Sonuç: fatih akyelin kadro dışı bırakılmasını doğru buluyormusunuz ?

Katılımcı sayısı
205. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • evet

118 57.56%
  • hayır

87 42.44%
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 107 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Akyel'in Kadro Dışı Bırakılması Doğru mu?

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Fatih Akyel'in Kadro Dışı Bırakılması Doğru mu?

fatih akyelin kadro dışı bırakılmasını doğru buluyormusunuz ?

yöneticilerden ricam bu anketi fatih akyel in kadro dışı bırakılması ile ilgili başlıkla birleştirebilirler mi taşıyabilirler mi ? bunun için ayrı başlığa gerek olmadığını düşünüyorum ama mecburen ayrı açtım
    saygılar

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tabii ki mantıksız bi karar bazıları aklı sıra otorite sağlayacak

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ziya doğan çırpınıyor; albayrağı, sayitoğlunu kadrodışı bırakamıyor, ne yapsın!

Cem Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence de yanlış bir karar

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence ziya doğan ın anlattıkları gibiyse fazlasıyla haketmiş fatih akyel . takımdan gitmek için öyle şeyler yapıyorsa güzel bir ceza vermiş . öyle ceza ile de takıma küstürdü f.akyeli o kötülüğü var . ama hakettiyse küsmesi mühim deil ne yaparsa yapsın .

Ozi 'ye katılıyorum. Takım demek disiplin demektir. Futbolcu milleti de disiplini sevmez (istisnalar hariç). Bir kaç antreman sonrasında özür diler tekrar as takıma alınır merak etmeyin. Hep böyle olmadı mı

Nereden
    İstanbul

bu anketin sonucu belli ... evet ... oran da % 85

Hüseyin Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence günah keçisi olarak ortaya atıldı.eğer ziya hocanın dediği gibiyse doğru ama diğer taraftanda ziya hoca öyle kısıtlamalar cezalar getirdi ki takıma kim olursa olsun isyan eder....

Ycandan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Camianın istemediği bir futbolcuyu takıma alarak büyük risk alındı.Şimdide biz büyük hata yaptık der gibi kadro dışı bırakılıyo.Bence en azından devre arası beklenip mantıklı bir şekilde kulüple ilişkisi kesilebilirdi.Bu yönetim büyük bir takıma yakışmayacak şekilde hareket etmeye devam ediyor.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ziyanın dedikleri doğru ise tabiki kadro dışı kalmalı

Nereden
    Kuzey Amerika

Bu tur olaylar sadece hocanin acizligini, oyunccular ustundeki etkisizligini gosteriyor. Bugun Fatih yarin baskasi. Baska tavir koyamayan olursa onlar da pasif tepki koyacak; simdi oldugu gibi sahada gezinmeye devam edecek. Ziya hoca gitmek icin neyi bekliyorsun???

turkercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fener maçı öncesi bence yanlış. çağdaş cezalı kim oynıcak defansta? ferhat oynıcak.. bence fener maçından sonra kadro dışı bırakılmalıydı.

Volkan Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

vallah bilmiyorum? oyuncu olarak iyi biri ama insan olarak degil!!

onun icin dogru karari sectim!! Ufukahnimiz var bir kere fakylei napacagaz genclerimize sans verelim alt yapimizlardan!
    Haciosmanoglu ISTIFA

Trabzonspor Kongre Üyesi

sbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence ziyanın şuana kadar yaptığı en iyi iş.takımın ahengini bozuyosa kadro dışı bırakılır.bu kadar basittt....
    .........::::ıl cApiTaNo::::.......

Nereden
    Giresun

bence yanlış bi karar her ne kadar kendini sevmesemde ona haksızlık yapıldığını taraftarın önüne zaman kazanmak için atıldığını düşünüyorum.
    Bu ülke barışta zenginlerin, savaşta fakirlerindir.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kadro dışı kalacak bişey yaptıysa doğru. Ama Ziya fatura kesmeye kalktıysa bence tüm takım(Gökdeniz,Stepanov ve oynayamayanlar hariç) kadro dışı kalmalı. Sezon başından beri bi Jeff ilerleme kaydediyo. O da hala istenen seviyede değil. Geri kalanların çoğu G.Saray maçında kalmış galiba
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı macka61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ziyanın dedikleri doğru ise tabiki kadro dışı kalmalı
    aynen abi kim yapsa aynısı yapılmalı
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence bu kadar onemli bi mac oncesi boyle bi karar alinmamaliydi zaten takimin durumu ortada boyle bi tabloda olamamsi gerkirdi fener macindan sonra boyle bi karar alinsaydi daha makbul olurdu bence zamanlama yanliss

