Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 113 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: FIBA Europe Cup Ön Eleme 2. Maç | Trabzonspor 77 - 68 S. Olaj | Maç Sonucu

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Standart FIBA Europe Cup Ön Eleme 2. Maç | Trabzonspor 77 - 68 S. Olaj | Maç Sonucu

Kupa, rakip ve ilk maça dair bütün detaylar bu başlıkta: http://forum.bordomavi.net/showthrea...post1920813850

Avrupa'da devam etmek için en az 11 farkla kazanmalıyız. Aksi durumda hedeflerden biri, daha eylül ayında yanmış olacak.

Macar takımının genel menajeri Bader'in açıklamalarını okuduğumda ve takıma yakın blogları incelediğimde;

- Bizim şut dışında bir şey üretmediğimizi

- Obekpa'nın ikinci maçta dengeyi değiştirebileceğini

- Vasiliauskas'ın ilk maçta rakip oyuncu ve taraftarları provoke ettiğini, hakemlerin ona dikkat etmesini talep ettiklerini

- 10 farkın kendileri için önemli bir avantaj olduğunu söylüyorlar.

Kısacası moralleri yerinde. Önemli olan bizim neler yaptığımız yani nasıl hazırlandığımız ve o akşam neler yapacağımız...

İnşallah savunmada biraz toparlanıp ribaund dengesini kurarak 10 farkı maçın başında eritebiliriz, turu atlarız.

*

YAYIN: tv.Haber61.net

*

İlk maçtan sonra koç ve takım yetkililerinin değerlendirmelerine Macar basınından ulaştım. Bizim internet sitemiz yok, sosyal medya hesabımız böyle şeylere yer vermiyor. Kapalı devre sistem gibiler... Bu çağda iletişim kurmayan organizasyonların bir halta yaramayacağının bilincinde değiller. Kırk defa dedik ama anlayacakları yok.
    Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (26.09.2017 Saat 17:43 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

umarım eleriz yoksa sezon başından çok büyük motiasyon kaybı olur...

Nereden
    Ardahan

Avrupa Kupalarına katılmaya gerek yok ya, takım lige konsantre olsun (!)

İnşallah o ribaund rezilliğini (36-24 / ki adamların 13 off rib varken bizim 19 def rib. vardı) yaşamayız ve istediğimiz sonuca ulaşırız...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kadriviv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avrupa Kupalarına katılmaya gerek yok ya, takım lige konsantre olsun (!)

İnşallah o ribaund rezilliğini (36-24 / ki adamların 13 off rib varken bizim 19 def rib. vardı) yaşamayız ve istediğimiz sonuca ulaşırız...
    Deniz ilk maçta bence takımın en kötüsüydü. 0 ribaund... Zaten maçın kırılma anı da son çeyrekte Eldridge'in çıkıp onun girdiği bölümdü bence.

İnşallah çarşamba akşamı hem Deniz hem de Obekpa boyalı alanda (hücum ve savunmada) verimli oynarlar.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu takıma 11 fark atabilir miyiz emin değilim.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Maç günü geldi, kombine biletlerden haber yok.

*

Eğer Olaj'ı eler ve sonraki turu da geçip gruplara kalırsak ilk rakibimiz belli oldu: Makedonya'dan Karpos Sokoli.

Diğer rakiplerimizden biri Antwerp - Nizhny Novgorod eşleşmesinin eleneni olacak. İlk maçı Antwerp evinde 90-87 kazandı, ikinci maç yarın akşam oynanacak.

Nereden
    Trabzon

Sezonun ilk yarısını bu hoca ile tamamlayacağımızı düşünmüyorum ve sezon içerisinde en az 3 yeni yabancı getireceğimizi düşünüyorum. İnşallah koç Avrupa da gruplara kalmamızı sağlar

Abiş hopikoğlu ve Nihat mala ikilisine özellikle başarılar diliyorum, Abiş başkan Nihat Mala'yı göndermesi için Twitter da yaptığımız etkinlikte bize tepki göstermişti. Şimdi o tepki gösterdiği taraftarları utanmadan maça çağıracaklar.
    Konu sem61 tarafından (25.09.2017 Saat 21:36 ) değiştirilmiştir.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Perry
    Vojvoda -196 / Philip - 193
    Ford - 203
    Milosevic - 203
    Andric - 210 / Toth - 208

Her pozisyonda size avantajları var. Maç başında onları yavaşlatmak için;

1) Gardları Perry'ye Eldridge'le (Ya da Browning) tam sahada baskı yapıp hataya zorlayabiliriz.

