Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 197 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Sponsorluk Anlaşmaları (Stat, Tribün, Forma vb.)

Bilall61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İlla forma sponsoru Nike,Adidas olacak diye bir şey yok.Dünyada birçok marka var.NB,Under Armour,Puma,Kappa,Umbro...Artık alışılmışın dışına çıkmalıyız.

Bilall61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Her sene bir tane çubuklu tamam eyvallah.Fakat alternatif düz t-shirt formalardan sıkıldım.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

61. Dakika â€@61minute 1 Std.
    Yöneticimiz Coşkun Bülbül: Forma sırt sponsorluğu için iki firmayla görüşüyoruz. 5'er yılık anlaşma yapacağız.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Sertan Danışer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor'a forma sponsoru

9 Kasım 2016 Çarşamba 13:10:23
    Trabzonspor'un Projelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Coşkun Bülbül, kulübün sponsorluk çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.
    Kulüp adına çalışmaların yoğun bir şekilde sürdüğünü ifade eden Bülbül, yönetimde görev dağılımında herkesin en iyisini yapmaya çalıştığını söyledi.

Bülbül, kendisinin de özellikle kulübe sponsorluk yoluyla ekonomik girdi sağlamak amacıyla çok önemli çalışmalar yürüttüğünü belirtti. Bülbül, Trabzonspor'un forma sırt reklamları için önemli görüşmeler de sona yaklaştığını belirtti.

Bülbül, forma sırt reklamı için kulübe ekonomik anlamda önemli girdi sağlayacak görüşmeler yaptığını belirterek, ''İki firmayla görüşüyoruz. 5'er yılık anlaşma yapacağız. Yıllığı 1.5 milyon dolardan pazarlığımız sürüyor. Karşı taraf, 'ilk 5'e girerseniz tamam' diyor. Bu iki görüşmeden yaklaşık 15 milyon dolarlık bir imza atmayı planlıyoruz. Takımımıza da güveniyoruz. Devre arasında yapacağımız takviyelerle de hedefimize varacağımızı düşünüyorum'' ifadelerini kullandı.

Haber / Nurgül GÜNAYDIN

İlk 5'e girersekmiş anlaşma.Yani iptal??

Olaysız dağılabiliriz.
    Eski Nick : @phxsuns61

TrabzonVictory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Forma sırt sponsorluğu güzel haber İnşAllah olur...

ÇaGaTaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Qnb Fenerbahçe basket takımına sponsor olmuş.
    Türkiyeden sadece bize olmayacaklar mıydı?

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı ÇaGaTaY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Qnb Fenerbahçe basket takımına sponsor olmuş.
    Türkiyeden sadece bize olmayacaklar mıydı?
    sanirim sadece futbol icin bu gecerli
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En ağır forma bizimki oluyordu di mi
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

RED BULL sponsor olsun bize. Gerçekten neye elini dokunsa kanatlandırıyor. Şöyle RB Trabzonspor nasıı )
    13 Vitor Hugo

Nereden
    Amasya

Alıntı cyberentalpi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    RED BULL sponsor olsun bize. Gerçekten neye elini dokunsa kanatlandırıyor. Şöyle RB Trabzonspor nasıı )
    red bull futbolda hickimseye sponsorluk vermiyor

Ünal Karaman

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

red bull futbolda hickimseye sponsorluk vermiyor
    redbulun futbolda sponsorlukları var kardeş avusturyada salzburg ve amerikada newyork un forma sponsorları redbul ama bize olmazlar o ayrı bir konu

Nereden
    İstanbul

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    redbulun futbolda sponsorlukları var kardeş avusturyada salzburg ve amerikada newyork un forma sponsorları redbul ama bize olmazlar o ayrı bir konu
    O takımlar doğrudan rb sirketine ait onu demek istiyor. Yani takım onların ,sponsorluk vermiyorlar.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O takımlar doğrudan rb sirketine ait onu demek istiyor. Yani takım onların ,sponsorluk vermiyorlar.
    eyvallah kardeşim

Nereden
    İstanbul

eyvallah kardeşim
    Ne demek.

