Sayfa 1299 Toplam 1333 Sayfadan BirinciBirinci ... 299 799 1199 1249 1289 1297 1298 1299 1300 1301 1309 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33325 adet sonuctan sayfa basi 32,451 ile 32,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şenol Güneş

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı BERBATOV61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol Güneş Allah geçinden versin öldü diyelim ozaman napcaz reis ? kapatırız kulübü herhalde
    Ersun Yanal ne güne duruyor de mi İsmail Abi ?

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ersun Yanal ne güne duruyor de mi İsmail Abi ?
    Ersun bu takımı uçurur

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

2 senedir başlığı her türlü kirli ağzınla dolduracaksın doldurmayı geçtim nefretini kusacaksın sonra da geleceksin buraya utanmadan sıkılmadan yüzsüz yüzsüz "neden gelmiyorsun hoca" "senden de bu beklenirdi" "sattın bizi" minvalinde zırvalayıp başlığı ağlama duvarına çevireceksin...

Şenol Güneş Menol Güneş yok dedik...Hade yallah Çalımbay-Yücel İldiz-Güvenç Kurtar'a yallah...Ömrünüzde hoca yüzü görmemişsiniz değer bilmemişsiniz ne Güneş'i yallah...

Bu başlığı da yönetim ya kaldırsın ya da yazmaya yaş sınırı koysun...Aynı zırvalıkları okumaktan gına geldi..Şenol hoca bizim td değil başka bir kulübün tdsi...Kendisinin her demecini çarpıtıp buraya taşıyıp tartışma yaratan ergenimsilere gerekli uyarıyı yapın..Utanmasalar "Şenol hoca dünya yuvarlaktır" dedi niye dedi dünya düzdür diye karşı çıkacak zavallılar...

Adam İstanbul'da üniversite okuyor kalkmış Şenol Dolmabahçe gibi yeri bırakıp gelir mi diyor buna iyi güldüm...Sen İstanbul'da ne arıyorsun köyüne dönsene demezler mi adama? Eylem farklı söylem farklı kalkıp muhattap alacak da değilim...

Güneş ufuktan doğar yürüyün arkadaşlar.
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nereden
    İstanbul

Bende gelirse saygı duymuyacaktım.Zaten yıllardır belirtiyorum bunu.Ona olan saygımı boşa çıkarmadı.

İnsanların bir duruşu olur.Yahu kaç yıldır her lafını cımbızlayıp, hakaret etmek için bahane arıyorsunuz.Bu ne yüzsülüktür arkadaş.....

Bu forumda gelmesini istemek veya gelmedi diye nasıl bir yüz bulunuyor?Siz silmediniz mi efsane yazısını!

Aman Ersuncum, canım Ersuncum derken, Şenol bize uzak dursun derken pek bir gururluydunuz.Hahahhahhaha
    Burada Rıza'nın altını oyuyor gelmek için diyenler bile oldu

Defalarca kov, sonra gel bizi kurtar.Allah kurtarsın.

Bu arada gelsede o da bir şey yapamaz ki gelmez.Futbolcularına para ödemeyen bir klüp asla başarılı olamaz.Boşuna Td aramayın.
    Konu sason tarafından (11.05.2018 Saat 17:55 ) değiştirilmiştir.

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende gelirse saygı duymuyacaktım.Zaten yıllardır belirtiyorum bunu.Ona olan saygımı boşa çıkarmadı.

İnsanların bir duruşu olur.Yahu kaç yıldır her lafını cımbızlayıp, hakaret etmek için bahane arıyorsunuz.Bu ne yüzsülüktür arkadaş.....

Bu forumda gelmesini istemek veya gelmedi diye nasıl bir yüz bulunuyor?Siz silmediniz mi efsane yazısını!

Aman Ersuncum, canım Ersuncum derken, Şenol bize uzak dursun derken pek bir gururluydunuz.Hahahhahhaha
    Burada Rıza'nın altını oyuyor gelmek için diyenler bile oldu

Defalarca kov, sonra gel bizi kurtar.Allah kurtarsın.

Bu arada gelsede o da bir şey yapamaz ki gelmez.Futbolcularına para ödemeyen bir klüp asla başarılı olamaz.Boşuna Td aramayın.
    Ahahah şu yazıyı ibret için çerçeve yapıp biyere asacağım. Bir şenol yanlısı ağlıyor gözleri yaşlı diye de bir başlık koyacağım.
    Konu Berke6198 tarafından (12.05.2018 Saat 23:07 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocam İ.mansız ve Guti'yi transfer etmiş yanına h.o.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    İstanbul

Bugün TSli taraftarla fotoğraf çekinmeyi reddetmiş. Herhalde acelesi vardır. Neyse.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Manu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün TSli taraftarla fotoğraf çekinmeyi reddetmiş. Herhalde acelesi vardır. Neyse.
    Reddettikleri arasında bir iki tane karga vardı o yüzden haber değeri yok
    DRaZeN PeTRoViÇ....(3)
    ANDRea MeNeGHiN....(11)

Nereden
    İstanbul

Alıntı Manu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reddettikleri arasında bir iki tane karga vardı o yüzden haber değeri yok
    Demek ki acelesi varmış. Yoksa efsanesi olduğu kargaları reddetmezdi

