Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 85 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sayitoğlu'ndan Şok Açıklamalar...

demokles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Sayitoğlu'ndan Şok Açıklamalar...

Şer odakları varsa Gereğini yapsın..!

As Başkan Haşim Sayitoğlu “Eşim bile tehdit ediliyor”dedi. Emniyete suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı. Ziya Doğan’a üstü kapalı istifa et mesajı verdi..

Şer odakları sözüne cevap
    Trabzonspor As Başkanı Haşim Sayitoğlu, mali genel kurul sonrası ilk kez bu denli sert ve adrese teslim açıklamalar yaptı. TRT Trabzon Radyosunda Futbol Sevdası adlı programa katılan Sayitoğlu Ziya Doğan’ın şer odakları var dediği açıklamasını şöyle yorumladı..”Ziya Doğan şer odakları olarak nitelendirdiği bir yerde çalışmamalı. Bunun için yol ve yöntem bellidir.Gereğini yapmalıdır.

Proğram yapımcısı İhsan Öksüz’ün “Ya yapmazsa” sorusunu Sayitoğlu ise “Buna cevap vermeyeyim ”şeklinde yorum getirdi…

Tehdit ediliyorum

Radyo programında konuşan Sayitoğlunun bir başka açıklaması da Trabzonspor’da yöneticilerin başarısız saha sonuçları nedeni ile ne denli sıkınti içerisinde olduğunu kanıtlar nitelikte. Sayitoğlu eşi ve kendisine gelen tehdit telefon ve mektuplar yüzünden emniyet müdürlüğüne başvurduğunu resmen seslendirdi. TRT’nin radyosunda bunu seslendiren Sayitoğlu Trabzon Emniyet Müdürü Reşat Altay olayla ilgili soruşturmayı yürüttüğünü da belirtti.. Sayitoğlu "Küfürlü ve hakaretli telefonların sayısında artış var. Hem şahsım hem de eşim bu durumdan rahatsız olduğumuz gibi tedirgin olduk. Bu yüzden emniyete suç duyurusunda bulundum" şeklinde konuştu…

haber61.net

Buyrun beyler buradan YAKIN....ZİYA DOĞAN ile arası iyi olmayan hatta dargın olan bir as başkan ve ölüm tehditleri alıyor...

Nereden
    Kuzey Amerika

Hadi bu forumu tenezzul edip okumuyorlar diyelim, Ziya Dogan'a bundan daha acik nasil mesaj verilir bilmiyorum?
    Sayitoglu'na ve esine gelen tehdit telefonlarinin faili kim(ler) ise de umarim bir an once ortaya cikar.

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzon - TRABZON (A.A) - 20.12.2006 - Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, bordo-mavili takımın ligin ilk yarısındaki yedi haftalık döneminde tehditler aldığını söyledi.
    Sayitoğlu, yaptığı açıklamada, ilk yarıdaki başarısız dönemde, telefon açılarak ya da mesaj yollanarak kendisinin ve ailesinin tehdit edildiğini bildirdi.

Konuyu emniyet yetkililerine ilettiğini belirten Sayitoğlu, son 15 gündür ise herhangi bir tehditle karşılaşmadığını kaydetti.

Sayitoğlu, transfer çalışmalarının sürdüğünü ve yapılacak yönetim kurulu toplantısında Teknik Direktör Ziya Doğan'ın raporunun ele alınacağını belirterek, ''Kadromuzda 6 yabancı oyucu var. Başka takımlarda kiralık olarak oynayan 3 oyuncumuzla da sözleşmemiz sürüyor. Bu durumda yabancı transferi zor gözüküyor'' diye konuştu.

Brezilya'nın Internacional takımında forma giyen Fabiano Eller'i Trabzon'a çağırdıklarını ifade eden Sayitoğlu, bu futbolcunun kampa katılacağını sözlerine ekledi.

Ben de tam bu haberi yazacaktım, sen yazmışsın.

Hem çok şey, hem de hiçbirşey demek mümkün bu haber için.

Ben son sözü söyleyeyim. Allah yardımcımız olsun.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

SAYİTOĞLU resmen defolsun gitsin diyor artık ne diyeyim ziya hocaya biraz gururu varsa...GİDER.

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dogrudur inanirim.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

takımda sorun yoktur diyenler sayitoğluna bir baksınlar ARKADAŞLAR trabzonsporumuz dağılmış parçalanmış gibi orada duruyor ve biz sadece izliyoruz...

yağız61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

peki haşim beyin kendisinin orada bir dakika bile durmasına nedemeli.BU ADAM DEĞİLMİYDİ TRANSFERLER KONUSUNDA KONUŞAN .ALICAZ DEYİP ALMAYAN.ONUN İÇİN DEFOLACAK BİRİLERİ VARSA BU TEK BİR KİŞİ OLMAMALI.

