Sayfa 70 Toplam 70 Sayfadan BirinciBirinci ... 20 60 68 69 70
Toplam 1732 adet sonuctan sayfa basi 1,726 ile 1,732 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 31.Hafta | Gençlerbirliği 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı Barış Bağcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada anlamadığım kadar şenol güneş düşmanı eleştiricisi değil DÜŞMANI tarftar var ya arkadaşlar Beşiktaş maçında yaptığı değişiklikle biz derbi kazanmadık mı bu maç ta olmadı statdaydım futbolculardan çok yoruldu kenarda ha ayrıca şenol mu d3edi git direğe vur penaltıyı burak atsa şimdi hepinizin gözünde şenol hoca 1 numara yok m ARKADAŞ SİZ TARFATAR FALAN DEĞİLSİNİZ KENDİNİ BEĞENMİŞ FUTBOL ulemalarısımnız o kadar biliyorsanız çıkın oynayın yada yönetin ne bu ya bu kadar mı kendini beğenmişllik olur TARFATARLIK YAPMAZSINIZ stada gelir çekirdek çitlersiniz koca ankarada 2-3 bin tarfatar vadı bağıran 50 60 kişi Ankaradan ve trabzondan gelen 50-60 kişi okadar bu mu tarfatarlık

Bu siteden kaç kişi maçtaydı ha kaç kişi diğeer senelerde de BMN ankara olarak çok maça gittik ama ankaradan 20 kişi zor bulduk onlarda gidince Ankarada kimse kalmadı.

Ey taraftar Cünuhu önce tarfatarlık yapınj sonra hocayı futbolcuları sorgulayın kolay koltukta oturup klavteden sallamak ...
    -Şenol Güneş düşmanıyız.
    -Kendini beğenmiş futbol ulemasıyız.
    -Çıkıp kendimiz oynamalıyız.
    -Taraftarlık yapamayız.
    -Çekirdek çitleriz.
    -Koltukta oturup klavyeden sallarız.

Bunların hepsine tamam... Yalnız birşeyi tam anlamadı salak kafam, bütün bu ''üstün özellikleri'', Şenol Güneş'in teknik Direktörlük vasıfları yetersizdir dediğimiz için mi layık gördünüz bizlere... Ya da sabah akşam sizinle baraberiz de haberimiz mi yok...

Keşke böyle sabun köpüğü tarzı yaklaşımlar yerine, işin tekniğini anlatıp gelişimimize katkı sağlama yolunu seçseydiniz. Çünkü, ''2.lik en iyi başarısızlıktır'' agresif kardeşim... Bunu unutmayınız...

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -Şenol Güneş düşmanıyız.
    -Taraftarlık yapamayız.
    -Çekirdek çitleriz.

Bunların hepsine tamam... Yalnız birşeyi tam anlamadı salak kafam, bütün bu ''üstün özellikleri'', Şenol Güneş'in teknik Direktörlük vasıfları yetersizdir dediğimiz için mi layık gördünüz bizlere... Ya da sabah akşam sizinle baraberiz de haberimiz mi yok...

Keşke böyle sabun köpüğü tarzı yaklaşımlar yerine, işin tekniğini anlatıp gelişimimize katkı sağlama yolunu seçseydiniz. Çünkü, ''2.lik en iyi başarısızlıktır'' agresif kardeşim... Bunu unutmayınız...
    biz gecen sene sampiyon olduk "sizi" bilmem.....

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı memmedaga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz gecen sene sampiyon olduk "sizi" bilmem.....
    Bravo... Büyük bir hayat dersiydi...

Barış Bağcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -Şenol Güneş düşmanıyız.
    -Taraftarlık yapamayız.
    -Çekirdek çitleriz.

Eleştirdiğiniz için değil arkadaşım hakaret edenleriniz üstüne alınsın..
    Eleştirmek hepimizin hakkı ama bizlerden fazla trabzonsporlu olan birine hakaret etmeyi kabul etmiyorum.

Ayrıca Şenol güneşin tüm Trabzonspor Milli takım ve G. koredeki maçlardaki maç galibiyet oranını biliyormusun ben sana söyleyeyim sadece galibiyet oranı %74.6 çıkmıştı araştırmamada

bu araştırmada milletin yere göğe sığdırmadığı ft nin oranı ne biliyormusun %71 onun için önce elinizdeki değerlere sahip çıkın arkadaşım...

Barış Bağcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umutlarımıza, hayallerimize de kilit vurup sevinçlerimizi 'afedersiniz ama' aşağılayarak çalmaya çalışıyorsunuz.
    Takımımın başarısına bile sevindirmiyorsunuz. Yok o hocanın eseriymiş yok bu hocanın. Yok kupa nerdeymiş şampiyon olduysak.
    Kusura bakmayın bu kadar pisliği görüp hâlâ kupa soran bir fenerliden farksız artık gözümde.
    Şikelerle teşviklerle kazanılan 82 puan karşısında 82 puanı emeğinle topla sonra gelsin senin taraftarın bana kupa yoksa şampiyonluk da yok desin.
    Bunları görünce daha çok üzülüyorum, ama üzülmeye değmez. Her şey maddiyat değil bu dünyada. Her şeyi sembolen bir madde beklemek bana göre değil.
    Gidin 100 tane kupa bulun, isterseniz en bilgin futbol yorumcusu, izleyicisi olun. Bunun bir anlamı yok. Size göre varsa içinizde saklayıp futbol yorumu yapın, inananlara laf atmayın. Yeter.

Noktasına virgülüne kadar imzamı atıyorum

ayrıca beni futbol cahili sanan arkadaşlar emin olun sizin bilgileriniz kadar bilgiyesaha içi sistemlere,yerleştirmelere hatata ve hatta anterman bilgilerine kadar bilgilere sahibim ama burada sadece taratfarım. eleştirilere lafım yok hakaret edenlere lafım var. Hiç kimse diğeri gibi düşünmek zorunda değil olamaz da
    BEN bazılarınız gibi sadece eleştiren beğenmeyen herşeye burun kıvıran olmak istemiyorum elimizdekine sahip çıkmaya desdek olmaya çağırıyorum. TAPMAYA YALAKALIK YAPMAYA değil
    Konu Barış Bağcıoğlu tarafından (21.03.2012 Saat 14:46 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Diyarbakır

henuz kybedilmis bir sey yok play-off gs disinda diger takimlar icin bir sans

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)