Sayfa 12944 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11944 12444 12844 12894 12934 12942 12943 12944 12945 12946 12954 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323965 adet sonuctan sayfa basi 323,576 ile 323,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şike Davası | Şike Tescillendi! UEFA, CAS ve İFM Onadı!

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı Muhammed Huzeyfe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün Altay maçında sonra bir arkadaşla oturduk bir cafede çay içiyoruz, garson geldi "abi 38 yıl sonra gelen şampiyonluk, tebrik ederim" dedi.

Yok kardeş, dedim. Biz 11 sene önce de şampiyon olmuştuk.

"Ya abi geçin bu işleri, kupa fb müzesinde" laga luga yaptı. Dedim, seninle bu konuları tartışmayacağım, sen bize çay getir. Ama hala devam ediyor.... Galiba fbli bu dedim, tuttum kolundan, "kendine de çay al gel" dedim.

Olan biteni, tapeleri, şikeci azizin konuşmalarını vs bir bir anlattım. Dert edindim kendime

Durdu dinledi, sonra "abi ben bunları bilmiyordum" dedi.

O kupa bir gün gelecek kardeş, dedim. Sadece zamanını bekliyoruz.
    Emeklerine sağlık Muhammed kardeşim

Son cümlene imzamı atıyorum.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Trabzon

2010 Ve 2011 Şampiyonu Trabzonspor.

Trabzonspor'umuz bu sezon Allah'ın İzni İle Lig Şampiyonu Oldu.Dünya hayranlık ile Trabzonspor'un bu Efsane Sevinci, Efsane Mutluluğunu Ve Efsane Şampiyonluk Kutlamalarını İzledi Ve İşte Trabzonspor'umuzun Hakkı Olan 2010 Ve 2011 Lig Şampiyonluğu Kupası Trabzonspor'a İade Edildiği Zaman İşte O Zaman Rekorlar Kırılacak ve O zaman Şampiyonluk Kutlamaları Rekorlar Kitabına bile girebilir...

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eğer hala 2011 kupasını alma gibi bir ümidimiz varsa bunun için vaktinde sadri şener ve devamındaki yönetimlerin yapmadığı bir kurul oluşturulmalıdır. 7 kişilik olur 9-10 kişilik olur. içinde hukukçuların ve eski sporcuların olduğu yabancı ülkelerde de gidip haklılığımızı anlatacak, gerekirse siyasi çevrelere baskı yapabilecek bir kurul şarttır. bu iş yönetimin eline kalınca olmuyor. takımın dengesi bozuluyor sürekli. taraftar da organize değil.. ancak bir kurul bu işi sıcak tutar..
    Attan inip eşeğe bindik!

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başıboş sokak itleri toplanıyor...

AntiŞike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yine malum şahıs çıkmış Beyaz TV de Trabzonspor'a laf söylüyor.

Hey allahım yaa.. bu zerzevata kimse dur demeyecek mi?? Vallah deliricem.. bişey gelse elimden valla yapıcam da gelmiyor..

Enes Başkaya60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir

Alıntı AntiŞike Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hey allahım yaa.. bu zerzevata kimse dur demeyecek mi?? Vallah deliricem.. bişey gelse elimden valla yapıcam da gelmiyor..
    Bu şovmen'in bir beyaz futbol'a çıkmadığı kalmıştı onu da yapmış...

Bırak konuşsun ya boş adamlar boş konuşmayı severler...

Aziz gidince adam akıllı biri geldi bunların başına demiştim, yok artık dedirtti, çocuk gibi ağlayan zırlayan bir adammış bu ya...
    S.V.A.K.O
    FATİH TEKKE

acan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kendini rezil ettiği bir program oldu. Şu berbat programı takip etmem normalde sosyal medyada gördüm açtım. Herkes kaçırmış ama sonlara doğru rasim ile girdiği düelloda rasim bel altı(aile) vurdu. Çok fena morali bozuldu ve yayını terk etti.