Nereden
    Amasya

redbull un futbol projesini leipzig 3. ligdeyken detaylica yazmisdim

bu kulüplerin hepsi bir ag, hepsi 1 sirketin dallari

master plana göre 3,5 yil kaldi sampiyonlar ligini kazanmaya
    formula 1 de bu plani 1 yil önceden basarmistilar

sadece futbolda sirketin merkezi salzburg oldugundan sirketin %49 sahibi ve isleticisi mateschitz biraz romantik davrandi ve ilk baslarda salzburglan bu is olabilecegini düsünmüstü

ilerleyemeyince rangnick le leipzig eklendi

futboldan kazanc okadar iyki birda su an aston villa yi sirket bünyesine katmaya calisiyorlar

brezilya, ghana gibi akademiler daha yeni meyve vermeye basladi, new yorklan amerikanin college draft sisteminde direk kollari var...

gelecek icin su an tek rakip seyh mansour

Ünal Karaman

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

redbull un futbol projesini leipzig 3. ligdeyken detaylica yazmisdim

bu kulüplerin hepsi bir ag, hepsi 1 sirketin dallari

master plana göre 3,5 yil kaldi sampiyonlar ligini kazanmaya
    formula 1 de bu plani 1 yil önceden basarmistilar

sadece futbolda sirketin merkezi salzburg oldugundan sirketin %49 sahibi ve isleticisi mateschitz biraz romantik davrandi ve ilk baslarda salzburglan bu is olabilecegini düsünmüstü

ilerleyemeyince rangnick le leipzig eklendi

futboldan kazanc okadar iyki birda su an aston villa yi sirket bünyesine katmaya calisiyorlar

brezilya, ghana gibi akademiler daha yeni meyve vermeye basladi, new yorklan amerikanin college draft sisteminde direk kollari var...

gelecek icin su an tek rakip seyh mansour
    şöyle şirketler neden bize uğramaz diyor insan ondan sonra şurda 10 sene olmuyor eski topçuların batak atması için mekan kaç takımın stadında vardı o aklıma geliyor. Beleş bilet için yapılan rezillikler geliyor valilerin biyerlere yaranmak için çatılara çıkarttığı keskin nişancılar geliyor alt yapıda gözümle görmesemde herkesin bahsettiği adam kayırmalar geliyor sonra diyorsun ne işi var bakkalda redbul sattıklarına sevin

Nereden
    Amasya

Alıntı BERBATOV61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şöyle şirketler neden bize uğramaz diyor insan ondan sonra şurda 10 sene olmuyor eski topçuların batak atması için mekan kaç takımın stadında vardı o aklıma geliyor. Beleş bilet için yapılan rezillikler geliyor valilerin biyerlere yaranmak için çatılara çıkarttığı keskin nişancılar geliyor alt yapıda gözümle görmesemde herkesin bahsettiği adam kayırmalar geliyor sonra diyorsun ne işi var bakkalda redbul sattıklarına sevin
    red bull un sahibi cem uzan gibi dahi dolandirici
    icecek taylanddan calindi

tek fark avusturya bu dolandiriciya kucak acarken, Türkiye kovdu

bence Türkiye dogrusunu yapiyor
    orjinali bu

adam izinde tatti, avrupaya getirdi ve dünya sirketi yapti
    tabi icecegin buluculari dava acti, dava mahkemeye intikal etmeden etmeden anlasildi ve sirketin %51 thailandlilara gecti
    ceo halen dolandirici mateschitz, 13 milyar dolari oldu

Alıntı BERBATOV61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    13 milyar doları olan adama dolandırıcı denmez beyefendi denir
    zaten artk herkes öyle diyor
    Konu selcuk tarafından (05.12.2016 Saat 00:14 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

red bull un sahibi cem uzan gibi dahi dolandirici
    icecek taylanddan calindi

tek fark avusturya bu dolandiriciya kucak acarken, Türkiye kovdu

bence Türkiye dogrusunu yapiyor
    orjinali bu

adam izinde tatti, avrupaya getirdi ve dünya sirketi yapti
    tabi icecegin buluculari dava acti, dava mahkemeye intikal etmeden etmeden anlasildi ve sirketin %51 thailandlilara gecti
    ceo halen dolandirici mateschitz, 13 milyar dolari oldu
    13 milyar doları olan adama dolandırıcı denmez beyefendi denir

