Sayfa 1 Toplam 24 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 590 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzon Dışındaki TS Club'lar Kapatıldı

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Trabzon Dışındaki TS Club'lar Kapatıldı

Ligde bu sezon oldukça kötü bir performans sergileyen ve üst üste aldıgı kötü sonuçlarla küme düşme hattına kadar gerileyen Trabzonsporda YÖNETİM şok bir karara imza attı!! Trabzonspor yönetim kurulu,aldıgı kararla bordo mavi kulübün lisanslı ürünlerinin satıldıgı TS clup magazalarının trabzon şubesi hariç tüm şubelerinin kapatılacagını açıkladı!!kaynak...hürriyet... .......Evet yönetimin son içraatı hayırlı olsun...!!!
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu kadarda olmaz be.Kulübü batırmaya çaılışıyolar.Biz yırtınıyoruz daha fazla açılsın diye.Adamlar hepsini kapatıyo.Bir an önce bunlardan kurtulmamız lazım

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Burası Trabzonspor AŞ. mi? Albayrak Holding mi? Böyle bir karar alınamaz..

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ayıptır bee. bune demek şimdi. daha çok mağaza açmamız gereken yerde bunlar mağazaları kapatıyolar he?. artık geçek anlamda sabote edildiğimizi düşünüyorum. fenerbahçeli birisi olsa bukadar zarar veremezdi heralde bize. takımı sıradan bi klüp yapmak için ellerinden geleni yapıyolar yaa. bunasıl iştir. biri çıkıp dur desin yaa. acı çekiyoruz be
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yönetemezsen kapatmak zorunda kalırsın, bu kadar basit, koskoca Trabzonspor'un lisanslı ürün mağazalarını bakkal dükkanı gibi yönetmeye çalıştılar, 4 senedir bir tane tasarım bir tane yenilik yok, bir bere çıkardılar bin kişi istedi tekrar üretemediler varsın kapatsınlar, işe yaramayan mağazayı ne yapayım ben...
    bir lafa bakarım laf mı diye,
    bir de söyleyene bakarım 'adam' mı diye...

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu haber doğru olamaz,eğer doğru ise bu yönetimin Trabzonsporu batırmak için kasten geldiğine ben de inanmaya başlarım ki bu teoriye başlangıçta hadi canım olur mu öyle şey diyordum.yönetim seni kim yönetecek,yapamıyorsan kapatma, sadece git evet git artık....
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Naim
    Ziyaretçi

Cevahir Mağzasını kapatmayacaklarını yanlız işletmesinin Başka bir işletmeciye devir edilebileceğini söylüyorlar
    İstanbulda ki tüm Şirket Çalışanlarının işine son verdiler

Ahh Atay başkan ahhh
    Yaptığın kurumsallaşma çabalarının değerini bilemedik
    yaptığın 2 yanlış harekete seni kurban ettik
    Bize müstehak bunlar

Serap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yuh...

Temel Küçükhüseyin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetimin çapı, bilgisi ve güvenilirliği bitmiştir. 30.000 kişinin Başbakanı açılışta yuhalamasının intikamı çooook kötü alınıyor. Hepimiz malesef aldandık.

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bende buna inanmak istemiyorum hayret bişey insanlar neden bindiği dalı keserler
    naim haklısın atay başkanın kıymeyini bilemedik biz
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

geldiklerinden beri kurumsallaşma ve profesyonelleşme alanında bir önçeki yönetimin yapmış oldugu ne kadar dogru proje ve atılım varsa hepsini sabote edip yok ettiler!!!! allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın...yuh be bu kadarmı olur...köy bakkalı zihniyetli mütahitler....
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

volkanferhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bukadarda olmaz yaaa. resmen klübü çökertmeye çalışıyorlar.
    Benim yaradılışımda fevkalade olan bir şey varsa,TÜRK olarak dünyaya gelmemdir....Gazi Mustafa Kemal Atatürk