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eğer medyada çıktığı gibi sürekli istanbula geliyosa hocanın dediğini yapmıyosa gerçekten haketmiş.
    inadına TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Kasım Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonspor Fatih'ten daha değerlidir.
    Ziya Doğan'dan ve onun futbol anlayışından da değerlidir.
    Fatih'in hele ki fener maçı öncesi kadro dışı bırakılmasının bence en büyük zararı Trabzonspor'adır.
    Onun için bu karar kesinlikle yanlıştır..
    Facebook

Sakin çocuk KHE

@FLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adamın bu takıma alınması yanlış siz neyden bahsediyorsunuz vakti zamanı Trabzon seyircisine racon kesen adam şimdi takım kaptanıydı düne kadar
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Süleyman
    Padişahlar arasında en uzun süre ve en çok topraga sahip olandır
    çünkü o da bizim gibi BİZE HER YER TRABZON demiştir .

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

'RAHATSIZ OLDUĞUMU SÖYLEDİM'
    Trabzonspor zor günler geçiriyor. Yola şampiyonluk parolasıyla çıkan Karadeniz ekibi, Ziya Doğan yönetiminde beklemediği sonuçlar aldı. Son olarak Fatih Akyel'in kadro dışında kalması gündeme oturdu. Akyel, konuyla ilgili olarak AjansSpor.com'a konuştu.

Trabzonspor’da geride kalan haftalarda alınan kötü sonuçlar ve yola şampiyonluk parolasıyla çıkan ancak Lazaroni’nin gönderilip Ziya Doğan’ın da teknik direktörlük koltuğuna oturtulmasından sonra da takımın bir türlü toparlanamaması, Karadeniz ekibini oldukça zorluyor. Bir grup taraftarın da antrenmanlara gelerek siyah çelenk bırakması ve Ziya Doğan’ı istifaya davet etmesi Karadeniz’de gerginliği dindirmiyor.

Peş peşe gelen açıklamalar ve son olarak da Fatih Akyel’in ceza alarak, kadro dışı bırakılmasıyla devam eden olayları, şu anda odak noktasında bulunan futbolcunun kendisi Fatih Akyel’e sorduk. O da bütün içtenliğiyle sorularımızı yanıtladı.

Röportaj: Can Birsay

‘FENERBAHÇE MAÇINDA FORMA GİYMEK İSTERDİM’
    ‘HERŞEY BİRDEN BİRE TERSE DÖNDÜ’
    ‘BUNLARI KONUŞMAK İSTEMEZDİM’
    ‘RAHATSIZLIKLARIMI DİLE GETİRDİM’
    ‘TARAFTARA VE TRABZONSPOR’A ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM’
    ‘SADECE FATİH AKYEL Mİ KÖTÜ?’…

Sevgili Fatih Akyel, Trabzonspor’da son dönemde kötü bir gidişat yaşanıyor ve takım ligde de istediği yerde değil. Beklenmeyen gelişmeler oldu ve bunlardan biri de senin ceza almandı. Bunu nasıl değerlendiriyorsun?
    Baştan çok iyi başladık; Beşiktaş ve Galatasaray galibiyetleriyle başladık. Her şey bizim için iyi giderken birden bire arka arkaya kötü mağlubiyetler aldık. Bu mağlubiyetler bizi yıktı ve arkaya düşürdü. Bunlar bizim de beklemediğimiz mağlubiyetlerdi. Tabii akabinde de gelişen olaylar yaşandı. Özellikle son haftalarda puan kaybına tahammülümüz yoktu, tabii ki üzüldüğümüz olaylar. Sivas’a da mağlup olduk, bizim ve Trabzonspor için çok kötü bir durum. Benim olayıma gelince, benim olayımın acı tarafı, ben çok abartıldığını ama abartılacak bir durum olduğunu düşünmüyorum. Böyle bir maç öncesinde, böyle ufak tefek konularla kadro dışı kalabilecek bir olay yaptığımı zannetmiyorum. Tabiiki ben de bu maçta, Fenerbahçe maçında oynamak isterdim, takımdaki görevimi yerine getirerek formamı giymek isterdim. Ama tabiiki bu hocanın kararıdır, almış olduğu kendi kararıdır. Saygı duyuyorum, kendi düşüncesidir. Ama ben Trabzonspor’dan kesinlikle ayrılmayı düşünmüyorum. Trabzonspor formasını geldiğim günden beri en iyi şekilde taşıyorum, taşıdığımı düşünüyorum. En iyi şekilde mücadelemi veriyorum ama hocadan yana olan rahatsızlığımı da hocanın kendisine bildirdim.

