Sayfa 1 Toplam 10 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 243 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Tekke'nin Kalması İçin Yönetime Baskı Yapalım!

since1967_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Fatih Tekke'nin Kalması İçin Yönetime Baskı Yapalım!

arkadaşlar marcelinho transferi gerçekleşti klübe hayırlı uğurlu olsun. şu an itibariyle hücum hattına top taşıyacak sağdan ve soldan ortalar yapabilecek bir yapıya kavuştuk. son yabancı hakkımızı iyi kullandığımızda bu takım türkiye liginde ve uefada şampiyonluğun en büyük adayı olacaktır.

ancak en önemli konu trabzonsporda bu kulvarları başarıyla tamamlayabilmek için dünya çapında bir forvet gerekmektedir. bu yıldız fatih tekkeden başkası değildir. gerçekçi olmak gerekirse fatih tekke kalitesinde bir yabancı (zaten türk yok) avrupadan 15 milyon avrodan aşağıya gelmez. (tabi türkiyeye gelmeyi kabul ederse.) vel hasıl kelam lafı uzatmadan diyeceğim şu ki fatih tekke hayallerimizi gerçekleştirmek için gereken en önemli taş. yani satranç tahtasındaki vezirimiz. hem golcü hem inanılmaz bir pasör. hava hakimiyeti olduğu kadar avrupanın sayılı top saklayabilen ve takımı rahatlatan futbolcularından. yani komplike bir saldırı silahı. fatih tekkeyi kaybetmemek için çok az zamanımız kaldı. yapmamız gerekenler nedir bir konuşalım ve yarın hemen harekete geçelim. ama öncelikle şu andan itibaren klübün resmi sitesine ve sayın albayrakların sitesine (eğer varsa birisi yazsın) mail yağdırmaya başlayalım.

Kendi yazdığım metin:

Büyük Trabzonsporumuzun büyük yöneticileri. Bu metinleri yazarken sadece bir trabzonspor taraftarı olarak değil, ailemin ve çevremdeki taraftar topluluğunun sözcüsü olarak da yazdığımı biliniz lütfen.

Kongre zamanında klüp başkanlığına Sayın Nuri ALBAYRAK aday olduğunda bizler tamam işte, hem Trabzonspor sevdalısı hemde ekonomik gücü olan bir başkan bulduk dedik. Siz yıldız transferi sözü verdiğinizde biz göklere uçtuk. Çünkü bizim sevdamız karşılıksızdı. Şampiyon olan bir Trabzonspor bizleri bu hayatta en çok mutlu edecek şeylerden birisiydi. Transfer sezonu başladığında Umut BULUT'u aldık. Tekrardan mutluluktan uçmaya başladık.

Fakat sonraları yapılamayan transferler, gönderilemeyen futbolcular, Sayın Zeyyat KAFKAS'ın tuhaf açıklamaları ve son olarakta Fatih TEKKE gibi taraftarın gönlüne taht kurmuş ve istatistiklerle tarandığında Türkiyenin en iyi futbolcusu konumunda olan kaptanımızı Fenerbahçe gibi ezeli rakibimize satacak olduğunuzu duyduğumuzda taş kestik. Yemeden içmeden kesildik. Umudumuzu yitirdik ve büyük bir hayal kırıklığına uğradık. Net olmayan tavırlarınız bizi çileden çıkardı. Kongre öncesi masaya vururuz demiştiniz biz sizden masaya vurup Trabzonspordan çivi sökemezsiniz diyerek Fenerbahçeyi ve ahlaksız İstanbul medyasının cevabını verirsiniz diye bekledik.

Ama ne oldu bilemiyoruz ve Fatih TEKKE takımında kaldı. Zaman geçti dedikki transfer yapamadılar, söz verdiler tutmadılar ama olsun en azından bizi can evimizden vurmadılar. En büyük transferimiz Fatih TEKKE diye avunduk.

Bir sabah uyandık yine İstanbul medyası Fatihle uğraşıyor. Fatih onlara cevabını verdi:

Benim adım Fatih soyadım TEKKE, oram buram oynamaz dedi. Biz rahatladık.