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

takımda sorun yok deyen arkadaşlar sadece kendini kandırıyor takımda sorun var hatta hat safhada ama dışarıya yansıtılmamaya çalışılıyor
    sayitoğlunun açıklamaları zaten çoğu şeyi anlatıyo bakalım nereye kadar gidecek ama ilk kötü sonuçtan sonra ziyanın ipini çekecekler yada kendileri istifa edecek bunu anlamamak mümkün deyil
    hadi hayırlısı daha neler neler duyacaz........
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

Bildiğim tek şey var hatta bundan adım gibi eminim o da SAYİTOĞLU nun trabzonspor yönetimine girmeden işlerinin çok kötü olduğu ve yönetime girdikten sonra işlerinin çok çok iyi olduğu

örnek. en son aldığı seat bayiliği... yürü be sayit kim tutar seni..

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu olayın Zİya Doğan'la ne alakası var. Haşim Sayitoğlu Trabzon'da bilinen birisi takımın aldığı kötü sonuçlardan dolayı (şu lafı hiç sevmesemde) Trabzon kanadının başı çekiyor. Bu nedenle adamın şirketinin yeri belli numraları belli cep nosunu bilen biliyor zaten. Trabzon küçük bir yer yeri yurdu da belli. Bizim gazlı taraftarımız mağlubiyetlerin acısını Haşim'den çıkarmak istemiştir. Yönetim içerisinde Trabzon'da bilinen öne çıkan tek isim kendisi ve bunun da bu tip kötü durumları var..

Komplo teorisi kuracak olursak, Hacıosmanoğlu tehdit ettiriyordu
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

inanman böyle şeyler olduguna.kesin bir takım çıkarları var.takımı ve camiayı yaralıyo.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nereden
    İstanbul

Ha ayrıca haber61.net sitesi yalan haber yapıyor. Haşim Sayitoğlu yukardaki ifadeleri kesinlikle kullanmadı. Ziya Doğan takımının başındadır transferlerde verdiği rapora göre yapılacak dedi. Ziya Doğan'ı hedef alan bir açıklaması yok. haber61.net doğmadan gözümden düşdün. Bizans medyasına boşuna kızmamak lazım.
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ha ayrıca haber61.net sitesi yalan haber yapıyor. Haşim Sayitoğlu yukardaki ifadeleri kesinlikle kullanmadı. Ziya Doğan takımının başındadır transferlerde verdiği rapora göre yapılacak dedi. Ziya Doğan'ı hedef alan bir açıklaması yok. haber61.net doğmadan gözümden düşdün. Bizans medyasına boşuna kızmamak lazım.
    iyide bunları TRT TRABZON radyosunda bir proğramda canlı olarak katılarak yapmış o kadarda yalan haber olmaz yani...

Nereden
    İstanbul

Programa felan katılmıştır da o açıklamaları yapmamıştır. O şekilde yapmamıştır. Bunlar açıklamalarını evire çevire bu hale getirmişlerdir. Aynı haber bir çok ajansa düşdü böyle bir açıklama yok.
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ziya doğan gitti diyelim kim gelick?Gelen adamda bir sürü bahaneyle gelicek.

şimdi bu site öyle andik dandik bir site olsa belediye başkanından tutunda parti başkanlarına kadar kişiler özel röportaj vermezler galiba ama yinede habercilik bu nerede balık orada kalabalık

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı demokles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bildiğim tek şey var hatta bundan adım gibi eminim o da SAYİTOĞLU nun trabzonspor yönetimine girmeden işlerinin çok kötü olduğu ve yönetime girdikten sonra işlerinin çok çok iyi olduğu

örnek. en son aldığı seat bayiliği... yürü be sayit kim tutar seni..
    bildiğin şeyi yanlış biliyorsun desem..
    sayitoğlu seat bayiliğini trabzonspordan önce aldı desem

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

artik yonetim icinde sorun oldugu resmi bir dille dogrulandi
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ateş olmayan yerden duman çıkmaz ziya doğan ın istenmedii bariz belli bence gitsin yeter artık sinirler bozuluyor artık kim gelecek sorusunun cevabı da baya zor aslında

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Fatih'ten sonra ,Sayitoğlu çıktı.Sıradaki kim acaba onu merak ediyorum.
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Nereden
    Belçika

haber dogru diyelim..
    takimin hali ortada isterseniz size tehdit yerine cicek yollasinlar sayin sayitoglu nedersiz?
    tmm esi olayi dogruysa kesin karsiyim ama hasim sayitogluna tehdit geldiyse bise demem iyi bile yapmis hic utanma yok sizde!!!
    İnsan ol evlat!

