Sayfa 1 Toplam 43 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1075 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor - Eskişehirspor (Türkiye Kupası)

HapSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart Trabzonspor - Eskişehirspor (Türkiye Kupası)

( Tarih: 08.11.2006 16:00 )

Umarim hersey düzelir ve bu mac takimin moralini yerine getirir
    haydi Bismillah
    Konu HapSi tarafından (04.11.2006 Saat 22:58 ) değiştirilmiştir. Sebep: kelime hatasi ;)

eskişehir tehlikeli yenilriiz
    "Hayatta Yegane Üstünlüğüm Türk Doğmaktır" K.Atatürk

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

neden şöyle şu maçı rahat rahat alırız diyemiyorum? neden korkuyorum hala hele de avniakerde? nedennnn?
    VERENA (KIRANKAŞ)

cableTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

ziya hoca koca eskişehirspora karşı bi önlem alır herhalde..
    hocam : rakip eskişehir gözünü seveyim bak çift forvetle çıktın (!) perişan ettin bizi, bu maça mutlak 5 önlibero ile çıkman lazım bide avni akerdeyiz üstüne üslük. beraberlik bile bize yeter hocam seni seviyoruz....
    hey allahım ne hallere düştük yaaa
    Muhabir : Hocam hiç bir şey yok içersin de !!! (Vuvuzela için)

Şenol GÜNEŞ : Olmaz mı... Bağımsızlık var, özgürlük var...Onun için çalıyorlar orada...

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takıma güveniyorum.İnşallah yenip moralimizi düzeltiriz.

eskisehirspor muhtemel 11
    tolga-jefferson-ahmet sahin
    (tolga solu ahmet sağı jeff ortayı koruyacak)
    defans: ufukhan-musa-f.akyel-cağdaş-stepanov-m.keçeli-m.ocak
    Hüseyin
    "Hayatta Yegane Üstünlüğüm Türk Doğmaktır" K.Atatürk

Alıntı maestro_TS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eskişehirin sakaryadan farkı yok merak etme. sizde hala küçümsiyorsanız bu takım harbi kazanamaz
    Katılıyorum Eskişehirspor hiç de yabana atılacak bir rakip değil, hele Trabzonspor şu haldeyken.
    Koyverdun gittun bizi...
    Ekmeğin ova,yüreğin dalga,gurbetin farz olduğu yerin evlatlarıyız.
    Republic of Of
    [COLOR="DarkRed"]

diskus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

tüh be maca bakamiycam saat 16 macmi olurmus be.bakamiyacagima göre belki kazaniriz.artik yavas yavas kötü gidisin sorumlusu olarak kendimi görmeye basladim,ben bakamasam belki ugurlu olur takim icin.

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bazi arkadaslar takima güveniyorum diyor...nesine güveniyorlar??
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabfobi
    Bu fobi 22 yıldır yoğun bir şekilde var olmaktadır.Ya derbileri alıp küçüklere yenilir,ya da küçükleri yener derbilerde yenilir.Ne zaman geleceği belli olmaz.Özellikle 3 istanbul cırtlağı yenildiği haftalar da ortaya çıkar ve bir süre devam eder.Çözüm güçlü bir birleşme,akıllı Transfer ve tek amaç şampiyonluk olmalıdır.Musampa-Ersen-Hüseyin ile zor dostum çok zor.En önemlisi geçmişindeki anlı şanlı Şampiyonlukları hatırlayıp,başarılı olmaktır.
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Punisher-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bazi arkadaslar takima güveniyorum diyor...nesine güveniyorlar??
    Takımın adına güveniyorum.Bu maçı alırsak ismimizle alırız.

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ben emin dğilim eskişehir bizi eynebilir.ziya hoca da ciddi önlem alır zaten 4 ön libero gibi
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Emre Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takımın adına güveniyorum.Bu maçı alırsak ismimizle alırız.
    güzel düsünce kardesim ama malesef bu Formanin hakkini veremeyen futbolcular bu gidisle Takimin adini bile kirletiyorlar
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

cableTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Alıntı pacos_bill Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum Eskişehirspor hiç de yabana atılacak bir rakip değil, hele Trabzonspor şu haldeyken.
    işte benim demeye çalıştığımda bu bizi ne hale düşürdüler:
    bir kaç sene evvel biri gelecek diyecek ki tabzon kendi evinde 2. lig takımı ile maç yapacak sonuç ne olur??
    kim derdi taraftar hafife almamak lazım diyeceğini, yok yeni hoca gelmiş havaları iyimiş yok takımın durumu kötüymüş...
    bizi bu duruma düşürenler daha beter olsunlar inşallah
    Muhabir : Hocam hiç bir şey yok içersin de !!! (Vuvuzela için)

Şenol GÜNEŞ : Olmaz mı... Bağımsızlık var, özgürlük var...Onun için çalıyorlar orada...

