Sayfa 1 Toplam 37 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 924 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Telegol'de Teşvik ve Şike Skandalı; Baş aktörler Aziz Yıldıvım ve Oktay Derelioğlu

Onur Muhcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Exclamation Federasyon Göreve , Fener'in Şampiyonluğu alınsın, 100.Yıl Fiyaskosu !!

Arkadaşlar 27 kasım 2006 saat 23:15 i gösterirken yani şuanda Telegol'de bir itirafçı konusmakta ve 2001-2002 sezonunda Fenerbahçeden Aziz Yıldırımın Trabzonspor'a Teşfik primi gönderdiğini iddaa etmekte, O yıllarda Trabzonsporda Oktay DERELİOĞLU ve Sergen YALÇIN'ında olduğunu ve oalayda Oktay'ın başı çektiğini, ancak Öz Trabzonlu futbolculara bu konuda Oktayın ısrarıyla bir şey söylenmediğini çünkü sorun yaratabileceği düşüncesi olduğunu anlatıyor ve belgelerle kanıtlıyor.. Vakti olan izlesin bizlerde burada tartışalım ..

Arkadaşlar Dün yaşananları bilmeyen arkadaşlarımız için GÜRKAN KALAMUK arkadaşımız olayı özetlemiş işte, Gürkanın yorumlarıyla Telegolde yaşananlar. .

akşam izleyemeyenler ve erken yatanlar için hatırladıklarımı anlatayım.

fb li bir adam iddaalarda bulundu.bu adam vakti zamanında aziz ile pek yakınmış.2000-2001 sezonu.

Ts-Gs
    Ss-Fb maçları var.

Aziz adama gelmiş ve Ts oyunculara teşvik primi verelim demiş. adamda oktay derelioğlu ile irtibata geçmiş.hedef gs galibiyeti - beraberlik yada en azından 1 farklı malubiyet. oktay tamam arkadaşlar görüşeyim demiş. ve sonra adama dönmüş 500 bin dolar istemişler. aziz bu para çok demiş. en sonunda 250 bine anlaşmışlar. yalnız futbolcular Trabzonlu futbolculara olayı soylemeyelım bozabılırler demiş.ve gökdenizi le hamiye olayı aksettirmememeye kara vermişler.

adları geçen oyuncular(hatırladıgım kadarı ile) metin aktaş, cem, nesim, güngör, oktay, tamer turan.sergeninde adı geçti bir ara ama sonra fazla üstünde durulmadı.hatta sergen 250 anca bana yeter falan demiş ama o maçta oynamamış.

neyse adam para ile birlikte bizim takımın kamp yaptıgı the marmaraya gelmiş 6.kat 603 nolu tamerle oktayın galiba odasında futbolcuları 2 er 2 şer içeri alarak olayı anlatmışlar.puan yada enaz 1 farklı malubıyet.

adam parayı almış ve ayrılmış.oktayın kayınbıraderı murat denen bır adamla maç gunu buluşmuşlar ve bir yerde beraber macı ızlemişler.istenen sonuc olursa parayı murat denen adam alacak.

tabıı Ts mcı 4-0 kaybedınce ıs yatıyor.para gerı gıdıyor.

aynı zamanda ordulu mustafa çebi diye bir adamla irtibata geçilip samsunsporun o zamanki hocası ile anlaşılıyo.150 bin dolara adam hem takımı kampa almıyo hemde 11 değiştiriyo.daha sonradan mustafa çebi hocaya 150 bın daha soz verıyo ama azızı artı parayı yollamıyo.adamlada arası acılıyo bu yuzden.adam onlar yuzunden samsuna gıdemıyorum orduya dırek geccıyorum falan dıyo.

adam bu olayı anlatmaya karar verınce oktay tamer ve oktayın kayınbıraderı murat ıle cepten konusuyo ve agızlarından olayla ılgılı laflar alıyo. tamer o oktayın salaklıgı ıdı allah bır daha gostermesın falan dıyo. oktay adamın anlatıgı olaya hehe abı oyleydı falan dıyo.murat ıse bayagı paradan falan bahsettı.

oktay ve tamer agız bırlıgı etmıs gıbı olay duzmece bız ne dedıgını anlamadık he deyıp gectık dedı.tamer oktayın salaklıgı lafını o Ts ıle anlastı bende fb yerıne Ts yı sectım ondan bahsedıyorum dedı. Tamer Telde adamı tanımadıgını ne demek ıstedıgını anlamadıgını soyledı ama konusmada adamın restorantının ısmnı soyledı orayı yenıden acıyormusun abı falan dedı. kısaca her ıkısıde olayı yalanladı.

sekıp mosturoglu ve mahmut uslu rarayıp tehdıt edıp kapattılar.sen gorurusun gıbılerıden.en son alışen aradı buu begenmedım yanlıs yaptınız fblıler canını sıkmasın falan dedı.fener kımsenın gucu yetmes dedıler.

bu arada sadı tekelıogluda katıldı ve boyle olmaz ben duyardım falan dedı bayagı ateslı bır sekılde suclananları savundu.

olay hatırladıgım kadarı ıle bu arkadaslar.

