Sayfa 1 Toplam 19 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 464 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ali Güzeldal'ı Satan Zihniyet... Yazıklar Olsun...

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Standart Ali Güzeldal'ı Satan Zihniyet... Yazıklar Olsun...

Bugün Lig A da bir maç izledim...

Malatyaspor - İstanbul Büyükşehir Belediyespor...

Maç Malatya'da...Sahada 20 yaşında bir genç fırtına gibi esti...Top takibi,sırtını rakibe dayaması,top saklaması, orta sahaya kadar gelip top dağıtması mükemmeldi...Ben Fatih Tekke' yi izler gibi oldum,gözlerimin pası silindi...1 gol attı ve sayısız pozisyona soktu arkadaşlarını...Ben Fatih'e bu kadar benzeyen bu kadar kaliteli ve genç bir oyuncu daha görmedim.Şimdi abartıyorsun diyecek maçı izlemeyenler...D spor da maçın tekrarı verilecek...Bir izleyin sonra tartışalım...Kesinlikle abartmıyorum,az bile yazdım...Öyle hareketler yapıyor ki anlatılmaz izlenir.Bu adamı daha 2 ay önce "cebren ve hile ile" gönderdiğimizi bilmesem basıp parayı alalım diyeceğim...Diaspora günlerini doldurmaya çalışan (Altay ve Antep) Fatih Tekke izlenimi uyandırdı bende ama Fatih Tekke kadar Trabzonsporlu mudur ya da biz kapıdan kovsak da bacadan gelir girer mi bilmem ama biz bu adamı satmakla maalesef geleceğimizi satmışız...Üstelik Ömer Rıza gibi geldiğinden beri tek katkı yapmamış bir adamı takımda tutarak...Üstelik hiç bir ışık vaad etmeyen Cem Demir i de tolere ederek...

Ali Güzeldal yakında bizde olmasa da diğer büyük (!) takımlarda yıldızını parlatacak...Biz de büyük ihtimalle içimizi ovacağız tıpkı Oktay Derelioğlu örneğinde olduğu gibi...

Süper bir futbolcu Ali Güzeldal...Ve biri Fatih Tekke nin veliahtı olabilecekse bu kesinlikle Ali Güzeldal olacaktır...

Gitmek istememesine rağmen "zorla" gönderenleri nefretle kınıyorum.Halbuki Sebatspor da kiralık oynamaya bile razıydı...Umarım Trabzonsporludur ve duyguları ağır basar da geri döner...Tersini düşünmek bile istemiyorum...

Bu aralar gönderdiklerimizi çağırma akımını başlattık...Önce gönder işe yaramazsın de, sonra "gel" diye geri çağır...Emrah ve Erdinç i bilmem ama Ali Güzeldal için gereken yapılmalıdır ama bence ilk önce şu Malatyaspor - İstanbul Büyükşehir Belediye maçının tekrarını bi izleyin de Tekke nin veliahtını görün...Bence boynuz kulağı da geçecek...

Yönetimin en büyük hatası bence Fatih Tekke yi değil Ali Güzeldal ı satmaktı...Bu hatadan dönülmeli bir an önce...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben izledim fazlasını değil eksiğini demiş arkadaşım bende böle bişi düşünüyodum hatta futbolcular bölümünde ali güzeldala yazacaktım..Umarım tekrar bize dönme durumu vardır komplike bir futbolcu resmen mert korkmaza veşenol gibi süper lig deneyimi olan oyunculara attığı çalımlar topu ayağında saklaması hakikaten bence arda ya gösterieln ilgi biraz ona verils esüper bir futbolcu çok geliştirmiş kendisini..
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hatirlayamadim ama Ali GUZELDAL ve Ergin KELES in gece sene hazirlayip attigi bi gol vardi.Ondan sonra herkes yeni Gokdeniz Fatih geliyor demisti.Demek ki cok dogru,insallah geri doner kardesimiz..

Egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

geldiiinde çok sevinmiştik ama gereksiz nedenler sonucu gitti. umarım bizden başka bi takıma gitmez.
    Hadi eyvallah..

