Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Zenit İkinci Kez Kapımızı Çaldı: Hüseyin Rusya Yolcusu!

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Zenit İkinci Kez Kapımızı Çaldı: Hüseyin Rusya Yolcusu!

Zenit bu sefer Hüseyin'e geldi!
    Turkcell Süper Ligi'nin 8. haftasında pazartesi günü Ankaragücü ile deplasmanda karşılaşacak olanTrabzonspor, hazırlıklarını bu akşam yaptığı antrenman ile sürdürdü. Gençlerbirliği'nin Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri'nde teknik direktör Ziya Doğan yönetiminde gerçekleştirilen çalışmaya, kontrol için Belçika'da bulunan Yattara katılmadı. Bordo mavili futbolcular kısa bir ter idmanı yaptılar.

Bu arada antrenmanı Gençlerbirliği futbolcularından Kerem, Mehmet Çakır, Mustafa ve Ayman'da bir süre izledi. Ziya Doğan daha sonra kırmızı siyahlı oyuncularla antrenman devam ederken bir süre sohbet etti.

Öte yandan Fatih Tekke'yi sezon başında transfer eden Rusya'nın Zenit kulübünün bu kez de Hüseyin Çimşir transferini görüşmek için bir yetkilinin İstanbul'a geldiği ve başkan Nuri Albayrak ile bir görüşme yaptığı öğrenildi
    Superspor.

Son yıllarda duyduğum en iyi haber umarım Satılır. Hiçbir katkısı olmayan bir adamın satılmasıyla takımımız uzun yıllar sonra maçlarını 11 kişi oynamaya başlayacak
    Önce TRABZONSPOR

Volkan Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

hüseyinin günahini almayalim adam milli futbolcu en azindan iyi bir yedek olur hem trabzonlu!
    Haciosmanoglu ISTIFA

Nereden
    İstanbul

eğer gerçekleşirse yönetimin yaptığı olumlu işlerden biri olur

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

üstüne para verelim alsın gitsin zenit
    SAMPIYONLUGU GETIRIN BIZE
    CANIMIZI VERELIM SIZE

madheart61--->BDiler61

Naim
    Ziyaretçi

Neoluyor Ya
    bi Başlıkda ibrahim Transfer ediliyor
    bir başlıkta Hüseyin yollanıyor

Kim için çalışılıyor Merak Ettim
    Takım böyle önemli bir haftayagirmişken
    istanbul basınının Borazancılığını yapmak sizemi düştü

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sezonun ilk yarı bitişine çok var,bu yüzden transfer haberleri bu aşamada yanlıştır ve takımın kaptanına önümüzde bunca maç varken gitsin demekte bir o kadar yanlıştır.herşeyin bir zamanı var.ben kaptan olucam ve en büyük taraftar sitesinde bana bu kadar olumsuzluk düşünceler varken bende durmam ama kalan maçlarda ne yapacağıma karar vermem taraftara bağlı...
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Kobalas61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eğer doğruysa cok sevindim
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Nereden
    Hakkari

İnşallah satılır da kurtuluruz.... Gerçi zenit Hüseyin'i neden istiyor o da muamma.. Hayırlısı olsun ama ivedi olsun..

Kobalas61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sweetrose Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah satılır da kurtuluruz.... Gerçi zenit Hüseyin'i neden istiyor o da muamma.. Hayırlısı olsun ama ivedi olsun..

hüseyin milli takıma giden iki oyuncumuzdan biri istenmesi cok normal
    bende biz hüseyinin oyun stilini beğenmiyoruz ondan dolayı eleştiriyoruz
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Birçok gazetede bu haber var. Hatta bugün Türkiye'ye gelmiş Zenit yöneticileri.

Ocak için söz almışlar önceden.

Bunlar konu değil şimdilik. Devre arası gelsin, gerekirse gönderilir.

