Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 93 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hazırlıklı Olalım!..

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Hazırlıklı Olalım!..

Birgün Trabzonsporla ilgili böyle bir uyarı yazısı yazacağımı söyleseler gülüp geçerdim herhalde... Koca Trabzonspor hergün gözlerimizin önünde mum gibi eriyerek tükeniyor. Hatta tükendi... Trabzonspor ligde şu anda 16 puanla 13. sıraya demir atmış durumda. Başka bir ifadeyle sondan ikinci takımla aramızda sadece 2 puanlık bir fark var. Takım son 4 haftadır bırakın maç kazanmayı rakip filelere tek bir gol bile gönderememiş... Bırakın gol atmayı, kazanmayı futbol adına sahda hiçbir varlık gösterememiş. Şimdi bundan sonra kalan 4 haftada ne olur onu bir irdeleyelim;
    14.HAFTA: Sivasspor- Trabzonspor: Trabzonsporun bu haliyle geçen hafta Beşiktaşı İstanbulda dağıtan ve hoca değişikliği yaparak artı bir motivasyonla sahaya çıkan Balili, Mehmet Yıldız gibi çok süratli futbolculara sahip Sivasspordan puan alması çok zor...
    15.HAFTA: Trabzonspor- F.Bahçe: Her ne kadar daha önce iki derbi maçı da kazanmamıza rağmen F.Bahçeyi Trabzonda hele de böyle bir psikolojik baskı altında yenebileceğimizi hiç zannetmiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz???
    16.HAFTA: Bursaspor- Trabzonspor: Bursaspor son haftaların en formda ekiplerinden biri... V.Manisayı sahasında 4 ledikten sonra, deplasmanda G.Antepdende 3 puan olarak iyice moral depoladılar. Özellikle Bursada iyi top oynuyorlar. Hoca değişikliği onlarıda iyi motive etmiş durumda. Sizce bu Trabzonspor Bursadan galibiyetle dönebilir mi???
    17.HAFTA: Trabzonspor- Ankaraspor: Ankaraspor ligin en az mağlubiyet alan takımı (Sadece 1 mağlubiyet) Yani neredeyse nağmağlup. İçerde dışarda çok dirençli oynuyorlar ve asla disiplinden taviz vermiyorlar. Aykut Kocamanla Ankaraspor mağlup edilmesi en zor takımlardan biri hatta birincisi... Sizce Trabzonspor bu haliyle bu zorluğun üstesinden gelebilir mi???
    Şimdi bu kadar analizi neden yaptığıma gelelim... Arkadaşlar görünen köy kılavuz istemez. Dilim söylemeye varmıyor ama ilk yarı bittiğinde bu tespitlerde göz önüne alındığında görülecektir ki Trabzonsporumuz ilk yarıyı küme düşme hattının içinde hatta sondan ikinci olarak tamamlayacak... Allahtan K.Erciyes bizden daha kötü durumda...
    Bu durum Trabzonspor için ne büyük bir tramvadır sanırım hepiniz anlıyabiliyorsunuzdur... Trabzonspor için şampiyonluk mücadelesi vermek kolaydır. Ama böyle bir mücadelenin içine girmek Trabzonspor için çok ağırdır. Çünkü Trabzonspor daha önce hiç böyle bir mücadelenin içerisinde bulunmamıştır. Sizce bu ruh hali Trabzonsporu nereye götürecektir???
    Bakın Trabzonspor küme düşecektir demiyorum... Allah korusun! Ama böyle bir tramva büyük takımların kolay kolay altından kalkabileceği bir durum değildir. Ki Trabzonspor bugünlerde bu psikolojik çöküntüyü ziyadesiyle yaşamaktadır...
    Sonuç olarak eğer bu dönemde biz de Trabzonspordan elimizi ayağımızı çekersek, her maçta, her platformda sürekli negatif tepki verirsek korkarım ki Trabzonsporumuz gün geçtikçe hızla dibe doğru batacaktır. Bu camiayı depresyondan kurtarabilecek tek güç taraftarıdır. Biz taraftar olarak elele verip her türlü destekle bu çocukların yanında olmak zorundayız. Onlar bunu iliklerine kadar hissetmeli... Onları yeniden ayağa kaldırmanın başka hiçbir çaresi yok. Burada en büyük görev de yine Trabzondaki Trabzonspor taraftarına düşmektedir. Lütfen arkadaşlar artık Avni Akeri tıka basda doldurup 90 dakika destek olma zamanıdır. Tüm bu desteğe rağmen kazanılamazsa bile tepki vermek yerine desteğe devam edilmelidir. Bıkmadan, usanmadan....
    Yoksa.... Yoksa... İşte orasını düşünmek bile istemiyorum...
    HEPİMİZ TRABZONLUYUZ...!!!

