Sayfa 38 Toplam 38 Sayfadan BirinciBirinci ... 28 36 37 38
Toplam 947 adet sonuctan sayfa basi 926 ile 947 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ziraat Türkiye Kupası | Trabzonspor 3 - 0 Mersin İdman Yurdu | Maç Sonucu...

Ergin Varlibas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı F.Ozdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle. Dün şikebahçe 17 yaşında oyuncu oynattı o da gol attı. Salih uçan zaten 94 doğumlu arada sırada oynuyor. Biz de misal Oğuzhan Acar'ı şu Türkiye Kupası maçlarında deneyemez miyiz veya Neden denemeyiz?

Bizde 16- 17 yaşında bir oyuncunun gideceği çok yol var. u17 u-18de oynayacak da a2de oynayacak da 1461de 22 23 yaşına gelecek de vs vs. Ölme eşeğim ölme...
    Sen o oyuncuyu oynat, 2 mac kotu oynasin, saclarini uzatsin, twitterdan birsey yazsin, oyuncu moyuncu kalmaz. Yerler onu
    Bize her yer Trabzon, hersey bordo-mavi, her zaman 61

Ergin Varlibas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Ayrica genc oyuncu neden oynatmak isteriz? Hani alt yapimizdan geldigi icin bedava oldugu icin falan filan. E Abdullah ta bizim oyuncumuz, genc olmasi birsey degistirmezki, iyi oynasin 10 sene oynar, eger iyise..

Hani genc oyuncu genc oyuncu diyor herkez ama neden dedigini kimse bilmiyor?

Takimin basarisi > Genc oyuncu oynatmak.

Genc oyuncular takimin gelecekteki basarisi icindir. Eger genc oyuncular 1461 Trabzonda pisiyorsa orda pismeleri taraftariyim. Cunku su an oturmus bir sistemimiz yok. Ha egerki sampiyon kadromuz korunabilseydi,aralara serpistiridik gencleri pisirdik. Ama su an oyle birsey soz konusu degil malesef
    Konu Ergin Varlibas tarafından (25.01.2013 Saat 04:23 ) değiştirilmiştir.
    Bize her yer Trabzon, hersey bordo-mavi, her zaman 61

Öznur61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

süper ve bence rahatlıkla aldığımız bir maçtı bileğimizin hakkıyla almak ayrı bir zevkti zaten

ozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güzel oldu galibiyet..

Lige de yansıtsak..

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Rakibin eksik oyuncuları bir yana, Giray Bulak'ın forvet oyuncusunu defansın göbeğinde oynatması, rahat bir galibiyet almamızı sağladı.
    Rakip zaten kupayı önemsemiyor bunu demeçlerinde de söylediler. Galibiyet güzel olsada takımdaki sistemsizlik göze çarpıyor. Böyle bir maç 3 atarsın bir maç 3 yersin. Halâ umut ışığı yok !
    Konu Tayfun tarafından (25.01.2013 Saat 08:29 ) değiştirilmiştir.

[KAPLAN] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu takım bir adım ileriye gitmiyor. Ne fizik kondisyon olarak ne de sistem olarak. Şenol Güneş olduğu sürece takıma transfere gerek yok. Zira bu sistemsizlikte dünya yıldızı kaybolur gider. Adam futbolcu katili. Bu fırsattan istifade futboldan soğuyarak boş işlere zaman ayırmaktan kurtulabilir, sinir strese bulaşmazsınız.
    .
    . Futbol yetenekli aptalların oyunu olmamalı.
    .

Nereden
    İstanbul

maradona iskender güzel yazı yazmış bence alıntı yapılmalı herkes okumalı trabzonsporun sıkıntılarını en iyi bilen adamımız

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Colman böyle istedi..