AKSOY_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu ne ya
    ne yapıyo bunlar anlamış değilim
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı corleone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yönetemezsen kapatmak zorunda kalırsın, bu kadar basit, koskoca Trabzonspor'un lisanslı ürün mağazalarını bakkal dükkanı gibi yönetmeye çalıştılar, 4 senedir bir tane tasarım bir tane yenilik yok, bir bere çıkardılar bin kişi istedi tekrar üretemediler varsın kapatsınlar, işe yaramayan mağazayı ne yapayım ben...
    bütün bunlarda suç ts club mağazasının mı yoksa o mağazayla ilgilenen sorumluların mı. bu mağazalarla ilgilenen yöneticiler her kimse asıl onların çekip gitmesi lazım. bukadar işbilmezlik olamaz ya.

Geçtiğimiz Şubat ayında Marmaristeydim. kapalı çarşısının içinde bi spor mağazası vardı. ve gs store ,fenerium, bjk store ,nike adı altında ürün satışı yapıyordu. neden biz yokuz diye düşünürken vitrinde bizim formamızı gördüm. almayı düşündüğüm ts club idman şortunu burdan alayım bari dedim. ama sadece forma vardı bize ait. baya bi sohbet ettik mağaza sahibiyle. neden ts club yok diye sordum. bana söylediği kimseyle temas kuramadıkları. zamanında dedi buraya Trabzonspordan (adını unuttuğum birilerini söyledi) yönetici geldi dedi. ama ne yazıkki gidiş o gidiş. ne ürün yolladılar nede başka bişi. adamın söyledikleri aynen bunlar. yani bu mağazalarla ilgilenen yok .
    söylediğine göre marmariste bile çok sayıda Trabzonspor ürünlerini arayan soran varmış. ama ne yazıkki ulaşamıyolar istedikleri ürünlere.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    bordobluex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu çok üzücü. Adım başı Fenerium olan istanbulda bir mağazamı yaşatamadık mı. Yönetim yaşatmak yerine öldürüyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yönetim aciz kaldığı konulara bir yenisini daha ekledi işte...diyecek bişey yol ....
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

sismolog61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

adamların ne yapmak istedikleri belli kulubun kapısına kilit vurmak

BA-ŞA-RA-MA-YA-CAK-SI-NIZ

biz buna müsade etmeyeceğiz YETER ARTIK
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yazık çok yazık.bu klübe yazık bu şehire yazık TRABZON sporuma yazık.Biz ancak kurumsallaşma ile düzlüğe çıkabilecek iken kurumsallaşmanın organlarından olan TS Club leri kapat.Bu yapılanlar gerçekten komplo olabilir mi.Zarar ediyor ise kara geçirmenin yollarını ara.Bu nasıl düşünce öyleyse Trabzon Spor da 22 senedir şampiyon olamıyor.Klüpte zarar da Klüpe de kilit vur o zaman.Anlaşılır değil.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yazıyı okuyunca beynimden vurulmuşa döndüm...bu yönetimin iyiden iyiye takımı sabote etmek için görev başına geldiğine inanmaya başladım...

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya bie ne oluyor anlayan var mı???

Nereden
    İstanbul

arkadaşlar..
    lütfen artık her seferinde aynı şeyleri hatırlatmak zorunda kalmayalım ama yahu.. haberi bir anlayın, açıklamayı bir dinleyin.. olayı bilen bilmeyen birbiri ardına takılıp yüklenmesin.. sapla saman çoğu zaman karışıyor..
    takımın kötü durumu ve yönetimin başarısızlığı yaptıkları doğruları görmenize engel olmasın!
    ts clup dediğiniz şey diğer pek çok 'şey' gibi trabzon şehrindeki bazı kıt beyinli arkadaşalrımızın kendilerini kurnaz alemi sersem sanmalarının projeleridir.
    bu noktalardan ciddi zararlar edilmektedir..
    eskiden adidasta çalışırmış da bilmem neymiş bir doğan ertuğrul beyin vurdumduymazlığına ben şahsen istanbulda tanık oldum.
    sayın başkana hemen kapatılmalı diye rapor verdim bu ts cluplar için!
    lütfen sevinelim..
    geç kaldığımız üç ay boyunca da hep zarar hep zarar bir kurum olmuştur.
    barcelona da şöyle bir sistem var, alıp getirelim yeri değil trabzon!
    akıllı davranalım!
    şirinevlerdeki ofis ve çalışanların maaşları ile araçların aylık gideri dahi size yeter!
    bu geç kalmış karar, alınan en doğru kararlardandır!
    vesselam!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Naim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cevahir Mağzasını kapatmayacaklarını yanlız işletmesinin Başka bir işletmeciye devir edilebileceğini söylüyorlar
    İstanbulda ki tüm Şirket Çalışanlarının işine son verdiler

