Sayfa 38 Toplam 38 Sayfadan BirinciBirinci ... 28 36 37 38
Toplam 946 adet sonuctan sayfa basi 926 ile 946 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziraat Türkiye Kupası | Şikebahçe 2 - 3 1461 Trabzon | #Zevkten1461KöşeOlduk

Trabzonspor Kongre Üyesi
    ibilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Adem Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence keramet teknik direktörde..Mustafa hoca yerine başka biri olsaydı takım bu kadar parlamazdı..
    Yüzde yüz doğru bir tespit, 1461 kurulduğunda da çok kaliteli gençler alınmıştı oraya ama bi türlü başarı gelmemişdi.
    Ben sadece Trabzonspor u severim...İsimler gelir gider...

lopsang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Alıntı Hüseyin Başoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    önemi olan 1461 in başarısı değil Trabzonspor'un başarısı.....Eğer Trabzonspor'a ordan 5 oyuncu lazımsa 5 oyuncu alır 10 oyuncu lazımsa 10 oyuncu alır 1 oyuncu lazımsa 1 oyuncu alır.....Ayriyetten bir futbolcu 1461 de 3 seneden fazla kalırsa buda kötü bir şey çünkü 1461 de sürekli taze oyuncular yetişmeli 3 senede kendini kanıtlayan adam takımda kalmamalı yer işgal etmemeli...
    1461 başarılı olsun diye demiyorum, PTT liginde kalabilsin diye söylüyorum. Diğer yandan aynı anda 7 kişi aldık diyelim, hepsi 11 oynar mı ? oynayamıyacaksa 1461 de kalıp kendisini hazır tutması daha iyi değil mi ? Takım seneye alt lige düştü diyelim, proje heba olmaz mı ? O takımdan aldığın oyuncuların yerine transfer yopatın diyelim ki, takımın % 60-70 i değişti, bu küme düşmeye yol açmazmı ? BU işi en iyi yapan Barcelona örneğine bakalım her sene kaç oyuncu A takıma kazandırılıyor. Tabiki A takımımızın şu anki hali içler acısı, kimilerine göre de 11 in büyük kısmının seneye değişmesi lazım. Ben o kanaatta değilim, İyi bir forvet, Yusuf,Göksu ve Gökhanı alırım, fazlalıkları gönder yeterlidir.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı lopsang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1461 başarılı olsun diye demiyorum, PTT liginde kalabilsin diye söylüyorum. Diğer yandan aynı anda 7 kişi aldık diyelim, hepsi 11 oynar mı ? oynayamıyacaksa 1461 de kalıp kendisini hazır tutması daha iyi değil mi ? Takım seneye alt lige düştü diyelim, proje heba olmaz mı ? O takımdan aldığın oyuncuların yerine transfer yopatın diyelim ki, takımın % 60-70 i değişti, bu küme düşmeye yol açmazmı ? BU işi en iyi yapan Barcelona örneğine bakalım her sene kaç oyuncu A takıma kazandırılıyor. Tabiki A takımımızın şu anki hali içler acısı, kimilerineih göre de 11 in büyük kısmının seneye değişmesi lazım. Ben o kanaatta değilim, İyi bir forvet, Yusuf,Göksu ve Gökhanı alırım, fazlalıkları gönder yeterlidir.
    ib

Bu isler sadece 2 -3 oyuncunun alinmasiyla olmaz en basta hocanin .da gelmesi lazim
    zaten kac kisinin geleceginin hesabini o yapar
    Taraftarinda sistemin arkasinda durmasi laz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Adem Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence keramet teknik direktörde..Mustafa hoca yerine başka biri olsaydı takım bu kadar parlamazdı..
    Mustafa Hoca gelene kadar son dakikada kümede kalmayı garantilemiştik zaten (:
    Hamiş

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Allah nazarlardan saklasın.çok mutlu ettiler bu sene bizi.futbolcunun kralıda burda.2-3 süper yabancı futbolcu alınıp bu takımla şampiyonluk kovalanır arkadaş.

kayseriliyiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Dün iki maçida seyrettim bu çocuklarin oynadiklari futbol bir baska
    çok cesur oynuyorlar gözleri hiç korkmuyor
    Bide bizimkileri görünce insan ah çekiyor ister istemez
    Bu çocuklarin toplam maasi bir Zokora etmez ama o hirslari o renkelere olan sadakat 100 tane eder
    Bu çocuklar çoktan hakkettiler gönlümüzde yerlerini ve Trabzonsporu da
    O ruh dedikleri olay bu çocuklarda fazlasiyla var
    Artik Trabzonspor taraftari korkmali çünkü bu takimi dagitmaya ugrasacak olan çok
    Yönetime kesinlikle bu oyuncularin satilmamasi yönünde baski olusturulmali
    Yusuf, Gökhan, Abdulkadir, Göksu, Caner, Jebrin, Fatih, Mehmet ve hatta Siddik kesinlikle sans verilmesi gereken oyuncular
    Ve bu oyuncular belki yildiz degil ama takimi yildiz yapacak oyuncular
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

