Sayfa 44 Toplam 44 Sayfadan BirinciBirinci ... 34 42 43 44
Toplam 1087 adet sonuctan sayfa basi 1,076 ile 1,087 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 1 - 1 Beşiktaş | STSL 18. Hafta | Maç Sonucu

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

Sezonun ilk yarısına bakınca bjk karşısındaki takım Barca gibi geldi bana,
    önceki garipliklerimizin aksine sahada Trabzonspor olduğunu hissedebildik,
    eksiklerimiz yok mu,çoook,
    ama ne olursa olsun ben olumlu sinyaller aldım takımdan,
    2 klas takviye ile bu takım ritmini bulurdu ama kimin umrunda bu durum.

-gerekli takviyeler yapılırsa ilk 3 te oluruz,
    -gerekli takviyeler yapılmaz da bjk maçındaki gibi oynarsak ilk 10 da oluruz,
    -gerekli takviyeler yapılmaz da ilk yarıdaki gibi oynarsak düşme hattı.

Bir sözümde hakem denen insana !
    oldum olası sevmediğim bir tip,
    Emre'nin pozisyona bişi diyemem penaltı olmayabilir ama Yusuf'a yapılan tartışmasız kırmızı kart idi,veremedi alçak,
    bir de suç bastırır gibi çırpınarak oyunu devam ettirmesi yok mu aklıma direk 14 lü geldi

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kosu mesafelerini merak ettim gercekten.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Emre İskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Atiba ya dikkat eden oldu mu... Almadık adamı gayet de iş yaparmış gibi geldi bana...

Çağdaş DENİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum

Alıntı Kamil Çakmak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maçı kaybetmemizin iki nedeni var aslında.
    1 Sadri şener 2 Hacıosmanoğlu
    doğru.forvettttttttttttttttttttttttttttttttttttttt t
    "Eğer yasalara saygı gösterilmesini istiyorsak, önce saygı gösterilecek yasalar yapmak lazımdır."
    Louis D. Brandeis

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sivas bizden cok daha iyi bir takim bize attigi 4 puan farkta.bunu belli ediyor.bursada aldigi adamlar takima hemen oturdu bizde ya oturmaz ya oynatilmaz bursada bizi rahat gecer ben fenerin sampiyon gsnin 2.kadimpasananin 3.besiktasin 4.sivasin 5.bursanin 6.bizim 7.veya 8.olacagimizi dusunuyorum.gecen sene 9.olan takimi busene8. yapmakki butakim Trabzonspor ismini tasiyor ve kupada ilk turda elenmissin kesinlikle basarisizliktir hocada yonetimde kulliyen basarisizdir.
    Sivas takım olarak bizden daha iyi değil atakları daha organize o kadar.ligi üzerimizde bitirebilirlermi pekala olabilir.Bursa kesinlikle iyi bir takım değil,Daum'un takımı disipline etmesi bir bakıma etkisini gösterbildi yalnız fena savruk oynuyorlar adeta istim üzerindeler.öncelikle Rize'yi yenersek ilk dört için önemli bir adım atmış olacaz.genel itibariyle takım başarılımıdır sorusuna kısmen evet diyebilirim.çünkü avrupada şubat ayını gördük ligdede şuana kadar son 3 sezonda en fazla bu sezon puan topladık.1-2 nokta transferle rahatlıkla 60 puanı buluruz.60 puan başarımıdır bence evet.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

futbol anlamında nispeten güzel işler yaptık....

ama lütfen bu takıma takviye yapın.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bu takım bu halı ıle bıle ilk 5 e girer ama amacımız yatırımsa forvetımızı sımdıden alalım hem sampıyonlar lıgıne hazırlanmıs oluruz hemde gelecek sezona hazırlık yapmıs oluruz..
    Turkıyede adalet 12 yasında kız cocugudur, O nun da kendı Rızası vardır.... Turk mahkemeleri..

"Adaletın Temelı Mulktur"

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beşiktaş beraberliğinden sonra skor 1-0 giderken takımını geriye çektiği için eleştirilen Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Akçay o geceyi FANATİK’e anlattı ve kendini savundu. İddia edildiği gibi taktik olarak geriye yaslanma gibi bir durumun söz konusu olmadığını belirten Bordo-Mavililer’in hocası, “Adrian’ı oyundan almamızı takımı geriye çekmek olarak yorumlamak yanlış. Bu sadece bir orta saha hamlesidir. Orta sahayı biraz daha dirençli hale getirmek için gittik bu değişikliğe. Emre çıktı diyenler var ama Henrique’yi aldık. Oyunun son bölümlerinde takım 1-0’ı koruma adına bunu yapabilir bazen. Bu futbolcular arasında konuşulmayan bir reflekstir. Böyle durumlardan yola çıkarak eleştirilmeye diyecek çok fazla bir şey yok. Haksızlık yapılır ama öyle yorumlayanlara da bir şey diyemem. Herkesi memnun etmek, her söylenene yorum yapmak, öyle değil böyle demek zor. O zaman asıl işimizi yapamayız” ifadelerini kullandı.

http://www.fanatik.com.tr/-takim-ger..._35_353091.htm

Emre'yi çıkardım Henrique'yi aldım diye bir de anlatıyor. Heee ya büyük bir taktik değişiklik yaptın.İleri uçta yaptığımız presten bjk defansı çıkamadı Henrique orayı hallaç pamuğu gibi attı! (sanki)

Şahin değişikliğini anlatmıyorum bile. Capello bile böylesini düşünemezdi.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

HH_52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart Trabzonspor 1 - 1 Beşiktaş | STSL 18. Hafta | Maç Sonucu

