Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kırmızı Seninle Güzel Michael Schumacher!..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Standart Kırmızı Seninle Güzel Michael Schumacher!..

Forumda çoğu arkadaşımızın en sevdiği F1 pilotu yarışları bıraktığına göre kendi ismini taşıyan özel bir başlığı hakediyor. Bundan böyle M.Schumacher taraftarları olarak görüş ve fikirlerimizi bu başlıkta paylaşalım...

Son sezonunda şampiyonluğu çok haketmesine rağmen bazı aksilikler yüzünden maalesef şampiyon olamadı ama son yarıştaki görüntüsü bizleri yine şaşırttı ve "Erken Bıraktı" dedirti. Yeri asla doldurulamayacak bir pilot. Benetton'da 2 şampiyonluk yaşadı ve ayrıldıktan sonra kesin olan 3.şampiyonluğu Ferrari'ye geçerek tepti dendi. Ve yıllar sonra Ferrari tarihine inanılmaz başarılar yaşattı.

Sonra yine devam ederiz!..
    Konu Kaya tarafından (29.07.2009 Saat 22:28 ) değiştirilmiştir.
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

irfanköse276 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

7-Hem dünya şampiyonlugu sayısı hemde bır sezonda en fazla üst ğste bırıncılık rekoru
    13-2004te 13 bırıncılık bır sezonda en cok yarıs kazanan
    22-Toplam hat-trıck sayısı(bır yarısta pole-position,birincilik ve en ıyı tur zamanı)
    67-2002de ıkınıcye 67 puan fark ve en acık sampıyonluk
    68-Pole-positionda basladıgı yarıs saysı
    76-En ıyı tur zamanını yaptıgı yarıs sayısı
    91-Elde ettıgı bırıncılık yarısı
    114-ılk ıkı sırada basladıgı yarıs sayısı
    148-Bır sezonda (2004) puan rekoru
    154-Podyuma cıktıgı yarıs sayısı
    250- F-1 katıldıgı toplam yarış
    1.369-Yarış karıyerı boyunca topladıgı puan....

M.Schumacher'e ayırdığımız bu sayfada başka takımlarla ilgili yorum yapmak istemem ama parlement mavisi ferrari kırmızısı gibi herkes tarafından bilinen renklere bir dönem sanki mclaren grisi de katılır gibi olmuştu di mi
    Somali'de insanlar ekmek bulamayıp açlıktan ölürken, Bilbao taraftarlarının bana ekmek atmasını hayretle karşıladım.

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Schumacher için yazak okadar çok şey varki kaya arkadaşımında dediği kırmızıyı o sevdirdi bize o ki dünyanın en iyi pilotu o ki bir kahraman hepimiz için belkide

artık piste kimi tutarız bilmiyorum bakalım hayırlısı artık siyelim GÜLE GLE schumi
    "Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını aramayı alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

o degilde kırmızı hostes kızlarada cok yakısıyor sahsen gordum

ama saka biyana Schumacher yerı dolmaz
    "t®ß" Biz TRABZON'luyuz; Susarsak Güneş Doğar, Konusursak Ay yanar, İsyanımızda Kıyamet Kopar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Schumacher...Efsane ve ne mutluki onu canlı canlı heyecanlı bir şekilde görmek izlemek ve ileriki nesillere anlatmak şerefi bize nail oldu...

Kanımca Schumi f1 den kopmayacaktır ve nice şampiyonluklar onun gölgesinde yaşanacaktır...
    Trabzonspor kültürünü yaşa, yaşat, öğret...
    İşte BMN!*

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Büyük yarışçı. Potansiyeli sürerken bırakması olmadı. Bence devam etmeliydi. Zirvede bırakmak güzel şey ama hala yapabilecekleri varken, çoğu şeyin kendine mal edilerek bırakma kararı al(dırılt)mak zorunda bırakılması, şüphesiz ülkemize özgü bir davranış değil. Nitekim mekanik hatalar olmasa son dünya şampiyonluğu yine onundu.

