Sayfa 1 Toplam 54 Sayfadan 1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1346 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu 2. Maç | Trabzonspor 0 - 0 D. Minsk | Maç Skoru

Mustafa ÖZDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu 2. Maç | Trabzonspor 0 - 0 D. Minsk | Maç Skoru

bunlara avni aker cehennemini göstermek lazım...

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Mükemmel bir oyunla rakibe top göstermeden kazanmamız lazım.

Son dakikadaki olaylar çok hırslandırdı beni.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Yavuz Bektaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Ynt: UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu 2. Maç | Trabzonspor - D. Minsk | 08.08.2013 -

Alıntı Mustafa ÖZDEMİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunlara avni aker cehennemini göstermek lazım...
    :thumbup: :thumbup: artistligin cezasını cekecekler

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi
    TRABZONSPOR

@yvzbkts61

Öznur61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Allah nasip ederse gidicem maça.Merak etmeyin 5 atarız

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Cok zor bir mac bence. Ilk macta 2-3 tane net pozisyonu kacirdilar, ama bu macta yine kaciracaklar diye birsey yok.

Baskili baslayip ilk golü erken bulmaliyiz bence.

..
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

must61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tur cepte gözüyle bakmamak lazım her ne kadar evimizde oynayacak olsak da 1-0 galip geldiğimiz deplasman maçında rakibin 2 topu direkten döndü.
    #Dik oyna

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca 3 maça da aynı 11'le başladı ama bu maçta öyle bir şansı yok. Celustka yetişirse bile sağbekte oynamalı. Solbekte Olcan yeterli olmazsa Kadir de olur ama hocanın tecrübe açısından ona şans vereceğini düşünmüyorum. Colman yerine de gönlüm Soner'in oynamasından yana ama muhtemelen Abdulkadir'i izleyeceğiz...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Avni aker cehennemi?

Yavuz Bektaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maça gideceklerden ricam şu adamları yaptıklarına pişman etmeniz artistligin cezasını ceksinler

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi
    TRABZONSPOR

@yvzbkts61

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Taraftarı ve baskıyı Trabzondaki renkdaşlarımız gösterir inş o futbolculara ! İlk yarı sonucunda Playoffu düşüneceğimiz sonucu almalıyız bize böylesi yakısır.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Elazığ

En az 3 gol atmamız gerekecek.

Fatih Birinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart AW: UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu 2. Maç | Trabzonspor - D. Minsk | 08.08.2013 - 2

Tabi ki de rakibe baskı yapacavagız ama saha kapatmayı gerektirecek hareketlerden kacının lütfen.play off turu var

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk 2

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı HoliganLaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabi ki de rakibe baskı yapacavagız ama saha kapatmayı gerektirecek hareketlerden kacının lütfen.play off turu var

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk 2
    Aynen bir taskinlik felan olmasin, veya sahaya madde felan atilmasin. Seyircisiz oynama cezasi var isin ucunda.

..
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

saha kapanmasın da ne olursa olsun aman

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu çirkeflere en iyi cevap 3-4 atıp yollamaktır.

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk golü erken atarsak , rakibi kabak çiçeğine çeviririz

Yok atamazsak zihin altları devreye girebilir,dejavu olabilir

En çok aklıma Dinamo Kiev maçı geliyor.Sen git orada zoru yap(1-2) sonra gel buraya imkansızı başar (0-2)!!!!

Eleyeceğimize inanıyorum.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

inşallah taraftarları trabzona gelir

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Avrupa Diğer

Net bir skor ve playoff

Nereden
    İstanbul

Tribünde olacağız, güzel bir galibiyet görürüz umarım.

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Millet deplasmanda berabere kalır bayram yapar bizimkilerde galip gelmiş takıma bile köstek olmaya çalışır.Şenol hoca ikide birde kadroyu değiştirirdi Burda salalrdı milelt bi 11 i yok diye raşit hoca aynı kadroyla devam ediyor ve 3 resmi maçta 3 galibiyet alıyor yinede kabus tellalları iş başında size nasıl yaranacak bu takım bu futbolcular bu yönetim anlamadım gitti .Arkadaş az destek olun yahu köstek olmaktan bıkmadınızmı...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Murat Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Millet deplasmanda berabere kalır bayram yapar bizimkilerde galip gelmiş takıma bile köstek olmaya çalışır.Şenol hoca ikide birde kadroyu değiştirirdi Burda salalrdı milelt bi 11 i yok diye raşit hoca aynı kadroyla devam ediyor ve 3 resmi maçta 3 galibiyet alıyor yinede kabus tellalları iş başında size nasıl yaranacak bu takım bu futbolcular bu yönetim anlamadım gitti .Arkadaş az destek olun yahu köstek olmaktan bıkmadınızmı...
    Sansa bala kazaniyoruz, Minsk'in 2-3 tane net pozisyonu var. Maci izlemeden yorum yapiyorsun herhalde, izlesen böyle yazmazdin sanirim. Ayrica biz destegimizi cekmis degiliz ki, sadece düzeltilmesi gerekenleri yaziyoruz, yapilan yanlislari yaziyoruz. Ve en önemlisi yapilmasi gereken Transferleri...