Nereden
    İstanbul

Olsun arkadaşlar adam pişsin orda nasıl olsa i.b.b. spor bize çalışıyor bizim başkan ibb nin eski başkanı biliyorsunuz ordan istedigimiz futbolcuyu almakta sorun yaşayacagımız zannetmiyorum. Misal Murat OCAK.

ahmetansu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

eğer göndermeseydik. tek forvet oynuyoruz zaten yada diyelim 2 forvet le oynadık. umutu erseni kesip mi oynatıcak aliyi. o çocuk o baskıyla nasıl oynar. kendimizi bilmiyormuyuz yalnış bir hareketde geleceğini sileriz valla. bunların hepsi bilindiği için pişsin kendini ıspatlasın diye gönderildi. erginde ali de bu takımın gelecekleri. merak etmeyin beyler. bu takım kimlerigördü geçirdi. fatihlerde takılıp kalsaydı yeniler gelmezdi alttan. hekes içini ferah tutsun. hiçbir yöneticini bu futbolcuları unuttuğu falan yok.
    "Bizi asagiya çekmeye çalismayin. Bize tutunun, biz sizleri yukari tasiriz." Özkan Sümer

BMN l TRABZON

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mesutaky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olsun arkadaşlar adam pişsin orda nasıl olsa i.b.b. spor bize çalışıyor bizim başkan ibb nin eski başkanı biliyorsunuz ordan istedigimiz futbolcuyu almakta sorun yaşayacagımız zannetmiyorum. Misal Murat OCAK.
    Aksine sorun yaşayarak aldık Murat Ocak'ı kolay almadık Ali Güzeldal istanbul belediyeye gitmeyi reddetti hatta kampa bile gitmedi ve Murat Ocak bize imzayı atmıştı ama İ.B.B başkanı eğer Ali Güzeldal bize gelmezse Murat Ocak'ı geri çağırıcaz diyerek küstahlıktada bulundu yani anlıcağınız pek bi yardımı olmamış Nuri başkanın, anlaşma yap kardeşim deki 1 veya 2 yıllık kiralık oynucak de bonservisi bizde de çok mu zor , aynı şeyi Feridun'a yaptılar Elazığ'a sattılar orda yükseldi Feridun ümit milli takıma kadar çıktı sonra gidip bonservis parası ödeyerek Elazığ'a geri aldılar gene aynısı olucak sanırım tabi alabilirsek gerçektende Fatih'i görüyor gibi oluyorum tabi daha aşama yapması lazım .
    DOZER CEMİL

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

$uan SPOR D, maci tekrar veriyor...

gercekten firtina gibi esmi$ Ali...
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Alıntı ahmetansu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer göndermeseydik. tek forvet oynuyoruz zaten yada diyelim 2 forvet le oynadık. umutu erseni kesip mi oynatıcak aliyi. o çocuk o baskıyla nasıl oynar. kendimizi bilmiyormuyuz yalnış bir hareketde geleceğini sileriz valla. bunların hepsi bilindiği için pişsin kendini ıspatlasın diye gönderildi. erginde ali de bu takımın gelecekleri. merak etmeyin beyler. bu takım kimlerigördü geçirdi. fatihlerde takılıp kalsaydı yeniler gelmezdi alttan. hekes içini ferah tutsun. hiçbir yöneticini bu futbolcuları unuttuğu falan yok.

bonservsiyle verdiler Ali yi...Kiralık değil yani...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Nereden
    İstanbul

Alıntı atemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aksine sorun yaşayarak aldık Murat Ocak'ı kolay almadık Ali Güzeldal istanbul belediyeye gitmeyi reddetti hatta kampa bile gitmedi ve Murat Ocak bize imzayı atmıştı ama İ.B.B başkanı eğer Ali Güzeldal bize gelmezse Murat Ocak'ı geri çağırıcaz diyerek küstahlıktada bulundu yani anlıcağınız pek bi yardımı olmamış Nuri başkanın, anlaşma yap kardeşim deki 1 veya 2 yıllık kiralık oynucak de bonservisi bizde de çok mu zor , aynı şeyi Feridun'a yaptılar Elazığ'a sattılar orda yükseldi Feridun ümit milli takıma kadar çıktı sonra gidip bonservis parası ödeyerek Elazığ'a geri aldılar gene aynısı olucak sanırım tabi alabilirsek gerçektende Fatih'i görüyor gibi oluyorum tabi daha aşama yapması lazım .
    Ama sorun Ali GÜZELDALLA i.b.b. spor arasındaydı kaldı ki başka bir kişi başkan olsaydı biz Murat OCAK'ıda alamazdık. Herkesin malumu bizans takımları peşine düşmüştü. Ne olursa olsun Nuri başkan i.b.b. spor'dan ist. takımlarına topçu verdirmez. Bir de olaya i.b.b. spor açısından bakın kim birçok kulubun peşinde oldugu futbolcusunu başka bir futbolcunun kiralık şözleşme imzalaması karşılıgında bonservisiyle verir. Feridun olayıyla bu farklı çünkü i.b.b. sporla ikili ilişkilerimiz Elazığsporla hiç olmadıgı kadar iyi o yuzden kulubumuz bu futbolcunu TS'ye kazandırılmasında hiçte zarar etmez. Makul bir bonservis bedeli verir alırız kimse sıkıntı etmesin.
    Konu Mesut AKYILDIZ tarafından (08.10.2006 Saat 00:23 ) değiştirilmiştir.