Ahh Atay başkan ahhh
    Yaptığın kurumsallaşma çabalarının değerini bilemedik
    yaptığın 2 yanlış harekete seni kurban ettik
    Bize müstehak bunlar

Trabzonspor'un başarısız sonuçlarından sonra Cevahir mağazasını kim devren alır?Bunun anlamı nedir Naim biliyormusun?Bu işi beceremedik,devrediyoruz...

Bir tane aklı başında adam çıkıpta en azından şu Cevahirdeki mağazanın mülkünü almak için neden çeşitli yolları denemiyor?O mağaza kulübün olsa en azından prestij açısından olumlu bir görüntü sergilerdik...Ahmet Ağaoğlu, bir gecede Trabzonspor formasının itibarını artırmak için 3 kız kardeşin yardım amaçlı ihaleye çıkan formalarından daha fazla vermesindeki amaç nedir?Ahmet Ağaoğlunun parayamı reklamama ihtiyacı var?

Birileri bu kulübün başarısız saha sonuçlarına rağmen yardım gecelerinde itibar peşinde koşarken, bize yapılan muameleye bakın!...

Aslında hakları var kardeşim, bizim gibi bir kulübe ne lazım ts club!Zaten doğru dürüst ne ürün üretebiliyorlar ne de pazarlıyorlar.İstanbuldaki maçlarda da zaten gelir tırttt kamyonu, herkes alacağını alır masrafta etmeyuk boylece,mazut parasına işi kurtarırız.Kira derdide yok...Ülen iyiki şu tırrrttt kamyonun Nuhoğlu hediye etti kulube,mazaallah bu tıırrrt kamyonumuzda olmasaydı herhalde 302 model bir mercedes otobüs kiralayıp mağaza gibi donatıp diyar diyar gezerduk...

La bunlara 10 numara bu gömlek büyük geldi...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

sismolog61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Alıntı stichus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar..
    lütfen artık her seferinde aynı şeyleri hatırlatmak zorunda kalmayalım ama yahu.. haberi bir anlayın, açıklamayı bir dinleyin.. olayı bilen bilmeyen birbiri ardına takılıp yüklenmesin.. sapla saman çoğu zaman karışıyor..
    takımın kötü durumu ve yönetimin başarısızlığı yaptıkları doğruları görmenize engel olmasın!
    ts clup dediğiniz şey diğer pek çok 'şey' gibi trabzon şehrindeki bazı kıt beyinli arkadaşalrımızın kendilerini kurnaz alemi sersem sanmalarının projeleridir.
    eskiden adidasta çalışırmış da bilmem neymiş bir doğan ertuğrul beyin vurdumduymazlığına ben şahsen istanbulda tanık oldum.
    lütfen sevinelim..
    akıllı davranalım!
    şirinevlerdeki ofis ve çalışanların maaşları ile araçların aylık gideri dahi size yeter!
    vesselam!
    tabi zatende 20 trilyon borçta bu yuzden olmuştu değilmi??
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı stichus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar..
    lütfen sevinelim..
    akıllı davranalım!
    vesselam!
    Marka olmak nedir bilirmisiniz?
    Ya sıradanlaşmak?
    Biz şimdi marka mı olduk sıradanlaştık mı?
    Başka sorum yok!

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu da ne demek oluyor! haber kesin doğru mu?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)