Sayfa 12823 Toplam 12959 Sayfadan BirinciBirinci ... 11823 12323 12723 12773 12813 12821 12822 12823 12824 12825 12833 12873 12923 ... SonuncuSonuncu
Toplam 323965 adet sonuctan sayfa basi 320,551 ile 320,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şike Davası | Şike Tescillendi! UEFA, CAS ve İFM Onadı!

Karasoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da seçimi kazanan Sn. Ekrem İMAMOĞLU'na seçimden önce "Trabzon'luyum diyorsun da, kim olursan ol önce adam ol diyen" ve 10 gündür yenilgiyi kabullenmeyen zihniyet bizim kupamızı vermeyen zihniyet

Yüce Mevla bunların hesabını sormayacak sanmayın
    Dün Haber TS'de İmamoğlu'nun Trabzonspor yöneticisiyken üstünde TS formasıyla çekilmiş bir resmi paylaşıldı. Bilmeden,araştırmadan tabiri caizse sazan gibi atladılar. Yok efendim o forma size yakışmıyor, yakışıksız ağza alınmayacak benzetmeler v.s. v.s...Dileyen bakabilir. Yahu adam zaten Trabzonspor yönetici ve de fotoğraf da eski...Şimdi bu durumda insanların eğitim seviyesini eleştirmeyelim mi? Hatırlarsanız bir zamanlar Aysun Kayacı'nın bir sözü vardı. Dağda çobanın oyuyla benimki bir mi? Korkarım ki kadın haklı !!!

karabela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Karasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün Haber TS'de İmamoğlu'nun Trabzonspor yöneticisiyken üstünde TS formasıyla çekilmiş bir resmi paylaşıldı. Bilmeden,araştırmadan tabiri caizse sazan gibi atladılar. Yok efendim o forma size yakışmıyor, yakışıksız ağza alınmayacak benzetmeler v.s. v.s...Dileyen bakabilir. Yahu adam zaten Trabzonspor yönetici ve de fotoğraf da eski...Şimdi bu durumda insanların eğitim seviyesini eleştirmeyelim mi? Hatırlarsanız bir zamanlar Aysun Kayacı'nın bir sözü vardı. Dağda çobanın oyuyla benimki bir mi? Korkarım ki kadın haklı !!!
    Arkadaşlar insanların verdiği oydan dolayı eleştirilmesi hiç hoş değil eleştirilecek olan seçmen değil siyasilerdir . Kaldı ki İmamoğlu kupayı bize vermeyen kişilerle kupa mücadelesinde aynı saftadır. Seçimden önce kendisine 2010-2011 yılı sorulduğunda mahkemelerin verdiği kararların doğru olduğu anlamına gelecek şekilde cevaplamıştır. İktidar yada muhalefet bu konuda sınıfta kalmıştır. Onun için lütfen kimsenin verdiği oy ile eleştirmeyelim oraya gelinceye kadar siyasilerle ilgili eleştirilecek çok şey var. Bu da benim kanaatim
    “Yolun karşısında söylediklerini anlamayan biri varsa en iyi cevap susmaktır.”

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün Trabzonspor formasını hangi siyasi giyse karşı taraf, çıkar o formayı diyecek, kulübü siyasete sokuyorsunuz diye isyan edecek. Ama kendi partisinden biri giydiğinde ses etmeyip eleştirenleri eleştirecek. Siyaset bu, bu kadarı normal. Siyasi muhabeti sevmem. Hem önyargı ile ilgili cümle yazıp, devaminda önyargılı yazınca dayanamadım.

Aysun Kayacı benim oyum ile profesörün oyu bir mi dese söylediğini bir düşünürdüm. Samimi değil. Mümkün de değil.
    ( ゚д゚)

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün Trabzonspor formasını hangi siyasi giyse karşı taraf, çıkar o formayı diyecek, kulübü siyasete sokuyorsunuz diye isyan edecek. Ama kendi partisinden biri giydiğinde ses etmeyip eleştirenleri eleştirecek. Siyaset bu, bu kadarı normal. Siyasi muhabeti sevmem. Hem önyargı ile ilgili cümle yazıp, devaminda önyargılı yazınca dayanamadım.

Aysun Kayacı benim oyum ile profesörün oyu bir mi dese söylediğini bir düşünürdüm. Samimi değil. Mümkün de değil.
    Önyargıyı da oluşturan bu siyasi yapılar. O zaman neden % 50-50 yiz bir düşündünüz mü? Bilmem o gruptansanız vatansever diğer gruptansanız hain. Bu nasıl bir siyasi anlayıştır üstelikten tavandan tabana yayılmış durumda. Kendi içimizden çıkmış bir değere kendi insanımız tarafından terörle ilişkilendirip ''Vatan haini, Soysuz'' v.s. gibi çirkin yakıştırmalarda bulundurmak da neyin nesi?
    Siyasi görüşü ne olursa olsun bir kulupte yöneticilik yapmış 2 Türkiye kupası kazanmış buralara kadar gelmiş bir Trabzon'lu için sosyal medyada özellikle de kendi insanlarımız tarafından bir terör örgütüyle ilşkilendirmesi kanıma dokunuyor.Trabzonlu hatta Karadenizli birinin vatanseverliği bile tartışılamazken nasıl oluyor da kendi insanımıza bu kadar çirkin yakıştırmalar yapabiliyorsunuz anlamış değilim.
    Şimdi bunlar önyargı olmuyor da benim bu olumsuz durumlara karşı verdiğim tepki önyargı mı oluyor?