Nereden
    Almanya

Helal olsun gercekten.Cok Kaliteli oyuncular var takimda. Mustafa Hocayida tebrik ediyorum. Cok hosuma gitti dünki mac. Ilk defa 90dakika izleme firsatim oldu.
    Artik bizde genclere sans verelim. Borussia Dortmundun son 3 senede nerden nereye geldikleri belli. Reus, Götze, Hummels, Nuri Sahin, Bender gibi gencleri oynatarak basarili oldular. Gencleri harcamiyalim. En cok ona üzülürüm.
    TRABZONSPOR

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mustafa Hoca sayesinde yıllardır hiçbir halta yaramadığı halde Trabzonspor'dan nemalananları da görmüş oluyoruz.

Bu takım 3. lige düşüyordu az kalsın, niye?

Kalibresine bakmadan bilmem kimin adamı diye takımın başına getirtilen teknik adamlardan. Aynı takımı bu adam nerelere getirdi bakın, bu takım Trabzonspor'un da aynasıdır.

Birilerinin adamı diye yönetime, teknik kadroya, idari kadroya alınan sülükler yüzünden belimizi doğrultamıyoruz.

Doğru düzgün bir sistemle bizim çocuklarımız işin ehline teslim edilirse anasını ağlatırlar ortalığın.

Dün sahada bir makina vardı ve herkes o makinanın hangi parçası olduğunun farkındaydı, Yusuf bir pozisyonda bencillik yaptı anında dışarı aldı hoca ve Yusuf da maç sonu bunu açıklamak zorunda kaldı, oyuncular kolbastı oynadı hoca sevinci biraz abarttıklarını ama bunun hakları olduğunu söyledi.

Açıkta kalan hiçbir şey yok bu takımda, tıkır tıkır işliyor, disiplin var ama arkadaşlık da var.

Göksu olayında bütün takım tavrını almıştı, bizim büyük lobutlar da Serkan'ı öylece izledi ibb maçında.

Gol sevinçlerinde paslaşmalarında her şeyde görülüyor mevzu.

Helal olsun, çok gurur duyuyorum bu çocuklarla.
    Konu Onur Akyüz tarafından (28.02.2013 Saat 15:27 ) değiştirilmiştir.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Furkan Özdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Baris Memis 2 yil futboldan uzak kalmis bir oyuncu... Ancak oynamaya yeniden basladiktan sonra gelisimi gercekten inanilmaz. Acimasizca elestirenler biraz utanmistir umarim...
    Her şey bittiğinde, hatırlayacağımız şey; düşmanlarımızın sözleri değil, dostlarımızın sessizliği olacaktır. (Alija Izetbegović)

Öznur61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

annem bana maci izletmiyecekti ama allahtan yoktu da izledim maci..
    helal olsun sana 1461..basim dik ve kalp sıkıntısı cekmeden gittim okula

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı onuR AKYÜZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa Hoca sayesinde yıllardır hiçbir halta yaramadığı halde Trabzonspor'dan nemalananları da görmüş oluyoruz.

Bu takım 3. lige düşüyordu az kalsın, niye?

Kalibresine bakmadan bilmem kimin adamı diye takımın başına getirtilen teknik adamlardan. Aynı takımı bu adam nerelere getirdi bakın, bu takım Trabzonspor'un da aynasıdır.

Birilerinin adamı diye yönetime, teknik kadroya, idari kadroya alınan sülükler yüzünden belimizi doğrultamıyoruz.

Doğru düzgün bir sistemle bizim çocuklarımız işin ehline teslim edilirse anasını ağlatırlar ortalığın.

Dün sahada bir makina vardı ve herkes o makinanın hangi parçası olduğunun farkındaydı, Yusuf bir pozisyonda bencillik yaptı anında dışarı aldı hoca ve Yusuf da maç sonu bunu açıklamak zorunda kaldı, oyuncular kolbastı oynadı hoca sevinci biraz abarttıklarını ama bunun hakları olduğunu söyledi.

Açıkta kalan hiçbir şey yok bu takımda, tıkır tıkır işliyor, disiplin var ama arkadaşlık da var.

Göksu olayında bütün takım tavrını almıştı, bizim büyük lobutlar da Serkan'ı öylece izledi ibb maçında.

Gol sevinçlerinde paslaşmalarında her şeyde görülüyor mevzu.