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

öncelilkle 1 puan kontra ataklarla golü bulmaya çalışalım. 1 puan alırsak heralde Trabzon kümeye die bağırmazlar

Bir zamanlar Trabzonspor formasını koysanız sahaya o yeter derdik ama; şimdi bizi mazimize hapsedenler utansın demekten başka ne gelir elden.
    Koyverdun gittun bizi...
    Ekmeğin ova,yüreğin dalga,gurbetin farz olduğu yerin evlatlarıyız.
    Republic of Of
    [COLOR="DarkRed"]

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ziya doğan ın son maçı olma ihtimalinden dolayı,(bundan sonra her maç topun ağzında gerçi)fazla risk alacağını sanmıyorum.mustafa keçeli-murat ocak-çağdaş-ferhat 4 lüsü arasında yapılacak değişiklikler dışında bi değişiklik olacağını da düşünmüyorum.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çok ama çoook zor maç olacak şanslar eşit 1 0 alırız belki

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

es es in taraftarı sakaryadan daha pis
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

AKSOY_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

6 defans 3 ön libero 1 forvetle çıkar 1-1 berabere kalır 1 puan kaparız
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

Orhan_Gazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

zar zor 1-0 yeneriz diye düsünüyorum.

adherent_1
    Ziyaretçi

Değerli okuyucular öncelikle Trabzonspor için şunu söylemek yerinde olur.”Balık baştan kokar.”e yazık ki Nuri ALBAYRAK” ve yönetimi sezon başında takıma gerekli olan transferleri yapamamışlardır. Yapılan birçok transferde ise şu anki durumuyla ancak 3. ligde forma giyebilecek oyuncular, vasat oyuncular takıma satın alınmıştır. Burada şunu belirtmekte yarar var. Bu takımın çok büyük paralarla transfer edilen oyunculara veya vasat oyunculara ihtiyacı yoktur. Bu takımın öncelikle sahaya yüreğini koyacak, futbolunu daima üst seviyeye doğru taşıyabilecek, kaliteli oyunculara ihtiyacı vardır. Bu oyuncunun Trabzonlu olması önemli olmakla beraber bu, ikinci derecede önem taşır. Dolayısıyla yönetim, Lazaroni gibi bir çobana 600 bin dolar para kaptıracağına, marcelinho gibi vasat bir oyuncuya dünyanın parasını vereceğine, bu paraları alt yapıdan futbolcu yetiştirmek için harcasa, gelecek vad eden “Türk” oyuncuları için kullansa iyi olmaz mıydı? Bizim, taraftar için oynayacak, para kazanmayı ikinci planda görecek, disiplinli, karakterli ve en önemlisi istikrarlı futbolculara ihtiyacımız var. Onun için yönetimin kendine bir çekidüzen verip bu yönde uzun vadeli politikalar izlemesinde bence yarar var. Öyle kısa vadeli politikalarla örneğin marcelinho yu transfer edip, “tamam bu transfer taraftarı epey oyalar” anlayışıyla hareket eden ve bu zihniyette ısrar eden yönetimler yok olmaya, kötü yad edilmeye mahkumdur.
    Diğer taraftan takımın şu anki durumuna ve futbolcularına baktığımda bana göre takımın kadrosu doğru bir şekilde ve doğru bir taktikle sahaya sürülse bu takım, en azından ilk beş sıraya oynar. Ancak bu kadro, başına ancelotti bile gelse kesinlikle şampiyon olamaz bunu da eklemek gerek. Arkadaşlar şunu söylemek gerek ki uzun süreden beri yakından takip ettiğim kadarıyla özellikle Musa Büyük ve Hüseyin Çimşir kesinlikle bu takımda yeri olmayan oyuncular. Allah aşkına arkadaşlar Hüseyin Çimşir bu takımda senelerden beri forma giyiyor. Bu adamın futbolunda bir adım olsun ilerleme görebildiniz mi? Nedir b oyuncunun hali? Hiç Trabzonluya yakışır şekilde top oynuyor mu ya? Ha diğer oyuncular çok mu iyi? Hayır. Bana göre birkaç futbolcu daha amatör ligde oynamaya layık oyuncular. Ancak onlar da yeri geldiğinde bu takımdan def edilmeli. Gelelim Ziya Doğan’a… Ya Allah aşkına bir takım bu kadar mı defansif analayışla oynatılır ve bu kadar mı kolay gol yer. Siz hem gol yememek adına takımı defansif özellikte kuruyorsunuz hem de çok basit goller yiyorsunuz. