Sayfa 32 Toplam 44 Sayfadan BirinciBirinci ... 22 30 31 32 33 34 42 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1078 adet sonuctan sayfa basi 776 ile 800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kamil Ahmet Çörekçi

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

kanadı var ucamaz

iğnesi var sokamaz
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

ziyaretci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

boş konuşuyormuşuz. bek orjinli adam tüm takımın savunmaya yaslandığı 2. devre arkasına durmadan adam kaçıracak biz eleştirince boş konuşmuş mu olacağız? adamlar yeni girmiş oyuna diyeceksin ve sen değil biz boş konuşmuş olacağız?

emre mor denen adamın ayağından top almaya çalışmadığın sürece step back yaptığın sürece ( ki kendisi orta bile kesmek dahi alternatifi yok tek opsiyonu adamın adam eksiltmek ) BİR BEK ORJİNLİ oyuncu olarak elestirmeyecek miyiz?

adam nerede oynarsa oynasın maçın son 10 dakikası kala %51 lik bile gol pozisyonu olmayan pozisyonda rakibi kaçırdın diye PENALTI ya yelteneceksin... orta yapılırken topu kesmek icin ELİNİ KALDIRACAKSIN (Allah korudu bizi) ve bizler eleştirince BOOOOOŞ KONUŞÖMUŞ olacağız...

Allah boş konuşmayanlardan korusun bu güzel camiayı.

Alıntı TSemih61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adam ağır sakatlıktan çıktı asıl mevkisinde idarelik oynamak haricinde hiçbir mevkide oynatılmaması lazım. Çok iyi oynadığı Beşiktaş maçında bile 50-55. dakikalar arasında şişti adam oyundan çıkartmak zorunda kaldı hoca.

Bu adam şuan bu kondisyonuyla 90 dakika çıkaramaz imkansız bu yani. Üstelik her hafta farklı mevkide oynatıyorsun. Bu adam yokluktan oynuyor, zorunluluktan yani.

Siz tam olarak neye kızıyorsunuz acaba? Kendini hazır mı tutmadı? Mücadelen mi kaçtı sahada? Yani bu ikisine itiraz etmiyorsanız boş konuşuyorsunuz tamamen boş. Çünkü bu adam sahada elinden ne gleiyorsa onu veriyor. O mevkinin ona kalması kendi suçu değil.

Bu maçta ise özellikle ikinci yarıda karşısına oyuna yeni girmiş Jimmy ve Emre Mor ile karşı karşıya kaldı rakip sürekli üzerine oynadı. Nwakaeme ve ortasahamız kendisine yardım etmedi. Rakip kalenin içine sokacaktı neredeyse Kamil'i. Zaten hücumda yapması gerekenleri yapamıyor fizik elvermediğinden dolayı üstüne savunmada da çöktü.

Burada kimi mi eleştirebilirsiniz? Yapmanız gereken eleştiri mesela hoca niye o bölgeye önlem almadı? Hiç olmazsa Serkan'ı Abdürrahim'i sok oraya ekstra savunmacı olarak. Mesela böyle bir eleştiri getirebirdiniz. Ötesi boş konuşmak oluyor.

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı ziyaretci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    boş konuşuyormuşuz. bek orjinli adam tüm takımın savunmaya yaslandığı 2. devre arkasına durmadan adam kaçıracak biz eleştirince boş konuşmuş mu olacağız? adamlar yeni girmiş oyuna diyeceksin ve sen değil biz boş konuşmuş olacağız?

emre mor denen adamın ayağından top almaya çalışmadığın sürece step back yaptığın sürece ( ki kendisi orta bile kesmek dahi alternatifi yok tek opsiyonu adamın adam eksiltmek ) BİR BEK ORJİNLİ oyuncu olarak elestirmeyecek miyiz?

adam nerede oynarsa oynasın maçın son 10 dakikası kala %51 lik bile gol pozisyonu olmayan pozisyonda rakibi kaçırdın diye PENALTI ya yelteneceksin... orta yapılırken topu kesmek icin ELİNİ KALDIRACAKSIN (Allah korudu bizi) ve bizler eleştirince BOOOOOŞ KONUŞÖMUŞ olacağız...

Allah boş konuşmayanlardan korusun bu güzel camiayı.
    Yazdıklarımı okuduğunuza emin misiniz? Bu saydıklarınızı yapamaz evet niye anlamıyorsunuz? Adamın kondisyonu yok diyoruz yani iki adım atmaya mecali kalmamış diyoruz hala şunu şunu yapamaz mıydı. Evet yapamazdı. Kötü oynadı evet ama bu yüzden eleştirmek anlamsız diyorum nedenlerini saymışım okuma yazması olan anlar.

Kamil Ahmet geçen seneden beri Onazi'den az oynamış adam. Daha fazla lafa gerek var mı? Birden sahaya attık iyi de oynadı ona da okey ama ardından Avrupa mavrupa demeden adama aşırı yüklendik. Vücut yenilenemeden tekrar maçlara atıyoruz üstelik farklı mevkilerde. Dikkatli izlerseniz oyunun her anında yorgunluğu hissediliyor sadece amatörce mücadele ediyor başkası olsa değiştir işareti yapardı. Adamın önüne pas atacak gücü yok siz savunmadan bahsediyorsunuz. Bak tekrar ediyorum bu adam 55-60'ta bitiyor zaten. Yani daha fazla oynayamaz anladınız mı? Bu yüzden o durumlara düşüyor Emre Mor karşısında. O yüzden elini öyle kaldırıyor çünkü yorgunluktan konsantrasyonunu kaybediyor.