Helal olsun, çok gurur duyuyorum bu çocuklarla.
    Aslinda Yusufun konusmalarindan acikca belli oluyor bu.

Abdullah Karmilinde, Mustafa hocaninda gecmisi ayni sekilde.

Sirf onun bunun keyfi istedi diye mahrum kaldilar Trabzonspordan. Kim bilir bizim bilmedigimiz kac yetenek kayboldu o kan emicilerin yüzünden...
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Oğuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Barış Memiş gayet güzel oynuyor oynadığı maçlarda. Adam eksiltiyor hemen hemen her pozisyonda, bekine yardıma da geliyor. Onu da alır bence Tolunay hoca üste seneye. En azından kulübede böyle bir adama ihtiyaç var girip maç değiştirebilecek.
    7 tertemiz şampiyonluk

Nereden
    İstanbul

takımda gözüme batan yegane şey çocukların fiziksel görünümü. hepsinin ağırlık çalıştığı o kadar belli ki. helal olsun bunu bu çocuklara aşılayana. günümüz futbolunda eğer vücudun güçsüzse istediğin kadar teknik ol. şansın yooook! bitersin. adam sana omuzu vurdu mu yıkılır kalırsın. ama bu çocuklar öyle değil bariz çalışıyorlar.
    En çok gözüme çarpanlar;

giden; Eren ve Sercan (***)
    şu andaki; Göksu, Abdülkadir'di sanırım bir fotoda gördüm inanılmaz gelişmiş, Yusuf, Barış bile çalışıyor
    istanbul basını bizi çözmüş, içimize süper bir dinamit bırakmış. "futbolu en iyi bilen taraftar" demişler bize. şimdi çık çıkabilirsen işin içinden.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Bu Yusuf Dünyayı sallayacak bakın görün..

Yusuf,Mustafa,Göksu kesin A takıma alınmalı Jebrin'de kendini geliştirmiş böyle oynarsa oda alınmalı..

Bizim şampiyon olduğumuz seneler kadronun çoğu Trabzonluydu takım ruhu vardı bunu önümüzdeki sezon mutlaka oluşturmalıyız..

Dün spor gazetelerine baktım bu müthiş galibiyet hakkında en ufak haber yok yazıklar olsun sizin topunuza..!

Murat Varol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gözünün gördüğü şeyden korkmayan futbolcu istiyorum
    Bundan yirmi yıl sonra şikebahçeyi şampiyon yapmış, milli takımı çalıştırmış Emre Böğğğlözouğlunun teknik direktörümüz olmasını tartışacağız galiba. Olmasın diyenleri de hain ilan edeceğiz.Geçmişe takılıp kalmakla suçlayacağız.

Hamza Milet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı TSdepare Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün spor gazetelerine baktım bu müthiş galibiyet hakkında en ufak haber yok yazıklar olsun sizin topunuza..![/B]
    Aynen öyle, su fanatigin 1. sayfasina bakarmisiniz ..

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Maç anlatımına bakarmısınız
    eziklerin 1.gol = Caner attı
    bizim 1.gol = Mehmet topalın hatası
    eziklerin 2.gol = Selçuk attı
    bizim 2.gol = serkan kırıntılının hatası

sanki biz hiç gol atmadık

maç özeti yayınlamışlar özette ne verilmeyen penaltı var nede kalecinin dışarda elle vuruşu
    HELAL OLSUN KARDEŞLERİM GEYLERİ DE, ŞİKECİLERİ DE, BASINI DA, MEDYAYI DA ÜST ÜSTE KOYDUN YÜREKTEN SEVGİLER....İYİ Kİ VARSINIZ
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Oğuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

http://www.facebook.com/photo.php?v=...type=2&theater

17 yaşında oyuncumuz orta sahada korkusuzca Fenerbahçeye pres yapıp top kapıyor gol atıyoruz. Bizim yukardaki korkaklar geri kaçıyorlar anca rakiplerle karşı karşıya kalınca orta sahada.
    7 tertemiz şampiyonluk

Nereden
    Ordu

bu çocuklara helal olsun.
    Trabzonspor

hamucera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maçı buradan download edebilirsiniz

ilk yarı http://turbobit.net/078r91v0ibkl.html
    2. yarı http://turbobit.net/z1ls572irm96.html
    Biz Trabzonsporumuzun şampiyon olmasını isteriz ama sadece şampiyon olacak diye sevmeyiz

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı hamucera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maçı buradan download edebilirsiniz

ilk yarı http://turbobit.net/078r91v0ibkl.html
    2. yarı http://turbobit.net/z1ls572irm96.html
    silinmis.
    burdan izelenebilir en azindan:
    http://tvarsivi.com/player.php?y=483...-28%2002:09:00
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)