana anlatamam.

Bu kadarla da bitmedi. Birileri sponsorluklarını çekmek için bile bizi kullandılar. Bu kadar hırpalandık işte. Daha neler oldu neler. Garip bir transfer dönemini kapattık. Garip diyorum çünkü bu transfer dönemi sanki bizim için hiç başlamamıştı. Evet günlük yine kimseyi transfer edemedik. Ama çok fire verdik.

Ya günlük işte böyle yaşayacağımız yeni trajediler sonrasında yine yazacağım merak etme..
    **Latocan**

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Sevgili Günlük

Çok sıkıcı bir güne uyandığımı hissettim bugün;Herzamanki rutin uyanma çabaları,saati 15 dakika erkene kurup tekrar uyumalar ve 15dakika fazla uyuyomuş gibi bünyeyi kandırmalar,akabinde çok geç kaldım telaşıyla kahvaltı yapamayarak evden fırlamalar.Velhasıl Aynı şeyleri geçen hafta bugün gibi hatırlıyorum.
    Şu gencecik yaşımda uykuma doğru dürüst doyamadım ona yanarım.
    Bu arada heyecanla transfer konusundaki gelilmeleri takip ediyorum.Eminim en fazla 2 hafta sonra bu halime güleceğim.
    Biraz yorgunluk,biraz uykusuzluk ve endişeler,kaygılar,ümitler cabası.
    Sonumuz hayrolsun.
    Konu Mehdi tarafından (31.01.2008 Saat 10:13 ) değiştirilmiştir.
    T R A B Z O N S P O R

zafer6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

merhaba sevgili günlük
    bu sabah saat tam 08:01 de kalktım ,arabayı aldım işyerine geldim,ama bi yandanda donuyordum çünkü hava çok soğuk,neyse bismillah deyip işyerini açtım,sildim süpürdüm temizledim şimdi müşterileri bekliyıorum,işler çok durgun bu saate kadar siftah yapmadım,can sıkıntısından pc ye takılıyorum,
    Ne Olmuş Şampiyon Olamadıysak,,,
    Hayallerimizi Satmadık'ya,,,

Nereden
    Ankara

Merhaba sevgili günlük..

Uzun bir aradan sonra yine aklıma sen geldin. Şimdi sen merak ediyorsundur bu uzun süreç içerisinde neler oldu diye. Pek birşey olduğu söylenemez be günlük. Her zaman ki şeyler işte..
    Yeni bir başkan, yeni hayaller,yeni aldatmacalar.

Sana ilk yazdığımda da söylemiştim ya günlük; Yeni bir sezon ve yeni hayaller diye.. Dediğim gibi hepsi yine yalan oldu. İşin acı tarafı ne biliyormusun günlük her yeni sezonda olduğu gibi gelecek sezonda yine üzülecek olduğumuz gerçeği..

Günlük be içini kararttım biliyorum ama gerçek bunlardan ibaret. Hadi sana sevineceğin yüzüne az da olsa bir tebessüm belirtecek bir haber vereyim. Hane bizim Mehmet Yılmaz vardı ya. Hı hı evet o. Artık gol atmaya başladı. Hatta geçenlerde Fenerbahçeye bile 1 gol attı. Ya işte öyle

Neyse be günlük bu seferlik bu kadar yeter. Sana Necip Fazıl Kısakürek'in şiirinden bir bölüm ile veda ediyorum..

Mehmedim sevinin başlar yüksekte
    Ölsekte sevinin eve dönsekte,
    Sanma bu tekerlek kalır tümsekte
    Yarın elbet bizim elbet bizimdir
    Gün doğmuş gün batmış ebed bizimdir..

Hoşçakal..
    **Latocan**

Muhammed KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dğrli gnlk kısa tutucam !

sabah uyandım.15 dk boyunca yataktan çıkmaya çalıştım.güç bela lavaboya kendimi attım.kafamı suyun altına sokunca ancak kendime geldim.okula gittim.ilk ders; dk 1, gol 1 edebiyat ! zehra hocaya en içten dileklerimle kelime dağarcığımdan özenle seçtiğim niteleme sıfatlarını sıraladım.uyuyarak bir 40 dk geçirdikten sonra 4 saat su gibi akıp geçti.23 nisanın tatil olması münasebetiyle 22 nisanda 23 nisanı kutlama rezilliğini yaşadık.sonra evime bilgisayarımın başına geçtim.bir transfer ümidi,güzel haber alma hevesiyle en güzel site BMN e girdim.ama koskocaman,büyük,yüksek,ulaşılamayan (... - [herzamanki gibi] ) bir hayal kırıklığına uğradım.ve bu güzel iç dökme olarak algıladığım başlığa yöneldim.ve bu satırları yazmaya başladım.bu kadar sevgili günlük.hadi eyw.

