Sayfa 1 Toplam 15 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 354 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şenol Güneş Hocamıza Mektuplar Yazdık, Teslim Ettik... | Şenol Hoca "Devam" Dedi!

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Şenol Güneş Hocamıza Mektuplar Yazdık, Teslim Ettik... | Şenol Hoca "Devam" Dedi!

Evet sevgili BMN'liler... Sizden bir ricamız var...

Güneş'imiz için bu başlığa içinizden ne geçiyorsa lütfen yazın. Uzunluğu kısalığı önemli değil. Hocamıza hissettiğiniz güzel duygularınızı buraya aktarın...

Sonuna da Adınız Soyadınız ve Bulunduğunuz ili yazın.

Bunların tamamını derleyip biz Şenol Güneş'e mektup olarak göndereceğiz. Desteğimizin ne denli olduğunu o da bilsin, sizin kelimelerinizle okusun!

Hayde Trabzonspor'lu! Hayde BMN!

NOT: TÜM MEKTUPLAR AYRI AYRI YAZANLARIN ADINA GÖNDERİLECEKTİR
    Konu Yiğit Gayretli tarafından (18.05.2012 Saat 15:58 ) değiştirilmiştir.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bütün mektuplar sizin adınıza ayrı ayrı gönderilecektir arkadaşlar.
    Elinizi çabuk tutunuz.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Katalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hocam,
    Şimdi gidersen bu camia sonsuza kadar kırgın kalır sana..
    Hırsız takımın hırsız hocasının, hırsız başkanına verdiği desteği düşün..
    Başkanla aranda sorun varsa da biz çözeriz, yeterki açıklayın..
    Ne başkan..
    Ne hoca..
    Ne bir tek taraftar..
    Hiçbirimizin böylesine ONURLU DİRENİŞ günlerinde sebep ne olursa olsun bırakıp gitme hakkı yok..
    Bugün giden bir daha dönemez..
    Hem biliriz ki sen de gitmezsin..
    Neden mi?
    Sakat beliyle senelerce TS da sayısız kupa kaldıran, Avrupa'da "panter" ünvanı alan senin için hepimizin kalbinde var olan kırgınlık asla pes etme gerekçesi olamaz..

NOT: Zaten kupa geliyor ve tarihin en coşkulu kupa kutlamasına ait fotograf karelerinde hiç kimse eksik kalmamalı.

İsim: İmzalı formanı başucunda bulunduran bir TS lu
    TRABZON
    Konu Katalan tarafından (18.05.2012 Saat 16:52 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Gökhan Koç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocam,

Sen Trabzonspor'un ve Trabzonluluğun en güzel temsilisin,

Lütfen bizi en zor zamanımızda bırakma,

Gökhan Koç
    İstanbul

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şenol Altunsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Elinde bir güneş gibi taşıyıp yarasını yıktı Şahmeran'ın mağarasını...

Bu sefer olmaz Hocam bu sefer olmamalı.Yık bütün tabularını

Kim neymiş bilelim bize bu alçaklarla mücadele etme şansı ver

Devaju yaşamak istemiyoruz.Yılgınlık yok Hocam biz direneceğiz,kararlıyız

Elinde bir güneş gibi taşıyıp yarasını yıktı Şahmeran'ın mağarasını...

Şenol Altunsoy - İstanbul
    Aynı suda iki kere yıkanılmaz.

http://stopmatchfixing.com/

sezer1461 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sen bu takımın herşeyisin sen bizim herşeyimizsin örnek aldığımız adamsın.Gurur duyuyoruz seninle övünme sebebimizsin hocam.Hep bizimle ol hocam.

Sezer Yılmaz
    İstanbul

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Sayın Şenol GÜNEŞ;

Zulümler zalimleri yıpratır, Mazlumları yüceltir. Allah(cc) bir zalime çöküşü hak kılarsa onun zulmetmesine engel olmaz. Unutmayınız ki en büyük hadiseler tam tükenmişliğin en dip noktasında başlamıştır. Sabrın ve enerjinin bittiği an yeni başlangıçların ve muzafferiyetlerin müjdecisidir. Yeter ki niyetimiz halis hedefimiz Hak olsun.