Sinan enginin yayında, ali koça güncel kulüpler birliği başkanı mehmet sepil değil mi diye sorduğu ali koçun da hayır ahmet ağaoğlu dediği ve devamında sinan enginin tabi düşünün ismini dahi bilmiyorum gibi bir tavırla sizin gelmeniz her şeyi değiştirecektir diye söylemesini de not edelim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Bir müptezele bulunduğu konuma yakışmayacak şekilde cevap veren bir başkanı göklere çıkaran camia.

ne yaşasalar hak.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarın bırakır giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksınız görürüm. " Ünal Karaman

iso_4939 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Iki sebek ikiside birbirlerini fetoyle sucluyor ilginc olani ikiside hakli..ahh megafoncu ali sen degilmiydin bizi kume dusurun diyen..azize laf atiyordun benmi sike savcilariyla halisaha maci yaptim tavla oynadim yemek yedim diyen ulan bunlarda omurga yok..bok gibi para var her istediğini alir yaparsin ama sen gel sikebahceye baskan ol kendini rezil etpara var akil yok

2010_2011 süperlig şampiyonu TRABZONSPOR

Nereden
    Zonguldak

Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verecek cevabım var. Lakin, bir lafa bakarım laf mı diye, Bir de söyleyene bakarım adam mı diye! -Hz.Mevlana.

Mevlana ne güzel söylemiş.
    Bu embesil müptezele cevap verip seviyesine inmeye değmez.
    Hatırlayın. Kemal Sunal'ın bir filminde şöyle bir söz vardı:
    Allah'ın verdiği sözü boş yere tüketmeyelim.

Biz cevap vermedikçe kuduruyor, acı çekiyor.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bizim için hep ayrı bir yeri olacak bu yılın. Ama bu kazandığımız şampiyonluğu 2010'a takılmaktan kurtulduğumuz için aldığımızı da unutmamalıyız. Fenerbahçenin bugün düştüğü durumda dönüp dolaşıp her şeyi 3 temmuz ve otobüs kurşunlanmasına bağlamasını görüp yolumuza devam etmeliyiz.

Bizim için bir kupadan çok daha fazlası 2010. Hukuki anlamda -özellikle spor hukuku- davalarımız, mücadelemiz, söylemlerimiz devam etmeli. Ama geçmiş bizi hep aşağıya çekiyor. Bu yılla beraber daha güzel gelecekleri düşünmeliyiz.
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı acan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendini rezil ettiği bir program oldu. Şu berbat programı takip etmem normalde sosyal medyada gördüm açtım. Herkes kaçırmış ama sonlara doğru rasim ile girdiği düelloda rasim bel altı(aile) vurdu. Çok fena morali bozuldu ve yayını terk etti.

Sinan enginin yayında, ali koça güncel kulüpler birliği başkanı mehmet sepil değil mi diye sorduğu ali koçun da hayır ahmet ağaoğlu dediği ve devamında sinan enginin tabi düşünün ismini dahi bilmiyorum gibi bir tavırla sizin gelmeniz her şeyi değiştirecektir diye söylemesini de not edelim.
    Sinan engin bence çok iyi bir adam bunu gerçekten inanarak söylüyorum. Belkide hayatta tek bir kötü özelliği var güce karşı omurgasızlaşıp eğilmeye başlıyor. Ayrıca Kim'in pozisyonundaki kırmızı kart pozisyonunda gelen emirlere itaat etmeyen ender kişilerden. Ama işte gizli şeker gibi gizli omurgasızlığın ne zaman vuracağı belli olmuyor.
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

Nereden
    Trabzon

2010 Ve 2011 Süper Lig Şampiyonu Trabzonspor.

Şampiyonluk Kutlamaları yapıldı çok efsane çok harika oldu yine aynı şekilde Şampiyonluk Kupa Töreni Yapıldı çok efsane çok harika oldu ve şimdi bir Şampiyonluk Organizasyonu daha kaldı, Trabzonspor Şampiyonluk Konseri Kaldı ve Şampiyonluk Konserinin tarihi 3 Temmuz olmalı, şikebahçelilere göstere göstere Şampiyon Trabzonspor gerçeğini her zaman kuş beğinlerine kazımalıyız...

Şimdi Şampiyonluk Konserini 3 Temmuz'da yaparsak yeni transferlerimiz olacak takıma yeni katılacak futbolcular olacak, hem yeni futbolcular bu şampiyonluk konserinde takıma daha kolay uyum sağlar ve dostluk, arkadaşlık, aile ortamı daha gelişir ve kamptaki futbolcularımız yeni sezona stres atmış olarak hazırlanır, Yine Şampiyona Yakışır Efsane Şampiyonluk Konseri Organizasyonu çok çok muhteşem olur.Bu Konserde en az dünyaca ünlü bir şarkıcı olmalı Shakira gibi böyle Muhteşem Şampiyonluk Konseri Organizasyonu olursa gerçekten harika olur...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Tarih 31 Mayıs 2022...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iktidarı eleştirirken şu cümleyi kurdu: "Önemli olan mahkemede, seçilmiş mahkemede mahkum olmak değil. Önemli olan milletin vicdanında aklanmaktır."

