Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 297 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lazaroni Haklı mıydı?

Telha TANYILDIZI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elazığ

Standart Lazaroni Haklı mıydı?

Lazaroni bombaladı: Transfer yapacaklarını söylediler. Ancak, kendi istediklerini yaptılar. Kısacası; söz verdiler, yerine getirmediler
    02.09.2006

Trabzon’un hocası Lazaroni yönetimi bombaladı: İmza atarken, yönetimden büyük destek gördüm. Transfer yapacaklarını söylediler. Ancak, hep kendi istediklerini yaptılar. Kısacası; söz verdiler, yerine getirmediler. Musampa’yı aldılar. Musampa, en son ne zaman forma giymiş, ne zaman idmana çıkmış. Çok komik... Bir tek iyi oyuncu transfer ettik ama inanın o da benim listemde yoktu. Bir de rakiplerimize bakın. Nasıl transferler yaptılar. Halen bir ön liberoya ihtiyacımız var. Yönetim, transferin bitmesine saatler kala bir ön libero alırsa hiç şaşırmam!

Hesap meselesi!
    Röportaj için Lazaroni ile buluştuğumuzda, bu kadar çarpıcı açıklamalar yapacağı aklıma bile gelmemişti. Sadece ben değil, tercüman Fatih Sönmez de Lazaroni’nin sözleri karşısında şaşkına döndü. Tecrübeli hocaya, “Bu açıklamalar biraz ağır olmadı mı?” dediğimizde aldığımız yanıt çok ilginçti: “Biliyorum... Belki yakında benden hesap soracaklar. O yüzden herkesin bunları bilmesini istedim.” İşte Lazaroni’nin olay yaratacak sözleri: “Gol kralını kaybeden bir takımın toparlanması zaman alır. Düşünün, bu takımın en önemli oyuncusu gidiyor ama maalesef yerine onun kadar kaliteli bir oyuncu alınmıyor...”

Kimlerle görüştü?
    “Fatih Tekke’nin gideceğini ben gelirken bilmiyordum, onun gidişi dengemizi bozdu. Trabzonspor’a imza atarken, yönetimden büyük destek gördüm. Transfer yapacaklarını söylediler. Benim istediğim oyuncuların çok yakında imza atacağını ifade ettiler. Ancak, hep kendi istediklerini yaptılar. Kısacası; söz verdiler, yerine getirmediler. Bunu da herkesin bilmesini istiyorum. Ben Gilberto, Ricardinho, Wagner, Mossoro, Arrugu ve Renato gibi oyuncuların hepsiyle konuştum. Bunlardan birkaç tanesini alabilirdik. Ama yönetim gitti Musampa’yı aldı. Yönetim bana sormadan transfer yaptı. Her şey ortada...”

12. adama mesaj
    “Musampa, en son ne zaman forma giymiş, ne zaman idmana çıkmış. Çok komik... Düşünün, bu oyuncunun forma girmesi iki ay sürecek, ancak kötü sonuç aldığımızda yine tek sorumlu ben olacağım. Bu nedenle taraftarlardan biraz sabır istiyorum. Bir tek iyi oyuncu transfer ettik ama inanın o da benim listemde yoktu. Marcelinho’yu da yönetim aldı. Bu nedenle onlara teşekkür ediyorum. Ama bir de bakın rakiplerimiz nasıl transferler yaptı. Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray kimleri transfer etti? Halen bir ön liberoya ihtiyacımız var. Yönetim, transferin bitmesine saatler kala bir ön libero alırsa hiç şaşırmam!”
    adak adıyorum ne zaman şampiyon olursak bi kurban kesecem

Nereden
    Giresun

evet ilk bakışta lazoroni haklı diye gözüküyor ama sırf vatandaşı olduğu için jefferson u göndertmeyişi ve istediklerinin hepsinin brezilyalı olması marce de brezilyalı oda iyiymiş sonra takımda szymek i küstürmesi brezilyalı dışındaki tüm yabancıları takım dan koparmaya çalışması bütün bunlar vazaroninin haklılığını ortadan kaldırıyor.