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Önyargıyı da oluşturan bu siyasi yapılar. O zaman neden % 50-50 yiz bir düşündünüz mü? Bilmem o gruptansanız vatansever diğer gruptansanız hain. Bu nasıl bir siyasi anlayıştır üstelikten tavandan tabana yayılmış durumda. Kendi içimizden çıkmış bir değere kendi insanımız tarafından terörle ilişkilendirip ''Vatan haini, Soysuz'' v.s. gibi çirkin yakıştırmalarda bulundurmak da neyin nesi?
    Siyasi görüşü ne olursa olsun bir kulupte yöneticilik yapmış 2 Türkiye kupası kazanmış buralara kadar gelmiş bir Trabzon'lu için sosyal medyada özellikle de kendi insanlarımız tarafından bir terör örgütüyle ilşkilendirmesi kanıma dokunuyor.Trabzonlu hatta Karadenizli birinin vatanseverliği bile tartışılamazken nasıl oluyor da kendi insanımıza bu kadar çirkin yakıştırmalar yapabiliyorsunuz anlamış değilim.
    Şimdi bunlar önyargı olmuyor da benim bu olumsuz durumlara karşı verdiğim tepki önyargı mı oluyor?
    Siyaset bu zaten. 1 oy fazla almak için her türlü yalan, algı mübah. Siyasetçilerin işi bu. Bugün düşman yarın dostlar.

Sonuç haritasına bakıp rengine göre bilgi ve kültür seviyesini ölçemeyiz bunu söylüyorum sadece.
    ( ゚д゚)

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyaset bu zaten. 1 oy fazla almak için her türlü yalan, algı mübah. Siyasetçilerin işi bu. Bugün düşman yarın dostlar.

Sonuç haritasına bakıp rengine göre bilgi ve kültür seviyesini ölçemeyiz bunu söylüyorum sadece.
    Şöyle bir durum var şehirlerde yaşayanlar günlük hayatın tüm olumsuz yanlarını görebilmekteler. Sokakta daha çok insanla karşılaşmak, daha kalabalık ortamlarda münakaşa etmek ve sorunların çözümü için ortak bir noktaya varılabiliyor en azından.Sosyal medya kullanımı, ekonomik geçim sıkıntısı gelecek kaygısı kırsala göre şehirlerde daha yoğundur.Günlük trafik çilesi bile insanların oy eğilimini değiştirebiliyor. Demem şu dur ki köylünün oy eğilimi ile kentlininki kesinlikle farklıdır. Yanlış anlamayın insanları küçümsemek için demiyorum sonuçta ben de köylü biri sayılırım ama gerçek bu !!!

Full HD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ses seda yok!

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Yaprak kımıldamıyor.

Neredesiniz CAS, UEFA, FIFA

Allah cezanızı versin.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

GencTurk6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yaprak kımıldamıyor.

Allah cezanızı versin.
    Taraftar yine takımını yalnız birakti...
    Neredesiniz eyyy Trabzonspor taraftarı? Uzağı çok iyi görüyoruz ama Bize yakın gözlüğü lazım...
    Allah bizim cezamızı vermiş.
    ***GeNÇ***

Nereden
    İstanbul

Yaprak kımıldamıyor.

Allah cezanızı versin.
    Hani bir laf vardır '' Atı alan üsküdarı geçti''
    Bizimkisi de o misal 100 yıl geçse de o kupa gelecek diyen zihniyetle aynı takımı tutmak üzünü verici.

Nereden
    Zonguldak

Hani bir laf vardır '' Atı alan üsküdarı geçti''
    Bizimkisi de o misal 100 yıl geçse de o kupa gelecek diyen zihniyetle aynı takımı tutmak üzünü verici.
    İyi ki varsın kardeşim
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    Almanya

Allah bu ülkenin cezasini versin.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fazla uzun surdu cas in incelemesi kendi verdigi kararlari uygulamada yine ayni yonde karar almada bu kadar gecikmenin anlami yok yuzde 2 oyu 5 gundur sayamayanlar gibi ne kadar uzatirsaniz uzatin sonuc kacinilmaz..

GencTurk6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Full HD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha?
    ***GeNÇ***

Nereden
    Almanya

Alıntı GencTurk6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha?
    Simdilik yeter.