Şu an gelinen konum gösteriyorki, transferleri yapabilmek için sağlayacağınız kaynak en iyi futbolcumuzmuş. Biz şampiyonluk istiyoruz. Yıldız istiyoruz ama en önemlisi alacağınız futbolcuların yanında oynayacak Türk futbolunun en büyük yıldızını görmek istiyoruz. Fatih TEKKE Trabzonsporun en iyi futbolcusudur. Fatihi satarsanız büyük taraftarın tepkisi hep ardınızda olacaktır. Size naçizane teklifim bu tarihi hatanın altında sizin imzanız olmasın. Fatih Dünyanın sayılı klüplerinden birisine satılmadığı sürece büyük çaplı protesto eylemleri gerçekleştirmeyi düşündüğümüzü size bildirir. ve büyük klübün büyük başkanı olarak bizleri dinleyeceğiniz temenni ederim.

Trabzonspor klübünün başkanına yakışan, takımla özdeşleşmiş olan bir futbolcusunu (Arsenal da Henry, Barcelona da Ronaldinho, Real Madrid de Raul gibi) isteyen hikayeden bir rus klübü olan ZENİT'e vereceği şu cevap olacaktır;

Trabzonspor hiç bir futbolcusunu para karşılığı satmamıştır, satmayacaktır. Fatih TEKKE avrupa hayalini gerçekleştirmek istiyorsa daha çok çalışıp Dünya çapında bir klübün yakın takibine girmelidir. İşte o zaman emeğinin karşılığı olarak gerekli desteği kendisine vereceğimizden şüphesi olmamalıdır. Fatih TEKKE Şampiyonluğa oynayacak olan büyük Trabzonsporun formasıyla, bu yılda yeşil sahalarda ter dökecektir.

Bu cevabı ağzınızdan duymak başta ben olmak üzere bütün camia üzerinde çarpıcı bir etki yapacağından emin olabilirsiniz. Sizlere bu güne kadar hep güvendik lütfen bizi yarı yolda bırakmayın.

Saygılarımla, Serdar ÇELİKEL.
    Konu since1967_ tarafından (29.07.2006 Saat 20:31 ) değiştirilmiştir.
    ŞAMPİYON OLMAN ÖNEMLİ DEĞİL. ÖNEMLİ OLAN SENİN BU HAKSIZ ARENADA VERDİĞİN ONURLU MÜCADELENDİR.

Nereden
    İstanbul

haklısın ama şu anki gelinen noktadan sonra vazgeçileceğini hiç sanmıyorum
    diyelimki bu sene bizde kaldı seneye bedava gitme durumu var sizce sözleşmesini uzatarmı seneye bedava gideceğine bu paraya şimdi gitmeli sözleşme imzalayıp kalıcaksa tabiki kalmasından yanayım

Mert67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

ah keşke kalsa bi de denilson sonra kim tutar bizi.
    ''...En neşeli, en hüzünlü, en duyarlı, en vurdumduymaz, en hızlı, en ağır, en çabuk, en acelesiz yanımızdır Trabzonspor. Bu sene olmadı bir dahaki sene kesin şampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazım Koyuncu

maskeli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Trabzonspor Kulübü

Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri
    Telefon :
    Faks : 0 (462) 325 55 14 - 325 55 15

Telefon : 0 (462) 325 09 67 (4 hat)
    E-Posta : trabzon@trabzonspor.org.tr

Trabzonspor Ürün Satış Mağazası
    Telefon 0 (462) 326 20 77
    Faks 0 (462) 326 67 97

Trabzonspor Sadri Şener Halkla İlişkiler ve Sosyal Tesisleri
    Telefon 0 (462) 326 67 96 - 326 56 05
    Faks 0 (462) 326 60 87

Trabzonspor Hüseyin Avni Aker Stadyumu
    Telefon 0 (462) 230 06 36 - 230 03 82
    Faks 0 (462) 230 06 36

Trabzonspor Kartal M. Ali Yılmaz Sosyal Tesisleri
    Telefon 0 (216) 473 17 61
    Faks 0 (216) 473 17 61