hepsinden önemlisi ileriki başarısızlıklar için şimdiden kılıfını hazırlıyor. sanırım bunu yönetimde duymuştur belki çok iyi olmayabilir ama trabzonun elinde şuan türkiye liginde çok rahat maç kazanabilecek bi kadro var. bundan daha kötü kadrolarla neler yapmadık.

vazoroni sonunu biliyor üstünden suç atmaya çalışıyor bi nevi cami duvarıyla alakalı

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet haklı. Yönetim kendi çalıp kendi oynayacaksa neden Lazaroni'yi getirdi? Ben söyleyeyim kendilerine siper yapıp ömürlerine ömür katmak için
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

lazaroni ts de tek biseyde hakli olabilir oda istifa etmekte
    ve onun gibi sakar birini td lige getiren yönetimden artik bunlari beklemedigise ben bu adama artik ne diyim

Nereden
    İstanbul

ne yazıkki haklı kendinizi lazaroninin yerine koyun
    1-takımın en önemli oyuncusu fatih tekke gidiyor yerine kimse geliyormu hayır
    2-hocanın gönderilmesini istediği szymek hala takımdamı evet
    3-brezilyadan hocanın istediği bi transfer bile yapıldımı hayır
    4-lazaroniyi bu takıma kim getirdi biz mi hayır oda yönetim
    5-lazaroniye transfer hakkında sözler veren yine yönetim

lazaroni saha içinde yaptığı yanlışların dışında transfer konusunda tamamen haklıdır bi hoca getiriyosan ona güveniceksin onun söylediklerini yerine getirmiyceksen ne işi var burda o zaman

Nereden
    Elazığ

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet haklı. Yönetim kendi çalıp kendi oynayacaksa neden Lazaroni'yi getirdi? Ben söyleyeyim kendilerine siper yapıp ömürlerine ömür katmak için
    aynısını düşünüyorum bende

Nereden
    Giresun

vazaroni değil hangi t.d. olursa olsun bu pozisyonda haklı ama biz bundan daha kötü kadrolarla başarılara imza attık. geyse nin transferlerini örnek gösteriyor onlar ne transferi yaptı. bi de böyle birşeylerin arkasına saklanmayacaksın ortada bi başarısızlık var kimse üstüne almak istemiyor en baş sorumlusu bile. ver bu kadroyu hiç değişiklik yapmadan başka t.d. nin eline ilk 5 te yerin garanti. sanırım bu saatten sonra yönetim sessiz kalmaz. anlaşılan vazoroninin tazminatı alıp gidesi var. takımın başındaki adam nasıl böyle bir açıklama yapar hala inanamıyorum. adam resmen musampa yı bile iki ay oynatmayacağını söylüyor. bi de acaba brezilyalı gelse bizi şampiyon mu yapcaktı? ey yönetim duyda gereğini yap da.

Nereden
    Elazığ

Alıntı the cotanak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vazaroni değil hangi t.d. olursa olsun bu pozisyonda haklı ama biz bundan daha kötü kadrolarla başarılara imza attık. geyse nin transferlerini örnek gösteriyor onlar ne transferi yaptı. bi de böyle birşeylerin arkasına saklanmayacaksın ortada bi başarısızlık var kimse üstüne almak istemiyor en baş sorumlusu bile. ver bu kadroyu hiç değişiklik yapmadan başka t.d. nin eline ilk 5 te yerin garanti. sanırım bu saatten sonra yönetim sessiz kalmaz. anlaşılan vazoroninin tazminatı alıp gidesi var. takımın başındaki adam nasıl böyle bir açıklama yapar hala inanamıyorum. adam resmen musampa yı bile iki ay oynatmayacağını söylüyor. bi de acaba brezilyalı gelse bizi şampiyon mu yapcaktı? ey yönetim duyda gereğini yap da.
    adam başarılıyım demiyorki ayrıca adamın bi taktiği vardır o taktiği uygulayabilmesi için bazı oyunculara ihtiyaçları vardır bunlar gerçekleşmeyincce adam mecbur hasana talim ediyor

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Ben Gilberto, Ricardinho, Wagner, Mossoro, Arrugu ve Renato bu adamlardan iki tanesini alsaydık bu halde olmazdık ki lazaroni anlaşmıştım diyor! yönetim futboldan anlamıyor olan Trabzonspor'a ve bize oluyor...
    sadece aşk bizimkisi