Daha çok var devre arasına. O yüzden bunları konuşmaya gerek yok.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

resmi bir olay var mı... varsa alıp gitsinler..
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Nereden
    İstanbul

Q ironmaster.....

aslında ikili şekilde konuşmak yazı yazmak tarzım değildir hatta forumu da saygısızlık ama genellikle yapmış oldugun yapıcı muhalefet sanırım biraz hakaret boyutuna varmış .... ben kimsenin istanbul borazanlıgı yaptıgını sanmıyorum bu biraz sevimsiz bir laf .... bu arada yapılan yorumlarda haber yorumları ... ibrahim akın ın bjk den gidecegi çok belli oldu bu adam da sezon başı bizim almak için ugraştıgımız adamdı .. konu gündeme gelince yorumların olmaması imkansız .. zaten bugünden yarına transfer edilecek diye bir şey yok .. hüseyin konusu ise sanırım DHA nın haberi öncelikle .... DHA bildiğim kadarı ile borazancılık da yapmaz yani forumdaki arkadaşlardan hariç borazancılık da yapmaz ...o haber çıkınca da arkadaşların yorum yapması çok dogal ... yoksa takımı yıpratmak bölmek MUHALEFET ETMEK değil ....

saygıalrımla ...

oflu2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence ocak ta alıp gitsinle r hüseyini..biz de onun yerine iyi bi tane ön libero alabilirz..mehmet topuz bile olabilir bu..ama korkum hasan la ferhat a kalmamız..

oflu2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

eğer hüseyini elde tutuvcaksak kesinlikle yanında hem çok koşan hem de top tutup kullanbilen oyuncuları bulmamız yada yaratmamız lazım...

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

konunun zamanlaması bir tarafa konu başlığındaki "inşallah" bölümüne takıldım ben.bu ibarenin başlıktan kaldırılmasını talep ve rica ediyorum.
    Her daim TRABZONSPOR!
    Türkiye Kyoto'yu imzaladı
    "7"

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

vallah böyle oynayacaksa hiç durmasın gittsin ama eskisi gibi oynarsa kalsın

keles76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

arkadaşlar hüseyin fatih değil bunu almak için servet dökmezler bizde bedava sayılacak paraya kaptanı satamayız .Eğer oldu ve sattarsak kesinlikle şu brezilyalı genç uşağı alalım o oğlan appiah gibiydi çok iş vardı o 10dk görüntüde eğer sahtekarlık yoksa çok iyiydi..
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Erdogdu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

giderse eger, insallah onu seven bi taraftar önünde oynar...
    bayraklari bayrak yapan üstündeki kandir, toprak eger ugrunda ölen varsa vatandir!!!!

Nereden
    İstanbul

hüseyin için fatih kadar para vereceklerini bekleyen mi var yoksa yarısı bile çok

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hüseyine iyi para vereceklerse bencede satılsın çünkü yerini doldurabileceğimize inanıyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İyiii bi paraya versinler gitsin bizde o parayla yerine ii bi topcu alırız üzerinede para artar...
    Teşekkürler ADMIN!!!

galyanlim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

biz yine fatih tekke ye dua edelim o demiştirki alın onu trabzonu kurtarın,bu işin şaka tarafı ama iyi para verirseler gitsin yeri doldurulamaz ama çünkü okadar laf sölüyoz adama hala oynamak istiyor trabzonda ve bizim adamımız hüseyin

Nereden
    İstanbul

2.5 milyon euro verirlerse ben açıkcası çok sevinirim ... hatta daha az da olur ...ama 1.5 milyon euro ın altına satmayalım ayıp .. koca kaptan ya ... 5 metreye top atamayan şut çekemeyen kafa vuramayan gol ( sezonda 3 tane )atamayan .... seyirci ile kavga eden takımı saklayan koca kaptan .... takımı 10 kişi bırakan her pozisyonda hakemle kavga etmeye yer arayan koca kaptan ...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu genel bir görüşmüş gibi başlığın sonunda (inşallah) yazılması hoş olmamış...