Nereden
    Ankara

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı
    haklısın ama şu anki gelinen noktadan sonra vazgeçileceğini hiç sanmıyorum
    diyelimki bu sene bizde kaldı seneye bedava gitme durumu var sizce sözleşmesini uzatarmı seneye bedava gideceğine bu paraya şimdi gitmeli sözleşme imzalayıp kalıcaksa tabiki kalmasından yanayım
    ya bedava medava biz büyük bir klübüz şampiyonluk yarışına olanca gücümüzle yüklenmeliyiz. artık taraftarın sabrı yok. bizim için para değil şampiyonluk önemli. fatih seneye otuzlu yaşlara girecek bedava falanda gidemez. kalırsa mukavele mecburen imzalayacak, farzedelimki imzalamadı klüp şampiyon olursa zaten kalır. ha eğer olamaz ve yarışa erken havlu atarsak sözleşme imzalayana kadar ilk on sekize almayız olur biter. para değil başarı lazım bize haydi harekete katıl.
    ŞAMPİYON OLMAN ÖNEMLİ DEĞİL. ÖNEMLİ OLAN SENİN BU HAKSIZ ARENADA VERDİĞİN ONURLU MÜCADELENDİR.

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

paran olmazsa yıldız almayı bırak oyunculara maaşlarını veremezsin bir iki başarıdada iyileştirme isteyecekler ne vereceksin paran yoksa ekonomik durum fazla ii değil bizim takımın bence geniş bakmak gerekiyo olaya tekke cok cok ii paraya satılmıstır doğruda yapılmıştır

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı since1967_ Nickli Üyeden Alıntı
    ya bedava medava biz büyük bir klübüz şampiyonluk yarışına olanca gücümüzle yüklenmeliyiz. artık taraftarın sabrı yok. bizim için para değil şampiyonluk önemli. fatih seneye otuzlu yaşlara girecek bedava falanda gidemez. kalırsa mukavele mecburen imzalayacak, farzedelimki imzalamadı klüp şampiyon olursa zaten kalır. ha eğer olamaz ve yarışa erken havlu atarsak sözleşme imzalayana kadar ilk on sekize almayız olur biter. para değil başarı lazım bize haydi harekete katıl.
    Aynen böyle düşünüyorum. Fatih'in sözleşmesi bitiyor ama Şampiyon olursak tüm hesalar değişir. Yönetim riske girsin para kazanmak yerine Fatih'i elde tutsun, bizi şampiyonluğa taşısınlar..

Fatih, Marçelinho, Yattara. Avni Aker'de ezikleri süpürürüz bu adamlarla.
    Naber?

Nereden
    Yalova

Alıntı esTeban Nickli Üyeden Alıntı
    paran olmazsa yıldız almayı bırak oyunculara maaşlarını veremezsin bir iki başarıdada iyileştirme isteyecekler ne vereceksin paran yoksa ekonomik durum fazla ii değil bizim takımın bence geniş bakmak gerekiyo olaya tekke cok cok ii paraya satılmıstır doğruda yapılmıştır
    bizimmi ekonomik dururumuz iyi degil yapmayın arkadaşlar ya borçsuz kulüp yok türkiyede en az borcu olan sayılı takımlardanız başkan gelirken paralı başkan diye geldi sözler verdi 20 milyon avro hibe yapacam dedi nerde????????

fatihin satılmasını İSTEMİYORUZZZZ

Nereden
    İstanbul

Alıntı since1967_ Nickli Üyeden Alıntı

1-bedava falan gidemez ne demek bal gibi de gider
    2-sen söylüyosun mecburen imzalayacak sorun burda mecburen olmamalı isteyerek olmalı
    3- fatihin 4 trilyon kazanacağı bi yerden bahsediyoruz gitmek istediği ortada bu parayı başka bi takımdan alabilirmi hayır başka bi takım bonservisine bu kadar peşin verirmi yine hayır

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nolur yaa .Biz şampiyon olalımda kulüp kazanmasın para. Ayrıca şampiyon olduğumuzda daha fazlası girecek kasamıza dimi. Şimdi diyecek olanlar var tabi FATİH kaldı da noldu şampiyon mu yaptı bizi diye. Yapmadı evet çünkü yapamadı tek başına...İzin vermedi adi istanbul.......... neyse kalsın konu başka yönlere kaymasın şimdi.
    Ben iki gündür yolluyorum yine de devam ediyorum maile
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Nereden
    Samsun

