Sayfa 156 Toplam 156 Sayfadan BirinciBirinci ... 56 106 146 154 155 156
Toplam 3895 adet sonuctan sayfa basi 3,876 ile 3,895 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Spor Toto Süper Lig 18.Hafta | Trabzonspor 1 - 1 Ankaragücü

Reha Demirbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ömer Yüce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol hoca dediki ; Borzek ilk antrenmana çıktığında ayağının şiştiğini gördük ve bu yüzden de hazır olmadığını anladık o yüzden kadroya almadık dedi!

Niye 3. kişilerin yanlış bilgilerini tercih ediyorsunuz adamın kendi ağzı varken???
    Benim demek istediğim şey şu hazır olmadıgını aldıktan sonra değil almadan önce bilinmesi. Ve takıma direk katılabilecek futbolcunun transfer edilmesi.
    Yanlışın üstüne yapılan açıklama da bir komedi.
    Hocamızı destekliyorum ama yanlış olanıda belirtiyorum.

Ben devre arası alınan topcu için artık hazır değil lafını duymaktan sıkıldım işin özü bu. Devre arası hazır olmayan adam alınmaz.
    Konu Reha Demirbaş tarafından (24.01.2011 Saat 18:21 ) değiştirilmiştir.

Steril61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Reha Demirbaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim demek istediğim şey şu hazır olmadıgını aldıktan sonra değil almadan önce bilinmesi. Ve takıma direk katılabilecek futbolcunun transfer edilmesi.
    Yanlışın üstüne yapılan açıklama da bir komedi.
    Hocamızı destekliyorum ama yanlış olanıda belirtiyorum.

Ben devre arası alınan topcu için artık hazır değil lafını duymaktan sıkıldım işin özü bu. Devre arası hazır olmayan adam alınmaz.

Reha kardeşime katılıyorum ve bir iki şey de ben eklemek istiyorum. Geçmişte de benzer şeyler yaşandı aslında. Mesela Teo takımda oynayana kadar aylar geçti. Tam ritmini buldu derken, takıma doğru düzgün katkı sağlamadan gönderiyoruz. Şimdi Avrupa'dan, şehre daha çabuk uyum sağlayabilecek bir adam aldık. Bu da hazır değilmiş. Yani bunlar bir tesadüf olamaz. Olsa olsa transfer fiyaskosu olur. Transfer için bir ekip kuruyorsan ve bu insanlara iyi de maaş ödüyorsan artık hazır golcüyü ben veya bir başka taraftar bulacak değil. Görevli ekibin işi bu. Millet aldığını oyuna sürüyor. Biz de aldığımızın turşusunu kuruyoruz.

Bu durumdan kim sorumluysa, transfer komitesi mi, Şenol hoca mı, yönetim mi yoksa hepsi mi artık şapkalarını önlerine koyup hatalarını kabul etmeleri ve bir kez daha benzer şeyleri tekrarlamamaları gerekir.

gerenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Steril61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reha kardeşime katılıyorum ve bir iki şey de ben eklemek istiyorum. Geçmişte de benzer şeyler yaşandı aslında. Mesela Teo takımda oynayana kadar aylar geçti. Tam ritmini buldu derken, takıma doğru düzgün katkı sağlamadan gönderiyoruz. Şimdi Avrupa'dan, şehre daha çabuk uyum sağlayabilecek bir adam aldık. Bu da hazır değilmiş. Yani bunlar bir tesadüf olamaz. Olsa olsa transfer fiyaskosu olur. Transfer için bir ekip kuruyorsan ve bu insanlara iyi de maaş ödüyorsan artık hazır golcüyü ben veya bir başka taraftar bulacak değil. Görevli ekibin işi bu. Millet aldığını oyuna sürüyor. Biz de aldığımızın turşusunu kuruyoruz.

Bu durumdan kim sorumluysa, transfer komitesi mi, Şenol hoca mı, yönetim mi yoksa hepsi mi artık şapkalarını önlerine koyup hatalarını kabul etmeleri ve bir kez daha benzer şeyleri tekrarlamamaları gerekir.
    takımın hocası bu adamlarla kamp geçirdi, antreman yaptı. haftalardır görüyor izliyor. yeni transferi yeterli görse zaten kadroya alır. taraftar istiyor diye umumi isteğe göre kadro yapılmıyor.
    taraftarın bu transfer histerisi sıktı artık.

Steril61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gerenimo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    takımın hocası bu adamlarla kamp geçirdi, antreman yaptı. haftalardır görüyor izliyor. yeni transferi yeterli görse zaten kadroya alır. taraftar istiyor diye umumi isteğe göre kadro yapılmıyor.
    taraftarın bu transfer histerisi sıktı artık.
    Kardeş ben de Şenol hoca hazır olmayan oyuncuyu oynatsın demiyorum zaten. Benim vurgulamak istediğim nokta farklı.

Ara transfer döneminde biz geleceğin kadrosunu kurmuyoruz. Daha çok önümüzdeki maç trafiğinden iyi sonuçlarla çıkmak için transfer yapıyoruz. Brozek kardeşlerin yaşları 27. Dolayısıyla bu oyuncunun hazır olmasını veya yeteneklerinin gelişmesini bekleyecek gibi bir durumumuz olmamalı. Ya hiç transfer yapmayacaksın, ya da maksimum iki hafta içinde ilk onbirde forma giyebilecek düzeyde oyuncular transfer edeceksin. Benim bir Trabzonspor taraftarı olarak isteğim budur.