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

yaw valla sadece espri olsun diye yazdım. ama adamlar neye al atsa başarı var
    salzburg ve leipzig. leipzig her sene bir lig atlıyor. seneye cl de basarı. takımı izledim çok hosuma gittti
    f1 basarıları da ortada ki çok zordur f1 de basarı

ha bu arada muadil bir urun hatta kopya olabilir ama bazen muadiller aslını gecebiliyo
    13 Vitor Hugo

Nereden
    Amasya

Fırtına’ya Sürat Yakışır

21.3.2017 16:05

Bu Haberi Paylaş :

Kulübümüz ve Sürat Kargo, sponsorluk için el sıkıştı

Kulübümüz, kargo sponsorluğu için sektörün genç ve dinamik firması Sürat Kargo ile anlaştı. Sponsorluk anlaşması bugün Medical Park Arena’da düzenlenen törenle imzalandı.

Kulübümüz ile Türkiye’de kargo sektörünün yenilikçi ismi Sürat Kargo arasında imzalanan sponsorluk anlaşması, iki büyük markayı ‘Daha Sürat’li bir Fırtına’ sloganıyla bir araya getiriyor.

Asbaşkanımız Ahmet Çubukçu düzenlenen imza töreninde anlaşmaya ilişkin şunları söyledi:

“Sürat Kargo, sizlerin de bildiği gibi sektörünün en genç firmalarından biri. Çok kısa süre içinde önemli bir ivme yakalayarak kendi alanında başarılı bir konum elde etti. Onların bu dinamizmi ile Trabzonspor'un dinamizmi birbiri ile örtüşüyor. Ben, bu iki güzide markanın birbirlerine başarı ve şans getireceklerine yürekten inanıyorum. Hayırlı uğurlu olsun.”

Sürat Kargo Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Öztürk ise şu değerlendirmeyi yaptı:

“Spor kulüplerine destek vermeyi kendisine amaç edinmiş firmamız Sürat Kargo ve Türk futbolunun en önemli dört markasından biri olan Trabzonspor güçlerini birleştirdi. Birçok sektörde hizmet veren Sürat Kargo bugünden itibaren futbolda bir dev isim; Trabzonspor için taşımaya başlayacak. Diliyorum ki bu anlaşma her iki markayı da daha büyük başarılara taşıyacaktır.

Bizler ülkesini seven ve her daim ülkesinin çıkarlarına hizmet eden markalarız ve bugün de yine ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla bir aradayız. Sürat Kargo olarak beş binin üzerinde çalışanımızla ve Türkiye genelinde bulunan yaygın hizmet ağımızla dünden daha çok çalışarak zorlukları kısa zamanda aştık. Türkiye’ de ilk ve tek olan hizmetleri müşterilerine sunmaya devam ederek sağladığımız büyümeyi daha da ileriye taşımayı hedefliyoruz. Geldiğimiz noktada hem ülkemizle hem milletimizle gurur duyuyoruz. İmzalanan anlaşmanın her iki tarafa da yeni başarılar getirmesini diliyorum."

Sürat Kargo hakkında

Sürat Kargo, 2003 yılının Temmuz ayında kuruldu ve sektörünün en genç markalarından biri oldu. Kısa zamanda, 710 şube, 3.000 araç, 24 aktarma müdürlüğü, 15 Bölge Müdürlüğü ile 5.000 çalışan sayısına ulaştı. Sürat Kargo Türkiye’nin her il ve ilçesine, yurtdışında da 200’ün üzerinde ülkeye alternatif teslimat seçenekleri ile her ihtiyaca uygun çözüm üretmektedir

Fırtına’ya Sürat Yakışırhttp://www.trabzonspor.org.tr/tr/haberler/kulup-aciklamalari/firtinaya-surat-yakisir-21-3-2017 …

0 Antworten29 Retweets124 Gefällt mir
    Antworten

Konu selcuk tarafından (21.03.2017 Saat 16:26 ) değiştirilmiştir.