Takım şuan çok kısıtlı bir kadroyla işleri götürmeye çalışıyor hala saçma sapan eleştiriler. Bu oyuncu grubuna aşırı yük bindi dua edin ligde de havlu atmadığımıza. Rakiplerin de kötü olmasıyla götürüyoruz işi bunu anlamak bu kadar zor olmamalı. Bu yüzden hem hocaya hem de oyuncu grubuna yıkıcı eleştiriler getirmek manasız.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İyi niyetli

TSemih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Baktı hoca kendisini destekleyecek oyuncu almayacak oyuna rakip 2 tane de kanat almış en iyisi ben çıkayım dedi iyi de yaptı, kerizliğin lüzumu yok. Hem kendisi çıkmak istemese bile hocanın çıkartması gerekiyor. Aslında bu haliyle maça bile çıkmaması lazım ama kadronun durumu malum.

GS maçında kanatlara destek almadı hoca maçı kaybetmemize sebep oldu bu maç aynı hatayı yapmadık, Sörloth'u kanada attı mesela bunu GS maçında niye yapmadı hayretler içinde kalmıştım. Ekuban nasıl rakibi izliyorsa hoca da izledi o maçta. Bu iki kritik hamleyi yapmaması maçı GS'ye vermişti.

Nereden
    Afrika Diğer

Bana kalırsa Beşiktaş maçından sonraki en iyi maçını oynadı, sağlam sprintler atıp asistini de yaptı ama muhtemelen sakatlığı nüksetti yine. Umarım ciddî değildir durumu. Geçmiş olsun.

Antonio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

kamil ahmet en azından pas atıyor ileri çıkıyor alt yapısı ingiltere olması sanırım bu yüzden. ben beğeniyorum akıllı oyuncu pas atıyor futbolu biliyor.
    hayat nedir diye sorarsan, bilmiyorum evlat; sormazsan biliyorum haraptarlı nafi (Hasan Ali Toptaş) Bin hüzünlü haz...

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Bitik.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Savunma yönü leş atıyor ama arada topla çıkışları felan iyiydi. Sahanın her tarafında kullanabileceğin bi adam olmalı bence yedek kulübesinde.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçmiş olsun.

diskus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

O kadar sakat futbolcularimiz varken oynamaya basladigi ilk maclar bize ilac gibi gelmisti ama son iki mac baya kötü oynadi.Biraz dinlenmesi lazim.

Murat Engin Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yıllardır ilk defa bu kadar arka arkaya ve farklı pozisyonlarda maça çıktı. Yetenekleri belli, arada inişleri çıkışları muhakkak olacaktır. Rotasyon oyuncusu olarak şahsım adına bir kaç maç hariç ben kendisinden memnunum.
    "Tanrı futbolu havadan oynamamızı isteseydi çimleri oraya koyardı"

Brian Clough

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bu maçtaki pozisyonu oyuncuyu takımdan gönderme sebebi olur. topa yetişme ihtimali yok, adam karşısında, iki ayak havada atlıyor, ayıp yani. akıl bu kadar da kenara bırakılmaz. böyle pozisyonları kaldırmaz ikinci yarı, öyle bir maçta on kişi kalırsın şampiyonluk gider.

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

zeki yavru bunda iyidi
    Sevinelim diye sevmedik.....

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Faul yaptığı eleman da Zeki. Hayır alsa topu ne yapabilecek? Hakem atsa kimse bir şey diyemezdi.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Nereden
    Trabzon

2 maç daha oynarsa 4-6 Hafta sakat bacağını tutarak çıkar
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Bugün internette fenerlilerin Kamil Ahmet - Zeki pozisyonuna penaltı beklediğini gördüm. Bakın, penaltı diyorum. Denizli kalesi önündeki pozisyon için...

Utanmazlık mı, bilgisizlik mi... O yüzden böyle bir güruha karşı yufka yürekli yaklaşmayın. Sarı kart yeter.

Nereden
    Trabzon

Parmak'ın yerine oynaması daha iyi. En azından faul yapabiliyor
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

denizli maçından sonra hüseyin hoca şimdiye kadar ne yaptıysanız aynısını yapın dedi diye röportaj verdi

Nereden
    Afrika Diğer

Taraftârın bir numaralı günah keçisi ama görev aldığı hiçbir pozisyonu reddetmiyor, hepsinde canını dişine takarak oynuyor. Sırf şu câmiaya, işine saygısı nedeniyle -sözleşmesinin cüzîliğini de düşünürsek- hiçbir zaman gönderilmemeli bu adam kulüpten.

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taraftârın bir numaralı günah keçisi ama görev aldığı hiçbir pozisyonu reddetmiyor, hepsinde canını dişine takarak oynuyor. Sırf şu câmiaya, işine saygısı nedeniyle -sözleşmesinin cüzîliğini de düşünürsek- hiçbir zaman gönderilmemeli bu adam kulüpten.
    KEsinlikle katiliyorum

Nereden
    Afrika Diğer

Show must go on Mr. Corekci.

Nereden
    Afrika Diğer

Show must go on Mr. Corekci.
    Bu çok âşikârdı ama ilginç bir tercihle, üstelik Konya deplasmanındaki performansı da ortadayken Sturridge ile başladık, cezasını da çektik.

Kâmil'siz çıkacağımız herhangi bir 11'le muvaffak olmaktan biraz daha uzak oluruz.
    Kâmil Ahmet'i savunacağım.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

bu çocuk iyi niyetli elinden geleni yapiyor.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

girdi bizim sol çöktü.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)