Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 95 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ağırlığımızı koymanın zamanı geldi!

kolombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Ağırlığımızı koymanın zamanı geldi!

YİNE FATİH TEKKE'NİN "SATIŞI"

Fatih Tekke konusu tam kapandı derken, şimdi de Rusya'nın Zenith kulübünün resmi teklifi düştü gündeme. Fatih Tekke "Zenith le Menithle uğraşacak vaktim yok, beni Trabzon'dan koparamazlar" dememiş gibi, Trabzon Yönetim Kurulu toplanarak Zenith'in teklifini değerlendirdi ve bu akşam (çarşamba) "Son karar pazartesi verilecek" açıklaması yapıldı Trabzon yönetiminden.

Bunun anlamı şudur sevgili Trabzonsporlular;

Albayrak yönetimi bırakın verdiği "sözleri" tutmayı; Fatih Tekke gibi Trabzon'la özdeşleşmiş bir değeri, ne yapıp edip satmanın hesaplarını yapıyor. Taraftar tepkisiyle Fenerbahçe'yle perde arkasında yaptıkları anlaşmayı bozmak zorunda kaldılar, şimdi son hamlelerini yapıyorlar. Son kararı pazartesi vereceğiz demeleri, taraftarın tepkisini ölçmek için adılmış bir adımdır.

Fatih Tekke takımdan ayrılmak istemediğini belki yüz kez beyan etti, hatta çok özel kaynaklardan "zorla Fenere gönderilmek istendiğini" de öğrendik, buna rağmen direndi.

Fotoğrafa iyi bakalım;

Seçimi kazanabilmek adına taraftara "söz" veren Albayrak yönetimi, değil yıldız transfer etmek, eldeki tek yıldızı da "satıp", Trabzonspor tarihinin en basiretsiz yönetimi olmaya aday olmuşlardır.

Fransızlar her toplum layık oldukları yönetimlerce idare edilir der.

Trabzonsporluların layık oldukları yönetim bu mudur sizce?

Benim itirazım var, Fatih Tekke'yi satanlar; ondan çok daha iyisini takıma kazandırmak zorundadır.

Belli ki Trabzon'da yeni bir kongre var. Albayrak maalesef büyük bir düş kırıklığına doğru gidiyor. Umarım yanılan ben olur ve Albayrak yönetimine teşekkür etmek durumunda kalırım. SEVGİLİ BMN ÜYELERİ DAHA NEYİ BEKLİYORUZ VERİLEN SÖZLERİN YERİNE GETİRİLMEMESİ VE FATİH İN NEREDE İSE RESMİLEŞEN SATIŞI ARTIK YÖNETİME DEKLERASYON GÖNDERMENİN ZAMANI GELMEDİMİ?YARIN GEÇ OLABİLİR..
    Konu kolombo tarafından (27.07.2006 Saat 09:05 ) değiştirilmiştir. Sebep: konu başlığının değiştirilmesi
    önümüzdeki sezonda boşa geçeceğe benzer

Nereden
    Trabzon

bmn üyeleri sanırım yaşananlardan dolayı hiç rahatsız değil....ne diyelim yaşananları hak etmiyorda değiliz...

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih Tekke hiç bir yere gitmez.Verilen sözler içinde ağırlığımızı koymanın zamanı geldi.Bunun için başkana mail atılabilir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kolombo Nickli Üyeden Alıntı
    bmn üyeleri sanırım yaşananlardan dolayı hiç rahatsız değil....ne diyelim yaşananları hak etmiyorda değiliz...
    Aga burda herkes rahatsizda sende bilirsin karadeniz insani birden patlayiverir.Bence bu yonetim isi sarpa saracak en kotu ihtimal bunlar aralik - ocak ayinda yolcu.Parasiz Atay AKTUG u arar olduk bee

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bizim hiç bir ağırlığımız yok bu yaşananlar bunu açıkca gösteriyor.çırpınmamız boşuna.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Nadir Bekar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart gelen gideni aratır

Alıntı Oztkn Nickli Üyeden Alıntı
    Aga burda herkes rahatsizda sende bilirsin karadeniz insani birden patlayiverir.Bence bu yonetim isi sarpa saracak en kotu ihtimal bunlar aralik - ocak ayinda yolcu.Parasiz Atay AKTUG u arar olduk bee
    pazartesi karar vereceklermiş
    güldürmeyin adamı siz kim karar vermek kim neye karar verebildiniz bu güne kadar?
    Konu tigin tarafından (28.07.2006 Saat 14:24 ) değiştirilmiştir.
    "s.....m bőyle fenevbahce'yi" / a.y

Nereden
    Trabzon

Alıntı hekimoğlu Nickli Üyeden Alıntı
    bizim hiç bir ağırlığımız yok bu yaşananlar bunu açıkca gösteriyor.çırpınmamız boşuna.
    ya ben anlamıyorum ülkere tepki için eller klavyeden geri gelmedi ama kendi yönetimimize bunu yapmıyoruz neden ya?niye herkes suspus?he dersenizki alıştık o zaman bmn nin önemi nerde?