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yürü işıne.
    Ben işime yürüyeyim, sende futbol bilgini geliştir. Sen hayatında bir kulübte futbol oynadın mıda bana yürü git diyorsun? Bırak 90 dk top oynamayı daha top bile süremezsin. Orası halı sahaya benzemez. Maloudanın ince ama maça etki eden hatalarını göremiyorsun bile sana birşe anlatamam.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
    Hacıosmanoğlu İSTİFA!!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı HH_52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben işime yürüyeyim, sende futbol bilgini geliştir. Sen hayatında bir kulübte futbol oynadın mıda bana yürü git diyorsun? Bırak 90 dk top oynamayı daha top bile süremezsin. Orası halı sahaya benzemez. Maloudanın ince ama maça etki eden hatalarını göremiyorsun bile sana birşe anlatamam.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
    Kendini bana anlatma sen ve senin gibi puan kaybetsekte göbek atsak zihniyetindeki enteresan taraftarlardan çok var burda.evet ben hayatımda futbol kulübünde oynadım ayıptır söylemesi 1998 senesinde Fanatik gazetesi ile Fıratpen tarafından ortak düzenlenen turnuvada Rıdvan Dilmen şeytanı beni şikebahçe kulübü alt yapısına önerdi ben gitmedim yetermi bu cevap?

Malouda 34 yaşına merdiven dayamış bir oyuncu.Trabzonspor maça çift ön liberoyla başlayacaksa biri genç olacak sağa sola yardıracak biride (yaşı olabilir) olduğu yerde maestro görevi görecek.sen orta sahası genç bjk karşısına 2 tane 33 yaşında Zokora,Malouda ile çıkarsan rakibe rahatlıkla top oynama müsadesi verirsin.Malouda'nın ön liberodayken ilk 20 dakikada 3 tane kafa topu çıkardığı oldu.tempomuz düştükten sonra rakip genç orta saha oyuncularıyla yaşlı göbeğimizi rahatlıkla deldi.anlatmak istediğim Malouda'nın genleriyle fazla oynarsan kötü oynamasına vesile olursun.Malouda öyle zincire bağlanıp burada oynayacaksın deyilecek bir oyuncu değil.anlatabildim mi?
    Konu Fatih Öztürk tarafından (27.01.2014 Saat 15:10 ) değiştirilmiştir.

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

koşu mesafeleri nasıl ? paylaşan oldu mu?
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Nereden
    Trabzon

Maçı kazanmaya çok yaklaşmıştık ama fizik güçle alakalı maç içinde devamlılık sorunu yaşadık ve sonradan giren oyuncularda o sıkıntıyı çözemeyince 1-1 e razı olmak zorunda kaldık.

Maça çok istekli giriş yaptık Olcanın tempolu oyunu, Emrenin ve Adrianın istekli görüntüleri bize ilk yarıda maçı koparma şansını getirdi fakat biz bu şansı kullanamayınca atamayana atarlar kuralı bir kez daha işledi.

Maça başlayan onbirlere baktığımızda bizim takım daha kaliteli bir görüntü verdi ama fizik güçle alakalı devamlılık konusunda sıkıntılar yaşadığımız için bu farkı maçın tamamına yayamadık.

Genel olarak olumlu işler yaptığımız bir maçtı stoperlerimiz iyi idi.Hücum hattında ise zaman zaman güzel işler seyrettik fakat son vuruşlarda bir türlü beklenen kaliteyi sahaya yansıtamadık.Merkez orta sahada ise belli bir bölüme kadar iyi getirdik fakat sonra yine düşüş başlayınca kontrolüde kaybettik.

Emre Güral iyi bir performans sergiledi golde yaptığı vuruş kalitesi çok yüksekti.Ayrıca pas kalitesi ve oyun görüşü olarak da gayet başarılı bir maç çıkardı.

Rahat kazanmamız gereken bir maçı berabere bitirmemiz üzücü oldu hem bjk yı geçme şansını elimizin tersiyle ittik hemde gs nin puan kaybettiği haftada ikinciliği zorlama şansımızı azalttık eğer bu hedefe gerçekci olarak ilerlemek istiyorsak böyle kolay puan kaybı yaşamamalıyız.

Kaçırdığımız goller bize yakışmadı Adrian o kadar yakın mesafeden kafa vuruşunu kaçırmamalıydı.Olcanın uzak köşeye kesme isteği güzeldi fakat ya daha yüksekten ya da tam yerden vurması gerekirken Tolganın fotoğraf çektirmesine olanak sağladı.Gelelim kırılma anındaki Malouda nın kaçırdığı pozisyona yaptığı vuruş doğru bir vuruştu belki daha köşeye vurabilirdi ama yine de iyi bir vuruş çıkardı bu pozisyonda Tolganın refleksini kutlamak gerek.

Rakibin duran toplarda güçlü olduğunu bildiğimiz halde o pozisyonu vermek bize yakışmadı.Maç boyunca verilen emeğe yazık oldu.Fizik güçle alakalı devamlılık sıkıntımızı mutlaka çözmemiz gerekiyor.

Herkes geri çekildiğimizi isteyerek yaptığımızı düşünüyor fakat bunun sebebi tamamen başta Malouda ve Adrianın maç içindeki düşüşleriyle alakalı Colman oynasa da değişen bir durum olmuyor oda bu düşüşleri yaşıyor.Bu mevkilerde istikrar yakalamamız gerekiyor.Bu oyuncuların yerine girenlerde bu takımın seviyesine çıkabilmiş değiller.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)