Sayfa 27 Toplam 27 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 25 26 27
Toplam 661 adet sonuctan sayfa basi 651 ile 661 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 25. Hafta | Ankaragücü 3 - 2 1461 Trabzon | Maç Sonucu

güneyli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tek merak ettiğim a.Gücünün kaanı emrenin "seni aldıracağım oğlum "dediği kaan mı?..Çok hırslıydı velet..Formayı yırtacaktı hırsından..hakem fatihin üzerine giden oyuncuya izin vermemeliydi..kalabalığı önce engellemeliydi..Sanki ortamı hazırladı..Zihni yoğunluğu kaybettiğimiz anda arka arkaya goller yedik..Daha çok maç var..Birde maçı koparacak pozisyonlarda bencillik vardı..Bencillik takımın ritmini ve şansını ortadan kaldırıyor.
    Vakti gelmiş bir şampiyonluk kupasını almamızı hiçbir güç engelleyemez..
    UEFA sifonu çekti..TFF şimdi kararını düzelt..Düzeltmezsen..

diskus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

1461 bugün sezonun en kötü macini oynadi.Ankaragücü nü rakip olarak görmemisler.Rakibi kücümsersen sonuc böyle olur.

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı güneyli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek merak ettiğim a.Gücünün kaanı emrenin "seni aldıracağım oğlum "dediği kaan mı?..Çok hırslıydı velet..Formayı yırtacaktı hırsından..hakem fatihin üzerine giden oyuncuya izin vermemeliydi..kalabalığı önce engellemeliydi..Sanki ortamı hazırladı..Zihni yoğunluğu kaybettiğimiz anda arka arkaya goller yedik..Daha çok maç var..Birde maçı koparacak pozisyonlarda bencillik vardı..Bencillik takımın ritmini ve şansını ortadan kaldırıyor.
    Hayir bahsettigin adam Kagan Söylemezgiller ve Karabükspor'da oynuyor.
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Ayazoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne oldu maçları iddaa ya satmaya mı başladık
    bu takim üst lige çikmamali dyenlere gelsin bu
    bizim taraftar bile böyle seyelr yaziyorsa, diger taraftarlarin 1461'i neyle suçlayacagini bir düsünün

Mustafa hocaya bu konuda aferin, takimi üst lige çikarmanin yolunu bulmak lazim demisti, hakli....

takimi 7.-15. siralarin arasinda tikamak isteyenlerin kafa yapisini düsünmekte zorluk çekiyorum hakikaten, neymis efendim topçu yetistirecekmis peh
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu ankaragücüne dostluk mostluk edebiyatı yapanları da anlamakta güçlük çekiyorum.. adamlar her fırsat bulduğunda fenere yattılar, hatta kardeş dedikleri bursaspor şampiyon olduğu sene bile yattılar.. bizde bunların dostluğunun derdine düştük.. paşaların keyfiyle hukuksuz olarak ligde tutulan bir takım.. umarım bal ligine kadar düşerler.. orada bu maçtaki bala çok ihtiyaçları olacak..
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

Furkan Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Arkadaş hangi maçı izlemesem yeniliyoruz ya...
    Her şey bittiğinde, hatırlayacağımız şey; düşmanlarımızın sözleri değil, dostlarımızın sessizliği olacaktır. (Alija Izetbegović)

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tuğrul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ts yöneticilerinin işi de zor.

Satılan oyuncular karşısında bu kadar hışma, eleştiriye uğrayacağını bilselerdi pilot takım kurmazdılar.

Sercan TS'da oynayacak kapasitede değil keza Eren'de. Uygun fiyatı verip, aldılar.

Ha bunu söylerken Abdullah'ın pilot takım hüviyetine uygun bir oyuncu olmadığını söyleyeyim. Tıpkı Emrullah gibi. Tabi onu da kadroda tutmaları vefa duygusundan kaynaklanıyor. Hakkını yemeyelim.
    yaşınız kaç bilmiyorum ama bu cevap benim soruma cevap olmadı.. sercan tsde oynayacak kapasitede değil demişsiniz bence de öyle.. ama bu seneki trabzonsporda banko oynardı.. ereni almak için o kadar uğraştı bu takım, bu haftaki maçta rizenin 3 golündede payı var.. sol kanatın mumla arandığı ülkemizde büyük değer olacak ileride.. sercan 1461 trabzonsporu oynatan oyuncuydu..

a. halman trabzonsporda oynayacak kapasitede mi 1461de oynatılıyor..
    Attan inip eşeğe bindik!

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Hoca ve futbolcular hepinizin canı sagolsun.arada böyle mglubiyetler nazarlıktır.

Hepiniz bu sehre cok yakısıyorsunuz.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Arif Timurcioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Maçı izleyemedim özetini yeni izleme şansım oldu yusuf harikalar yartmış yine her geçen gün daha iyi oynuyor bayağıda gol kaçırmışız e o kadar kaçırınca rakipte atamayınca hakem sağolsun girmiş hemen devreye kalecimize kırmızı kartı göstermiş işi bitirmiş. Canları sağolsun 3 2 yenildiğimizi öğrenince çok şaşırmıştım şaşırmamı gerektirecek bişey yokmuş sağolsun hakemler federasyon.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalıktır.

M. Akif Yücesan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu takim üst lige çikmamali dyenlere gelsin bu
    bizim taraftar bile böyle seyelr yaziyorsa, diger taraftarlarin 1461'i neyle suçlayacagini bir düsünün

Mustafa hocaya bu konuda aferin, takimi üst lige çikarmanin yolunu bulmak lazim demisti, hakli....

takimi 7.-15. siralarin arasinda tikamak isteyenlerin kafa yapisini düsünmekte zorluk çekiyorum hakikaten, neymis efendim topçu yetistirecekmis peh
    Bu takımın amacı Trabzonspor'a yardımcı olmak, Süper Lige çıkmak değil. 1461'in Süper Lige çıkmasının bize ne faydası olacak? Satmak zorunda kalacağız. Sadri efendi de bunu bekliyo zaten. Yükselme hakkı elde eder etmez takımı satacak. Çıkma hakkı elde edip feragat edebilir de, ama Sadri bu fırsatı paraya çevirme imkanını asla kaçırmaz, derhal satar.

1461 PTT liginde kalmalı ve bizim altyapımız olarak devam etmeli. Takımın kurulma nedeni bu zaten. Ne diye yükselmesini isteyelim ki?

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Arif Timurcioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçı izleyemedim özetini yeni izleme şansım oldu yusuf harikalar yartmış yine her geçen gün daha iyi oynuyor bayağıda gol kaçırmışız e o kadar kaçırınca rakipte atamayınca hakem sağolsun girmiş hemen devreye kalecimize kırmızı kartı göstermiş işi bitirmiş. Canları sağolsun 3 2 yenildiğimizi öğrenince çok şaşırmıştım şaşırmamı gerektirecek bişey yokmuş sağolsun hakemler federasyon.
    Yusuf sezonun en kötü maçını oynadı abi dün özete aldanma.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)