he bu arada atvde ahmet çakar ve diğerleri admaın kenılerıne geldıgını ınamadıklarını ve kabul etmedıklerını soyledı.adma para ıstemıs ahmette sen hastasın falan dıye kendı tabırı ıle adamı terslemış.programdada adamın sizofren oldugunu falan bahsettı.sonrada sunu ekledı adamın dedıklerı tamamen yalandır demıyotrum dogruları vardır ama adam ekleme yapmıştır dedı.bunun uzerıne serhat ulueren kendılerınıde suclayan atv ekıbı ıcın haftaya onların ıpını pazara cıkaracam.dedı.pazar gunku telegolde. sabrı ugan sınırlenme falan dedı.onuda tersleyıp haftaya sen progarama cıkmaya bılırsın sunmaya bılırsın dıye tehdıt te etı.
    Konu Onur Muhcu tarafından (28.11.2006 Saat 09:51 ) değiştirilmiştir. Sebep: Telegol'de Teşvik ve Şike Skandalı; Baş aktörler Aziz Yıldırım ve Oktay Derelioğlu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

trabzonu koseye sikistirmaya calisiyorlar
    ama ziya sengulde 3,5 atiyor
    aziz neymis be zaten biliyordukta
    birazdan oda baglansin

gs-ts 250bin $ tesfik önermis azize

sismolog61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

oktay sergen ve tamer zaten ayrılmaz üçlü ve özellikle belirtildiki Trabzon kökenli futbolcular hariç diye ama Metin Aktaşın da adı geçti
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Kobalas61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

haydaaa ucu bize demi dokunuyor
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ya metin,abdülkadir falan da ordaymış.tam şikeciler.ne diyeceğimi ne düşüneceğimi bilemiyorum
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Nereden
    Almanya

Hami ve Gökdeniz haric oyuncularin haberi yokmu dedi? Yoksa ben mi yanlis anladim.
    TRABZONSPOR

turkercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

anladığıma göre aziz ts ye (bazı futbolculara) para vermiş gs yi yenin diye ama ts 4 0 yenilince para geri çekilmiş. şimdi açtım anladığım bu yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende tam şimdi bu konuyu yazacaktım şike=fener

Nereden
    Sinop

azize yıldırımın eski dostuymuş biz 4-0 yenildiğimiz için parayı geri almış istediği sonuç olmamış vahh vahh ezikbahçe ne olduğun belliydi zaten şimdi iyice sıkıştın iyice ziya şengülde laf söyletmemeye çalışıyo
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Nereden
    Trabzon

Metin AKTAŞ'ıs ismi geçmesi zoruma gidiyor. Ne biçim adamsın ne biçim Akçaabatlısın ? Yazıklar olsun ki memleketini SAttın . .

turkercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

arkadaşlar ucu bizede dokunuyo parayı kabul etmişiz anlıyamıyorum neler oluyor yaa

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı canim TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami ve Gökdeniz haric oyuncularin haberi yokmu dedi? Yoksa ben mi yanlis anladim.
    TRabzon kökenli futbolcuların haberi yok dedi. ARada Metin AKtaş ismi geçti saydığı futbolcuların arasında.
    Her Asker Kısa Dönem olamaz :)

cabri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende bakıyorum olayı tam anlayamadım ama mide bulandırıcı şeyler bunlar. oktay ve tamer tuna deniliyor....

Nereden
    Sinop

Alıntı canim TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onlar yok Trabzon kökenli futbolculara çekinmişler söylemeye kabul etmezler diye metin aktaş hariç
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Nereden
    İstanbul

Bu konuyu ya burda yada medyadaki başlıkta tartışalım lütfen ikisinden birine kilit.

Nereden
    Trabzon

Mesut AKYILDIZ, Olay medya değil Şike!

Nereden
    Sinop

fener yöneticisi resmi açıklama yapıyor kulup adına
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

Naim
    Ziyaretçi

Olum size ne oluyor Yaa

Oktayın Şerefsizliği ile döndürülmeye çalışılan bir olay
    Kapatın şu başlığı böyle saçma bir şey olurmu ya

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya bence bunun bizle alakası yok.tamamen fenerin şikeleri.bizdeki kanı bozuk bazı kişilerin düzenlediği olaylar.ama sonuç olarak azizin başı fena ağırıcak heralde
    inadına TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

valla içimizde baya bi irlandalı varmış
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Nereden
    İstanbul

İyi de bende herhangi birine dedim zaten ordada birçok kişi tartışıyor.

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aziz Yıldırım'ın ne yaptığı beni ilgilendirmez.Ama Trabzonspor'a teşvik primi vermek yerine gider Samsunspor'a verir işi bağlardı.
    Gs-Trabzonspor maçını stadtan izlemiş ve Oktay'ın maç 0-0 giderken %100 2 golü harcağını hatırlayan biri olarak.Sadece gülüyorum bu iddilara.
    Telegol denen deli saçması programın reyting derdine Trabzonspor'u kimse alet edemez.
    Soytarılar.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

Nereden
    Sinop

samsuna zaten verilmiş işi sağlama bağlamak için oktayı aracı bulmuşlar
    BMN I TRABZON
    7 geliyor 7

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sismolog61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    samsuna zaten verilmiş işi sağlama bağlamak için oktayı aracı bulmuşlar
    Oktay denen karaktersizden her şey beklerim ama o maçın kasetini çıkarıp izlesinler adam maç 0-0 iken 2 tane net pozisyonu harcadı.Adamların iddiasıyla alakası yok yani maçın.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

Cabri61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

işin tuhaf tarafı da o zaten neden trabzon -gs maçına teşvik veriyorlar.samsuna ver bitsin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)