Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Faruk Kanca'nın Açıklamaları!

Nereden
    Trabzon

Standart Faruk Kanca'nın Açıklamaları!

Dün akşam zigana tv de 2 saat kadar konuştu .Ama ben son 10 dk yı dinleyebilidim. Beğendiği 20 kadar futbolcu olduğu ve hepsi ile anlaşıldığını Lazoroninin söylediği oyuncuların Wagnerin belki ts de oynayabileceği ama mossoronun kendi b takımına bile giremediğini söyledi yani lazonun söylediği futbolcuların fos olduğunu bi nevi belirtti. yönetim kararı ile musampa nın daha kariyerli ve tecrübeli olduğu için tercih edildiğini söyledi bunun normal kaşıladığını belirtti.Şimek son anda gönderilebilseydi.ismini vermek istemediği bir futbolcu ile geleceğini belirtti.Ama futbolcunun çok yetenekli olduğunu (appiah tarzındaymış) ve gerekli raporları yönetime sunacağını (daha yeni gelmiş Trabzona) ve gerekli görüldüğü takdirde devre arası transfer edilip kontenjan olmasa bile bir takıma kiralanabileceğini belirtti.Futbolcunun menejeri ile görüşmeleri devam ediyormuş şimdi bile bir miktar para verilip bu futbolcu alınıp şimdi oynadığı takımda devam edebilir ve devre arası gerekirse transfer yapılabilirmiş.Benim duyduklarım bu kadar.

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aynı tarz açıklamaları gazetelerdede çıkmıştı. evet faruk kancaya çok laf söylendi ama ağaoğlunun demesiyle faruk kanca "bir futbolcu simsarı" yani orada lazaroninin değilde kendi beğendiği adamlar bir kaç kere daha izlenirse evet transfer edip başka yerlere kiralayabiliriz. kontenjan açıldığında(yani tolga artık kalede güven verdğinde) bu transferlerde yavaş yavaş gerçekleşir...
    VERENA (KIRANKAŞ)

Nereden
    İstanbul

Programı seyreden arkadaşlar bize biraz daha detay verebilirler mi lütfen?

Oğuzhan Görkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

şu meçhul futbolcuyu çok merak ediyorum walla söledikleri kadar warmı acaba...
    szymek için böyle dendiyse demek ki bu performansı sürerse szymek gidici devre arası...
    ...anti-klişe timi...

Nereden
    İstanbul

inşaallah doğrudur bu söyledikleri daha öncede söylemiştim ihtiyacımız olan adamı alalım en azından kendi takımına devre arasına kadar kiralık verelim sonrada transferde sorun yaşamayalım bahsettiği adam herhalde carlos albertodur bu iş olursa çok iyi bi iş yapmış olurlar

Her şeyden önce bütün avrupa kulüplerinin afrikada ve brezilyada bu tarzda menajerleri bulunur. Bu adamlar burada yatıp kalkar ve transfer pazarında söz sahibi olurlar. Böyle olunca çin işkencesine benzeyen brezilyadan futbolcu alma işi daha da kolaylaşıyor. Faruk kanca da bu tarz iş yaptı. Söylediğine göre 20 ye yakın a klas futbolcuyla anlaşmış. Bunun ötesinde artık orada tanındığını ve bir telefonla iş bitirecek düzeye geldiğini söylüyor. Hadi bakalım hayırlısı...

hakanhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ama burda faruk kanca icin yargısız infazlar cok oldu.. kulup yonetmeyi apartman yoneticiligi sananlar işde..
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

takım transferlerde geç kalınca doğal olarak espriyle karışık faruk kanca çok eleştirildi.ben izlediği futbolculardan appiah tarzı dediği defansif orta saha oyuncusunu cok merak ediyorum,eğer hakikaten telefon ile dahi alınabilecek durumda ise şimeğin kalan maçlardaki performansına göre haraket etmeli ve duruma göre devre arası transfer edilmelidir.
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Nereden
    İstanbul

çok güzel bi haber
    Trabzonspor yönetim kurulu üyesi Faruk Kanca’nın Brezilya’da futbolcu izlemek için bulunduğu süre içerisinde en çok beğendiği oyuncu olan Flemengo’nun orta sahadaki yıldız ismi Carlos Alberto’yla ve kulübüyle her konuda anlaşmaya varıldığı, bir tek imza atılacağı ifade edildi. Genç futbolcu için yönetimin de onay verdiği dile getirildi. Devre arasında Miraslow Szymkowiak’ın gönderileceği ve Alberto’nun alınacağı bildirildi. Carlos Alberto’nun orta alanda çok önemli bir rol üstlenebileceğine de işaret edildi.