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne yazıkki haklı kendinizi lazaroninin yerine koyun
    1-takımın en önemli oyuncusu fatih tekke gidiyor yerine kimse geliyormu hayır
    2-hocanın gönderilmesini istediği szymek hala takımdamı evet
    3-brezilyadan hocanın istediği bi transfer bile yapıldımı hayır
    4-lazaroniyi bu takıma kim getirdi biz mi hayır oda yönetim
    5-lazaroniye transfer hakkında sözler veren yine yönetim

lazaroni saha içinde yaptığı yanlışların dışında transfer konusunda tamamen haklıdır bi hoca getiriyosan ona güveniceksin onun söylediklerini yerine getirmiyceksen ne işi var burda o zaman
    Kulübün bütün transfer politikasını ve bunun maliyetini bir Hocaya bırakmak doğru değil.Transferde Brezilyalı alınmaması çok doğru çünkü iyi bir Brezilyalı daha çocuk denecek yaşta İspanyol,Portekiz ve yıllarca Brezilya'yı tarayan Avrupa kulüpleri tarafından kapılır.Geriye kalanların iyi olanını sana vermezler verirselerde yüksek maliyetli olur.Bir futbolcunun bir kaç menejerlik firması tarafından bölüşülmesi de arada para yiyenlerin sayısını artırır.

Ve en önemlisi Brezilya futbolu ile bizim futbol arasında fark var.Orda defans denen şey yok bizim futbolumuza göre daha yumuşak ve teknik oyun var.Zaten adamların Milli Takımı bile sert futbolun oynandığı Avrupa liglerinden oluşuyor.

Kadromuz kesinlikle çok iyi Fatih gitti yıkıldık tamamen kandırmaca çünkü bizim saha içinde organize olamama sorunumuz var,sistemsizlik var.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

Nereden
    Giresun

Alıntı tanyildizi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam başarılıyım demiyorki ayrıca adamın bi taktiği vardır o taktiği uygulayabilmesi için bazı oyunculara ihtiyaçları vardır bunlar gerçekleşmeyincce adam mecbur hasana talim ediyor
    ben başarıdan bahsetmiyom başarıdan geçtim ama takımın en baş sorumlusu böyle bir açıklamayı nasıl yapıyor bu takıma brezilyalı oyuncular olsa iyimi olcak. onun dediği brezilyalıları almak için kaç yabancı göndermen gerekiyor hiç düşündünmü? tabi bunun içinde iyi si de var kötüsü de transferler yapılmıştır. hepsi güzeldir beğenmiyosa istifa etsin başkası ondan katkat iyi yapar. hemde çıkıp basına demeç vermez böyle seviyesiz bi şekilde.

Nereden
    İstanbul

transfer konusunda lazaroni tamamen haklı ama ne olursa olsun bu kadro bundan çok daha iyi futbol oynayıp iyi yerler gelebilir her ne kadar önlibero ve kaleci eksiğimiz ortada olsa bile

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Madem yönetim istediklerini yapmıyo O'da istifa etsin.

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Evet.. Musampa'yı transfer ettik diye sevinmeyelim demektir bu, Ersen2i 11 de bekleyenler de benim gibi çok bekler artık.. Hasan ve Hüseyin'li kadroya devam anlamına geliyor bu açıklamalar..
    Bjk ve Osasuna maçlarına kadar geçerli ama bu yazdıklarım.. yüzde 90 ihtimal iki maçın ardından Lazaroni kalmaz ortada.. Giray Bulak da bu kadroyla iyi işler yapar mesela
    #7 King of Kings

Nereden
    İstanbul

bordox

sen neden bahsediyosun bütün transferleri hocaya bırakmak gibi bişey yok zaten ortada hocanın yerli transferiyle zaten bi işi yok bi yabancı kalıyo 1 tane bile istediği oyuncuyu aldılar mı ???hayır
    çok iyilerinin büyük kulüpler tarafından kapılması ordan transfer yapılmayacağı anlamına gelmez dünyanın her atarfında böyle zaten genç yetenekleri büyük kulüpler kapar bu bir bahane değildir brezilya futboluyla bizim futbolumuz arasında fark varda diğer avrupa ülkelerinin futbolları araında çok mu benzerlik var bizim futbolda defansmı var onun için alex yürüyerek şov yapıyo ne tesadüf avruapa maçlarında yok oluyo brezilyadan defansif oyuncu çıkmaz düşüncesi yanlıştır

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar Musampa hazır değil. Hazırlık kampı yapmamış bildiğim kadarıyla bu sene. Tabiki hazır olana kadar vakit geçecek.

