Sayfa 47 Toplam 47 Sayfadan BirinciBirinci ... 37 45 46 47
Toplam 1170 adet sonuctan sayfa basi 1,151 ile 1,170 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gençlerbirliği 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu... | STSL 28. Hafta

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

bir oyun yapımız olmadığı için evdeki maçlarda taraftar baskısı gazla takım kazanıyor ama deplasmanda sıfırız çünkü bir oyun yapımız yok deplasmanda tek pozüsyona giremiyoruz arkadaş yaa istendiği kadar transfer yapılsın yine başaramayız takım top oynamıyor bu iş ersunla olmayacak ben kararımı verdim.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beklediğim bir sonuçtu. Mehmet'in olmadığı maçlarda saha içi organizasyon kabiliyetimiz %70 civarı düşüyor... Bunun çözümü var mıydı? Evet. Kendisi kadro dışı maalesef...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı 61ronin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu kadroyla ligin açık ara en kötü oynayan takımıyız ne bir taktik teknik ne bir plan oyun yapısı var malesef bu iş galiba ersunla olmayacak.şenol hocanın değerini bilmedik ligin en keyif veren açık ara en süper futbolunu oynayan takımı bursa şenol hoca bizim bu kadroyu uçururdu.
    Fatih Atik, Soner, Musa Nizam, İshak, Akbaş, Salih Dursun, Sefa, Deniz gibi adamları ancak Şenol hoca uçurur evet. Ha, bi de Oflu hoca...

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Deplasman maçlarımızı izlemek korku filmi gibi
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

lazibere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maç kaybediyoruz, sinirlenmiyorum
    Maç kazanıyoruz, hoplayıp zıplamıyoruz

Neden?

Çünkü, Bu takımın istikrarlı bir oyunla skor alacak kapasitesi yok ve bu sene için de ne futbolcular da ne de Hocasında nede taraftar olarak bizde en ufak bir heyecan yok. maç izlerken, mevcut oyuncuların kaç tanesiyle yola devam edeceğiz, kimler elimizde patlayacak v. s ve hangi mevkilere transfer yapmamız gerekiyor diyerek izliyoruz. Golleri Mehmet ve Cardozo ve medyani haricinde kimse atmadığı için onlar olmadığında da maç zaten kazanılmayacak diye onyargımız baştan oluşuyor zaten

Çözemediğim şey ise? Zaten umudumuzun olmadığı bir sezonda, Stoper mevkisinde Bosingwa'nın ısrarla oynatılması. hayır da bosingwa dört dörtlük stoperlik görevini yerine getirse bu tercihi anlayabilirm de ama Aykut Demir'den daha mı iyi yapıyor o işi ki orda deneniyor, ya da seneye bosingwa orda mı yer alacak?

Burda ekonomık gerekçeler ile Aykut'un yer almadığını düşünüyorum sanırım maç başı odemek istemiyorlar.

Neyse

Bosnigwa yerinde oynamadığı müddetçe, gelecek sezonun oyuncu planlamasında bu oyun taktiğiyle doğru sonuçlar alınamayacaktır.

70 dakka hiç bir şey yapmayan ve beraberlik iyi skordur diye düşünen takımın hocası, 70. dakkadan sonra 6 futbolcunun saha içi yerlerini değiştirerek gol arıyorsa burda sorun var demektir. ?
    Aptallık nedir biliyor musunuz ?
    50 kuruşa içtiğin suyu, 1 liraya işeten düzene destek vermektir..

Nereden
    İstanbul

Bosingwa'nın bu maç sağ kenar oynamaması bir hata olabilir eyvallah ama sanki Bosingwa'yı sağ kenarda oynatmak tüm herşeyi çözecekmiş gibi davranılıyor. Canımı sıkan bu. Tabi ki herkes eleştirebilir. Vahid Hoca'nın son günlerinde ben de çok yüklendim bu mevki işleri yüzünden ama tüm çözümü buna bağlamak doğru değil.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Deplasmanda 14 maçta 2 galibiyet.....

düşme hattındaki 3 takımdan başka sadece konya bu kadar kötü istatistiğe sahip....

yani ligin deplasmanda en kötü 5 takımından biriyiz....

en fazla gol yiyen 7.takımız......

iç sahada ise en başarılı 3 takımdan biriyiz.....

genellikle Trabzonspor futbolcularına baskı oluşturuyor diye iç sahada puan kaybetmesinden yakınılırdı....