Alıntı maskeli61 Nickli Üyeden Alıntı
    bizimmi ekonomik dururumuz iyi degil yapmayın arkadaşlar ya borçsuz kulüp yok türkiyede en az borcu olan sayılı takımlardanız başkan gelirken paralı başkan diye geldi sözler verdi 20 milyon avro hibe yapacam dedi nerde????????

dostum trabzonsporun borcu olmaması doğal neden borcun olsun ki anelkayımı aldım ailtonumu aldın alex imi aldında borcun olsun aldıgın adamlar çağdaş cem vs

takımda yıldız görmek istiyosan 3 yol war
    1 ya futbolcunu satıp para kazanacaksın for example gençlerbirliği
    2- ya borc yapıcaksın
    3 cok iyi kaynakların olacak

hangisi war bizde_?

Nereden
    Ankara

arkadaşlar benim attığım mail aşağıda

Büyük Trabzonsporumuzun büyük yöneticileri. Bu metinleri yazarken sadece bir trabzonspor taraftarı olarak değil, ailemin ve çevremdeki taraftar topluluğunun sözcüsü olarak da yazdığımı biliniz lütfen.

Kongre zamanında klüp başkanlığına Sayın Nuri ALBAYRAK aday olduğunda bizler tamam işte, hem Trabzonspor sevdalısı hemde ekonomik gücü olan bir başkan bulduk dedik. Siz yıldız transferi sözü verdiğinizde biz göklere uçtuk. Çünkü bizim sevdamız karşılıksızdı. Şampiyon olan bir Trabzonspor bizleri bu hayatta en çok mutlu edecek şeylerden birisiydi. Transfer sezonu başladığında Umut BULUT'u aldık. Tekrardan mutluluktan uçmaya başladık.

Fakat sonraları yapılamayan transferler, gönderilemeyen futbolcular, Sayın Zeyyat KAFKAS'ın tuhaf açıklamaları ve son olarakta Fatih TEKKE gibi taraftarın gönlüne taht kurmuş ve istatistiklerle tarandığında Türkiyenin en iyi futbolcusu konumunda olan kaptanımızı Fenerbahçe gibi ezeli rakibimize satacak olduğunuzu duyduğumuzda taş kestik. Yemeden içmeden kesildik. Umudumuzu yitirdik ve büyük bir hayal kırıklığına uğradık. Net olmayan tavırlarınız bizi çileden çıkardı. Kongre öncesi masaya vururuz demiştiniz biz sizden masaya vurup Trabzonspordan çivi sökemezsiniz diyerek Fenerbahçeyi ve ahlaksız İstanbul medyasının cevabını verirsiniz diye bekledik.

Ama ne oldu bilemiyoruz ve Fatih TEKKE takımında kaldı. Zaman geçti dedikki transfer yapamadılar, söz verdiler tutmadılar ama olsun en azından bizi can evimizden vurmadılar. En büyük transferimiz Fatih TEKKE diye avunduk.

Bir sabah uyandık yine İstanbul medyası Fatihle uğraşıyor. Fatih onlara cevabını verdi:

Benim adım Fatih soyadım TEKKE, oram buram oynamaz dedi. Biz rahatladık.

Şu an gelinen konum gösteriyorki, transferleri yapabilmek için sağlayacağınız kaynak en iyi futbolcumuzmuş. Biz şampiyonluk istiyoruz. Yıldız istiyoruz ama en önemlisi alacağınız futbolcuların yanında oynayacak Türk futbolunun en büyük yıldızını görmek istiyoruz. Fatih TEKKE Trabzonsporun en iyi futbolcusudur. Fatihi satarsanız büyük taraftarın tepkisi hep ardınızda olacaktır. Size naçizane teklifim bu tarihi hatanın altında sizin imzanız olmasın. Fatih Dünyanın sayılı klüplerinden birisine satılmadığı sürece büyük çaplı protesto eylemleri gerçekleştirmeyi düşündüğümüzü size bildirir. ve büyük klübün büyük başkanı olarak bizleri dinleyeceğiniz temenni ederim.