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

eğer bonservisiyle gitmişse Aliyi geri almamız çok zor olabilir.Çünkü ali bu oyununu devam ettirirse üç ezikler peşine düşer.Başkanlarıda para için onu bize değil de eziklere vermeye kalkışabilir.İnşallah ıloveyouszymek in de dediği gibi Alinin duyguları ağır basar ve geri döner TRabzonuma.
    Bir Gün Mutlaka!!

izmirdenayhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Sana tamamen katılıyorum sevgili tutkudaşım...

Ben de geçen sene çok beğenmiştim Ali Güzeldal'ı gerçekten şu sıralar haklı olarak çok övgüyle konuşulan Arda gibi,kendine güvenli,sakin,akılcı top oynayan tekniği yüksek bir futbolcumuzdu....Trabzonsporu bir türlü benimseyemeyen V.Halilhodziç ondan yararlanmamıştı....

Şu sıralar bizde olmayan bir tarz futbolcu...Benim hayalimde hep bir pivot santrafor ve yanında tekniği iyi olan Fatih Tekke gibi veya Ali güzeldal gibi bir forvetle çift forvet oynayabilmek var...Geçen sene pivot santraforumuz yoktu ..bu sene de maalesef hem Fatih Tekke'yi hem de Ali güzeldal'ı kaybettik...

Bugün Lig A da bir maç izledim...

Malatyaspor - İstanbul Büyükşehir Belediyespor...

Maç Malatya'da...Sahada 20 yaşında bir genç fırtına gibi esti...Top takibi,sırtını rakibe dayaması,top saklaması, orta sahaya kadar gelip top dağıtması mükemmeldi...Ben Fatih Tekke' yi izler gibi oldum,gözlerimin pası silindi...1 gol attı ve sayısız pozisyona soktu arkadaşlarını...Ben Fatih'e bu kadar benzeyen bu kadar kaliteli ve genç bir oyuncu daha görmedim.Şimdi abartıyorsun diyecek maçı izlemeyenler...D spor da maçın tekrarı verilecek...Bir izleyin sonra tartışalım...Kesinlikle abartmıyorum,az bile yazdım...Öyle hareketler yapıyor ki anlatılmaz izlenir.Bu adamı daha 2 ay önce "cebren ve hile ile" gönderdiğimizi bilmesem basıp parayı alalım diyeceğim...Diaspora günlerini doldurmaya çalışan (Altay ve Antep) Fatih Tekke izlenimi uyandırdı bende ama Fatih Tekke kadar Trabzonsporlu mudur ya da biz kapıdan kovsak da bacadan gelir girer mi bilmem ama biz bu adamı satmakla maalesef geleceğimizi satmışız...Üstelik Ömer Rıza gibi geldiğinden beri tek katkı yapmamış bir adamı takımda tutarak...Üstelik hiç bir ışık vaad etmeyen Cem Demir i de tolere ederek...

Ali Güzeldal yakında bizde olmasa da diğer büyük (!) takımlarda yıldızını parlatacak...Biz de büyük ihtimalle içimizi ovacağız tıpkı Oktay Derelioğlu örneğinde olduğu gibi...

Süper bir futbolcu Ali Güzeldal...Ve biri Fatih Tekke nin veliahtı olabilecekse bu kesinlikle Ali Güzeldal olacaktır...

Gitmek istememesine rağmen "zorla" gönderenleri nefretle kınıyorum.Halbuki Sebatspor da kiralık oynamaya bile razıydı...Umarım Trabzonsporludur ve duyguları ağır basar da geri döner...Tersini düşünmek bile istemiyorum...

Bu aralar gönderdiklerimizi çağırma akımını başlattık...Önce gönder işe yaramazsın de, sonra "gel" diye geri çağır...Emrah ve Erdinç i bilmem ama Ali Güzeldal için gereken yapılmalıdır ama bence ilk önce şu Malatyaspor - İstanbul Büyükşehir Belediye maçının tekrarını bi izleyin de Tekke nin veliahtını görün...Bence boynuz kulağı da geçecek...