şimdi deplasmanda resmen yokları oynuyoruz....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı piskopatrizeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5. olursak avrupaya gidebiliyormuyuz ? ( türkçe ne acaip dil 8 tane ek kullandım )
    300 milyon TL harca 5. ol 5. olarak avrupaya gidilecekse yere batsınn lanet olsun avrupasına Koca Trabzonspor taraftarını 5. cilik gibi bir kepazeliğe mahkum edenlere bunun hesabını sormayıp millete hayal satanlarada lanet olsun .Hani diyordum ya basın bizi niye küçük görüyor hep İstanbul takımı konuşuluyor futbolcular niye İstanbul takımına gitmek istiyor ......Ben hic bir İstanbul takımının lig 5.ciligine sevindiğini görmedim hatta 2.ciligi bile başarısız görür İstanbul takımı böyle bir sonuçta ne hoca ne başkan o koltukta oturabilir ama bizde herşey süt liman geleceğin kadrosunukurdum ddiyenler deplasmanda 28 haftada sadece 2 galibiyet alınması izah etmeye bile yeltenmiyorlar.Kısacası bizden HİÇ BİR BOK OLMAZZZZ.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Skoru tahmin ettim, herkes etmiştir puan kaybı oluyor deplasmanda ama ilk yarı çok güzel oyun oynadık gençler gelin bize atın alın maçı dedi beceremedik.

Maçı öncelikle soner denen şahıs sonra ersun yanal yüzünden kaybettik. Ben sonerden utanıyorum arkadaşlar bilmem siz ne şekilde sövüyorsunuz ama ben orayı aştım kin güdüyorum, nefret ediyorum, açıp aldığı paraya imzaladığı sözleşmeye gönderilmek istemesine rağmen işleri zorlaştırmasına çalışmalarına oyunlarına hareketlerine bakın, ya faul yapılmayacak yerde faul yaptı bari hiç bir şey yapamıyorsun gez sahada pres yap ama bir şey yapma.

Bu şehir volkan şene küfür ederek gönderdi, asla tasvip etmiyorum ama normal insan gibi tepki gösterilerek artık bu herif gönderilmeli ben tahammün edemiyorum kızgınlığı bırakın, utanıyorum artık.

Diğer şeyleri de uzun uzadıya anlatmaya gerek yok ya biz çocukken marcelinhoda sol bek oynadı bosingwda efsane olduğu mevki dışında her yerde oynuyor yıldız futbolcuların kaderi bu demek ki, böyle ahmak böyle saçma bir sistem, hangi futbol otoritesine sorarsanız sorun gerekirse defans 4'lüsünün 3'ünün yerine kalecileri koyar bosingwayı sağda oynatır. Bu provakedir, bu aymazlıktır, bu boş boğazlıktır. Şu mantıkta biri transfer yapacak ve takım kuracak. Yazık gerçekten çok yazık. Umarım bosingwa ve cardozo arabistana gider, arap bile daha akıllıdır aa bu adam dünyaca ünlü sağ bek o zaman sağ beke koyayımda şalvarım şenlensin der, aaa bu adam forvet ve buna sanırım bol bol orta açmam beslemem lazım orta açacak adamı sağ beke koyayımda orta gelsin der, yapar bunu vallahi yapar, arap yapar bunu ersun yapamaz, türklerin egosuna lanet olsun, ersun şu anda dalga geçiyor ben başka bir mana veremiyorum.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Nereden
    İstanbul

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    300 milyon TL harca 5. ol 5. olarak avrupaya gidilecekse yere batsınn lanet olsun avrupasına Koca Trabzonspor taraftarını 5. cilik gibi bir kepazeliğe mahkum edenlere bunun hesabını sormayıp millete hayal satanlarada lanet olsun .Hani diyordum ya basın bizi niye küçük görüyor hep İstanbul takımı konuşuluyor futbolcular niye İstanbul takımına gitmek istiyor ......Ben hic bir İstanbul takımının lig 5.ciligine sevindiğini görmedim hatta 2.ciligi bile başarısız görür İstanbul takımı böyle bir sonuçta ne hoca ne başkan o koltukta oturabilir ama bizde herşey süt liman geleceğin kadrosunukurdum ddiyenler deplasmanda 28 haftada sadece 2 galibiyet alınması izah etmeye bile yeltenmiyorlar.Kısacası bizden HİÇ BİR BOK OLMAZZZZ.
    o zaman her sene onlardan en az 2 başkan 2 teknik adam bir kaç tane de oyuncu postalanıyor bak sen şu kıyıma