Bu tespitin doğruluğu üzerinden ilerlersek; Kılıçdaroğlu (Ve diğer siyasetçilerin) savunduğu Fenerbahçe ile diğer şikeciler, milletin vicdanında aklanmamış, iktidarın siyasallaştırdığı mahkemelerde beraat etmiş gibi gösterilmiştir.

Bugün OdaTv gibi sözde muhalif, Fenerli basın araçları, sezon boyunca Trabzonspor aleyhine yapılan hakem hatalarının VAR'da düzeltilmesini "Trabzonspro'a VAR'dan 9 puan" diye çarpıtmaktan geri durmamaktadır.

Ülkenin iktidarı da muhalefeti de aynıdır, boktur, ahlâksızdır. Haktan değil güçten yanadır.

Konu Oğuz ZEYTİN tarafından (01.06.2022 Saat 12:56 ) değiştirilmiştir.

AntiŞike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hiçbir şeyde bir araya gelemeyen partilerin tamamı, bir gecede bir araya gelip kanun değiştirmediler mi?

Kimse haklının yanında değil, hepsi güçlünün yanında.

Şikebahçe birlik olup gücünü fazlasıyla hissettirdiği için oy korkusuyla hepsi şikecilerin yalakalığını yapıyor.

Onun için sen de bir-beraber-dik ve -güçlü olacaksın- güçlü duracaksın..

yoksai, hepsi aynısının kahverengileri.

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tarih 31 Mayıs 2022...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iktidarı eleştirirken şu cümleyi kurdu: "Önemli olan mahkemede, seçilmiş mahkemede mahkum olmak değil. Önemli olan milletin vicdanında aklanmaktır."

Bu tespitin doğruluğu üzerinden ilerlersek, Kılıçdaroğlu (Ve diğer siyasetçilerin savunduğu Fenerbahçe il diğer şikeciler) milletin vicdanında aklanmamış, iktidarın siyasallaştırdığı mahkemelerde beraat etmiş gibi gösterilmiştir.

Bugün OdaTv gibi sözde muhalif, Fenerli basın araçları, sezon boyunca Trabzonspor aleyhine yapılan hakem hatalarının VAR'da düzeltilmesini "Trabzonspro'a VAR'dan 9 puan" diye çarpıtmaktan geri durmamaktadır.

Ülkenin iktidarı da muhalefeti de aynıdır, boktur, ahlâksızdır. Haktan değil güçten yanadır.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Nereden
    Almanya

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hulusi Akar askeri operasyon ile mi almış orayı? Aldı da Fener’e mi devretmiş?

chener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

başta uğur dündar ve ali koç'un şampiyonluk kutlamalarını bahane ederek Ekrem İmamoğlu'na saldırmalarının nedeni anlaşıldı. Hareket çok ucuz ama getirisi yüksek.
    YA DIŞINDASINDIR ÇEMBERİN YA DA İÇİNDE YER ALACAKSIN.KENDİN İÇİNDEYKEN KAFAN DIŞINDAYSA ÇARESİ YOK KARDEŞİM.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Trabzon

2010 Ve 2011 Süper Lig Şampiyonu Trabzonspor.

Trabzonspor'un hakkı olan 2010 Ve 2011 Şampiyonluk Kupası Trabzonspor'a İade Edilene Kadar Bu Gerçeği Her Zaman Haykıracağız...

Nereden
    Zonguldak

Alıntı deepmavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2010 ve 2011 süper lig şampiyonu trabzonspor.

trabzonspor'un hakkı olan 2010 ve 2011 şampiyonluk kupası trabzonspor'a iade edilene kadar bu gerçeği her zaman haykıracağız...
    Bir gün
    mutlaka
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Trabzon

Bugün Trabzonspor'umuzun 7. Süper Lig Şampiyonluğunu Kazandığı Gün ve Günlerden 3 TEMMUZ 2010 ve 2011 Süper Lig Şampiyonu Trabzonspor.

şikebahçe şike yapan ve başkasının hakkı olan kupayı antremanda bile yalandan kaldıracak kadar küçük şike yapan pislik kulüptür.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Klup resmi hesabi yine gedigine koymus taşı paylasimlarla helal

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

Sen UEFA tahkim disiplin kurulları cas vs. kararlarını gösteriyorsun herifler sabah akşam kufrettikleri Tayyibin mektubunu paylaşıyorlar
    https://www.youtube.com/watch?v=2EAE...nnel=haydevira
    Eze eze 2021-2022.
    #Rahatsızlık vermeye devam. #Dik Oyna. #Kazım Gibi Sev.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 84 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 84 misafir)

Bu Konu için Etiketler