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Son maça kadar haklı yorumlarda bulunmuşsun inş ziya da aklını başına alır şimek i kiki yi marse yi hazır hale getirir yoksa senin gördüğünü bende görüyorum saydığın takımlardan şu andaki performansımızla yenebileceğimiz takım yok
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

trabzonspor ligi ilk 5 içinde bitirecek.
    öyle düşme işleri filan yaş. ben bu düşme laflarını latife olarak kabul ediyorum.
    özellikle ikinci yarı yattaranında katılımıyla (beş kazma orta saha elemanından birisini feda etmeye mesela musayı feda etmeye gönlü elverirse hocamızın) ani bir çıkış yakalayacağımız inancındayım.
    Bir Güneş Doğar Neler Değişir!

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı ibrahim_yattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trabzonspor ligi ilk 5 içinde bitirecek.
    öyle düşme işleri filan yaş. ben bu düşme laflarını latife olarak kabul ediyorum.
    özellikle ikinci yarı yattaranında katılımıyla (beş kazma orta saha elemanından birisini feda etmeye mesela musayı feda etmeye gönlü elverirse hocamızın) ani bir çıkış yakalayacağımız inancındayım.
    Ben ise kesinlikle ilk 3 içerisinde bitireceğimize eminim ama ilk yarı sonundaki halimizi açıklayamıyorum...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

turkercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ister hayal ister rüya bu sene şampiyon olacağız.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

beyler puan sıralamasında kötü yerdeyiz ama takım azcık kıpırdasın bi anda üstte oluruz. o sorun değilde beni endişelendiren şey Başkanımızın yönetimimizin bana güven vermemesi yaa. söyledikleriyle yapılanlar hiç tutmuyor. camianın heyecanını kaçırmaya başladılar artık. her gittiğim maçta ben artık daha maça gelmem diyenleri duyar olduk. ve her haftada taraftar sayısı tribünde azalıyor. taraftarı takımdan küstürüyorlar.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    İstanbul

gs galibiyeti sonrası trabzonsporun gençler rize sakarya ve antalya maçlarında gol atamayarak sadece 1 puan alacağını söyleseler kim inanırdı
    hiç bişey belli olmaz belki ziyanın kafasına taş düşer sivas ve feneri yenelim görün siz o zaman hava nasıl değişiyo

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

mesele yapılamayanı yapmakta;
    91 . dakikadan sonrası...

kopma noktası...