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu… Kimse bu Ziya Doğan a hatırlatmaz mı ki oyunda yeterli sayıda ve yetenekte orta saha oyuncusu olmadan, orta sahada top çevirmeden, orta sahada gerekli presi yapmadan, sağ ve sol kanattan gerekli bindirmeler adam gibi yapılmadan, en önemlisi kaleye adam gibi şut çekilmeden kısacası takım gibi oynamadan çağın futbolunu yakalamak imkansız… Allah aşkına Musa Büyük gibi amatör bir futbolcu nasıl olur da bunca hatasına rağmen hala defansın sağında oynatılır? Nasıl olur da hala elde bulunan futbolcuların içinde kaliteli sayılabilecek simkowyak gibi bir futbolcu kenarda tutulurken orta sahanın ortasında iki pas yapmaktan aciz Ferhat oynatılır? Nasıl olur da hala Trabzon’da, kendi iç sahamızda biz tek forvetle, rakip takımlar karşısında ezile ezile defansif futbol oynarız? Nasıl olur da biz hala defansın önünde, takımı çekip çevirecek olan bir mevkide, Hüseyin gibi boyu uzun ancak futbolu kısa, üç pas yapmayı beceremeyen, bırakın takımın kaptanı olmayı yedeklerde bile yeri olamayacak bir oyuncuya muhtaç oluruz? Nasıl ile başlayan soruları sıralasam bitmez! Peki tüm bunların sorumlusu kim? Bu soruya herkes ortak bir cevap aramalı!.. Ha bu oynatılan oyuncular 1.ligde şimdiye kadar boşuna mı top koşturdular, hepsinin bir kariyerleri var derseniz ben de şunu derim, yüreklerini sahaya koysunlar, mücadele etsinler, Allah aşkına üç-dört pası adam gibi yapsınlar ve en önemlisi kendilerini devamlı geliştirsinler. İşte o zaman ikinci lige düşseler de üzülmem. Çünkü benim iyi top oynayan, futboluyla zevk veren bir takımım var derim.
    Ben son olarak şunu söyleyeyim: bu takımın yeni bir staddan önce yeni bir yönetim ve teknik adama ihtiyacı vardır. Çünkü Nuri ALBAYRAK hala takımın kadrosunun yeterli olduğunu iddia ediyor. Hâlbuki siz okuyucularda takdir edersiniz ki bu takımda defansın sağına, orta sahanın ortasına ve en önemlisi de Fatih Tekke nin yerini dolduracak bir forvete ihtiyaç var. Ancak en önemlisi yüreğini ortaya koyacak oyunculara ihtiyaç var. Bu takımda yönetimle birlikte teknik direktörün de değişmesi gerekli. Çünkü Ziya hocanın futbol mantığı çok eskimiş bir mantık ve aynı zamanda sıkıcı bir mantık. Ziya hocanın, -bu futbol mantalitesini değiştirmediği sürece- hiçbir takıma faydası olamaz. Diğer taraftan bu takıma gelecek teknik adamın kesinlikle takım halinde hücum ve takım halinde defans mantalitesine sahip, oyunu kazanma düşüncesinden önce iyi futbolu benimseyen, takımı her türlü hücum ve defans organizasyonuyla donatabilecek kapasitede, hücumda presi, defansta ise yakın markajı uygulatabilecek, kısacası oyunu ve takımı iyi okuyabilecek ve buna göre gerekli müdahaleleri yapabilecek bir teknik adam olması gerekli. Ziya Doğan gibi maçın elden gideceğini anlayınca orta saha veya hücum oyuncularını bir kurtarıcı olarak oyuna süren bir teknik adam asla olmamalı. Herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum…

ligarba61
    Ziyaretçi

Ne alaka ya kim düşünür eskişehir maçını yazı yazmak için ne kadar çırpınanlar var burda ,ayıptır ya takım ne hallerde bir gün sonra eskişehir maçı hakkında yorum yapsanız ne olur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Atarı 5-10 tane unuturuz 3 haftada giden 9 puanı
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı tselif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atarı 5-10 tane unuturuz 3 haftada giden 9 puanı
    yok elif yook.1-0 olsun bizim olsun mantalitesini artık daha iyi anlıyorum.artık eskişehirspordan korkar olduk.bu takımı bu seviyeye düşürenler utansın.
    T R A B Z O N S P O R

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)