Schumacher... alkışlarla...
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

h@msi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Michaeli canlı şekilde hem de 10 sene izleyebildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Büyük pilot, müthiş bir insan. tüm yardım maçlarında oynayıp, yardım kuruluşlarına milyonlarca dolar akıtan birisi. bu sene şampiyon olamasa da son yarışında tam 19 geçiş yaparak kimin gerçek şampiyon olduğunu gösterdi. güle güle Michael, seni özliyeceğiz...

Nereden
    Belçika

pazar gunleri kalkar hemen tv basina gecerdik onu izlemek icin, 2000deki sampiyonlugunda oyle bi sevinmistimki anlatamam ne ciglik atmistim be
    İnsan ol evlat!

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

efsane olmak kolay deil. ii ki varsın Schumi..
    Hadi eyvallah..

Bartuğ13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

schumiyle başladım ben formula seyretmeye hatılarım 97-98 gibi yıllardı.hatta bir yarışta tur bindirirken hakinen önünü kesmiş ve tekerlerinden birni kopartarak yarış dışı kalmasına sebep olmuştu ve schumi hakişnenin üzerine yürümüştü onu bile hatırlıyorum.

bence o farklıydı.bana ferrariiyi,formulayı sevdiren adam o dediğim gibi.özellikle galiba 9 sene kaldı yoksa 11 mi? neyse bu süre içinde ferrariye çok şey verdi.ama o araba son 2 yarışında ona öyle hak etmediği şeyler yaptı ki...
    özellikle suzukada başlayan ve şampiyonluğu alan aslında arabasyıdı.sonra da interlagosta önce sıralama turlarında akabinde de yarışta da gördük bu 3 olay schumiye yapılacak haksızlık mıydı be ferrari?

gerçekten son yarışını özellikle seyrettim ve gördüm ki onun gibisi yok.10. başladı 4lüğe yükseldi ben evde zıplarken bii baktım herkes geçiyo onu.nasıl üzüldüm.gözlerim doldu.ve o yılmadı sonuncunun 35 saniye arkasından geldi.herkesi geçti neredeyse ve eğer 15 tur daha olsaydı diğerlerini de geçerdi biliyorum.

keşke bırakmasaydı.formula o olmayınca öksüz kaldı.hala formulaya verebilecek çok şeyi var bir pilot olarak en azından 1-2 sene daha yarışabilrdi.

onu çok özleyeceğim
    HADDİNİ BİLEN MERTTİR,VATAN BÖLÜNMEZ TEKTİR,CUMHURİYET İÇİNDE CUMHURİYET KURAN NAMERTTİR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

SERHAT KIRKAYAK,BÜNYAMİN KAHRİMAN,AHMET MUHAMMET DEMİREL VE MESUT KELEŞ!SİZİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ!21.12.2009

Takım tutmak farklı, adam tutmak farklı...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

Alıntı shooter13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    schumiyle başladım ben formula seyretmeye hatılarım 97-98 gibi yıllardı.hatta bir yarışta tur bindirirken hakinen önünü kesmiş ve tekerlerinden birni kopartarak yarış dışı kalmasına sebep olmuştu ve schumi hakişnenin üzerine yürümüştü onu bile hatırlıyorum.

bence o farklıydı.bana ferrariiyi,formulayı sevdiren adam o dediğim gibi.özellikle galiba 9 sene kaldı yoksa 11 mi? neyse bu süre içinde ferrariye çok şey verdi.ama o araba son 2 yarışında ona öyle hak etmediği şeyler yaptı ki...
    özellikle suzukada başlayan ve şampiyonluğu alan aslında arabasyıdı.sonra da interlagosta önce sıralama turlarında akabinde de yarışta da gördük bu 3 olay schumiye yapılacak haksızlık mıydı be ferrari?

gerçekten son yarışını özellikle seyrettim ve gördüm ki onun gibisi yok.10. başladı 4lüğe yükseldi ben evde zıplarken bii baktım herkes geçiyo onu.nasıl üzüldüm.gözlerim doldu.ve o yılmadı sonuncunun 35 saniye arkasından geldi.herkesi geçti neredeyse ve eğer 15 tur daha olsaydı diğerlerini de geçerdi biliyorum.

keşke bırakmasaydı.formula o olmayınca öksüz kaldı.hala formulaya verebilecek çok şeyi var bir pilot olarak en azından 1-2 sene daha yarışabilrdi.