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bildiğin şeyi yanlış biliyorsun desem..
    sayitoğlu seat bayiliğini trabzonspordan önce aldı desem

şimdi bende sana bilmediğin bir şey var desem...

sayitoğlu seatın bayisiydi (trabzonspor yönetimine girmeden önce) ancak işleri kötü gittiği için seatı MAHMUT AKSU ya sattı daha sonra trabzonspor yönetimine girdiği dönemden sonra işleri iyi gidince seat bayiliğini geri aldı yani olay biraz karışık....

Nereden
    İstanbul

HooP bazı arkadaşlarımız zokayı yuttu bile
    Haşim Sayitoğlu'na tehdit geldiği doğrudur da haberde geçen Ziya Doğan ile alakalı kısım doğru değildir. Aksine Sayitoğlu Ziya Doğan'ın yönetim arkasındadır devre arasında da transferler verdiği rapora göre yapılacaktır dedi.
    Bu sitede bu şekilde sassasyonel haber yapmaya çalışıyor. Aynı sitede Yavuz Saltık'ın açıklamaları var. Ülker anlaşmasını kendilerine maal etmişler. Trabzon Fikir Kulübü 10.000 mail atmış Birincisi böyle bir eylem olmadan Ülker yetkilisi sponsorluk anlaşmalarının Galatasaray ve Trabzonspor ile devam edeceğini zaten açıklamıştı. İkincisi ise Trabzon Fikir Kulübü'nün 10.000 mail atacak bir kapasitesi yok. Bizim milletin huyudur hemen herşeyden nemalanmanın derdindeler. Ulan desene bordomavi.net başta olmak üzere sanal alemdeki Trabzonspor siteleri ile beraber yaptık desene... Kısaca haber61.net'in zaten yönetim karşıtı bir yayın politikası var, az çok kimlerin sitesi olduğunu tahmin edebiliyorum. Bu haberler gayet normal yani.
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı demokles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi bende sana bilmediğin bir şey var desem...

sayitoğlu seatın bayisiydi (trabzonspor yönetimine girmeden önce) ancak işleri kötü gittiği için seatı MAHMUT AKSU ya sattı daha sonra trabzonspor yönetimine girdiği dönemden sonra işleri iyi gidince seat bayiliğini geri aldı yani olay biraz karışık....
    bir otomobili satın alırken sattığı kişiye kaçıncı sırada dikkat edersiniz?

Cem Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

haberin doğru olup olmadığı konusunda fikir sahibi değilim ama bildiğim tek bisey var o da 40 YILLIK KOCA TRABZONSPOR BU ADAMLARIN ELİNDE UFALANIP GİDİYOR...YAZIKTIR BEYLER..GÜNAHTIR...BU GÜN BİZ İSTANBULLARDA BASIMIZ DİK GEZEBİLİYOSAK,İNADINA TRABZONSPOR DİYEBİLİYORSAK,DİGERLERİNDEN FARKLIYIZ DİYE BELİRTEBİLİYORSAK BİZE BUNLARI YAPTIRAN HEPİMİZİN TRABZONSPOR UDUR..

YAPMAYIN BEYLER...ZATEN YETERİ KADAR DÜŞMANIMIZ VAR...BARİ İÇTEN YIKILMAYALIM...
    ARTIK ORTAMI GERMENİN NE FAYDASI VAR..
    AÇIK BİR SEKİLDE ORTADA BU SEHRİN NE ALBAYRAK A NE SAYİTOĞLUNA NEDE ZİYA DOĞAN A GÜVENİ KALMADI...ALENEN ORTADA BU GERÇEK...

NEDEN BU ISRAR..BECEREMEDİK ARKADAS BİZ BU İŞİ DEYİP BIRAKSANIZ NE OLUR..YANİ EN AZINDAN SAYGINLIĞINIZI KAYBETMEZSİNİZ...

ASLINDA SİZİN KAYBETMENİZ BEN HİÇ UMRUMDA DEĞİL AMA NE YAZIK Kİ BENİM CANIM KADAR SEVDİĞİM TAKIMIM VE MEMLEKETİMDE SİZLE KAYBEDİYOR..

BEN ONA YANIYORUM...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)