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İnşallah doğrudur söyledikleri. Fabiano Eller'in durumundan bahsetti mi acaba, bir sürü kiralık yabancımız var zaten bari onu elden çıkarsaydı.
    BORDO MAVİ

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

@champions
    bu haberin kaynağı nedir?
    doğru olsa bile bu şekilde zamansız bi açıklama yapılması doğrumudur .
    bu açıklamayı öğrenen szymkowiak tan nasıl bi performans beklenir..
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

faruk kanca onuru varsa istifa etmeli. Taraftara açıklam yaparak dalga geçiyorlar resmen. Kulübün dün Ziya Doğanın imza töreninde yeralan ve kılıktan kılığa giren asbaşkanının gertirdiği muşamba neyin nesi, oki bu kadar oyuncu beğenildide bu adam 55 gün ne nane yiyor brezilyada muşamba niye alnıyor. Bıraksınlar bu işleri kulübün itibarını yerle bir ettiler. Nuri albayrak fiyaskosunun 1000 tane şirketi olabilir ama özellikle Trabzonspor kulübünde başkanlık yapacak yeteneği hiç yok.Tez elden kongre kararı alsın. Tüm camiayı kandırdığı için özür dilesin. Önce Fatih Akyel rezaleti peşine ziya doğan rezilliği, bjk nin bir telefonu ile tamamen dengeis değişen bu ruh hastasının trabzonsporda ne işi var. Bu zavallı yönetimle yazık oluyor bize, hEPTEN İSTİFA. Tümden istifa

Özgür Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Seneye yine bir brezilya dizisimi seyredeceğiz ?
    "Ben TRABZONSPOR kaptanıyım, başka kaptanların arkasında sahaya çıkmam." Dozer Cemil

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hepsi hikaye demek bir telefonla oyuncu alınabilir öylemi ,komik.devre arası yaşarsak görürüz gene aynıları olacak biz akıllanmayız biz akıllanmayız.bizde brezilya dizileri bitmez.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Nereden
    İstanbul

Alıntı forever61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @champions
    bu haberin kaynağı nedir?
    doğru olsa bile bu şekilde zamansız bi açıklama yapılması doğrumudur .
    bu açıklamayı öğrenen szymkowiak tan nasıl bi performans beklenir..
    haberin kaynağı günebakış
    szymek 8 aydır top oynamıyosa bunun nedeni nedir? böyle bi açıklama daha önce yapılmışmıdır
    szymek düzelecekse zaten düzelir ben düzeleceğine hiç inanamıyorum inananlar olabilir

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende inanmıyorum
    Önce TRABZONSPOR

BÜYÜK_TRABZON
    Ziyaretçi

Alıntı kalearkası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    faruk kanca onuru varsa istifa etmeli. Taraftara açıklam yaparak dalga geçiyorlar resmen. Kulübün dün Ziya Doğanın imza töreninde yeralan ve kılıktan kılığa giren asbaşkanının gertirdiği muşamba neyin nesi, oki bu kadar oyuncu beğenildide bu adam 55 gün ne nane yiyor brezilyada muşamba niye alnıyor. Bıraksınlar bu işleri kulübün itibarını yerle bir ettiler. Nuri albayrak fiyaskosunun 1000 tane şirketi olabilir ama özellikle Trabzonspor kulübünde başkanlık yapacak yeteneği hiç yok.Tez elden kongre kararı alsın. Tüm camiayı kandırdığı için özür dilesin. Önce Fatih Akyel rezaleti peşine ziya doğan rezilliği, bjk nin bir telefonu ile tamamen dengeis değişen bu ruh hastasının trabzonsporda ne işi var. Bu zavallı yönetimle yazık oluyor bize, hEPTEN İSTİFA. Tümden istifa
    Asıl sana istifa yuh be yuh be adam açıkladı teker teker ben yazdıklarımından bile pişman oldum biraz da siz utanın lütfen

Nereden
    İstanbul

Kale arkası gibi arkadaşlara hain demek çok yerinde bir tespit.
    Önce TRABZONSPOR

BÜYÜK_TRABZON
    Ziyaretçi

Alıntı vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kale arkası gibi arkadaşlara hain demek çok yerinde bir tespit.
    Trabzonsporun kadrolu futbolcusuna muşamba diye dalga geç yazık size de yazık Trabzonsporluluk ne yerlere geldi

Nereden
    Hakkari

Alıntı BÜYÜK_TRABZON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonsporun kadrolu futbolcusuna muşamba diye dalga geç yazık size de yazık Trabzonsporluluk ne yerlere geldi

taraftarlık büyüklüktür...

Nereden
    İstanbul

Alıntı BÜYÜK_TRABZON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben öyle birşey demedim dememde. musampayı senden çok izlemişimdir çünkü.
    Önce TRABZONSPOR

BÜYÜK_TRABZON
    Ziyaretçi

Alıntı sweetrose Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    taraftarlık büyüklüktür...
    Bizde öyle birşey yok bizde arkadan hançerlemek var ne yazık ki herkes kendisini biliyor

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Açıkcası bende arkasından konuştum ayıp ettim. Hatta kenidmden utandım. Faruk Kancadan özür dilerim.

Birde bazı kişiler sözde trabzonsporlu gibi yazı yazıyor Sözüm Kale Arkası denen şahsiyete. Büyük Trabzon arkadaşıma katılıyorum kendi futbolcusuyla neden dalga geçer bu taraftar. Ayıp gerçekten.
    (İtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuşmam Futbol oynamamış biri bazı şeyleri anlayamaz" lafına cevabı) " Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?"

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Genel bölümde Başkan ve Yöneticilerin Açıklamaları diye bir bölüm var, ayrıca Faruk Kanca'nın açıklamaları diye bir başlık daha var.. Başkanı bile yöneticilerle birleştirip konu yapmışız ama Kanca için ayrı bir konu
    Bu adam çok büyük yahu
    #7 King of Kings

keles76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı kalearkası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam az yavaş ne yaptın ya kopardın olayı tek sen kaldın herkesin astın kestin bu tip yorumların hiçbiryere varmıyacağı kesindir.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)