Sayın Hocam;

Vermiş olduğunuz Hak mücadelenizde tam hedefe yaklaşmışken pes edip ayrılmanız tarih sayfalarına iç açıcı bir tablo olarak yansımayacaktır. Lütfen kötüleri sevindirecek davranışlarda bulunmayınız. Siz kuru kalabalıkların kuru gürültülerine asla kulak asmayın. Biliniz ki tarih haksız kalabalıkların haklı azınlıklara olan mağlubiyetleriyle doludur.

Sayın Hocam;

Türkiyemiz’de dürüstlüğün, alın terinin ve emeğin sembolü olan Trabzonspor’umuzun yıllardır emeğinin çalındığı, haksızlığa uğradığı dönemlerin kapanmasına çok az bir zaman kaldığını Hakkın, Adaletin ve Emeğin değer bulacağı döneme girileceği muhakkaktır. Unutmayınız ki zulüm payidar kalmaz. Hakkın adaleti haklıların mücadelesi ile tecelli eder.

Sayın Hocam;

Çok büyük başarılara imza atacağınızdan hiç şüphem yoktur. Buna olan inancım tamdır. Size lazım olan enerji Bordo Mavi renklerde, Trabzonspor ruhunda ve asaletinde ve sizlere inana milyonların gönlünden kopan sevgidedir.

Sizi seviyoruz

Yusuf AYDIN

SAKARYA-TÜRKİYE
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

elbera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocam

Bu kulüp yavaş yavaş tüm değerlerini yitiriyor. Siz de giderseniz ne kalacak ? Bu takıma sizden başka kimse sahip çıkamaz. Yönetimle ne sorun varsa bunu taraftarla paylaşın. Bu kulüpte sizden daha öncül kimse olamaz. Ne olur bırakmayın bizi !

İstanbul
    Alıntı ugurselcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir de şampiyonluk kutlamaları yok mu anadolu sokaklarında en uyuz olduğum mevzu. Şehrin takımı küme düşüyor adamlar istanbul takımlarının şampiyonluklarını kutluyorlar.Nası bir kafa yaşıyorlar anlamıyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

İsimsiz mektuplar gönderilmeyecektir.
    Trabzonspor √
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Nereden
    İstanbul

Şenol Hocam,

Yaşım elverdiğince senin bu adaletsiz arenada verdiğin mücadeleleri izledim... Senden adaleti getirmeni beklemedim, kahraman olmanı istemedim... Trabzonspor kimliğiyle verdiğin savaşın yüceliği, asıl olan değerdi her zaman. Bugün gelinen noktada çektiğin sıkıntıları belki tahmin bile edemiyoruz. Ama şundan emin ol ki; her birini seninle beraber "hissediyoruz"! Sen bizim bir parçamızsın, bizden birisin, bizsin, Trabzonspor'sun, Şenol'sun, Güneş'imizsin!

Eğer biz bir mücadele veriyorsak Trabzonspor adına, Türk futbolu adına... Emin ol! Emin ol, sensiz çok eksiğiz...

Işığı önümüze tutma sırası sende "baba"... Işık sensin!

Yiğit GAYRETLİ

İSTANBUL
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

buserkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sayın hocam;
    Ben seninle büyüdüm,
    ben seninle koştum,
    ben senin heyecanınla yaşadım,
    o sakin duruşun ve dobra oluşunu
    kendime felsefe olarak biçtim,
    senin her sözüne itimat ettim,
    asla söylediklerinin arkasın da olmayacağının şüphesini taşımadım,
    Hocaların hocası sayın şenol güneşim,
    Sizi ölene dek takımın başın da görmek istiyoruz.Sizi TFF başkanı olarak dahi görmek istiyoruz.
    Karanlıktan aydınlığa sizin ışığınızla ulaşmak istiyoruz.
    Varlığınızla bizlerin gurur kaynağı oldunuz.Ve herzaman kalbimizde yaşayacaksınız.
    Bu takım ve taraftarın size her zaman ihtiyacı var hocam.
    Sizi seviyorum.

Serkan kuduban
    istanbul sarıyer
    2010-2011 ŞAMPİYONUYUZ O KADAAAAR

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Güneş Hocam,

Işığına muhtacız.

Samet Türkmen
    Bursa

Tolga Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Sevgili Hocam,

Bu takımın sadece teknik direktörü değilsiniz bizden birisiniz, bizi en iyi anlayan yaşadığımız duyguları yürekten hisseden başka bir antrenörümüz olmadı.Sizin gibi değerli insanlara bu ülkenin haddinden fazla ihtiyacı var. Biz sizi uzun yıllar bu kulüpte görmek istiyoruz Antrenör, Başkan fark etmez yeter ki bizi bırakmayın hocam..