onu çok özleyeceğim
    Güzel düşüncelerin için teşekkürler. Ufak bir düzeltme; ilk paragrafta bahsettiğin kişi aslında Hakinen'in takım arkadaşı David Couldart'tır. Hız kesip tur bindirecek M.Schumacher'in yarış dışı kalmasına neden olmuştur. McLaren'in en iyi araçlara sahip olduğu dönemde bile onlarla büyük çekişme içine girmiş ve o kazadan ötürü şampiyonluğu kaybetmiştir. Zaten o yarışı birincilikle bitirseydi büyük ihtimal şampiyon olacaktı. 2. senesinde zaten ayağı kırıldı ve şampiyonluğu kaçırdı. Neler yaşadı, neler yaptı.

Güle güle Schumi!..
    Malik bin Dinar

bu yaşıma kadar izlediğim tek efsane schumi formulayı onunla öğrendim ve onunla bitirdim o yolların hiç bitmiyecek efsenesi.

O YOLLARIN TEK EFSANESİ
    (Başarı Trabzonspora Layıktır)=BTL

PRANHA KOVALAYAN ÇILGIN HAMSİİİ

Nereden
    Hakkari

Her efsane gibi Schumacher de tarihe adını yazdırarak kabuğuna çekiliyor... Bize yaşattığı mutluluklar yeter aslında..

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gitme kal pistlerde pistler seninle güzel şchumiiiiiiii
    öldüğümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doğmadık öldüğümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNİ -TS KARADENİZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlası !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

Malik bin Dinar

Nereden
    Hakkari

Efsaneler, yaşadıklarını yaşatmayı severler. Schumi'de bize çok yaşattı.. Bazı boşlukları doldurdu diyebilirim; bir zamanlar armstrong'du direncin simgesi ve son yılların hem spor ahlakında hemde formulada kendini ispatlamış ve çoğu güzelliği yaşatmış diyebilirim.

"Efsaneleri tapınmaların tanrısı değil, tanrıların tapınmaları yaratır" diye bir söz vardır mitolojide; Schumi'ye bu güzelliğide veren Tanrıdır...

Devam kırmızı, devam kan kadar tazecik....

formulaya devam...

şumi gerçek bir efsane.kırılmadık rekor alınmadık kupa bırakmadı.

ama 2 sportmenlik dışı davranışı da unutulmayacak.

1996 yada 1997 yılında kendisini geçeceğini anlayan jacques willeneuve un üzerine direksiyonu kırdı.ve bu hareketinden sonra tüm puanları silindi.

ve bu yıl monaco sıralama turlarının son seansının son dakikalarında arabasını pistin kenarına sürerek diğer pilotların iyi derece yapmasını önledi.tabi bu da cezasız kalmadı.

ne diyelim.hatanla sevdik seni şumi.
    6 kez başardık biz bunu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bundan böyle M.Schumacher taraftarları olarak görüş ve fikirlerimizi bu başlıkta paylaşalım...
    uymak lazım...
    Malik bin Dinar

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bana da formula 1 i sevdiren schumacher dir onla başladım seyretmye ve malesef artık seyretmeyecem gibi o bıraktı ama adının ferrari de hep anılacak olması gene cezbedebilir beni ismi yeter açıkçası

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

schumacher formula tarihine adını altın harflerle yazdırdı bundan sonraki hep onun gölgesinde olacak
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

shumi için söylenecek onu tarif edecek söz yok...
    seneye ilk yarışlarda heyecenımız az olacak çünkü o olmayacak alışmak zor olacak

dün akşam haberlerde gösterdi kimi yi kırmızılar içinde
    kimiyi tamamen değiştirmiş kırmızı kıyafetler...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İzmir

Bu başlığı açalı epey zaman olmuştu. Şimdi canlandırma zamanı geldi...
    Malik bin Dinar

Hüdai Pervaneli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ooo

Süper Oldu ya

YAsli Kurt Pistlere Döndü

Ilk Aciklamasini yapti

Maik Alirim Anahtarini Deedi
    Gitme demek cok da Zor olmamali

Nereden
    İstanbul

O'nu yeniden izlemek çok güzel olucak...
    I am titanium

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)