Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 210 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kasımpaşa | Süper Lig

SefaÇetinKulak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Standart Kasımpaşa | Süper Lig

"Bursaspor ve Kayserispor'un yükselişi, şampiyonluğa oynayan takımları tedirgin ediyor"

DHA'ya açıklamalarda bulunan tecrübeli teknik adam, göreve geldiği 4. haftada takımın henüz puanının olmadığını, ancak son 8 haftadır yenilmeyerek ligin ilk 6 sırasını zorlayacak bir ekip oluşturduklarını belirtti.

Geldikleri nokta ve oynadıkları futbolla alkışı hadekiyorlar diye düşündüm . 2. yarıda başarılar ..
    Konu Sefa tarafından (16.08.2012 Saat 06:01 ) değiştirilmiştir.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

evet gerçekten kasımpaşa takımı bu ligde çok daha can yakar iyi futbol sergiliyorlar takım dirençli oynuyor son dakikalarda zaafları var sanırım bayağa gol yemişlerdi son dakikalarda erhan küçükü aldık onlardan bildiğim kadarıyla da yönetimleri rizeli kasımpaşa semtinde trabzonlu rizeli giresunlu yani karadeniz yoğunlukludur ...

Nereden
    İçel

Bu takımın sonu umarım sivas gibi olmaz

Nereden
    İçel

Bu hafta kötü bi sonuç aldılar ama Yılmaz Vural bu maç için oyuncuların kulağını çekecektir .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başlığın ilk mesajında bir yanlışlık yok mu ?
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Nereden
    İçel

Alıntı Külünkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlığın ilk mesajında bir yanlışlık yok mu ?
    Evet gözümden kaçmış . Düzelttim . Teşekkürler uyarın için .

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Konu Emirhan Makul tarafından (03.02.2010 Saat 05:55 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oğulcan Engin Kasımpaşa'mızda
    Kasımpaşa'mız hücum oyuncusu Oğulcan Engin'le 2.5 yıllık anlaşmaya vardı.

Kasımpaşa'mız Beşiktaş altyapısında oynadığı maçlarda elde ettiği yüksek gol ortalamasıyla dikkat çeken Oğulcan Engin ile 2,5 seneliğine anlaştı.
    Oğulcan aynı zamanda menejer Sinan Engin ve sanatçı Seda Sayan'ın oğludur.
    Oğulcan'a hoşgeldin diyor. Kasımpaşa forması altında başarılı günler diliyoruz.

ksk1921.com Özel
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Salih Edip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu eskişehir-kasımpaşa kardeşliği ne alaka ya anlamadım
    Messi playstation oyuncusuysa , Jose Mourinho bir Championship Manager , Football Manager ustasıdır .

Herşey için Rabbime sonsuz şükürlerimle,eyvallah...

KasimpaŞa eskİŞehİr kardeŞtİr 2004 senesİnde baŞlamiŞ bu kardeŞlİk

Peleray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

kimse kus. bakmasın da kasımpaşa bu ligde gereksiz bir takımdır bnm için,ibb gibi.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı.Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.
    A Love..Lİke No Other

Alıntı Peleray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimse kus. bakmasın da kasımpaşa bu ligde gereksiz bir takımdır bnm için,ibb gibi.
    neden gereksiz takım ben aynı zamanda KASIMPAŞA semtinde ikametkah ediyorum ve onlarıda destekliyorum kıyaslama bakımından süper lig de daha çok takım var TABİ KASIMPAŞA YI ÇEKEMYENDE ÇOK tayyip erdoğanın yarım ettiği falanda yok daha deplasmanlara otobüs kaldıramıyor kulup parasızlıktan tayyip ben stad yaptım tesis yaptım otopark verdim kulube dedi bıraktı rizesporada yokkii menfati kasımpaşaya olsun

Nereden
    Trabzon

Alıntı Emirhan Makul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu Eskişehir de kiminle kardeş olacağın şaşırdı, önce Bursa ve Ankaragücü ile kardeşti, onlarla bozuştular şimdi bir de Kasımpaşa kardeşliği çıkmış

Nereden
    Eskişehir

Alıntı Egemen Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Eskişehir de kiminle kardeş olacağın şaşırdı, önce Bursa ve Ankaragücü ile kardeşti, onlarla bozuştular şimdi bir de Kasımpaşa kardeşliği çıkmış
    Eskişehirspor ne Bursaspor ile ne de Ankaragücü ile kardeş olmuştur. Sadece bazı kişilerce (sayıları 15-20'yi geçmez) Eskişehirspor taraftarın bu 06-16-26 olayını dikte ettirmeye çalışmışlardır. Ama bunda başarılı olamamışlardır.