Tolga Kurt - Gebze
    FIRTINA

Nereden
    İstanbul

Dikkat! Mektupların sonuna mutlaka "İSİM-SOYAD-ŞEHİR" ekliyoruz! MUTLAKA!
    Ayağa KALK!

Alican Altunbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Şenol Hocam Merhaba,

'Ben şu anda, kendi adıma o enerjiyi ve sağlığı taşıdığımı hissetmiyorum.' demiştin dün.Biz senin enerjin olmak istiyoruz, biz senin dürüstlüğün,biz senin inancın , biz senin kalkanın ,biz senin canının yandığı zaman canımızın yandığını hissetmek istiyoruz,biz sen olmak istiyoruz hocam, sende biz ol ve duralım bu bozuk , kahpe düzenin karşısında, her defasında haykıralım gerçekleri yüzlerine vura vura , gel hep beraber olalım hocam. Seni Çok Seven Bir Trabzonspor Aşığı

Ali Can Altunbaş
    İstanbul

Emirhan Yazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sevgili Hocam,

Sizi Trabzonspor Teknik Patronu Gibi Degil Bir Hoca Gibi Bir Baba Gibi Görüyorum Benim Kalbimde Çok Önemli Bir Yere Sahipsiniz Bizi Bırakmayın Size İhtiyacımız Var Bu Kulübün Temel Ögesi Sizsiniz Sizde Bizi Bırakırsanız Kim Bize Sahip Çıkabilicek ? Kim Bizi Her Türlü Olumsuzluktan Koruyabilicek!

Saygı Deger Hocam Her Türlü Hilenin Yapıldıgı Bir Ortamdan Sizde Sıkıldınız , Yoruldunuz Her Türlü Olumsuzluga Karşı Savaştınız Ama Bu Taraftarı Bırakıp Gitmeyin Bizim İçin Büyük Yıkım Olur ,

Sizi Seviyoruz

Saygılarımla

Emirhan Yazıcı
    Manisa
    Twitter : @EY61_
    Youtube : EY61

Trabzonspor Kongre Üyesi

EmreSAĞLAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sevgilim Hocam..

Zor Bir Süreçten Geçiyoruz , Haklı Olduğumuz Bir Ortamda Ne Yazık ki Haksız ve Suçlu Gösteriliyoruz.
    Ülkemde Hak Aramak Adalet İstemek , Suç Olup Kabul Görmüyor.

Azınlık Olmamızın , İstanbul'a Ve Kirli Düzene Baş kaldırmamızın Sonucu Olarak Hep itildik,Medya İle Sindirildik.Hep Üzerimizde Kirli Oyunlar Döndürüldü.
    Gocunmadık , Bu Ülkenin Vatandaşı Olduk, Sabrettik , Sustuk.. İlahi Adalete Hep Güvendik..

22 Yaşındayım ve İstanbul da Doğup Büyüdüm. Bir Trabzonsporlu Olarak Şampiyonluk Görmedim , Ama Kupa Sevdalısı Olmadım. Forma Sevdalısı Oldum , Kirli Düzene Karşı Oldum.Yapılanları Haksızlığı Gördükçe Daha da Sevdalandım Formama. Adalete Olan Güvencimi Kaybettim.

Rabbim Size Sağlık Versin ve Başımızdan Ayrılmayın.Sevdamızı Sizden Başka Kimseye Gözümüz Kapalı Teslim Edemeyiz.Çok Haksızlık Ettik Bizde , Bu Ülkenin Sözde İleri Gelenleri de. Bizler Akıllandık , Bizi Bizden Başka Kimsenin Anlamayacağını , Bizim Büyüklüğümüzü , Formamızın Büyüklüğü Ancak Bizden Olan Birinin Görüp Anlayabileceğini Öğrendik.

Daima Var Olun , Bizleri Sevdamızı Yabancılara , Onun Kıymetini Ve Büyüklüğünü Bilmeyenlere Bırakmayın.

Y.Emre SAĞLAM
    Istanbul / Üsküdar
    Konu EmreSAĞLAM tarafından (18.05.2012 Saat 16:15 ) değiştirilmiştir.

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Zorda kaldığında, ağır yükün altında ezildiğinde kaçmayan, dik durandır baba...
    Evlatları için canını, herşeyini veren...
    Yorulur elbet çok yorgundur...
    Ama evlatlarının gözünde her şeyi unutur baba...