Önceki görüşümde aynıyım. Takımı baltalayan Lazaroni değil
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Giresun

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet.. Musampa'yı transfer ettik diye sevinmeyelim demektir bu, Ersen2i 11 de bekleyenler de benim gibi çok bekler artık.. Hasan ve Hüseyin'li kadroya devam anlamına geliyor bu açıklamalar..
    Bjk ve Osasuna maçlarına kadar geçerli ama bu yazdıklarım.. yüzde 90 ihtimal iki maçın ardından Lazaroni kalmaz ortada.. Giray Bulak da bu kadroyla iyi işler yapar mesela
    işte benim dediğim de bu. adam resmen oynatmayacağını açık açık söylüyor. jefferson u zorla bu takımda tutan bir t.d. ye de hiç düşünmede hak veren arkadaşları da anlamıyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

yönetimin yaptıhı olum lu içrahatlar gercek ten cok basıt yanı o koltukta oturan herkezin yapabileceği şeyler işte sorunda orda önemli olan herkezin yapamadıhını yapmak.
    ben kesinlikle kötü niyetli olduklarını duşunmuyorum. acıkcası duşenemiyorum okadarda olmaz değilmi yani TRABZONSPOR'u kalanamazlar dimi?
    tamam ŞANPIYON'luha bundan önceki yönetimde inanmıyordu zaten bu sitede üyeye olanlardan bile inanmayan var yanı bu sadece onların sucu değil daha derin daha ayrıntılı araştırılması gereken bir konu.
    TRABZON SPOR'u sıradan bir anadolu takımına dönüştürme cabaları olduhunuda sanmıyorum yanı bunların TAYIP ERDOHAN köpeyi olduhunada inanmıyorum.
    ŞİMDİ LAZARONİ HAKLIMI diye sorduhunuz zaman
    şu cevabi vermek zorundayım kimin doğru söylediğine inanmak zor herkez başka bişe soylıyor. kime inanacağimizi şaşırmış durumdayız
    öyle bir hale geldikki. BEYAZ ATLI BAŞKAN GELİP BİZİ ŞANPİYON YAPSIN DİYE BEKLEMEYE BAŞLADIK.
    şu anda durumumuz içler acısı olabilir ama biz TRABZONSPOR traftar gurubu olarak yani takımın gercek sahibi olarak buna en kısa zamanda son verip takıma sahip çıkmalıyız
    ben burdayım maddı manevi herturlu yanınızdayım ama ama 1-2 kişiden bişe cikmaz birlik olup TRABZON VE TRABZON SPOR'un büyükluğunu 7 . kez herkeze göstermek için
    KARANLIKTAN AYDINLIĞA GİDEN BU YOLDA ...
    İNADINA TRABZON LAANN.
    __________________SÜRMENE'Lİ______________________

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yahu biz zamanında Lukiç'le Çukiç'le feneri gsyi sahalarına hapsediyorduk, adamın dediği lafa bak şimdi...
    Yelkenimizdeki rüzgarı çaldılar, yılmadık...

keles76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bakın taraftarda lazaroniye güvenmiyor yönetim de demek bazı sıkıntılar güvenmiyor.Alınana topçuların hepsiyle lazaroniden önce ilgilenilmiş hocanın istediği futbolcunun kulübü fiyatını şişirdi bunu kimse unutmasın 8milyon ricardinho dediler niye lazaroni konuştu diye bence bu adamın verdiği isimler hep fiyat yükseltti yoksa kimse bindiği ağacı kesmez. bende şunu söyliyeyim kimse transferi hocaya bırakmasın ama kardeşim adamada danış yani adam şimdi musampa kim demiş bana biraz sabır gösterin demiş haksız değilde ancak burada sabır tükendi.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