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Sen ve kankan Hayrettin unutulmayacaksın.Bu kulüpten bir daha içeri girmessin inşallah..
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kendisi bitmiş. Bizdeyken de baskı anında demoralize olurdu ve bunun sıkıntısını yaşardık hep. Fakat iyi bir hocaydı işine bakan biriydi. Şimdi hem sevimsiz hem de yaşlı inadı yüzünden berbat futbol oynatan birine dönüşmüş. Bana öyle geliyor ki Fatihle ikisi yakında bu piyasadan kalkacaklar. Ünal hoca Abdullah hoca Kemal hoca gibi adamların çağı başlıyor artık. Ve aynı zamanda Anadolu takımlarının yükseliş yıllarının da başlayacağına inanıyorum. Kasımpaşa şampiyon olsa bu bir şeyi değiştirmez ama trabzonspor olarak şampiyon olduğumuzda bir fitil ateşlenebilir. Bu fitili de Ünal hocayla yakacağımıza inanıyorum. Trabzonsporda çok güzel işler yapmış bu insan artık yaptığı işten de soğumuş kovsalar da gitsem şuradan moduna girmiş. Belli ki Ünal hocaya bir şeyler katmış sadece bunun için bile olsa şahsım adına kendisine teşekkür etmek isterim. İnşallah aynı etkiyi Ünal hoca da Hüseyin hocaya yapar ve camiasını sahiplenen kaybettiğinde canı yanan bu güzel insanlarla çok güzel yerlere geliriz.

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Besiktas'taki son ayları
    Aman Ünal hocamıza sahip cikalim
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Gümüshaneli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ünal Hocaya sahip cikmaliyiz. Trabzonspor'u adamlar calistirsin, kargalar degil.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Puan kaybettiği her maçtan sonra ağlayan bi adama dönüştü iyice antipatik oldu

Nereden
    İstanbul

Serdal Adalı yönetime girince ganyan kuponu doldururlar beraber. Arta kalanlarla da şike yaparlar oh mis... İşin ucunda para,kupa var sonuçta.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adamlar şike yapan yönetim kurullarını seçimle değiştirdi diye görevi kabul etmiştin.

Şimdi Serdal Adalı ile aynı ortamda olmayı reddetmeni bekliyorum. Etmezsen ömrü hayatının en büyük yanlışını yapmış olursun.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Alphan Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Umurunda bile olmaz. Şike olayı tarihe gömüldü ve herkes yaşanmamış sayıyor. Tıpkı 98 yılındaki bir trafik kazası gibi...
    Konu Alphan Altun tarafından (13.09.2018 Saat 10:05 ) değiştirilmiştir.

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Ahmet Nur Çebi'nin ipini çektiler. Sıra sende. O çok gitmek istediğin milli takıma gidersin artık

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Son 1 yılda 3 farklı dönemde Şenol Guneş'i yönetimle karşı karşıya getirdi basın.
    Hepsinde de basının karşısına geçip avcunuzu yalarsınız ,benim Beşiktaş taraftarı ile olan bağımı koparamazsınız, size ekmek çıkmaz dedi

Bu Serdar Adalı olayı da hocanın üzerinde baskı yaratırsa aynısını der devam eder

Cidden büyük beşiktaşlı
    Ben o koltuğun keyfini bu kadar yaşayan adam gormedim
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

kestanelere olan saygım daha büyük

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bizde en ufak olayda bir konuşsam diyen adam türlü krizleri kriz yok diye geçiriyor..

Adalı ile hayırlı işler dileriz..

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

trabzonspor'da devrimci olan sisteme boyun eğmeyen adam beşiktaşa gidince parayı görünce değişti. beşiktaş taraftarının küfürlü fener tezahüratına el işareti yaparak karşılık veriyor.

şenoş güneş beşiktaş efsanesidir benim için de böyle artık

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kendisi efsane idi sevilir idi ama artık değil. Bir kere sen TS rakip olarak mücadele ediyorsan hicbir zaman TS un kendisi olamazsın.. Taraftarı bile olamazsın.. Evet gönlümüzde yeri ayrı idi ama kendisi şampiyon olmanın hazzını yaşamak istedi.. Kendisini de gözümüzde baya bitirdi.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Buradaki bazı isimler en sahtekar gazetecilere taş çıkartacak derecede anti Şenol Güneş'cilik oynuyor!
    Adama atmadığınız iftira kalmadı. Söylemediğiniz söz kalmadı. Adam başka kulübe gitti hala arkasından konuşuyorsunuz.
    Sevmiyorsunuz, anladık. İyi de rakip takımın hocasından size ne? Her fırsatta dilinize dolamanızdaki gaye nedir?
    Bıkmadınız mı? Üşenmediniz? Yetmedi mi? Doymadınız mı? Ben adamı seviyorum. Ama sizin kadar konuşmuyorum. Pes ya...

Son yalan da ''Küfürlü tezahürata karşılık verdi'' oldu. İftira atıyorsunuz. Bari arkasını takip edin.
    Böyle çocukça iddialarda bulunmakla elinize ne geçiyor? Anlamıyorum. Ş.Güneş bahsi geçen konu ile alakalı soruya cevap verdi.
    Çok merak ediyorsanız, açıp izlersiniz. İzlersiniz de belki çocukça hareketleriniz fark edersiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)