Bir yanlarımız eksik kalmasın artık, bunca çocuk babasız...Seni çok seviyoruz büyük insan.

Turgay ATALAY
    Ankara
    Konu Turgay Atalay tarafından (18.05.2012 Saat 16:15 ) değiştirilmiştir.

artboga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

....yolların bittiği yerlerde durur,liderler;hep en önde hep başı dik..bu renkler,bu takım bu kent bir devrimle anılıyorsa ve bu takım bu renkler dünyanın dört bir yanında anılıyorsa,yetiştirdiği değerlerin sayesindedir..trabzonlu değilim,kazım gibi artvinliyim ama bu devrimi bu başkaldırıyı bu isyanı,insan odaklı bu büyük sevgiyi içimde yeşertenlerdensin,hocam..ve şimdi içimizdeki bu sevgiyi söküp atmamızı bekleme bizden..bizi bu tatlı bela aşka düşüren sen bizi onurlu olmayı haksız kazançlara tercih ettiren sen bizi kirli kupalardansa şerefli alkışlara alıştıran sen şimdi çekip gidemezsin.kırgınlıksa hepimizde var,umutsuzluksa ülke topyekün o halde..ya bu aşkın en önüne geç ve yeniden haykıracak güç ver bize ya da al bizi de peşine çıkalım sokaklara..ne demişti Kazım; trabzonspor salt trabzondan ibaret değil,o bir devrim,başkaldırı ve biz üç büyüklerden sonra gelen dördüncü değiliz biz apayrı bir yerdeyiz...sende öyle bizim için apayrı bir yerdesin..bizimle kal bizimle paylaş sevincini,hüznünü,dertlerini ve yumruk yapalım ellerimizi,kahpe kapitalizme ezdirme,yanlız bırakma bizi..kupadan şampiyonluklardan geçtik ama adamdan vazgeçmedik biz..

Hasan Basri KILIÇ / ARTVİN-İSTANBUL
    Konu artboga tarafından (18.05.2012 Saat 16:25 ) değiştirilmiştir. Sebep: isim eklemek.
    Trabzonspor,güçlülerin iktidarına karşı devrimci bir duruştur..

arifberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sevgili Hocam,

Bu kurtlar sofrasında sen bizsiz yapabilir misin bilemiyorum ama biz sensiz çok ama çok zorlanırız.Kısa zamanda, 7 şampiyonluğa bir 7 tane de seninle ekleyeceğimize inanıyorum.

Saygılar
    Arif KANITOĞLU
    İstanbul

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Türk futbolunun D vitaminine ihtiyacı var hocam.

Virüslere, mikroplara karşı bizi D vitamininden mahrum bırakma.

Çünkü sen sadece Trabzonspor'un değil Türkiye'nin de GÜNEŞ'isin.

Her daim şen ol, sen şen ol ki biz de olalım.

Saygılarımla

Adem Erdoğan
    İstanbul
    Konu Adem Erdoğan tarafından (18.05.2012 Saat 16:21 ) değiştirilmiştir.
    Özkan SÜMER

cevdetaykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şenol öğretmenime;

Trabzonspor resmi sitesinden açıklamanız yayınlandı. Bir gazete haberi olsa hadi len ordan der gülüp geçerdim. Son paragraf son cümle veda eder gibiydi. Yakınımda olan herkese sordum. Herkes farklı bir şeyler söylüyordu. Yoruldum diyordunuz. Tıpkı bizler gibi. Biz de her gün aynı şeyleri tekrar edip sinir krizleri geçirmekten yorulduk. Haklı davamızda göz göre göre haksız düşürülüyoruz. Başımızda sizin gibi büyüklerimiz olduktan sonra yılmak yok, yorulmak yok bize. Herkes dudağınızdan düşecek iki kelama bakıyor. Yol gösterin hocam...

Bu yolda Trabzon'un çocuğu Şenol Güneş Tokat'lı Cevdet'i yarı yolda bırakamaz. Bırakmamalı. Bırakmayacaktır...
    Söyleyecegim hiç bir söz duygularımı ifade edemiyor, anlatamıyorum. Ellerinizden öperim hocam.