Nereden
    Trabzon

Kadroda yapılan değişiklikler sahaya olumlu yansıyınca yarı finale çıkma adına önemli bir galibiyet aldık.Maça gelirsek colman ve adrian orta sahada başarılı bir performans gösterince takım biraz daha derli toplu göründü yeterli mi derseniz kesinlikle kalite bakımından çok gerideyiz önceki maçlara göre ne değişti derseniz değişen ilk onbirdeki genç oyuncuları arttırmamızla birlikte fizik güçte meydana gelen artış oldu 15 dk oyunda olup 15 dk oyundan düşen takım 90 dakika maçın içinde kalabildi ama kaliteli işler yapma bakımından sadece adrian ve colmanın kaliteyi yükselten bir kaç hareketi oldu birde olcan ve zekinin ortaları kaliteyi yükselten hareketlerdi onların dışında sıradan bir görüntü verdik.

Zeki genel olarak iyi bir maç çıkardı ama rakibin iddaasız olmasıda bunda önemliydi o açıdan defansif olarak çok iyidi demek önümüzdeki maçlar bizi kandırır daha çok çalışması lazım yeteneklerinin altında kalıyor.Zaman zaman zor pozisyonlarda isabetli pasları güzel ortalarıyla kalitesini belli ediyor ama devamlılık sağlamalı gökhan gönül gibi sürekli gidip gelmeli fizik kondisyonu iyi ayarlamalı.

Abdullah karmil futbolu biliyor onun eksikliği fizik olarak çok güçlü görünmüyor çok zayıf çelimsiz bir görüntüsü var daha çabuk çevik bir görüntüye kavuşursa milli takıma bie gidebilir yaşı önemli değil tolga seyhan kaç yaşında çıkış yaptı herkes biliyor.

Aykut önceki maçlara oranla daha pozitif bir görüntü verdi 3.golde yaptığı ileri çıkışı maç içinde daha artırması lazım ve daha çok oyunun içine girmeli daha hızlı düşünüp uygulamalı başarılı olmak istiyorsa bunu yapmalı yarın daha tempolu maçlar oynadığımızda sert pres yediğinde başarılı olabilmesi için bunu söylüyorum

Emre, genç oyuncular içinde en şanssız olan dıyebiliriz.Ofansif genç oyuncuların üzerlerinde her zaman daha fazla baskı oluşur çünkü taraftarın onlardan beklentisi daha fazla olur bu da performansı etkiler.

Şuanda tam manasıyla forvetimiz bu dur veya şudur diyebileceğimiz kimse yok vittekle bir kaç haftayı kurtarabiliriz ama hedef büyükse takımımızın çok daha üst düzey bir golcüye ihtiyacı var.

Şuanda bir istikrar yakalamak zor biraz daha zamana ihtiyaç var özellikle adrian ve colmanın bir standart yakalaması lazım her maç belli bir çizginin üstünde oynamaları lazım kı her maça ortak olabilelim.

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dikkatimi çeken birşey oldu maç sonunda;

3 oyuncumuz röportaj verdi maç sonunda (Zeki,Mustafa,Abdullah), hepsi Trabzon şivesi ile konuşuyordu, aklıma TRT'de izlediğim Trabzonspor'un son şampiyonluğunun belgeseli geldi, orda da büyük çoğunluğu Trabzon şivesi ile konuşuyordu, öze dönüşün sinyalleridir inşallah.
    Konu Tayfun tarafından (25.01.2013 Saat 11:51 ) değiştirilmiştir.

Oğuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dikkatimi çeken birşey oldu maç sonunda;

3 oyuncumuz röportaj verdi maç sonunda (Zeki,Mustafa,Abdullah), hepsi Trabzon şivesi ile konuşuyordu, aklıma TRT'de izlediğim Trabzonspor'un son şampiyonluğunun belgeseli geldi, orda da tüm futbolcular Trabzon şivesi ile konuşuyordu, öze dönüşün sinyalleridir inşallah.
    Ben sahada Trabzonludan ziyade yerli adam görünce mutlu olmaya başladım. Trabzonlu olursa çok daha mutlu olurum ama en azından şu yabancılardan kurtulalım. Orta sınıf yabancılara para dökmeye gerek yok, onlar ayarında birçok yerli adam var bu ülkede. Alacaksan yabancı oyunu Bamba veya Zokora gibi adam alacaksın. O kadar çöp yabancımız var ki şuan.
    7 tertemiz şampiyonluk

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

bencede colman böyle istedi o nasıl bi savaşmaktır ortasahada duygulandım. her maç böyle oynasak her takımı yenecek güçteyiz volkan sakatlıklarla boğuştuğu halde sahada basmadık yer bırakmadı ve yine darbelere dayalı ağrısı oldu çıkmak zorunda kaldı.. genel olarak adrian bence muhteşem oynuyo vittek golcü!not: bundan sonra maçları kaydedip tarafsız gözle izleyip yorum yapıcam
    Konu Oğuzhan Fidan tarafından (25.01.2013 Saat 12:16 ) değiştirilmiştir.