Jade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaşlar bu sezon başında, daha lig başlamadan bi gece rüyamda küme düştüğümüzü gördüm (ya da düşer durumda olduğumuzu emin değilim) moralim çok bozuk ve içim daralmış bir vaziyette uyandım. şimdi ne zaman durumumuz kötü gitse aklıma rüyam geliyor.. ha öyle rüyaları çıkan ermiş bi zat da değilim ama ne biliim işte......
    eski nick "1461@61"

Farozlu_Huso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Belki mac alamiyoruz bu aralar ama biraz toparladikmi kendimizi direk yukseliriz. bu ligi havada karada ilk 3 te kapatacagiz . Yeterki su yonetim , futbolcular biraz daha heyecanlandirsa buyuk Trabzonspor taraftarini. Fener macini 4 gozle bekliyorum valla .
    ÖLÜMÜNETRABZONSPOR

Alıntı 1461@61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu sezon başında, daha lig başlamadan bi gece rüyamda küme düştüğümüzü gördüm (ya da düşer durumda olduğumuzu emin değilim) moralim çok bozuk ve içim daralmış bir vaziyette uyandım. şimdi ne zaman durumumuz kötü gitse aklıma rüyam geliyor.. ha öyle rüyaları çıkan ermiş bi zat da değilim ama ne biliim işte......

insallah ruyalarin tersine cikiyodur
    ÖLÜMÜNETRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

her sene orta sıralarda rezil futboluyla rakip dediklerimizin 4tane attığı takımlara yenilen bir TS seyredeceğime küme düşmüş küllerinden doğacak bir TS izlemeyi isterim diyorum zaman zaman kendime...

dibe vurmadan sıçrayamayacağız bu açık!!ve korkum odur ki hala dibe ulaşmadık!!!

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Düştüğümüz duruma bakın!!!

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

hic biseye dusmus degiliz .
    ÖLÜMÜNETRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

kardeşim üstün açık yatmışsın bir yaz gecesinde

ilk yarıyı atlatalım,ilk 4 diyorum..

Nereden
    Trabzon

Alıntı Farozlu_Huso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    insallah ruyalarin tersine cikiyodur
    inşallah, tek duamız o zaten..

Bu arada ben fener'i yeneceğimizden neredeyse yüz de yüz eminim.. kaç sezondur zaten elimizden şansa(!) kurtuluyorlar..
    eski nick "1461@61"

Nereden
    Trabzon

Alıntı OLCAY ÇAKIR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim üstün açık yatmışsın bir yaz gecesinde

ilk yarıyı atlatalım,ilk 4 diyorum..
    evet olabilir.. biz kötüyüz ama istanbul'un 3 gülü de bizden daha iyi durumda değil..
    eski nick "1461@61"

inşallah, tek duamız o zaten..

Bu arada ben fener'i yeneceğimizden neredeyse yüz de yüz eminim.. kaç sezondur zaten elimizden şansa(!) kurtuluyorlar..

bende ayni senin gibi dusunuyorum . Fener maci bu takim icin super bi mac olacak .
    ÖLÜMÜNETRABZONSPOR

Nereden
    Samsun

en dipteki takımla 10 , liderlede 10 puan fark var aramızda...bu ligde kimin ne olacağı belli değil!Trabzonspor isminin hiçbir zaman dibe vurmayacağından eminim,sürünüyoruz ama düşmedik!bjk 4. sırada aramızda 5 puan var,tuhaf bi lig yaşıyoruz..üzüldüğüm konu herkez kötüyken biz iyi olmamız lazımdı özlediğimiz şampiyonluğa bu sene rahatça ulaşmamız için ama şimdi çok uzak
    Vasiyet ; Bordo Mavi mezar taşı
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA İSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAĞIMIZ OLMADIĞI GİBİ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERİR ''

Nereden
    İstanbul

nekadar ucmussunuz yaa aynı trabzonsporun galatasarayla besıktasla arasında yalnız bespuan var... galatasaray ucuncu bjk dorduncu!!!
    Gurbetçi Gençler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

acılen kapatın konuyu...
    bu formda sadece traftar veya TRABZON spor'lu yok.
    kumeye duşmeyi tartışıyorsunuz.
    butur bir konu , herne pahsına olursa olsun acılamaz.
    __________________SÜRMENE'Lİ______________________