2) Vojvoda'yı dönem dönem (hazırsa) Alper'le savunabiliriz. Hatta bazen Green'i Vojvoda üzerine verip perde sonrası kullandığı şutlarda karşısında daha uzun oyuncuyla çıkabiliriz. İlk maçtaki gibi Browning veya Sarunas'la savunmak intihar olur.

3) Markovski tercih eder mi bilmiyorum ama, topu çok dolaştırmadıkları için şutlarını risk edip ve tepe ikili oyunlarda uzunları iyi kullanmalarını önlemek için 2-3 alan savunmasını da maçın erken döneminde ritmlerini bozmak adına deneyebiliriz. Böylece gardlarımızın bireysel savunma zaafını da örtmeye çalışırız.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu takıma 11 fark atabilir miyiz emin değilim.
    Son çeyreğe 20 sayı farkla girsek bile bundan emin olamıyorum. Söz konusu Trabzonspor...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Adam Toth: Henüz turu geçmedik, bunun için kazanmak zorundayız. Nasıl olacağı önemli değil, kazanmak istiyoruz. Üç sayılık şutlarını durdurmalıyız. Bu hiç kolay değil, uzaktan bile isabet buluyorlar. Üç yıl önce Atomeromu ile Trabzon'da oynadım. Ölüm kalım maçı değildi ama bu sefer öyle olmayacak. Mental olarak etkilenmeden iyi oynamayı düşünüyorum.

David Vojvoda: Geçen hafta takımla birlikte ilk maçıma çıkmıştım. Daha üç dört gün olmuştu milli takımdan döneli... Maç başlayınca herkesin birbirini iyi anladığını gördüm. Bu nedenle ikinci maçta arkadaşlarıma daha çok güveniyorum. Üçüncü çeyrekteki Trabzonspor gibi bir takımı daha önce hiç görmemiştim. Ama onları devre dışı bırakabileceğimizi düşündüm ve bu 10 sayılık farkı yakaladık. Şimdi bunu düşünmeden, kazanmak için oynayacağız.

*

Karşılaşmanın yayını hakkında henüz bir bilgi alamadım. Olaj, maç saati öncesinde bir link paylaşacakmış.

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Haber61 TV canlı yayınlayacakmış maçı.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Elenmeyecek bir takim degil dikkatli oynarsak 11 sayi farki her sekilde buluruz..ilk mac da kendi sacmaligimizdan gitti son ceyrekde..elenirsek surpriz olur benim icin ve sezon oncesi motivasyon kaybi olur..

Bedri Sertkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

35 40 sayı fark olursa şaşırmam. Kalibresi bu olmalı takımın. Karşında ne bir ekol ne de bir rakip var.
    Trabzonspor'a gol atamayacak yıldız golcü yoktur. Sadece Trabzonspor'a karşı oynamamıştır...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklımıza gelmeyen diğerleri...
    Trabzonspor'un asıl düşmanı Galatasaray'dır.
    Sebahattin Çakıroğlu

Nereden
    Ardahan

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deniz ilk maçta bence takımın en kötüsüydü. 0 ribaund... Zaten maçın kırılma anı da son çeyrekte Eldridge'in çıkıp onun girdiği bölümdü bence.

İnşallah çarşamba akşamı hem Deniz hem de Obekpa boyalı alanda (hücum ve savunmada) verimli oynarlar.
    Valla Deniz Kılıçlı'yı Efes'teyken izliyordum, son 2 sezon ortalamalarına baktığımda fena durmuyor ama Efes'teyken bana ümit vaad etmiyordu... Geçen sene Fener'e geçen Düvelioğlu sistem içinde kendine güzel bir yer bulmuştu, Deniz'den de tek umudum o olabilir belki... ( ki bizim de oturmuş bir sistemsel yapımız olmadığını düşünürsek zor gözüküyor) 2 ileri 1 geri devam edecekmiş gibi Deniz...