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı borvi Nickli Üyeden Alıntı
    güldürmeyin adamı siz kim karar vermek kim neye karar verebildiniz bu güne kadar?
    akp li başkana hayır........
    Burası siyaset meydanı değil siyasetini git başka yerde yap.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

sheva
    Ziyaretçi

e artık yuh! nerelere geldi konu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

+ 100000000000, onların anca kendilerine hayrı olur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Eee kamuoyuna duyrulur diye bir yazı daha yazalım . Tıpkı eziklere gideceği söylentilerine hazırladığımız gibi.
    Yada ben yarınki maça bir pankart hazırlayayım
    YILDIZLARDAN VAZGEÇTİK....YILDIZIMIZI SATMAYIN ...diye ..
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son gülen iyi gülermiş. 8000 EURO
    Bu konuşulanlar doğruysa ben olsam hiç başına kaşına bakmadan satarım.
    Çünkü Fatih ağabey'in ekmeği yendi. Son fırsatlar bunlar.
    Aslında biz fenere uyuz olduğumuzdan fenere satılmasını istemedik.
    Satmak gerekiyordu. Fatih'ten gelecek para ile 2 futbolcu alınır.
    Takımda yeterli orta saha yok. Bence forvette sıkıntı yaşamayız Fatih olmadanda. Bu takıma takviye yapılmış sayılmaz. Önemli oyuncular sakat v.s
    Fatih de yine bir tedavi operayon geçirdi. Tam randıman beklenmez. İyisimi satılsa daha iyi. Hem bu kadro ile Avrupa işi bana göre hayalden öte.
    İyisi mi ver bir tane al iki tane futbolcu. Hiç değilse bu sene ligi biz kazanalım.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

borvi & tsmaniac
    kendinizi ele veriyorsunuz, yani yönetimin icraatlarını eleştirmek bir yana kendi siyasi kimliğinize uymuyor diye mi eleştiriyordunuz yönetimi. Ta başından beri, e hani Büyük Trabzonspor ve çıkarları... Burası siyaset forumu değil başka forumlarla karıştırmayın...
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    borvi & tsmaniac
    kendinizi ele veriyorsunuz, yani yönetimin icraatlarını eleştirmek bir yana kendi siyasi kimliğinize uymuyor diye mi eleştiriyordunuz yönetimi. Ta başından beri, e hani Büyük Trabzonspor ve çıkarları... Burası siyaset forumu değil başka forumlarla karıştırmayın...

nasıl eleştirmeyelim bu yönetim sadece siyaset için geldi, siyaset için gelen yönetimin takıma nasıl yararı olabilir, sadece kendi çıkarlarını düşünmekteler kusura bakmayın, lütfen kızmayın ama görünen köy kılavuz istemez, takıma faydası olacaksa kim gelirse gelsin başım üstüne ama bunların amacı belli, Trabzonspor siyaset aracı yapmak başka bişey değil

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güzel kardeşim eleştiri yapıyorsun iyi güzelde sonuna şu AKP'yi koymazsan olmazmı?Ne oluyor onu yazınca başın göğemi eriyor?

AKP'li başkana hayır.CHP'li başkana evet...Yahu bu zihniyet niye değişmez?Ne takıntılı adamlarsınız.Ne yapalım yani bu başkanı seçen delegerin alayı saftirirkti,hepsinide kandırdılar.Nuri Albayrağın AKP'li başkan olduğunu kimseler zaten bilmiyordu.Bizde böylemi yazalım.Ne yazdığınıza az dikkat edin be kardeşim.Burada siyasete yer yok.Haberiniz ola...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

Naim
    Ziyaretçi

Herke Ağırlığını koysun
    Ahmet abi koymasın
    Mağazallah ortada ortam falan kalmaz dağıtır klubu falan
    Şaka bir yana
    Eleştrileri siyasi ortama çekmek bize zararverir
    Yanlış noktadan vuruyorsunuz arkadaşlar hemen renginiz ortaya çıkıyor biraz daha ayakları yere basan eleştriler getirin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar biz ne kadar zorlarsak zorlayalım, tüm ülkenin kabul ettiği bir gerçeği de içimizden atmak oldukça zor.