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erkan ve soneri kadro disi birakip bosingwayi yerinde oynatmak bu kadar mi zordu be hoca..yazik ya bu kacinci taktiksel hata yuzunden kaybedilen mac
    Soner
    *iki yıldır sonerin bittiğini yazıp çiziyorum.
    *adam ölü gibi oynuyor,
    *durarak top oynanmaz,
    *kendisi güçsüz,kafasında bitirmiş futbolu bence
    GURUR6134
    dün maçı kapalıda izledim,
    çok samimi söylüyorum,
    soneri maçtan önce özellikle 20 dakikaya yakın takip ettim.
    takım ısınmaya çıktı,bu esnada yedeklerde çıktı.
    soner çıkar çıkmaz
    bizim bulunduğumuz yere yöneldi.
    kendisine benziyen biriyle 2-3 dak.tel örgülerin önünde konuştu,
    sonradan öğrendim abisiymiş.
    panik halinde soner saha kenarında biriyleriyle görüşüyor,abisi bir dışaro bir içeri....
    bu arada takım ısınma hareketlerine devam ediyor.
    soner abisiyle devamlı el kol hareketleriyle konuşuyor.
    üzüldüğüm konu ersun hocanın yardımcıları sahada bir tanesi soneri uyarmıyor...
    en son ailesinden 6-7 kişinin girdiğini gördüm stada,soner ondan sonra yalandan ısınmaya başladı,
    ikinci yarı Oyuna girdi sizde izlemissinizdir.
    vurdum duymaz,toptan kaçıyor,golcü gibi rakip ceza sahası içinde dolaşıyor,
    kardeşim sen oyun kurucusun,orta sahaya yaklaş top iste,adam eksilt,can alıcı ara pası ver,kim dokunsa gol olur misali ortalar kes...adam bitmiş arkadaşlar..
    unutmadan kendisini yakarıda yazdığım şeylerle göstermek yerine,kazandığımız ve golle sonuçlanan frikikte göstermek istedi topu aldı yusufa vermedi,ersun hoca talimatıyla yard.hoca bağırdı topa yusuf vursun dedi öyle topun başndan ayrıldı.
    demek istediğim şey maçtan önce ailenle değilde maça konsantre olsaydın,iyi ısınsaydın,kendini maçaverseydin daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Bugun salihi gordum. Isiklarda arabasıyla bekliyordu. Egildim Bosingwa sağbektir stoper oynamaz hocaya söyle dedim. Şaşırdı, bakışları arasında gözden kayboldum..
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Erdal DİLEK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugun salihi gordum. Isiklarda arabasıyla bekliyordu. Egildim Bosingwa sağbektir stoper oynamaz hocaya söyle dedim. Şaşırdı, bakışları arasında gözden kayboldum..
    ola ne işi var oralarda hafta sonu maç var
    TrabZonguldaklı...

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Erdinç Dilek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ola ne işi var oralarda hafta sonu maç var
    Ankaradan memleketine geldi. Dun izinliydiler ya...stres aday...
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maçın geniş özetini nereden izleyebilirim? Divane sayfasında bulamadım.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın geniş özetini nereden izleyebilirim? Divane sayfasında bulamadım.

bence hic izleme
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Efsane efsane ne efsanesi ile başlayan 10 saniyelik küfürlü tezahurattan dolayı Rize deplasmanında seyircimiz alınmayacak. Gençlerbirliği maçında FB'ye küfür etmenin mantığını pek anlayamıyorum...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Gençlerbirliği 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu... | STSL 28. Hafta

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence hic izleme
    Diyorsun Neyse, kalsın o zaman..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

melihergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

medjanide olmasa batıcaz arkadas bu nedir yahu
    Bordo-Mavi

Nereden
    İstanbul

Alıntı melihergun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    medjanide olmasa batıcaz arkadas bu nedir yahu
    renkdaş cevap basit bu takım top oynamıyor bir sistemi yok kör dövüşü gibi acaip bişey oynuyor bi pas sistemi çalışılmış bir kontra atak planlanmış kurgulanmış bir sistem felsefe yok takımda yani hocasız çıksalar gene böyle oynarlar burda cardozoyu bile suçlu ilan edenler var sanki takım maçlarda 10 pozüsyona giriyor cardozoya pas atabiliyorlarmış gibi cardozo gibi dünyadaki en iyi on golcüden biri bile suçlanabiliyor ersun hoca beni hayel kırıklığına uğratmak üzere. her zaman türkiyede en mükemmel oyunu şenol hoca oynatmıştır şu andada ligin açık ara en güzel zevk veren futbolunu bursa oynuyor .ersun hocaya istediği transferler yapılsın ondan sonra bakalım ben bir yıl daha süre veriyorum ona çünkü ersun hocayı seviyorum. ama yine bu takım deplasmanlarda böyle aciz sıfır pozüsyon oyanarsa ersun hocanın bilet kesilmeli ve hemen şenol güneş getirilmeli şenol hoca iyi kadroyla ligi domine eder .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)