Eskişehirspor - Kasımpaşa kardeşliği ise sağlam temelleri olan bir kardeşliktir. Her iki takımın maçlarında 26.da ESES 34.de ise PAŞA seslerini duymanız olasıdır. Kasımpaşa'nın her maçına İstanbul'da yaşayan Eskişehirsporlular giderek destek vermektedirler. Ayrıca 2008'de İnönü'de yapılan Play-Off maçlarında da Kasımpaşa, Eskişehirspor'u yalnız bırakmamıştır. İki takımda aynı süreler içinde Lig B-Yükselme Grubu-Lig a'ya çıkmışlardır. Yani anlayacağınız 06-16-26 gibi bir suni kardeşlik değildir

Ba®ış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

ya Kocaelispor?

Nereden
    Eskişehir

Nereden
    Eskişehir

Alıntı Ba®ış Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya Kocaelispor?
    2004 yılında tam hatırlamıyorum ama bir hayır maçı yapılmıştı. O maçı iki takım taraftarları Eskişehir'de birlikte izlemişlerdi. Oralardan başlayan bir dostluk vardı. Ama son iki sezonda özellikle Antalyalıların (Antalya-Kocaeli kardeş olmaları nedeniyle) Kocaelileri kışkırtmaları sonucu bu dostluk zedelenmiştir. Türkiye'nin gözünde hep Eskişehirspor'un kardeş değiştirdiği veya sürekli kardeş olduğu gibi bir izlenim ortaya çıkıyor. Sadece belli başlı kişiler kardeşlik istiyor diye tribün liderleri taraftarı dikte etmeye çalışıyor. Ama taraftarımız artık kanmıyor. Bundan sonra Kasımpaşa'nın haricinde pek bir dostluk/kardeşlik kavramını kullanacağımızı sanmıyoruz...

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya Kocaelispor?
    Kocaelispor ile Antalyaspor kardeş..

Ba®ış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı Bir_Bilen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2004 yılında tam hatırlamıyorum ama bir hayır maçı yapılmıştı. O maçı iki takım taraftarları Eskişehir'de birlikte izlemişlerdi. Oralardan başlayan bir dostluk vardı. Ama son iki sezonda özellikle Antalyalıların (Antalya-Kocaeli kardeş olmaları nedeniyle) Kocaelileri kışkırtmaları sonucu bu dostluk zedelenmiştir. Türkiye'nin gözünde hep Eskişehirspor'un kardeş değiştirdiği veya sürekli kardeş olduğu gibi bir izlenim ortaya çıkıyor. Sadece belli başlı kişiler kardeşlik istiyor diye tribün liderleri taraftarı dikte etmeye çalışıyor. Ama taraftarımız artık kanmıyor. Bundan sonra Kasımpaşa'nın haricinde pek bir dostluk/kardeşlik kavramını kullanacağımızı sanmıyoruz...
    buraya kadar eyvallah bir diyeceğim yok. ama bunda Eskişehir taraftarının iki takımda Bank Asya'da iken ligin 2. devresinde İzmitte oynanan ve Semavi'nin golle Kocaelispor'un kazandığı maçta deplasman tribünündeki koltukları kırıp atmasının ve ertesi sezon ligin ilk devresinde Eskişehirde'ki maçta 'Körfez kümeye' çekilmesinin hiç bi etkisi yok mu sence?

Nereden
    Eskişehir

buraya kadar eyvallah bir diyeceğim yok. ama bunda Eskişehir taraftarının iki takımda Bank Asya'da iken ligin 2. devresinde İzmitte oynanan ve Semavi'nin golle Kocaelispor'un kazandığı maçta deplasman tribünündeki koltukları kırıp atmasının ve ertesi sezon ligin ilk devresinde Eskişehirde'ki maçta 'Körfez kümeye' çekilmesinin hiç bi etkisi yok mu sence?
    Bahsettiğin maça bende "yakın deplasman" ve "kardeş takım" diye ilk deplasmanımı yaptım. Hem bizim için hemde Körfez için önemli bir maçtı. Maçtan önce Sakarya'ya bile birlikte küfür edildi. Yani başlangıçta dosthane bir hava vardı. Ama süreklı bulunduğumuz tribünün yan tarafında bulunan Kocaeliler, taraftarımıza haraket çekiyorlar ve tahrik ediyorlardı. Maçın 80 dakikasında Semavi'nin golünü atması ve Kocalilerin tahriklerinin artması ile sahaya bizim taraftan bir serseri girmeye çalıştı. İşte bu anda film koptu. Polis'in sahaya girmeye çalışan şerefsizi joplamaya başlaması nedeniyle bizim tribünde bulunanlar Polis'e koltuk atmaya başladılar. Ben de atmayın diye bağırırken başıma bir koltuk geldi. Bizim tarafta görevli eskişehirli ve eskişehirsporlu emniyet amiri olayları yatıştırdı. İşte bu hareketleri Kocaeli kendine yapılmış saydı. Bu sırada küfür ettiler ve maçtan sonra da Es Es çektiler.. Geçen sene ki maçta ise Körfez golü atınca küfüre başladı. 90+4'te de Es Es galibiyet golünü atınca doğal haliyle "Körfez kümeye" sesleri yükseldii....