Yönetimin en büyük hatası bence Fatih Tekke yi değil Ali Güzeldal ı satmaktı...Bu hatadan dönülmeli bir an önce...[/QUOTE]
    A.Ersoy...Tutkumuz,heyecanimiz,vazgeçilmezimiz.... .

Nereden
    İzmir

Kutoz sen ne diyon bu konuda?))

kutoz
    Ziyaretçi

Ali Güzeldal için bir bardak soğuk su içmekten başka yapılabilecek birşey yok. Geçmiş olsun, Ali Güzeldal'ı kaybettik malesef...

Murat Ocak alınırken, neden başka futbolcu akla gelmedi hala anlamış değilim. Çok yazık oldu, çok...

Nereden
    İzmir

Sağolasın komutan aynı görüşteyiz...
    Hatırlarsın geçen sene Altay maçında,Vestel maçında tribünde yırtınıyodum bu Vahid(pek severdim kendisini bilirsin)..niye bu adamı oynatmıyo diye...Altay kupa maçında bir devre oynatmıştı sadece ben de çok şaşırmış ve tebrik etmiştim kendisini) Ammaaa 2.devre aldıydı kenara...

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bari kiralık verilseydi pişer bize dönebilirdi

k@ndemir
    Ziyaretçi

2 sene kiralık olarak gitmedi mi ?

kutoz
    Ziyaretçi

Ali Güzeldal yetenekli bir futbolcuydu. Zamanla takıma monte edilebilirdi. Yaşı genç olduğu için bu ambiansı belki kaldıramazdı ama rahat maçlarda forvete monte edilip, tribünlere ısındırılabilirdi...

Neyse, yapacak birşey yok. O şimdi gollerini B.B.İstanbulspor için atar, bizde "Bu bizim Ali değil mi?" diye hayıflanırız...

Nereden
    İstanbul

Ziya hoca istedigi takdirde devre arasında alırız bu yönetimin Ali'yi ordan ist. kuluplerine kaptıracagını zannetmiyorum. Baksanıza i.b.b. spor'un resmi sitesinde bizim başkanın gazetesinin reklamı var ben başka hiçbir sitede Yenişafak gazetesinin reklamını görmemiştim.

http://www.ibbspor.com/ic.php?id=1234568743&g=1

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ali Güzeldal gitmek istemedi zorla gönderdiler diretti ama nafile şimdi de kiralık değil satlık olarak gittiğini öğrendim.Yazık ne vardı başka adam mı yoktu ya da satma kiralık ver.Bir de Adem e üzülmüştüm.Onuda vermemeliydik.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bizde kalsa o papazların yanında oynayamayacaktı.ama satılması büyük yanlıştı kiralık olarak biyerlerde iyice tecrübe kazanmalıydı.geçenlerde bu sitede biyerde satın alma opsiyonunun bizde olduğunu okumuştum.acaba doğrumuydu
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu sene göndermeseydik yazık etmiş olacaktık çünkü takımda şans bulamayacaktı ama keşke akçabata erginle birlikte kiralık verilseydi ve orada attıkları goller bu ikili için bizleri çok umutlandırırdı.. şimdi para öde al geriye aliyi... yazık hakketten...
    VERENA (KIRANKAŞ)

kutoz
    Ziyaretçi

Alıntı verena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sene göndermeseydik yazık etmiş olacaktık çünkü takımda şans bulamayacaktı ama keşke akçabata erginle birlikte kiralık verilseydi ve orada attıkları goller bu ikili için bizleri çok umutlandırırdı.. şimdi para öde al geriye aliyi... yazık hakketten...
    Küçük bir yanlışlığı müsaade edersen düzeltmek isterim. Ergin, Sakarya'ya kiralandı. Şuan Sebatta, sadece sol açık olarak oynayan Ufuk Bayraktar var.

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Küçük bir yanlışlığı müsaade edersen düzeltmek isterim. Ergin, Sakarya'ya kiralandı. Şuan Sebatta, sadece sol açık olarak oynayan Ufuk Bayraktar var.
    biliyorumm verilseydi dedim zaten.. yani sakaryaya değilde ikisi birden aynı anda oynatılması için akçabata verilseydi demek istedim sanırım yanlış anlaşıldım...
    VERENA (KIRANKAŞ)

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

tek dileğim tabanca gibi gençler olan güzeldal ile ergin in ilerde fatih gökdeniz gibi trabzonsporun hucum gücünü çeken oyuncular olmaları
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)