Ceyhun Dündar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaş nedir bu Serkanla alıp vermediğiniz.yatıyorsunuz Serkan kalkıyorsunuz Serkan.kim doğru düzgün görevini yapıyorki Serkanla uğraşıyorsunuz.
    Adam ayırmıyoruz o hafta kim kötüyse ona sallıyoruz.
    Serkanda benm kadar göbek var önce onu bi eritmeli diye düşünüyorum.

Ceyhun Dündar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tipik trabzonspor hazırlanın seneye şampiyonluga oynuyoruz
    Her kupa aldıgımız senının ertesı dıkkat edersek ligde kafaya oynamısız,bu sene de simdiden yarı final garanti artık ordan da Allahın izniyle final yaparız kupayı da aldık mı seneye de şampiyonuz
    Hayaller güzeldir.

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

valla onu bunu bılmem bız bu gruptan daha cıkmadık. oyle garantı falan degıl eskısehırle dısarda antalyayla ıcerde oynayacaz. ıkısınıde kaybedebılırmıyız evet. hayır dıyebılecek bır allahın ferttı yok. onun ıcın sımdıden cıktık falan dıyemıyorum.
    KAHROLSUN LİG TV !!!

Kocaeli İl Temsilcisi Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Alıntı BOZOHAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla onu bunu bılmem bız bu gruptan daha cıkmadık. oyle garantı falan degıl eskısehırle dısarda antalyayla ıcerde oynayacaz. ıkısınıde kaybedebılırmıyız evet. hayır dıyebılecek bır allahın ferttı yok. onun ıcın sımdıden cıktık falan dıyemıyorum.
    Tamam takım kötü ama burdan da elenmezler herhalde. En azından ben öyle düşünüyorum...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı BOZOHAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu saatten sonra çıkıp çıkmamayı değilde 1.ya da 2. olarak çıkabilirmiyiz onu tartışmak lazım....

aslında çok çok büyük ihtimalle 1.olarak çıkarız....

zira averajımızda fena değil...
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçı seyretmedim ama gollerin dakikalarına bakarak yorum yapabilirim sanıyorum:

Adrian (dk 5)
    Vittek (dk 42)
    Halil (dk 85)

Maça golle başlamamız karşı tarafta şok etkisi yaratıyor. Diğer goller de son anlarda, kırılma dakikalarında geliyor
    Sırf bu maçtan sonuca varmıyorum, geriye düştüğümüz maçları çeviremiyoruz, burda ilk dakikalarda attığımız gol piyango olmuş
    Ayrıca kupada iyi gitmenin morali ve konsantrasyonu var. Yani bu maç bence lig için ölçü olmaz aman dikkat.
    Galibiyetten ötürü tebrik ederim
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

evrents - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Finalin stadı belli oldu mu sanki bir yerden kayseri kadir has statı diye hatırlıyorum.

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçın kolay geçmiş olmasının 3 temel sebebi var .
    1- Aykut'un stoperlerin önündeki alanı iyi kapatması
    2- Colman'ın takımın pas organizasyonunda yönlendirici futbolcu olarak görev yapması , bu yolla takımın daha sakin oynaması .
    3- Adrian'ın Vittek'in açtığı alanları iyi kullanması

bariskaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sushi07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3-0 kazanmamıza rahmen iyi değildik, ama yinede kısa bir değerlendirme:

Onur: pek iş düşmedi, ama her zamanki gibi güven veriyor. Doğru yerde ve doğru hamleler yaptı
    Zeki : bazen fazla soğukkanlı. Canla başla çalışıyor, ama bana göre azcık fazla faul yapıyor.
    Cech: Ciddi bir hata yaptığını görmedim, tabiiki rakipte çok zorlamadı. Emerson'un son haftalardaki kritik hatalarından sonra belki bir alternatif olabilir
    Abdullah: Parlak bir geleceği var inşallah. Zeki gibi soğukkanlı davranmayıp, topu dışarı atmayı tercih etti, bence böylece gereksiz
    bir hata engelledi. Çok koştu ve çalıştı, azcık sert oynuyor. Çabuk kart görebilir. Sahada en beğendiğim oyunculardan.
    Mustafa : Ne kritik hata nede kritik müdahale yaptı.
    Colman : Daha hazır değil, iyi başladı ama zaman içinde oyundan düştü. Eski haline dönmesine inşallah az kaldı.
    Adrian : Sezon başından beri en istikrarlı oyuncu. Bugünde en iyilerinden. Gol attı ve attırdı. İnşallah sakatlanmaz.
    Aykut : Ben bugün beğendim. Rakip daha kuvvetli ve idaalı olsaydı nasıl bir performans gösterebilirdi bir soru işareti.
    Volkan : İstekliydi, ama takım için değil sanki sadece kendisi için istekliydi. Görünüşte koşuyor, çalışıyor, yapıyor ama
    takıma bunlardan pek bir fayda gelmedi.
    Olcan : Tek kanat çalıştı, o da Olcan'nın kanadı. Oyununu çok geliştirdi. İlk geldiğinde Volkan gibi bencildi, şimdi takımı
    düşünüyor ve arkaya çok yardım ediyor.
    Vittek : Evet gol attı, ama önde topu bir türlü tutamıyor. Bazen çok ağır kalıyor. Başka takımlara karşı gol atma şansı çok
    düşük olabilir, çünkü ortadan top almıyor, top kaybedince peşinden gitmiyor. Son vuruşları ama çok iyi.

Soner : İlk o girmesine rahmen pek görünmedi.
    Emre : Fazla istekliydi, hemen hemen bütün topları kaybetti, ileriye doğru bir atak geliştiremedi, halbuki 2-0 önde bir takımda
    ve pek baskı yoktu. Şansını iyi değerlendiremedi.
    Halil : Girdiğinde yine ıslıklarla girdi, ilk başta bir kaç topu kaybetti, gol pasını kandisi Aykut'a verdi, güzel bir şut çekti.
    Top Serkan'a değmese girermiydi girmezmiydi önemli değil, o gol onun adını taşıyor ve Halil için sevindim.

Bu performansla ligte herhalde dişli bir takıma kazanamazdık, ama en azından kupada işler iyi gidiyor. Hayırlısı
    volkan her zaman istekli gibi ama ben 1.5 sendir bir kanat oyuncusundan önündeki adama çarptırmadan orta göremeyecek miyim. zeki ondan 10 kat daha iyi orta yapıyor. hele dün orta sahanın ortasında, bomboş basan eden yokken bile öndeki adama çarğtırdı topu

emrenin de verdiği paslar yeter. hele olcan a attığı pas al da attı artık.
    olcan topu önüne bile alamadı ama
    Sabır + Sabır + Sabır = 8, 9, 10, ...
    İyi Hücum maç alır İyi Defans Şampiyon Yapar !!!

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın kolay geçmiş olmasının 3 temel sebebi var .
    1- Aykut'un stoperlerin önündeki alanı iyi kapatması
    2- Colman'ın takımın pas organizasyonunda yönlendirici futbolcu olarak görev yapması , bu yolla takımın daha sakin oynaması .
    3- Adrian'ın Vittek'in açtığı alanları iyi kullanması
    Macin kolay gecmesinin tek sebebi var,o da mersinin cok kötü ve havlu atmis olmasiydi.

Kendi kendimizi kandirmayalim,takim kötü hatta cok kötü düzelecek gibi de degil.

Elazig macinda yine cok sikintili bir 90 dakika bizi bekliyor,umarim en azindan yenilmeyiz.

Takimin kötülügünün üstüne bir de avni akerin perisan zemini eklenince ben diyorum ki bu takim avni akerde bu sezon kolay kolay mac kazanamaz.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)