Sonuc iyi tabiki, ama nereye kadar. Istikrar olsun istiyoruz, cekirge misali degil..

..

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ilelioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sansa bala kazaniyoruz, Minsk'in 2-3 tane net pozisyonu var. Maci izlemeden yorum yapiyorsun herhalde, izlesen böyle yazmazdin sanirim. Ayrica biz destegimizi cekmis degiliz ki, sadece düzeltilmesi gerekenleri yaziyoruz, yapilan yanlislari yaziyoruz. Ve en önemlisi yapilmasi gereken Transferleri...

Sonuc iyi tabiki, ama nereye kadar. Istikrar olsun istiyoruz, cekirge misali degil..

..
    Maçın 90 dakıkasinida izledim hemde iftarı sokakta yapma pahasına ekmek arası ile iftarda yaparak maçın tamamını izledim.Arkadaş bukadar önyargılı yazabildiğine göre hemende yapıştırmışsın maçı izlemeden yazdığımı bak kim napmış kim ön yargılıymış bir aynayada gör bence..Şansa bala herne ise yeniyormuyuz yeniyoruz.Henüz ligin başı ve takım resmen uçurumun kenarından döndü toparlanacak yavaş yavaş ve en zoruda bu maçlardı bence hiçbir hazırlık yok hiçbir beraberlik yokken ilk 3 resmi maçında 3 galibiyet almış olmak azımsanacak bişey değil.İstikrarı hepimiz istiyoruzda benim dememle senin yorumun çok farklı.Burada kabuslar üretmektense eleştiriyide seviyesinde yapmak gerek.Bazıları maçtan önce 3-5 yeriz bazıları bu takım bize 5 basar ligde kümeye oynarız diye eleştiri yerine resmen yıkmaya çalışıyor.Bende görüyorum tam bir futbol oynamadığımızı ama ne olursa olsun bu takım şuan eleştiriden daha çok desteği hakediyor...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Hamza Milet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Uzun zamandir foruma giremiyordum tatil sebebiyle ama bugün yine kavusmak nasip oldu BMNye

Insallah bu maçtada tribündeyim ..

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Murat Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın 90 dakıkasinida izledim hemde iftarı sokakta yapma pahasına ekmek arası ile iftarda yaparak maçın tamamını izledim.Arkadaş bukadar önyargılı yazabildiğine göre hemende yapıştırmışsın maçı izlemeden yazdığımı bak kim napmış kim ön yargılıymış bir aynayada gör bence..Şansa bala herne ise yeniyormuyuz yeniyoruz.Henüz ligin başı ve takım resmen uçurumun kenarından döndü toparlanacak yavaş yavaş ve en zoruda bu maçlardı bence hiçbir hazırlık yok hiçbir beraberlik yokken ilk 3 resmi maçında 3 galibiyet almış olmak azımsanacak bişey değil.İstikrarı hepimiz istiyoruzda benim dememle senin yorumun çok farklı.Burada kabuslar üretmektense eleştiriyide seviyesinde yapmak gerek.Bazıları maçtan önce 3-5 yeriz bazıları bu takım bize 5 basar ligde kümeye oynarız diye eleştiri yerine resmen yıkmaya çalışıyor.Bende görüyorum tam bir futbol oynamadığımızı ama ne olursa olsun bu takım şuan eleştiriden daha çok desteği hakediyor...
    Ön yargi degil, iyi oku, cümlenin sonunda "herhalde" var. Maci izlememis bir kisi ancak senin yaptigin yorumu yapardi bence. Mactan önce yazilanlari ciddiye almaya gerek yok, cok totem yapan arkadasimizda var. Asil yorumlar mactan sonra yaziliyor.

Ilk yorumunu genelleme yaparak yazdin; Sorun orada, oysa seviyeli elestiri yapan arkadaslarda var. Elestiri herzaman olacaktir, takim mükemmel olsa dahi, cünkü Futbolun dogasinda bu var, (mükemmel olunca) ben elestirmem o ayri. Elestiri kötü birsey degildir ayrica.

..
    Konu Ilelioglu tarafından (01.08.2013 Saat 23:58 ) değiştirilmiştir.

hakan yesilyurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biletler ne zaman çıkar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)