Hüseyin'İ beğenmiyor olabilirsiniz...Bu kendi görüşünüzdür...Burda ortak düşünceyi değil farklı düşünceleri ortaya koyuyoruz..Başlık düzenlenirse iyi olur diye düşünüyorum...

Ziya Doğan Hüseyin için sistemimin olmazsa olmazı diyor sürekli...Hüseyin Yattara gibi çalım atamadığından, öldürücü paslar veremediğinden olsa gerek bir türlü sevdiremedi kendini taraftara...Oysa ayağında top tutan futbolcularımıza bu imkanı sağlayan en önemli isimlerden biri, rakip atakları kesen Yattara gökdeniz gibi isimlere topu en kısa yoldan ulaştıran isim...İstesenizde istemeseniz de geçtiğimiz yıl Süper Lig'in en yüksek isabetli pas ortalamasına sahip oyuncusu...Hüseyin'i ön yargıyla izlerseniz yaptığı olumlu şeyleri görmezsiniz...Oysa Hüseyin'in özelliği bellidir...Hüseyin top keser, Hüseyin alan kapatır, Hüseyin Gökdeniz'İn, Yattara'nın, Marcelinho'nun pekte umursamadığımız top kayıplarını kapatan bir liberodur...Her takımın ihtiyacı olan bir futbolcudur ki Ersun Yanal'ı da, fatih Terim'i de bu özelliği için kendisini sürekli Milli Takım kadrosunda bulundurmaktadırlar...Zira Ziya Doğan'ın da sistemimin olmazsa olmazı demesinin altındaki gerçek budur...

Hüseyin çok fazla fedakarlık yapmış, bir Trabzonlu olarak haketmediği tepkilere maruz kalmıştır çoğu kez... Bordo Mavi formayı layıkıyla taşıyan, yeteneklerini kısıtlı olsa da maksimum düzeyde sahaya veren önemli bir futbolcudur, Trabzonspor'ludur...

Gitsin de kurtulalım denilecek en son futbolculardan biridir...

Naim
    Ziyaretçi

Alıntı coolank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Q ironmaster.....

aslında ikili şekilde konuşmak yazı yazmak tarzım değildir hatta forumu da saygısızlık ama genellikle yapmış oldugun yapıcı muhalefet sanırım biraz hakaret boyutuna varmış .... ben kimsenin istanbul borazanlıgı yaptıgını sanmıyorum bu biraz sevimsiz bir laf .... bu arada yapılan yorumlarda haber yorumları ... ibrahim akın ın bjk den gidecegi çok belli oldu bu adam da sezon başı bizim almak için ugraştıgımız adamdı .. konu gündeme gelince yorumların olmaması imkansız .. zaten bugünden yarına transfer edilecek diye bir şey yok .. hüseyin konusu ise sanırım DHA nın haberi öncelikle .... DHA bildiğim kadarı ile borazancılık da yapmaz yani forumdaki arkadaşlardan hariç borazancılık da yapmaz ...o haber çıkınca da arkadaşların yorum yapması çok dogal ... yoksa takımı yıpratmak bölmek MUHALEFET ETMEK değil ....

saygıalrımla ...
    Senle ilişkimizin boyutu Bellidir
    birbirimizi biliriz
    ama bu haberin şuan itibariyle Tartışılması Çok esef vericidir
    Geçen Sene ki Kaptanın bir başka takıma Verilmesinde Tavanlara vuran Taraftar bu sene kaptanının Verilmesini Göbek atarak Karşılaması
    Heleki Takım böyle bir Çıkış yapmışken
    Çok yanlış Buluyorum
    Bu konunun Kapatılmasını Talep ettim
    Yine edicem
    Hüseyin Nefreti Trabzon sevgisinin önüne geçmiş anlaşılan

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)