Fatih, ben bir şey öğrendim ve bunu da sen teyit edeceksin, doğru mu değil mi? Sen bundan 2 hafta önce kaçırdığın bir sabah antrenmanının ardından bir ceza alıyorsun. Bundan yaklaşık 2 hafta önce aldığın ceza bu ceza mıdır?
    2 hafta önce oldu. Ben futbola başladığımdan beri, yani Trabzonspor’a geldiğimden beri bin tane antrenman yapmışımdır. Oynadığım da 50-60’a yakın maç vardır Trabzonspor’da hazırlık maçları dahil. Sezon başından beri de hiç antrenman kaçırmadım ve bütün maçlarda da oynadım. Yani bu konu 2 hafta önce olan bir konu ve Sivas maçı mağlubiyeti sonrası oluyor, ben Sivas maçı kadrosunda yoktum, Antalyaspor maçında da yedektim. 2 hafta önceki olayın biraz abartıldığını düşünüyorum açıkçası. Esasında bunlar aile içinde yaşanan ufak tefek sorunlar, bunlar halledilebilecek konular. Ama tabii hoca böyle düşünmüş, böyle karar vermiş ve bunu böyle uygulamak istemiş. O’na da tabii bir şey söylemek istemiyorum, O’nun kararıdır ama ben de O’na kendisinden yana olan rahatsızlıklarımı kendisine ilettim. Olay bundan ibarettir.

Fatih, peş peşe alınan kötü sonuçların ardından, burada fatura sana mı kesildi?
    Şimdi şöyle bir şey var, fatura derken, tabii ki fatura bana kesilmedi. Çünkü bu takımda tek oynayan ben değilim ve bana kesildiğine ve kesilmesi gerektiğine de inanmıyorum. Trabzonspor’da bir tek ben oynamıyorum. Bütün futbolcular oynuyor. Faturayla alakası yok ama hocanın düşüncesi nedir, ne değildir bilmiyorum. O’nun düşüncesini de bilmeden fazla yorum yapmak istemiyorum. Ama dediğim gibi aile içinde olan olaylar ve hocanın kararıdır. Saygı duyuyorum, söyleyecek bir şey yok. Ben profesyonel bir futbolcuyum ve antrenmanlarımı devam ediyorum. Fenerbahçe maçında formamı giymek çok isterdim, sahada olmak isterdim ama olamayacağım için de üzüldüm. Ben burada antrenmanlarımı yapıyorum. Dediğim gibi profesyonelim ve antrenmanlarıma da devam edeceğim. Onun haricinde bir şey yok.
    Şimdi Ziya Doğan’da bir açıklama yaptı bu konuyla ilgili, Sayın Doğan derki; “bana yalan söyledi” buna bir cevabın var mı?
    Şimdi şöyle bir şey, hocanın yasaklarından dolayı, ben şahsen kendi adıma konuşayım. Ben kendisine de yasaklarından dolayı çok rahatsız olduğumu toplantıda bildirdim. Yani bu yasaklara karşılık veremeyeceğimi kendisine, rahatsız olduğumu söyledim. Ben üzüldüm, bunları yaşamak, ya da söylemek istemezdim. Özellikle böyle bir maç öncesi rahatsızlık olsun istemezdim ve ufak olayların bir aile içinde kapatılıp gider diye düşünüyordum. Burada benimle beraber birçok kişi aynı şeyi düşünüyor. Bu konuyla da ilgili söyleyecek fazla bir şey yok.

Fatih, sen Türkiye’deki en kariyerli en iyi defans oyuncularından birisin. Oynadığın takımlara ve elde ettiğin başarıla bakmamız yeterlidir. Kendi taraftarı olan bir futbolcusun. Ama Trabzonspor defteri açıldı ve bir performans düşüklüğü mü oldu? Burada da herhalde bir Fatih Akyel’in hedefleri var.
    Şimdi şöyle bir şey var, ben geçen sene bu takıma geldiğimde çok iyi bir performans sergiledim. Trabzon halkı, Trabzonspor taraftarı, ben, yöneticiler bunu herkes gördü. Geçen sene benim mücadele ettiğim maçlarda, mükafatı bana mı verdiler? Hayır takım halinde biz mücadele ettik ve takım halinde bir mükafat verdiler. Geçen sene bir takım olaylar kötü gidiyordu ve devre arasında ben geldim. Yani tek bana iyi oynadığım zaman mükafat vermiyorlar. Biz takım halinde iyi mücadele ediyoruz. Trabzonspor’u ele alalım, ben kesinlikle takım arkadaşlarımı eleştiremem, eleştirmem onlar benim arkadaşlarım. Sadece bakıldığında, Fatih Akyel’in mi bir form düşüklüğü var? Trabzonspor’da mı var? Ben kendimi ayırt etmiyorum. Sivas maçındaki mağlubiyet, Antalyaspor maçındaki beraberlik ben sahada olmamama rağmen ben bunları üzerime alıyorum. Çünkü ben bu takımın bir ailenin bir parçasıyım. Onun için sadece Fatih Akyel’e değil, geniş kapsamlı bakmak lazım. İnsanların da buna göre bakması lazım. Bir Fatih Akyel istediği kadar tecrübeli olsun, istediği kadar Avrupa Kupaları’nda maç yapmış olsun, bir futbolcu tek başına bir şey yapamaz.