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı trapezus61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birgün Trabzonsporla ilgili böyle bir uyarı yazısı yazacağımı söyleseler gülüp geçerdim herhalde... Koca Trabzonspor hergün gözlerimizin önünde mum gibi eriyerek tükeniyor. Hatta tükendi... Trabzonspor ligde şu anda 16 puanla 13. sıraya demir atmış durumda. Başka bir ifadeyle sondan ikinci takımla aramızda sadece 2 puanlık bir fark var. Takım son 4 haftadır bırakın maç kazanmayı rakip filelere tek bir gol bile gönderememiş... Bırakın gol atmayı, kazanmayı futbol adına sahda hiçbir varlık gösterememiş. Şimdi bundan sonra kalan 4 haftada ne olur onu bir irdeleyelim;
    14.HAFTA: Sivasspor- Trabzonspor: Trabzonsporun bu haliyle geçen hafta Beşiktaşı İstanbulda dağıtan ve hoca değişikliği yaparak artı bir motivasyonla sahaya çıkan Balili, Mehmet Yıldız gibi çok süratli futbolculara sahip Sivasspordan puan alması çok zor...
    15.HAFTA: Trabzonspor- F.Bahçe: Her ne kadar daha önce iki derbi maçı da kazanmamıza rağmen F.Bahçeyi Trabzonda hele de böyle bir psikolojik baskı altında yenebileceğimizi hiç zannetmiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz???
    16.HAFTA: Bursaspor- Trabzonspor: Bursaspor son haftaların en formda ekiplerinden biri... V.Manisayı sahasında 4 ledikten sonra, deplasmanda G.Antepdende 3 puan olarak iyice moral depoladılar. Özellikle Bursada iyi top oynuyorlar. Hoca değişikliği onlarıda iyi motive etmiş durumda. Sizce bu Trabzonspor Bursadan galibiyetle dönebilir mi???
    17.HAFTA: Trabzonspor- Ankaraspor: Ankaraspor ligin en az mağlubiyet alan takımı (Sadece 1 mağlubiyet) Yani neredeyse nağmağlup. İçerde dışarda çok dirençli oynuyorlar ve asla disiplinden taviz vermiyorlar. Aykut Kocamanla Ankaraspor mağlup edilmesi en zor takımlardan biri hatta birincisi... Sizce Trabzonspor bu haliyle bu zorluğun üstesinden gelebilir mi???
    Şimdi bu kadar analizi neden yaptığıma gelelim... Arkadaşlar görünen köy kılavuz istemez. Dilim söylemeye varmıyor ama ilk yarı bittiğinde bu tespitlerde göz önüne alındığında görülecektir ki Trabzonsporumuz ilk yarıyı küme düşme hattının içinde hatta sondan ikinci olarak tamamlayacak... Allahtan K.Erciyes bizden daha kötü durumda...
    Bu durum Trabzonspor için ne büyük bir tramvadır sanırım hepiniz anlıyabiliyorsunuzdur... Trabzonspor için şampiyonluk mücadelesi vermek kolaydır. Ama böyle bir mücadelenin içine girmek Trabzonspor için çok ağırdır. Çünkü Trabzonspor daha önce hiç böyle bir mücadelenin içerisinde bulunmamıştır. Sizce bu ruh hali Trabzonsporu nereye götürecektir???
    Bakın Trabzonspor küme düşecektir demiyorum... Allah korusun! Ama böyle bir tramva büyük takımların kolay kolay altından kalkabileceği bir durum değildir. Ki Trabzonspor bugünlerde bu psikolojik çöküntüyü ziyadesiyle yaşamaktadır...
    Sonuç olarak eğer bu dönemde biz de Trabzonspordan elimizi ayağımızı çekersek, her maçta, her platformda sürekli negatif tepki verirsek korkarım ki Trabzonsporumuz gün geçtikçe hızla dibe doğru batacaktır. Bu camiayı depresyondan kurtarabilecek tek güç taraftarıdır. Biz taraftar olarak elele verip her türlü destekle bu çocukların yanında olmak zorundayız. Onlar bunu iliklerine kadar hissetmeli... Onları yeniden ayağa kaldırmanın başka hiçbir çaresi yok. Burada en büyük görev de yine Trabzondaki Trabzonspor taraftarına düşmektedir. Lütfen arkadaşlar artık Avni Akeri tıka basda doldurup 90 dakika destek olma zamanıdır. Tüm bu desteğe rağmen kazanılamazsa bile tepki vermek yerine desteğe devam edilmelidir. Bıkmadan, usanmadan....
    Yoksa.... Yoksa... İşte orasını düşünmek bile istemiyorum...
    4 haftadır gol atamıyoruz evet ama dünkü maçtaki verilmeyen gol neydi.yada ofsayt pozisyonları. kaç pozisyonumuz haksız yere kesildi. bu durumdaki bir takım için o pozisyonlar ne kadar önemlidir. sonra takım yoruldu ikinci yarı oyundan düştü.