Nereden
    Ankara

Merhaba sevgili günlük..

Söz verdiğim gibi sözümü tuttum ve yine geldim günlük. Hemde sana müjdeli bir haberle geldim bugün..

Tabi merak ediyorsun şimdi nedir bu müjdeli haber diye. Çatlama dur anlatıyorum.

Biliyorsun ligin son haftasındayız günlük. Ligin bu son haftasında oynadığımız fenerbahçe maçında takımımız galip gelmeyi başardı. Hemde ezici bir üstünlükle..

Özlemişim be günlük. Fenerbahçeyi yenmemizi özlemişim. Dile kolay Tam tamına 12 maçtır yenemiyorduk Fenerbahçeyi.

Goller mi ? Gollerimizi Umut ve Yattara attı sevgili günlük. Yattarayı görmeliydin be günlük.. Yok böyle bir oyuncu. Milleti peşine takıp koşturan bu oyuncuyu çekemeyen 1-2 dangalak tekmeleri ile karşılık verdi onun bu şık hareketlerine...

Hazır seni bulmuşken onur kıvrak'tan da bahsetmeden edemeyeceğim be günlük. Evet evet ta kendisi... Karşıyakadan almıştık devre arasında. Süper bir kaleci bu adam günlük. 2 haftadır mükemmel bir performans sergiliyor. Temennim onunda kendini geliştirip klübümüzün değişilmezleri arasına girmesi yönünde be günlük.

Eyy gidi günlük koskoca bir sezonu daha bitirdik. Bizim için kötü bir sezondu. Nuriler ve ziyaların mahvettiği bir sezon.. Umarım seneye yeni yönetim ve hocamızla daha güzel günler görebiliriz be günlük.

Neyse sevgili günlük kafanı çok şişirdim galiba. Bu günlük bu kadar yeter. Umarım yollarımız gelecektede kesişirde 3-5 bişeler daha karalarım

Hoşçakal...
    **Latocan**

mrt_tpc61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Sevgili günlük bugünün neresinden başlıyım bilmem ama nerden başlasam bi eğlence var yani bunu bil!öncelikle sabah kalktım kahvaltı yaptım her zaman ki gibi sonra maç bileti almaya gittim ts_clup a maraton A blok .maçı sabırsızlıkla bekledim.ve maç zamanı futbolcularla görüştüm.sadece çağdaşla .tanır beni yani.iyi uşaktır.nese yoruldum ya yazmaktan sonra yazarım iyi geceler günlük!
    Bize Her Yer TRABZON !!!

Nereden
    Ankara

Merhaba sevgili günlük..

Görüşmeyeli yaklaşık 1 ay oldu. Bu bir ay içerisinde çok şey değişti be günlük. Sadri başkanla bomba gibi girdiğimiz yeni sezon arefesinde Mükemmel transferler yaptık. Aklımızdan geçen her futbolcuyu aldık desek yeridir.

Hani ya derdik ya günlük bizim takımdan iş çıkmaz, her sene şampiyonlukla başlayan hedefler sürekli prestij maçlarına kadar iner diye. Bu sene öyle değil be günlük. Artık daha bir umutla bakabiliyoruz ileriye...

7 diyoruz be günlük. Uzun bir aradan sonra 7 diyebiliyoruz.
    Yıllardır özlemini çektiğimiz uğruna çekmediğimiz cefa kalmayan şampiyonluk için 7 diyoruz..
    Senelerce boynu bükük dolaşan taraftarımız için 7 diyoruz..
    Hileye hurdaya karşı 7 diyoruz...
    Büyüklerimizin yaşadığı mutluluğu yaşamak için 7 diyoruz...

Dediğim gibi sevgili günlük bu günlerde 7 rakamı bir hoş görünür oldu bize..

Yani anlayacağın sevgili günlük yürekleri kasıp kavuran bu şampiyonluk özlemi inşallah bu sene bitecek. Ve bordo-Mavi'ye gönül veren şanlı taraftarımızın yüzü yeniden gülmeye başlayacak. İnsanların karşısına geçip göğsünü gere gere ben TRABZONSPOR'luyum diyebilecek..

Neyse günlük bu seferlik bu kadar yeter.
    Umarım ileride yollarımız yine kesişir. Hadi kal sağlıcakla
    **Latocan**

Nihal Ayvaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sevgili günlük

bu sınavlar bitmek bilmiyor.. 1tanesi iyi geçse ..2hafta sonra yaz okulu başlıo ztn bu istanbuldan yine kurtuluş yok..günlük sana soruyorum bu yaz istanbulda çekilirmii....günlük neden cvp vermiosun bana yoksa sen beni sevmiomusun günlük..peki günlük sen istedin bu kdr yazıyorum sana..küstüm..
    Yeterki ONUR'suz
    olmasın
    aŞk
    !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)