YÖNETİM İÇİNDE SORUNLAR VAR szymek'in gönderilmesi konusunda bu acıkca görünüyo.
    hoca konusunda olsun bircak konuda ayrı duştuklerini gördük ama szymek konusunda cok büyük bir tecrübesizlik cok büyük bir yanlış yapılmıştır bir oyuncunun gönderilsinmi gönderilmesinmi tartışması yapılmamalı ya karar veriri gönderirsin yada lafını bile yapmazsın.
    bence kulup bulunamadı veya deyeri altında verilmek istenmedi gibi acıklamalar kesinlikle yalan.
    bunlar gönderilmesi konusunda karar aldıysa herne pahasına olursa olsun gönderilirdi
    yönetimin kendi arasında bir butun olmayışı takımı bu duruma duşurmuştur bence.
    __________________SÜRMENE'Lİ______________________

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bordox

sen neden bahsediyosun bütün transferleri hocaya bırakmak gibi bişey yok zaten ortada hocanın yerli transferiyle zaten bi işi yok bi yabancı kalıyo 1 tane bile istediği oyuncuyu aldılar mı ???hayır
    çok iyilerinin büyük kulüpler tarafından kapılması ordan transfer yapılmayacağı anlamına gelmez dünyanın her atarfında böyle zaten genç yetenekleri büyük kulüpler kapar bu bir bahane değildir brezilya futboluyla bizim futbolumuz arasında fark varda diğer avrupa ülkelerinin futbolları araında çok mu benzerlik var bizim futbolda defansmı var onun için alex yürüyerek şov yapıyo ne tesadüf avruapa maçlarında yok oluyo brezilyadan defansif oyuncu çıkmaz düşüncesi yanlıştır
    Brezilyadan gelen adam yerli transferleri de yapacak hali yok.Marcelinho onun istediği adam değilmiydi.Dünya starı aldık diyen kendisi.Musampa'yı bilmemesi onun ayıbı az çok futbolu bilen herkes tanır onu.

Yönetim olayın farkında yanlış yaptılar işi iyice sarpa sardırmamak için transferi ona bırakmadılar.Alex ilk geldiği sezon ne yaptı sonra onun çözümünü bulunca ne yaptı?Avrupa'da ne yaptı?

Türkiye'de oyanan futbol ile Brezilya futbolu farklı bunu kabul edin.Burda daha güce dayalı ve defansif orda gösteri futbolu.

Birde yıllarca o kadar takım değiştirmiş bir adamın transferlerini hep Brezilya'dan istemesi garip adam en son ne zaman Brezilya'da çalıştırdı takım?

Sözün özü Lazaroni yanlış tercih ve yönetim bunun farkında.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

G.YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yazik Ya Şu Hale Bak... Lazo Baktikİ Suyu Isindi YÖnetİme Sallamaya BaŞladi (kismen Hakli) YÖnetİmden Ses Seda Yok Şİssss Alooo YÖnetİm Uyuma Bak Hocamiz Neler SÖylÜyor Ne Olacak Şİmdİ Hadİ Buyrun Burdan Yakin Hey Allahim Yaa Şu İŞe Bak Daha Lİgİn BaŞinda Ne Hallere DÜŞtÜk Allahim Sen Taraftara Sabir Verrrr...

Nereden
    İstanbul

bordox
    1-sen benim yazdıklarımı anlamıyosun galiba ben yerli transferle bi işi yok dedim sende yapacak hali yok diyosun aynı şeyler bunlar
    2- marcelinhoyu o istemedi dünya yıldızı demesi farklı bişey yönetimin istediği şeyi yapmıştır bu açıklama yönetimi memnun etmiştir yıldız olması hocanın istediği anlamına gelmez
    3- yönetim hocanın ne yapabileceğinin şimdi mi farkına varmış varsınlar artık
    4-ben alex avruapada yok oluyo diyorum sen ne yaptı diyosun bunlar da aynı şey değil mi
    5-brezilya futbolunu sadece şov olarak tanımlamak yanlış kupa finalini izlemişsen ne kadar mücadeleci bi futbolda oynanabildiğini görürdün brezilyada çok iyi defansif futbolcularda var
    6-brezilyalı istemesi gayet normal bişey

Nereden
    Elazığ

biraz önce stichus buradaydı neden bu konuya açıklık getirmedi bilgin abimiz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)