Kupada eskişehire atılan goller sayılmıyomu.maç oynana kadar Eskişehir taş gibi takımdı dikkat edilmeli idi,bizi zorlayabilirdi,hatta yenebilirdi DENDİ.

maçları değerlendirmişsin. bizi yenen bjk yi yenen fb ile berabere kalan sakarya gs den (gs gibi takımdan) 4 yedi. şuan lig ve takımlar öyle bir haldeki kimim kime ne yapacağı belli değil.vestel esiyodu ne oldu. fener maçı için ise fenerin hali çok mu parlak. hep aşağı bakıyosunuz yukarı bakın 1.ile 2. ile 3. ile ve 4. ile aramızda kaç puan var.özellikle 4. dikkat.bu kadar kötü dönemimizde bile 4. ile aramızda ki puan farkı 3.evet sadece 3.

ama şimdiden 2.lig lafları düşeceğiz bilmem ne.bahsettiğiniz Samsunspor yada Bursa değil.Trabzonspor. Zor biraz düşmesi isteseler düşüremezler.
    Tamam durumumuz iyi değil. düşeceğiz diyorsunuz.kim çıkacak üstümüze sayın bakalım 15 takımı da görelim kim bizi altta bırakacak.

Daha önce yazdım yine yazıyorum.araya kadar enaz kayıp. sonrası en kötü bu ligi 4. tamamlarız.Oda en kötü. bu başarı mı hayır başarısızlık.ama Trabzonsporu Ligten düşmemeye oynayacak takım değil.

Biz düşersek herhalde bu hali ile bjk de bizlen gelir halleri bizden farklı değil.

Nereden
    İstanbul

tekrar soluom lıg ucuncusu gs ve lıg dorduncusu bjkyle aramızdakı puan farkı sadece bes ustelık bjk bu hafta kadıkoyde fenerle oynıcak yenıldımı oda kume dussun ozaman olemı... bjk-ts macından oncede trabzonspor sekız yer yedıbırlık rekor kırılır gıbı dusunen ınsanlar sımdıde dusmekten bahsedıo yuzsuzsunuz o bahsettıgınız trbzon bjkyı ınonude yendı soledıgınız laflar uzerıne o takımla gurur duydunuz bu takım bu sene lıgı ılk ıkıde ucte dortte bıtırırse hangı yuzle sevınceksınız... sız bu takımı sevmeyın ya ıhtıyac yok...
    Gurbetçi Gençler.

Nereden
    Samsun

Gözbebeğimiz, anamız, avradımız, sevgilimiz, herşeyimiz Trabzonsporumuz eriyor. Geceleri uyuyamıyorum artık, önüme ne çıkarsa yıkıp devirmek istiyorum, ruhsal travmalar yaşıyorum, sağlığım bozuldu, oğlumla iletişim kuramaz oldum , nedir bu durum, ne yapacağız biz?"

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çok güzel tercüman olmuş bize Nihat Genç
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)