Trabzonspor klübünün başkanına yakışan, takımla özdeşleşmiş olan bir futbolcusunu (Arsenal da Henry, Barcelona da Ronaldinho, Real Madrid de Raul gibi) isteyen hikayeden bir rus klübü olan ZENİT'e vereceği şu cevap olacaktır;

Trabzonspor hiç bir futbolcusunu para karşılığı satmamıştır, satmayacaktır. Fatih TEKKE avrupa hayalini gerçekleştirmek istiyorsa daha çok çalışıp Dünya çapında bir klübün yakın takibine girmelidir. İşte o zaman emeğinin karşılığı olarak gerekli desteği kendisine vereceğimizden şüphesi olmamalıdır. Fatih TEKKE Şampiyonluğa oynayacak olan büyük Trabzonsporun formasıyla, bu yılda yeşil sahalarda ter dökecektir.

Bu cevabı ağzınızdan duymak başta ben olmak üzere bütün camia üzerinde çarpıcı bir etki yapacağından emin olabilirsiniz. Sizlere bu güne kadar hep güvendik lütfen bizi yarı yolda bırakmayın.

Saygılarımla, Serdar ÇELİKEL.

Nereden
    Samsun

Alıntı tselif Nickli Üyeden Alıntı
    Nolur yaa .Biz şampiyon olalımda kulüp kazanmasın para. Ayrıca şampiyon olduğumuzda daha fazlası girecek kasamıza dimi. Şimdi diyecek olanlar var tabi FATİH kaldı da noldu şampiyon mu yaptı bizi diye. Yapmadı evet çünkü yapamadı tek başına...İzin vermedi adi istanbul.......... neyse kalsın konu başka yönlere kaymasın şimdi.
    Ben iki gündür yolluyorum yine de devam ediyorum maile
    biz hep 96 dan bahsediyoruzda 3 sene önce ve gecen sezon basında sampiyonlar ligi elemeleri icin adam gibi transfer yapsalardı hem şampiyonlar liginde mücadele edecektik hem dünyada prestijimiz artıcaktı dünya da daha cok tanınacaktık vede sampiyonlar ligindsen cok para kazanacaktık ama yönetim oralı bile olmadı

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bende yolladım hadi uşaklar yüklenin, elimizden tek bu gelir gitmesin Fatih Sultan daha karpuz kesecektik

Eyüphan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben fatih'in satılmasından yanayım. Bırakında adama hak verelim biraz. Fatih 29 yaşına gelmiş. Seneye sözleşmesi bitecek. Ameliyat üstüne ameliyat geçiriyor...Bu sezon bizde kalsa yine sakatlanacak. yine ameliyat olacak. Satılması bence en doğru hareketti. Aksi halde Fatihten tek kuruş alamayacaktık. biraz da Klübün menfaatlerini düşünün ya. Günü kurtarmak adına hareket etmeyelim. Bence yönetim istanbul takımları dışında istediği klübe satmalı Fatih'i...
    BMN TRABZON

bordoomavii
    Ziyaretçi

walla biz havaalanında bayağ bi baskı yaptık yönetime.marcelinho dan çok Fatih tekke diye bağırdık.bide çok sert bir şekilde fatihi satanı bizde satarız falan dedik.recep abi zaten ön koltuktaki yöneticiye saldırcaktı az kalsın.:d korkup vazgeçmiş olabilirler fatihin transferinden.

Nereden
    Ankara

Alıntı bordoomavii Nickli Üyeden Alıntı
    walla biz havaalanında bayağ bi baskı yaptık yönetime.marcelinho dan çok Fatih tekke diye bağırdık.bide çok sert bir şekilde fatihi satanı bizde satarız falan dedik.recep abi zaten ön koltuktaki yöneticiye saldırcaktı az kalsın.:d korkup vazgeçmiş olabilirler fatihin transferinden.
    kardeşlerim benim. bir olursak bizi kimse yıkamaz. fatihi satarlarsa bizde onları satarız harbiden. tam şampiyon olacağımız sene fatihi göndermeye kalkıyorlar yuh yani. mail atmayı unutma lütfen.