Ama sezon sürekliliği ve yeni kadronun birlikte oynama alışkanlığı için bu maçı istediğimiz skorla almamız lazım ve alabileceğimize de inanıyorum ben...

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

3.çeyrekte ne yapmisiz da tutturmuslar "öyle takim hiç görmemistim" diyorlar... olagan üstü müydük yau

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eleriz bunları.
    Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Necmettin ALTUNTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

İstenilen farkı yakalıyacağımızı zannediyorum.
    Eski kullanıcı adım:Nurver

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3.çeyrekte ne yapmisiz da tutturmuslar "öyle takim hiç görmemistim" diyorlar... olagan üstü müydük yau
    Bunu hem genel menajerleri Marton Bader hem de kaptanları Vojvoda Macar basınına söyledi. 7 üçlükle gelen 33 sayıdan (O çeyrekte 10/15 şut attık) etkilendiklerini hep söylediler geride kalan haftada. Zaten sürekli üçlükleri durdurmayı planladıklarını söylüyorlar.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

İBB Würzburg'u deplasmanda 13 farkla yenmişti. Şimdi 11 farkla yenildi ve tur atladı. Sıradaki rakipleri Khimik.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maç günü geldi, kombine biletlerden haber yok.

*

Eğer Olaj'ı eler ve sonraki turu da geçip gruplara kalırsak ilk rakibimiz belli oldu: Makedonya'dan Karpos Sokoli.

Diğer rakiplerimizden biri Antwerp - Nizhny Novgorod eşleşmesinin eleneni olacak. İlk maçı Antwerp evinde 90-87 kazandı, ikinci maç yarın akşam oynanacak.
    Antwerp deplasmanda N. Novgorod'u yendi. Eğer gruplara kalırsak iki rakip belli oldu:

Karpos Sokoli (Makedonya)
    Nizhny Novgorod (Rusya)

Novgorod hazırlık kampında dört takımıyla karşılaştı. Efes ve Banvit'e yenildi, Bjk ve Tofaş'ı yendi. Takımda tanıdık olarak eski Antalya Bld. oyuncusu Stevan Jelovac var. Koçları eski Banvit çalıştırıcısı Zoran Lukic aynı zamanda takımın front officeinde görev yapıyor.

Grubun üçüncü takımı Balkan Botevgrad - Oradea eşleşmesinden gelecek takımla Falco eşleşmesinin kazananı olacak.

Şu rakipleri görünce mutlak tur atlamalıyız.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bugün günlerden Trabzonspor!

İnşallah istediğimiz sonuca ulaşırız. Keşke daha önce forumda yazıp yetkililere ilettiğimiz şu aktiviteleri gerçekleştirselerdi:

1) İyi bir kombine bilet organizasyonu,

2) (Takvimin uygunluğuna göre) Güzel bir açılış ve tanıtım gecesi,

3) Ulusal ve yerel medya temsilcilerinin davet edilmesiyle medya günü.

http://forum.bordomavi.net/showthrea...ıl-Kutlu-Olsun

Hatta bu maçı bir açılış organizasyonuna dönüştürüp şehrin desteği alınabilirdi. Yine olmadı, büyük fırsat tepildi.

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Koçları Aleksic bu akşam için kendileri için en büyük sorunun seyirci ve atmosfer olacağını söyledi. Çözüm olarak yine pick and roll oyunlarını gösterdi. Ayrıca oyun merkezine 4 numaralarını (Milosevic - İlk maçta 11 sayı 6 rib 5 ast) alarak fast break sayıları bulmaları gerektiğini açıkladı. Perry ve Ford'un küçük rahatsızları varmış.

*

Hakemler:

Alexandru Olaru (Romanya)

Ognjen Jokic (Karadağ) --- Daha önce bir maçımızı yönetti, kazanmıştık.

Vladimir Jevtovic (Sırbistan)

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Viraya cok is dusecek bugun..basketbolu da tribunu neredeyse tek basina goturuyorlar..

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bir saatten az kaldı.

Yayın: http://tv.haber61.net/

Nereden
    Trabzon

Salondayız iki takımda sahada yok

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)