Burada önemli konu, yönetimin hangi siyasi görüşe yakın/içinde olup olmadığı değil, Trabzonspor'a bu siyasetten başka şeyler de verip veremediğidir.

Başkanın oldukça tarafsız (siyasi açıdan) olduğunu gözlemleyebiliyorum. Ama ekibi ve etrafındakiler için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Elbette Trabzonspor İstanbul'dan da yönetilebilir. Ama Trabzon'daki ekibin oldukça kuvvetli olması gerekli. İşte eksiğimiz de budur. Yoksa başkanın altındakilere yetki devretmesi oldukça olumlu.

Ama unutulmamalı, yöneticiliğin çok önemli bir kuralı:
    Yetkiler devredilebilir ama SORUMLULUK ASLA!

Bu yüzden göndermedik mi Atay Aktuğ'u?
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

geronimo_61
    Ziyaretçi

siyasi içerikliş bir mesaj yazmaya karşıyım ama kendi kanımca ve çoğunlupa göre ki yeni yönetimin geliş trabzonda belli bir kesimin imaj yenileme çalışmasıydı

sonunda hepimiz hüsrana uğradık çok da fazla söylenecek bir şey yokkk..
    ama azıcık da kendimizi suçlayalım daaa. neye göre başkan seçiyoz idye değil mi?

eys_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep

Taraftardan gelecek "yoğun" bir tepki yönetimin aklını başına almasına yardımcı olabilir belki.Zaten almazsalar çok da uzun ömürleri yok koltuklarında.
    Her daim TRABZONSPOR!
    Türkiye Kyoto'yu imzaladı
    "7"

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih Tekke'yi bana kalsa hiçbir yere göndermem,gönderemem.Ali Kemal gönderilirken çocuk aklımla ağladım ardından,Ogün ve Apo gerçekten kendilerimi gitmek istedi bilemiyorum ama içimden birşeyler koptu onların ayrılışı ile.Tolunay giderken boğazımda birşeyler düğümlendi.Hami'nin Shalke macerasını hiç kabullenemedim.Gökdeniz'in yaptığı hı...lıkta başımdan aşağı kaynar sular döküldü.Trabzonspor'la adı bir anılan bir futbolcu yanlış yaparsa çok üzülüyorum,takımdan kopartılırsa dağılıyorum.
    Eminim aşağı yukarı aynı duyguları taşıyoruz.Bu yüzden tepkileri anlayabilirim fakat Fatih illede gideceğim diyor,yönetim onu tutsa ne kazancımız olacak ?
    Tepki gösterilecek şey;başkanın verdiği sözü tutamamasıdır.Kontenjanı bahane edip kontenjan açılmasına rağmen yabancı transferinde bir arpa boyu yol gidememeleri bardağı taşırıyor.
    Not: Fatih'in Zenit'e transferiyle gol problemi yaşayacağımız kesindir.Mevcut eksikleri gideremeyen yönetim artık birde santrafor transfer etmek zorundadır.
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fatih avrupaya gitmek istiyorum dememişmiydi? şimdi biz onu burada tutarsak aklı teklif gelen takım ya da takımlarda kalmaz mı? aynı verimi alabilir miyiz? gerçi teklif veren takım o kadar iyi bir takım değil belki fatih onun için kabul etmeyebilir.. ama fatihi de zorla tutamayız...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Analyzer
    Ziyaretçi

Alıntı kolombo Nickli Üyeden Alıntı
    YİNE FATİH TEKKE'NİN "SATIŞI"

Fatih Tekke takımdan ayrılmak istemediğini belki yüz kez beyan etti
    Adam iki yıldır gördüğü her kameraya Trabzonspor'dan ayrılmak istediğini söylüyor. Bu kadar da at gözlükleriyle bakılmaz ki bir olaya. Tamam anladık seviyorsunuz Fatih'i, toz kondurmak istemiyorsunuz ama bu kadarına da pes yahu. Ayrılmak istemediğini 100 kere beyan etmişmiş. Breh breh.

Fatih Akgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar yarın maça gidilip birinci ağızdan yönetime tepki konur
    bugün yarın ve ilelebet trabzon

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Burası siyaset yeri değil!

Beceriksiz başkana hayır.
    ÜNYE TRABZONSPORLULAR DERNEGI-2003

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eger siyaset varsa burda senin gibi birini de burda istemiyorum....!!!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)