Peki Fatih, bundan sonraki planların neler? Ne arzuluyorsun, neler istiyorsun?
    Ben tekrardan şunu vurgulamak istiyorum. Trabzonspor taraftarı da bunu bilsin istiyorum. Ben Trabzonspor’da oynamayı çok istiyorum, Trabzonspor formasını giymek istiyorum. Ben buradayım ve profesyonelce bir şekilde antrenmanlarımı yapıyorum, hoca kadro dışı bırakmıştır ve ben antrenmanlarımı yapıyorum. Trabzonspor’un şu anda mukaveleli futbolcusuyum ve görev verildiğinde de Trabzonspor için elimden geleni yaparım. Tabii yönetimin kararları da burada çok önemli.

Yönetim ile bu konuyla ilgili bir görüşmen oldu mu?
    Yok zaten konu daha çok yeni olduğu için kimseyle görüşme yapmadım. Ben profesyonel bir şekilde antrenmanlarımı tesislerde yapıyorum. Şu anda kimseyle görüşmedim ve önümüzde de çok önemli bir maç olduğu için olayların fazla büyümesini istemiyorum. Çok önemli bir maç var ve bu tip olaylar Trabzonspor’a zarar versin istemiyorum.

O zaman Fatih, benim buradan anladığım, Fatih Akyel kesinlikle Trabzonspor’da kalmak istiyor. Kafasında takım değiştirmek gibi bir şey yok.
    Şu anda yok, ama ben de bir profesyonelim ve şartlar ne gösterir, tabii o zaman şartlar ne gösterir bilemeyiz. İlerleyen zamanlarda gitmekse gitmek, kalmaksa kalmak ama ben hiçbir zaman Trabzonspor gibi çok büyük bir camiadan ayrılmak istemem. Trabzonspor çok çok büyük bir camia. Ben her zaman burada kalmaktan yanayım. Trabzonspor’dan kimse ayrılmak istemez. Bir takım olaylar oluyor ve bir takımın da kötü dönemleri olabilir ama her zaman böyle gidecek diye bir şey yok. Ben bu zamana kadar Trabzonspor’a da Trabzonspor taraftarına da çok teşekkür ediyorum verdikleri destek için.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

firidin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TRABZONSPOR olarak yasadıgımız bu kritik günlerde fenerbahçe maçı her acıdan kara günleri geride bırakmak için son sans gibi görünürken ziya doganın bu yaptıgı TRABZONSPORumuzu sabote etmekten baska biç bir şey degildir!!!herkezin bildigi üzere Trabzonsporumuzda savunmanın göbeginde oynayan 3 futbolcumuz bulunmakta biri zaten cezalı(çagdas)digerleri fatih ve stepanov eee fatihide tam bu kritik maç öncesi kadroya almıyorsa bi teknik adam!!!kendi kişsel problemlerini TRABZONSPORa zararı dokuncagını bile bile uygulamaktan kaçınmayacagının bi göstergesidir!!!!

Bizleri zordurumda bırakanların başında bulunmasına ragmen bu zorlu maç önceside bu tür bi eylem yapması Trabzonspora verdigi(vermediği)önemin ap açık delilidir!!!!!!

ziya dogan istifaaaaaaaaaaaaaaaa
    Konu firidin61 tarafından (22.11.2006 Saat 21:21 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

bnce böyle bişenin önemli fb maçından önce olması kötü oldu ziya kendini düzeltimi acaba?

f.akyelin kadro dışı kalmasının dışında eğer bu trabzonsporun bu durumuna tepki olarak yapılmışsa sadece bu adamın değil bunun dışında bir kaç oyuncunun da kadro dışı kalması gerekirdi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)