Nereden
    Yalova

Alıntı esTeban Nickli Üyeden Alıntı
    dostum trabzonsporun borcu olmaması doğal neden borcun olsun ki anelkayımı aldım ailtonumu aldın alex imi aldında borcun olsun aldıgın adamlar çağdaş cem vs

takımda yıldız görmek istiyosan 3 yol war
    1 ya futbolcunu satıp para kazanacaksın for example gençlerbirliği
    2- ya borc yapıcaksın
    3 cok iyi kaynakların olacak

hangisi war bizde_?
    dostum ikimizin dedigide aynı yere çıkıyo bence ben diyorumki fatihi 8 e satıp 3 avroya transfer yapmak yöneticilik degil tamamı söz veren adam sözünde durur 20 milyon avroluk transfer nerde fatihi bende satıp transfer yaparım borcumuz yok bu adamlarda (yönetim) paralı oldugu için geldi....

Murat GENEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya tam olarak maili nereye atacaz sölermisiniz bilmiyorumda

canibus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ben sampiyon olursak kaptanimizin Fatih Tekke olmasini istiyorum. Insallah kalir ve sampiyon oluruz. Seneyede istedigi takima rahatcana gider

Nereden
    Ankara

Alıntı ThE_PuNiShEr_61 Nickli Üyeden Alıntı
    ya tam olarak maili nereye atacaz sölermisiniz bilmiyorumda
    maskeli 61 renkdaşımız sağolsun her şeyi yazmış. aşağıda adresler.

Trabzonspor Kulübü

Telefon :

Telefon : 0 (462) 325 09 67 (4 hat)
    E-Posta : trabzon@trabzonspor.org.tr

Trabzonspor Ürün Satış Mağazası
    Telefon 0 (462) 326 20 77
    Faks 0 (462) 326 67 97

Trabzonspor Sadri Şener Halkla İlişkiler ve Sosyal Tesisleri
    Telefon 0 (462) 326 67 96 - 326 56 05
    Faks 0 (462) 326 60 87

Trabzonspor Hüseyin Avni Aker Stadyumu
    Telefon 0 (462) 230 06 36 - 230 03 82
    Faks 0 (462) 230 06 36

Trabzonspor Kartal M. Ali Yılmaz Sosyal Tesisleri
    Telefon 0 (216) 473 17 61
    Faks 0 (216) 473 17 61

Nereden
    Ankara

Trabzonspor ile ilgili soru ve önerileriniz için: info@trabzonspor.org.tr

Trabzonspor resmi internet sitesi ile ilgili : webmaster@trabzonspor.org.tr

Reklam ve Pazarlama Departmanı için : pazarlama@trabzonspor.org.tr

Trabzonspor Dergisi abonelik ve görüşleriniz ile ilgili : dergi@trabzonspor.org.tr

Kulüp üyeliği ve aidatlar ile ilgili : uyelik@trabzonspor.org.tr

TS Club ürünleri ile ilgili : tsclub@trabzonspor.org.tr
    ihbarhatti@trabzonspor.com.tr

İş başvuruları ve insan kaynakları için : ik@trabzonspor.org.tr

Murat GENEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

tamam hemen gönderiyorum

Nereden
    Ankara

kimsenin mail atmasına aramasına falan gerek yok. bu yönetim bilmiyomu bizim fatih tekke nin gitmesini istemediğimizi. yönetimin taraftarı iplediği yok. onlar bildiklerini okuyorlar nasılsa. boşuna birşeyler yazmaya çalışmayın parmaklarınıza yazık...

Nereden
    Ankara

Alıntı gladyator Nickli Üyeden Alıntı
    kimsenin mail atmasına aramasına falan gerek yok. bu yönetim bilmiyomu bizim fatih tekke nin gitmesini istemediğimizi. yönetimin taraftarı iplediği yok. onlar bildiklerini okuyorlar nasılsa. boşuna birşeyler yazmaya çalışmayın parmaklarınıza yazık...
    ya yapma be kardeşim umudumuzu kırma bir şeyler yapalım dedik. onlar bizi iplemiyorsa bizde onları kongrede iplemeyiz. sende katıl bize. umutlar tükenmez.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)