Cevdet Aykan Demir

İstanbul
    Konu Yiğit Gayretli tarafından (18.05.2012 Saat 16:22 ) değiştirilmiştir.
    .

https://www.kagitposetcim.net

lazusagi6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Sayın Hocam
    Siz Şenol Güneş olarak Trabzonspor için de Trabzon Şehri içinde,bu şehrin insanları içinde çok ayrı bir yeriniz var.Futbol geçmişiniz ve dehanızla bu takıma çok katkıda bulundunuz ve bulunacaksınızda..Evet bazen maçlarda dışarıdan biz bazı yaptıklarınızı hata olarak görebiliyoruz ama futbol geçmişim olduğu için biliyorum o ambians çok farklı.O ambiyansı çoğu taraftar bilmediği için çok basit konuşabilir.

Diğer takım taraftarlarının ve yöneticilerinin medyayı arkasına alarak Camiamıza ve size yüklendiği çok açık belli.Diğer büyük takımlar gibi Trabzonumuzun ekonomik durumu o kadar kuvvetli değil.Bu nedenle ne medya yanımızda oluyor nede hukuksal yollar.Geçen sene sezon sonu değerlendirmesi yaptığınız basın toplantısını Türkiyenin futbol yayın kuruluşu nedense yayımlamadı.Çünkü orda söyledikleriniz harfi harfine doğru olduğu için yayımlayamadılar.Sizinde dediğiniz gibi bu ülkede futbol para için oynanıyor.Herkes birşeyler koparma peşinde.Arkadaş arkadaşa düşman olduğu ,küçücük yaşta çocukların zarar gördüğü bi ortam oluştu.

Böyle sayabileceğimiz bir çok neden var.Siz eğer bu ve benzeri nedenlerle takımdan ayrılırsanız sizin sayenizde futbol şehri diye anılan trabzon şehri futbola küser hocam.Sen bu takımında ,bu şehrinde,bu insanlarında vazgeçilmezisin.

Kemal SAĞLAM

ZONGULDAK
    habu sevdaluk 7 beni

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hocam, Öğretmenim, Babam...

Hani TRABZON denilince TRABZONSPOR geliyor ya insanın aklına , TRABZONSPOR denilince de ŞENOL GÜNEŞ gelir.. Bu böyledir.
    '67'de de böyleydi , '75'te de böyleydi , 2012'de de böyledir hocam ...
    Şimdi yorulmuş olabilirsin , kırılmış ya da kızmış olabilirsin. Kolay değil son iki sezondur onca ahlaksızlık ile mücadele ettin .. 3 kere elinden şampiyonluğun çalındı.. haklısın çok hem de ..
    Ama eğer gidersen onlar kazanacak... Başardık diyecekler.
    Bazıları da timsah gözyaşları dökecek ama gerçek üzülecek olanlar biziz hocam. İşte bu onlarca yüzlerce mektubu sana yazanlar üzülecek..

Biliyor musun buna izin vermeyeceğiz. Gitmene meydanı o çakallara bırakmana asla izin vermeyeceğiz...
    Bizi sensiz , bizi GÜNEŞsiz bırakmana izin vermeyeceğiz ..
    Seninle 8. ,9., 10. ....şampiyonluğu bekliyoruz
    ...ve son olarak;

Seni çoooooook seviyoruz Şenol hocam

Elif Başar / TRABZON
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocam sen bu takımdan ayrılırsan yeminle söylüyorum , davası uğruna ne yaşayabilen ne ölebilen bir insan olarak ömrümün sonuna kadar üzgün bir şekilde yaşayacağım.. Gitmek hakkındır çok çile çektin , sana yapılanlar bu ülkede " en çok çileyi şu gördü " denilen kişilere bile yapılmamıştır..

Ben , sen bu takımı küme düşürsen bile başında ol, çatlak seslere kulak verme bu şehir eninde sonunda senin istediğin gibi olacaktır bizler son nefesimize kadar bunun için savaşacağız..

Sen gidersen Trabzon bi 20 sene daha geriye gider... Tribünlere baktığında o taraftarların gözlerinde gördüğün ışığı söndürme Şenol hocam..

Bizler seni , Trabzonspor'un başında ne kupa ne şampiyonluk için istiyoruz.. Senin bu takımı , bu şehri bizler kadar sevdiğini biliyoruz o yüzden Ölümüne ŞENOL GÜNEŞ diyoruz..

Herkes gitsin sen kal , bu taraftar sana tapar.. Allah'a emanet ol hocam...

Uğur SADIKOĞLU/ İstanbul
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)