Bir de işin farklı bir vechesi var ki o da yapılan transferlerin vasat düzeyde olması. Bu takımda zaten Ceyhun, Barış, Sezer gibi yeterince vasat düzeyde oyuncu var. Peki ya Murat Tosun'u neden kiralık verdik??? Ben inanıyorum ki o da en az yeni transfer Pawel kadar iş yapardı.

Emirhan Uludüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya siz herşeyi ne kadar kolay sanıyorsunuz.Hazır oyuncu alacakmış.Bu kadar çok şey bilen taraftar görmedim.Kusura bakmayın ama şu takıma zerre kadar yararınız yok.

Tekrar özür diliyorum ama yazdıklarınızı okudukça deliriyorum.Zorlamı okuma demeyin şimdi ister istemez gözümüz çarpıyor o değersiz yazılara.

Taraftar demek yandaş demektir.Siz sürekli yanlışı arıyorsunuz.Şenol hoca bir yanlış yapsada eleştirsek diye bekleyenler var.Takımın iyi gününde bari yanlışı aramayın.

Genel olarak söyledim bunları.O hazır oyuncu kelimesinide en son o aklımda kaldığı için yazdım kişisel bir eleştiri yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Egemen Beşiktaş maçında yok... Fener maçında belki....
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

ne yapıp edip jajayı daha fazla on bolgede oynatmalıyız..

Onun bitiriciligine muhtacız..

Gerekirse bu ugurda ortasaha uclenebilir...

Ve acilen mehmet cakır brozek hazır edilmeli....
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

yalniz adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

ümitin selavatı da etkili oldu bence..hani nerde karadenizin evliya yürekli hocaları..hiç mi okumuyorsunuz ya ...
    paraya karşı yetenek ve emeğin savaşı...

Süleyman Eruyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her işte bir hayır var,

Umarım yaşananlar, bizi dahada güçlendirecek..

Bu taraftar, bunu başarabilir..

ağasarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Süleyman50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    futbolcular sanki maça konsantre olamamış gibiydi, acaba akılları fb maçındamıydı...
    sanki bi kısım taraftar maça konsantre olmuşmuydu??* geçen haftadan beri, önümüzde bi ankaragücü maçı olduğu halde, nedense forumda en çok tıklanan konu. bjk yle yapılacak kupa maçıydı....rehavet bööyle bişey olsa gerek....

robinhood61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yahu şu maçı bi türlü aklımdan çıkarımıyorum geceleri rahat uyku yok bana
    bjk ve fb naçlarını alırsan anca o zaman unutum bu maçı
    KOŞAN VE İYİ PAS YAPAN TAKIM. ÇOK MU ŞEY İSTİYORUM?

orkun kır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ankaragücü maçı ii oldu boşwerin tıpkı manisa maçı gibi takımdaki rehavei aldı..biz pazar günü alnımızın akıyla çıkarız...
    TRABZONGULDAK

#DcK`` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

BeraberLiq
    ƬƦƛƁȤƠƝƧƤƠƦ
    SingNature By ``DcK
    1461 SoN . . .
    1967

Cemile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

maçın kaderini para atışı da belirleyebilir. bugün buca-kasımpaşa maçında rüzgar çok etkili oldu. yarın kadıköy'de de kuvvetli rüzgar gösteriyor meteoroloji. umarım o rüzgar karadeniz fırtınasına dönüşür.

orkun kır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadşlar neden bu kadr inançızsınız... bakıyorum herkes ankaragücü beşiktaş maçlarının etkisinde kalmış...bırakın o maçları tek büyük var o da biziz....tek fırtına var o da karadeniz fırtınası...hangi kale gelirse gelsin..fenere isterse minyatür kale denk gelsin...eze eze kafalarına vura vura alacaz bu maçı...
    TRABZONGULDAK

61karradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yanlis kusura bakmayin arkadaslar

kamyonetçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İlginç bir maç izledik,Belediye koca bir ikinci yarı işkence etti Beşiktaşa.

Maçın 90. dakikasında da fişini çekti.

Artık 16 da 16 ya bakacaklar.

HIZIR_IR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hiç mi gülmeyecek bu dünyada yüzüm? Biri Naz, Biri Trabzonspor. (Ankaragücü maçından sonra.)
    Konu HIZIR_IR tarafından (30.01.2011 Saat 18:24 ) değiştirilmiştir.
    Fatih Tekke

Nereden
    Trabzon

Uğursuz maç!

Armağan Dere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maç çok önemliydi!.
    Bu maçı alıp Kadıköye 9 puan farkla gitmeliydik.
    Fener'in zar zor Antalya'da Gökhan'ın golüyle 1-0 kazanması
    ve bizim de UMUT BULUT olacak şahsiyet(!)'in boş kaleye kaçırdığı gol yüzünden maç 1-1 bitti.
    ve 9 Olan Puan farkı 7'ye iniyordu.
    ve Bir sonraki hafta Fener'e Kadıköy'de yokları oynayan Trabzonspor 2-0 yenilince işler daha da
    karışıyordu.
    Zaten Fener'in şike operasyonu için düğmeye bu 2 haftadan sonra basıyordu.
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dışına atın. İnsanlar görsünler ki,padişah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boş gitmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)