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Full HD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oooo 15 yıl oldu belasını vereli...

Nereden
    İstanbul

Sırf Trabzon'a inat şu Başakşehir'i Şampiyon yapacaklar.Başka da bişey demiyorum..

Nereden
    Zonguldak

Açıklayın ulan 2010-2011 kararını 8 yıldır çektiğimiz bekleme çilesi yetmedi mi?
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Sırf Trabzon'a inat şu Başakşehir'i Şampiyon yapacaklar.Başka da bişey demiyorum..
    Aylardır yazmıyorum aynı tas aynı hamam bu takımı şampiyonluğa oynatan güç İmamoğlu'na mazbatayı vermeyen güç 2011'de hem şike yapıp hemde kupamızı vermeyen gücün ta kendisidir.

Ben bunlara asla oy vermedim verenler düşünsün 2014'te yaptıkları yanlış tercihin sonucudur Başakşehir ve o şike olayında şikebahçenin altına yatan takımlar arasında bunlar da vardı 8taş la beraber ayrıca birde kupada şike yapmışlar İ.Akın ceza almasına rağmen bunlar hiç ceza almamışlardı.
    Temiz Futbol için kirli düzenin havuzunda yüzmemeliyiz Havuz Sisteminden çekilmeliyiz.

Nereden
    Almanya

Allah size kolaylik versin.Türkiyede yasiyorsunuz ve her gün milletin dirdirini cekiyorsunuz.Asil Purple Heart size verilmeli! Izinde akrabalarim ile yani hüloooocular ile sohbet esnasinda nasil Epic Fail olduklarini size anlatamam ve kafayi yiyorum.Siz ise orda yasiyorsunuz 365 Gün boyunca.

Umarim bu serefsizligi yapanlar cok yakinda ibretlik bir sekilde hesap vermek zorunda kalirlar.

Nereden
    İstanbul

Başakşehir için haftalar öncesi start verilmişti zaten.Başakşehir'in şampiyon olması durumunda bu ligin bundan sonra hiçbir izleme kalitesi kalmaz..

Onur Erçetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Başakşehir için haftalar öncesi start verilmişti zaten.Başakşehir'in şampiyon olması durumunda bu ligin bundan sonra hiçbir izleme kalitesi kalmaz..
    Ligin izlenme kalitesi Başakşehirin şampiyonluğuna mı bağlı yani Başakşehir değil de hakem desteğiyle üç istanbul kulübünden biri şampiyon olunca ligin izlenme kalitesi artıyor mu ?

Nereden
    İstanbul

Alıntı Onur Erçetin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ligin izlenme kalitesi Başakşehirin şampiyonluğuna mı bağlı yani Başakşehir değil de hakem desteğiyle üç istanbul kulübünden biri şampiyon olunca ligin izlenme kalitesi artıyor mu ?
    Dünya'nın her yerinde taraftarımız olan yıllardır verdiğimiz şampiyonluk mücadelesine rağmen şampiyonluk kutlayamadık. Ne yani taraftarı ve geçmişi olmayan sırf belediyenin kaynaklarıyla futbolcu satın alabilen bir kulubün neyini izleyeyim? Kimbilir belki de birkaç yıl sonra bu takım Osmanlıspor gibi siyasi olduğu için küme düşecek.Biz burda alamadığımız 2011 yılın şampiyonluğu için cebelleşip duralım onlar da sırf bize inat şampiyonluklar alsın. Yok böyle birşey !!!!

Nereden
    Zonguldak

CAS davası biteli 32 gün oldu.
    YİNE HAREKET YOK.
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Mazbatasini dakikalar sonra alacak olan Istanbul Buyuksehir Belediye Baskani Ekrem Imamoglu'nu tebrik ederim.
    Hakkiyla, halk icin secimlerden once pazarlarda kosturmasiyla bu ani yasamayi sonuna kadar haketti.
    Akp Istanbul Il Baskani Yavuz ve diger kisilerin, kendilerini kurtarmak amaciyla sahsina ve halkin iradesine karsi yapilan linci de buyuk bir ustalikla 15 gundur yonetti.

Ne demisti sayin Cumhurbaskanimiz 1994 yilinda.
    Istanbul'u alan, Turkiye'yi kazanmistir.

Sonuna kadar katiliyorum.
    Belki 10 yil sonra ulkeyi yonetecek isim de olacaktir Sayin Imamoglu.

Bunca yildir hakkimiz yenildi.
    Bunca yildir hakkimiz calindi.
    Bunca yildir arsiz guclu oldugu icin, hakli suclu oldu.

Belki bunlar da degismeyecek artik ancak bundan sonra Trabzonsporlu birisi Istanbul'u yonetecek.

Dipnot -> Cubuklu 1970 yillarinin efsane formasini giyen kimse KAYBETMEZ.

Dipnot -> Ekrem Imamoglu cok buyuk Trabzonsporludur.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 11 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 11 misafir)

Bu Konu için Etiketler