Nereden
    Trabzon

Ben Eskişehirspor taraftarının Antalya'da "Bursaspor" diye bağırdığını çok iyi hatırlıyorum, hiç de 15-20 kişi değillerdi.

O işi kardeşlik yüzünden değil, Antalyaspor'a gıcıklık olsun diye yaptılarsa o da apayrı bir tartışma konusu bence.

Alıntı Egemen Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Eskişehirspor taraftarının Antalya'da "Bursaspor" diye bağırdığını çok iyi hatırlıyorum, hiç de 15-20 kişi değillerdi.

O işi kardeşlik yüzünden değil, Antalyaspor'a gıcıklık olsun diye yaptılarsa o da apayrı bir tartışma konusu bence.
    provakotorlük yapmak isteyen çok kişi var eğer trübünden çok yakından ilgileniyorsan bu işleri anlaman lazım bence ben aynı zamanda üstte belirtmiştim kasımpaşayıda destekliyorum istanbulda bulunmam sebebiyle dikkat edin ama 3 büyük değilde semt takımı olan kasımpaşa taraftarıyım aynı zamanda bu çok iyi birşey bence eses ve paşa çok iyi kardeş iki takım birbirlerini güzel bir şekilde karşılarlar her maça eses atkısıyla gider kasımpaşalılar eseslilerde paşa bu kardeşliğe gölge düşürmek isteyenler olmuş tabikide bizden örnek verelim rize trabzon 3 sene öncesine kadar kan davalılar gibilerdi sonra güzel bir bağ kuruldu ve dargınlıklar küskünlükler gitti dostluk başladı ama gördüğüm bildiğ kadarıyla rizeliler arasında değilde trabzonlular arasında bu kardeşliğe gölge düşürmek isteyen çok kişi var eğer yanlış düşünüyorsam söyleyebilirsiniz yanlışsın diye ?

Saltuk Buğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mekansız53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    provakotorlük yapmak isteyen çok kişi var eğer trübünden çok yakından ilgileniyorsan bu işleri anlaman lazım bence ben aynı zamanda üstte belirtmiştim kasımpaşayıda destekliyorum istanbulda bulunmam sebebiyle dikkat edin ama 3 büyük değilde semt takımı olan kasımpaşa taraftarıyım aynı zamanda bu çok iyi birşey bence eses ve paşa çok iyi kardeş iki takım birbirlerini güzel bir şekilde karşılarlar her maça eses atkısıyla gider kasımpaşalılar eseslilerde paşa bu kardeşliğe gölge düşürmek isteyenler olmuş tabikide bizden örnek verelim rize trabzon 3 sene öncesine kadar kan davalılar gibilerdi sonra güzel bir bağ kuruldu ve dargınlıklar küskünlükler gitti dostluk başladı ama gördüğüm bildiğ kadarıyla rizeliler arasında değilde trabzonlular arasında bu kardeşliğe gölge düşürmek isteyen çok kişi var eğer yanlış düşünüyorsam söyleyebilirsiniz yanlışsın diye ?
    evet rizeyle trabzonu birbirine düşürmek isteyen çok
    Tonya/İskenderli-Beylikdüzü/İstanbul

Nereden
    Eskişehir

Çok fazla ilgilenmiyorum ama dışarıdan da görebildiğim kadarıyla belirttiğim olaylar dönüyor. Mesala dediğim gibi Kocaelispor/Eskişehirspor yakınlaşmasında Antalyalılar, Eskişehirspor/Bursaspor yakınlaşmasında da Ankaragüçlüler hep muhalefet oldular... Diğer nedenlerle birlikte toplanınca böyle olaylar yaşanıyor...

Tolunay Abdioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kasımpaşa'nın en yakın zamanda hakkettiği yerde olması lazım.

(Bank Asya 1.Lig)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)