Ünal Karaman

Nereden
    Amasya

Ünal Karaman

Ecthelion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abi çok photoshop a benziyor gerçekten çekilmemişler galiba .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Adem Hotaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sürat Kargo ile yapılan sponsorluk anlaşması sona erdi.

Fırtına’ya Sürat Yakışır

21.3.2017 16:05

Bu Haberi Paylaş :

Kulübümüz ve Sürat Kargo, sponsorluk için el sıkıştı

Kulübümüz, kargo sponsorluğu için sektörün genç ve dinamik firması Sürat Kargo ile anlaştı. Sponsorluk anlaşması bugün Medical Park Arena’da düzenlenen törenle imzalandı.

Kulübümüz ile Türkiye’de kargo sektörünün yenilikçi ismi Sürat Kargo arasında imzalanan sponsorluk anlaşması, iki büyük markayı ‘Daha Sürat’li bir Fırtına’ sloganıyla bir araya getiriyor.

Asbaşkanımız Ahmet Çubukçu düzenlenen imza töreninde anlaşmaya ilişkin şunları söyledi:

“Sürat Kargo, sizlerin de bildiği gibi sektörünün en genç firmalarından biri. Çok kısa süre içinde önemli bir ivme yakalayarak kendi alanında başarılı bir konum elde etti. Onların bu dinamizmi ile Trabzonspor'un dinamizmi birbiri ile örtüşüyor. Ben, bu iki güzide markanın birbirlerine başarı ve şans getireceklerine yürekten inanıyorum. Hayırlı uğurlu olsun.”

Sürat Kargo Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Öztürk ise şu değerlendirmeyi yaptı:

“Spor kulüplerine destek vermeyi kendisine amaç edinmiş firmamız Sürat Kargo ve Türk futbolunun en önemli dört markasından biri olan Trabzonspor güçlerini birleştirdi. Birçok sektörde hizmet veren Sürat Kargo bugünden itibaren futbolda bir dev isim; Trabzonspor için taşımaya başlayacak. Diliyorum ki bu anlaşma her iki markayı da daha büyük başarılara taşıyacaktır.

Bizler ülkesini seven ve her daim ülkesinin çıkarlarına hizmet eden markalarız ve bugün de yine ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla bir aradayız. Sürat Kargo olarak beş binin üzerinde çalışanımızla ve Türkiye genelinde bulunan yaygın hizmet ağımızla dünden daha çok çalışarak zorlukları kısa zamanda aştık. Türkiye’ de ilk ve tek olan hizmetleri müşterilerine sunmaya devam ederek sağladığımız büyümeyi daha da ileriye taşımayı hedefliyoruz. Geldiğimiz noktada hem ülkemizle hem milletimizle gurur duyuyoruz. İmzalanan anlaşmanın her iki tarafa da yeni başarılar getirmesini diliyorum."

Sürat Kargo hakkında

Sürat Kargo, 2003 yılının Temmuz ayında kuruldu ve sektörünün en genç markalarından biri oldu. Kısa zamanda, 710 şube, 3.000 araç, 24 aktarma müdürlüğü, 15 Bölge Müdürlüğü ile 5.000 çalışan sayısına ulaştı. Sürat Kargo Türkiye’nin her il ve ilçesine, yurtdışında da 200’ün üzerinde ülkeye alternatif teslimat seçenekleri ile her ihtiyaca uygun çözüm üretmektedir

Fırtına’ya Sürat Yakışırhttp://www.trabzonspor.org.tr/tr/haberler/kulup-aciklamalari/firtinaya-surat-yakisir-21-3-2017 …

0 Antworten29 Retweets124 Gefällt mir
    Antworten

Saygılarımla,
    Adem Hotaman.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sponsorlarımız çok az ve zayıf. Ayrıca Ülker bile dalga geçer gibi Krispi ürünüyle sponsor olmuş
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    İstanbul

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sponsorlarımız çok az ve zayıf. Ayrıca Ülker bile dalga geçer gibi Krispi ürünüyle sponsor olmuş
    Niye krakerin nesi var gsnin insaat firması, fbnin yok.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)